Як Зареєструватися У Seosprint (5 Способів Заробітку)

 1. seosprint - заробіток в інтернеті для новачків
 2. Секрет великих грошей на seosprint
 3. Як заробляти на seosprint
 4. 1. Серфінг сайтів
 5. 2. Читання листів
 6. 3. Проходження тестів
 7. 4. Виконання завдань
 8. Як стати рефералом на seosprint
 9. Навіщо ставати рефералом?

Вітаю постійних читачів і гостей блогу seovpmr.ru. Цей пост я присвячу інтернет-заробітку без вкладень, а, точніше, розповім як зареєструватися в seosprint, але про це трохи нижче.

Вітаю

Хочу відразу зазначити, що я давно не вірю в заробіток з самшиту, але цей сайт мене реально вразив своїм достатком роботи, яку можна виконувати протягом дня і при цьому заробляти від 1-50 рублів в день, особливо не працюючи. Мало хто з вас знає, але раніше я також пробував вести свій букс і заробляти на ньому.

Завдання цього поста, показати вам, як можна пристойно заробляти в інтернеті не вкладаючи жодного рубля зі своєї кишені і використовуючи кілька перевірених способів і секретів, про які я буду розповідати в інших статтях свого блогу. Щоб не пропустити черговий мій пост, настійно рекомендую підписатися на оновлення блогу.

seosprint - заробіток в інтернеті для новачків

Звичайно, це більше підійде людям, яким відверто нічим зайняти, наприклад, на роботі. Погодьтеся, набагато приємніше отримувати гроші за певну роботу, яку ви можете здійснювати спільно з основною.

Перед багатьма з нас гостро стоїть проблема отримання доходу, але часто не вистачає навичок або часу для серйозного заробітку в інтернеті. Я теж колись був новачком, мені добре знайомі всі виникаючі на перших порах складності, невпевненість і побоювання.

Хочу поділитися однією з найнадійніших і стабільних систем заробітку в інтернеті для початківців - seosprint.net.

Крок за кроком я покажу докладно весь шлях в рамках цієї системи - від інструкції по реєстрації до нюансів, які зустрінуться в роботі. З seosprint заробити зможе навіть школяр, спеціальних знань не потрібно.

З seosprint заробити зможе навіть школяр, спеціальних знань не потрібно

Секрет великих грошей на seosprint

Чому саме seosprint?

Подібних систем або буксов безліч, але для вибору серед них саме seosprint є кілька вагомих причин:

Надійність - сайт існує з 2010 року, на даний момент більше шести років.

Миттєві виплати без мінімального порогу, можна виводити гроші відразу, як тільки вони будуть зароблені.

Доступний виведення коштів на різні платіжні системи - Яндекс гроші, Perfect Money, Webmoney, Payza і т. П.

Велике співтовариство як виконавців, так і рекламодавців - це гарантує постійну наявність роботи і своєчасність оплати.

Сайт підходить для роботи навіть підліткам, так як на ньому відсутній контент з віковими обмеженнями.

Перевірка на віруси кожного посилання.

Зручний інтерфейс, кілька варіантів заробітку об'єднані в одному місці.

Реєстрація в сеоспрінт складається з двох етапів: потрібно уважно заповнити всі поля, запропоновані системою, і відповісти на ряд простих питань. Втім, читачів блогу чекає невеликий бонус - я дам правильні відповіді на всі реєстраційні питання. Це заощадить час і допоможе уникнути читання двох нудних довгих текстів.

Отже, приступимо. Для зручності звіряйте свої дії з скріншотом.

Для зручності звіряйте свої дії з скріншотом

Покроково процес виглядає так:

У першому полі вводимо своє ім'я або нік - тут можна особливо не роздумувати, так як унікальність імені не потрібно.

В наступному полі введення вказуємо email. Цей поштова адреса повинна бути обов'язково робочим, інакше листи з сайту буде неможливо отримати. Зрозуміло, важливо, щоб він не був зареєстрований в системі на іншому обліковому записі.

Третє поле зупиняє багатьох, так як люди побоюються зіткнутися з телефонним шахрайством, бояться, що почнуть списувати гроші або будуть спамити недоречними есемесками.

В даному випадку всі ці страхи неактуальні, процедура повністю безпечна, з телефону не зніматимуть ні копійки. Номер повинен бути реальним, так як на нього прийде СМС з паролем і пін-кодом системи. Зверніть увагу, що номер потрібно вводити в міжнародному форматі - для Росії телефон повинен починатися з +7.

Наступне важливе поле - id реферера, в прикладі фігурує мій id Буду радий побачити вас в лавах своїх рефералів, докладніше про цей аспект можна прочитати нижче - підзаголовок «навіщо ставати рефералом?».

Останній пункт - введення коду, літери можна друкувати в будь-якому регістрі, система спокійно пропустить і не змусить вводити код знову.

