Як заробити голоси в контакті

  1. Розвиваємо групу вконтакте голосами
  2. Безкоштовний метод

Голоси в контакті - необхідна річ для просування вашого сайту. Цю статтю можна віднести більше до розкручування власного ресурсу, ніж до заробітку. Є відмінний і простий спосіб заробітку голосів в контакті. У мережі є деяка кількість подібних сервісів. Особисто я розвиваю групу через.

Тут можна не тільки заробити голоси вконтакте, а й отримати нових друзів, лайки, перегляди, членів групи. Так само для користувачів є можливість розкручувати свої соціальні акаунти в Фейсбук, Гугулі +, інстаграме, твітері, вконтакте, ютубі.

У вас є аккаунт або група, в неї ви публікуєте пости. Щоб пости були високі в видачі та посилання на ваш сайт були популярні, що враховується в пошуковій видачі - вам потрібно набирати лайки.

Щоб пости були високі в видачі та посилання на ваш сайт були популярні, що враховується в пошуковій видачі - вам потрібно набирати лайки

Зареєструвавшись в сервісі, ви зможете виконувати завдання які є на сайті, отримувати монети і витрачаєте їх на себе. Вірніше на розвиток своїх груп і акаунтів в соцмережах. Не секрет що за останні кілька років стає все більше людей, які заробляють в соцмережах .

Вам буде запропоновано підписатися на канал в Ютубі, вступити в групу в однокласниках і вконтакте, перегляд відео або поставити лайк. За кожне виконане завдання вам нараховується в середньому 4 монети.

Після того, як ви наберете хоча б 10 монет, можете додати власне завдання.

Розвиваємо групу вконтакте голосами

платний спосіб

Закидайте гроші на сервіс і ставите завдання. З середньому за одне виконане завдання люди платять 4 - 5 монет. Наприклад за підписку на свою канал в ютубі я плачу 5 монет. Наприклад за два дні я набрав 20 передплатників.

Безкоштовний метод

Виконуйте завдання інших користувачів - збираєте монети. Пізніше ви зможете додати своє завдання і отримувати голоси вконтакте за рахунок виконання завдань іншими людьми. Найприємніше в цьому методі - ви отримуєте живі акаунти передплатників. Але ви не отримаєте від них трафік на власний сайт.

Врахуйте, що розкрутка акаунтів в соцмережах може принести вам нормальний дохід. Я манетізірую свою групу в однокласниках за допомогою Viboom. наприклад група з 1700 членами може приносити близько 30 рублів в день тільки на показі відео.