Після того як всі поля форми заповнені, натискаємо зелену кнопку «продовжити». Тут очікує черговий камінь спотикання - система попросить прочитати два довгих документа з правилами та особливостями роботи.

Набір стандартний, але з першої спроби, може, і не піддаватися коректному заповнення. Щоб не витрачати час, можна відразу вбити правильні відповіді - вони представлені на скрині спеціально для читачів блогу.

Щоб не витрачати час, можна відразу вбити правильні відповіді - вони представлені на скрині спеціально для читачів блогу

Після цього сміливо тиснемо кнопку «зареєструватися» - на телефон прийде СМС. Отримані дані краще кудись додатково зберегти, щоб не втратити в майбутньому доступ до аккаунту.

Натискаємо кнопку «вхід», вводимо логін і отриманий по СМС пароль - тепер можна заробляти гроші.

Як заробляти на seosprint

У seospint доступні п'ять варіацій заробітку, система сама їх підказує, вони згруповані в окремому меню зліва.

У списку доступних завдань праворуч навпроти кожного з них є ряд позначень.

У списку доступних завдань праворуч навпроти кожного з них є ряд позначень

Блакитні цифри в дужках - замовлене рекламодавцем кількість. Допомагає орієнтуватися, чи багато завдань є в наявності. Це корисно при розподілі свого часу. Наприклад, якщо в списку ви бачите завдання, кількість яких значно менше ніж інших, але вам би хотілося їх виконати і отримати гроші, розумно починати саме з них, поки вони доступні.

Наступний пункт - розмір оплати, це ті самі гроші, які можна отримати, переглянувши посилання. Сума вказана в рублях.

Нижче стоїть іконка в формі жучка - на неї можна натиснути, якщо цікаво, - відкриється сайт drweb і результат онлайн-перевірки на віруси рекламованого сайту. Варто врахувати, що всі рекламні посилання перевірені модераторами, на самостійну перевірку можна не витрачати час.

Наступна іконка в формі рупора при натисканні перекине на профіль рекламодавця. Що там може бути цікавого? Наприклад, відгуки інших виконавців про роботу з цією людиною.

Іконка «хрестик» - її натискання дає можливість поскаржитися на посилання в разі, якщо вона порушує правила - наприклад, містить віруси.

З іконками ознайомилися, можна виконувати завдання. Розглянемо їх по порядку.

1. Серфінг сайтів

Суть завдання дуже проста - потрібно переглянути по порядку сайти, щоб отримати за це гроші. Натисніть на будь-яке посилання зі списку, з'явиться напис «Переглянути сайт рекламодавця». Після натискання на напис в новій вкладці відкриється сайт.

Зверніть увагу на смугу в нижній частині екрана - там розташований лічильник часу в секундах. Це час, який необхідно залишатися на сайті рекламодавця. Після того як воно закінчиться, з'явиться код, який потрібно ввести для підтвердження.

Після того як воно закінчиться, з'явиться код, який потрібно ввести для підтвердження

Все дуже просто - дивіться скріншот. Розглянемо на його прикладі, що потрібно робити. Отже, в цьому конкретному випадку виконується віднімання 5-3, його результат 2 потрібно вибрати в ряду з зеленими цифрами. Якщо відповідь вірний, система подякує за виконання завдання, а гроші за нього негайно потраплять на ваш баланс.

2. Читання листів

Цей тип завдань схожий на попередній, але для його виконання буде потрібно відповісти на контрольне запитання. Приклад на скрині.

У тексті зверху в цьому вікні міститься правильну відповідь на питання, розташований в нижній частині вікна. Вибравши правильну відповідь, потрапляємо на сайт рекламодавця. Подальші дії такі ж, як при серфінгу сайтів.

3. Проходження тестів

Вважається, що це найбільш легкий і цікавий вид завдань. Ціна виконання тесту зазвичай в кілька разів вище, ніж за перегляд листів або серфінг. Типовий тест виглядає так:

Верхня частина «інструкції» - текст, який необхідно прочитати, інакше на питання тесту не відповісти. Зазвичай в цьому тексті міститься посилання на сайт рекламодавця, по ній потрібно перейти, так як наступні дії будуть стосуватися його вмісту.

Далі, йдуть питання тесту - їх всього три. Рекомендую не закривати сайт, поки не відповісте на всі. Вибравши свої варіанти відповіді, натискаєте кнопку «відправити звіт». Важливо не помилитися з відповідями, щоб гарантовано отримати оплату, в іншому випадку перепройті тест буде, можливо, тільки через добу. Якщо все правильно, гроші в ту ж секунду потраплять на ваш баланс.

4. Виконання завдань

На цьому способі заробітку зупинимося докладніше, оскільки він передбачає найвагоміші можливості доходу. Отже, відкриваємо список завдань, натиснувши на відповідне посилання в меню.

Список не на одну сторінку. Іноді складно відразу зорієнтуватися. Над списком знаходиться повзунок, простим перетягуванням якого можна зробити сортування завдань.

варіанти:

 1. За замовчуванням - найновіші завдання будуть знаходитися у верхній частині списку, подальші йдуть в порядку розміщення рекламодавцями.
 2. За рейтингом - зазвичай це легкі або добре оплачувані завдання, виконання яких сподобалося іншим виконавцям.
 3. Сортування за ціною - найдорожчі завдання виявляться першими у списку. Варто враховувати, що вони зазвичай найбільш складні. Якщо поки досвід замалий, розумно вибирати варіанти простіше з хорошим рейтингом.

Завдання бувають різних типів, ознайомимося з найбільш поширеними:

 • Кліки по рекламі - для цього типу завдань характерні додаткові умови, звичайно це або відвідування декількох сторінок сайту рекламодавця, або перегляд роликів в youtube. Обов'язково відразу дивитися, якого плану звітність потрібно при здачі роботи, щоб не довелося переробляти. Найчастіше в звіті потрібно вказати адреси відвіданих сторінок і свій ip адресу. Спочатку це здається складним, але варто виконати пару таких завдань, і вони з великою ймовірністю виявляться в числі найпростіших і улюблених.

Важливо! Якщо завдання виконується не вперше, необхідно очистити кукіси в браузері, бажано змінити і свій ip-адреса. При дотриманні цих умов рекламодавець точно отримає замовлений результат, а значить, без проблем оплатить і вашу роботу.

 • Реєстрації без активності - потрібно завести аккаунт на сайті, який вказав рекламодавець. Нюанс - рекомендую під виконання завдань з реєстраціями завести окрему поштову скриньку, щоб не мучаться з розгрібанням спаму.
 • Реєстрації з активністю - крім дій, зазначених у попередньому пункті, буде потрібно виконати якісь умови. Це може бути голосування або коментарі. Часто зустрічаються завдання, в яких потрібно зареєструватися в схожих на seosprint сервісах, щоб виконати там ряд дій - читання листів, серфінг і т. П. При виконанні такого типу важливо виконати умову рекламодавця - стати його рефералом, інакше оплата проведена не буде.
 • Активність в соцмережах - найбільш простий тип завдань. Звичайно потрібно вступити в яку-небудь групу або лайкнути запис на стіні.
 • Голосування - ще один простий спосіб заробітку. Для виконання завдання потрібно буде залишити свій голос на користь зазначеного рекламодавцем учасника.

Звертайте увагу на тип завдання, щоб робота йшла гладко. Тип вказано прямо під посиланням - дивіться скріншот.

Поруч з номером видно написи «реєстрація + активність», «інвестувати» і т. П. Варіанти завдань з інвестиціями мають на увазі, що ви вкладете свої гроші для виконання завдання. Якщо цей пункт вам не підходить, не беріть в роботу. Втім, для досвідчених виконавців така умова проблем з виконанням зазвичай не несе.

Як стати рефералом на seosprint

Існує два варіанти, як це зробити:

 1. Перший варіант - зареєструватися за реферального посиланням або при реєстрації вручну ввести id користувача, рефералом якого хочеться стати. Наприклад, ввівши в поле «реферер» цифри 8714121, ви станете моїм рефералом.
 2. Другий варіант - підходить, якщо ви вже зареєстровані в системі без реферера. У правому верхньому куті сайту натисніть на аватар, щоб потрапити в свій профіль. У рядок пошуку по id (на скрині) введіть ip того людини, чиїм рефералом хочете стати. Ви потрапите на його стіну, там буде доступна кнопка «Стати рефералом цього користувача».

Ви потрапите на його стіну, там буде доступна кнопка «Стати рефералом цього користувача»

Якщо у вас вже є реферер, то кнопка буде недоступна - не можна міняти реферера за своїм бажанням.

Навіщо ставати рефералом?

Багато людей спеціально стирають рефку, щоб не мати реферера. Більшість не має виразних аргументів на користь цього кроку і навіть не підозрює, що наявність реферера нічим не зашкодить, що не зменшить дохід, не змусить бути під чиїмось керівництвом, але при цьому подарує деякі плюси.

Важливий нюанс: Відсоток реферера йде з комісії системи, це не зменшить ні на копійку ваш особистий дохід.

плюси:

 • Досвідчений реферер може підказати, як вирішити виникаючі на перших етапах незрозумілі моменти в роботі, показати перевірені легкі завдання, допоможе освоїтися на сайті і проконсультує в разі складнощів і проблем.
 • Реферер за хорошу роботу може збільшити ваш дохід, зробивши бонусне завдання або конкурс.
 • Ви швидко звикнете, а значить і швидко вийдете на прийнятний рівень доходу завдяки консультаціям реферера.

Реферер отримує свій відсоток від вашого доходу, в його інтересах, щоб робота вам подобалася і приносила гроші. Це співробітництво є взаємовигідним. Запрошую приєднатися до моїй команді і стати моїм рефералом.

Що там може бути цікавого?
Навіщо ставати рефералом?