Як заробити голоси в Вконтакте безкоштовно?

  1. Способи заробітку голосів в вконтакте
  2. Зароби голоси Вконтакте безкоштовно на Wmmail

Голоси вконтакте - це своєрідна внутрішня валюта даної соціальної мережі, яка дає людям безліч можливостей.


Заробити голоси в вконтакте - проста справа, тому що на настільки популярному сайті знаходиться величезна кількість користувачів, отже і величезна кількість грошей.
Використовувати для заробітку голосів Вконтакте безкоштовно можна відразу кілька способів. Найпростіше брати участь у спеціальних акціях, але можна отримати голоси і з сервісів накрутки. А якщо потрібно багато голосів заробити, використовуйте клікові спонсори. Заробити голоси в вконтакте - проста справа, тому що  на настільки популярному сайті знаходиться величезна кількість користувачів, отже і величезна кількість грошей


Насамперед варто сказати про акції. На них великої кількості валюти не заробиш, зате все дуже просто. Подивитися пропозиції можна в налаштуваннях своєї сторінки, при поповненні балансу:

Досвідчені користувачі та підприємці додають різні завдання, наприклад, зареєструватися в грі, вступити до спільноти, скористатися яким-небудь сайтом або зробити замовлення в інтернет-магазині.

Щоб подивитися їх доручення, відкривайте спеціальні пропозиції:

Відкриється великий список, звідки ви самі зможете вибрати відповідні доручення. Вибір великий, але не думайте, що все буде просто, іноді в іграх потрібно пройти кілька рівнів, а на це йде купа часу:

Вибір великий, але не думайте, що все буде просто, іноді в іграх потрібно пройти кілька рівнів, а на це йде купа часу:

Підтверджувати нічого не потрібно, виконуєте умови спеціальної пропозиції і чекаєте, поки на вашу сторінку зарахують кошти. Список постійно поповнюється, а якщо ви хочете встигати братися за вигідні замовлення, відкривайте сторінку з ними в 00:00 за московським часом.

Деякі пропозиції швидко закінчуються, доводиться встигати їх вибирати.

Деякі пропозиції швидко закінчуються, доводиться встигати їх вибирати

Способи заробітку голосів в вконтакте


Перший спосіб, це участь в розіграшах, конкурсах, лотереях, все що вам потрібно, це розміщувати рекламу на своїй сторінці (найчастіше встановлені такі правила), за рахунок цього, ви стаєте учасником заходу.

Адміністратори різних спільнот постійно проводять конкурси і в якості призу роздають голосу.

У статті про заробіток голосів Вконтакте ми розповідали про декількох сервісах, де можна працювати і отримувати за це валюту популярної соціальної мережі Рунета. Це гідний варіант, а виділити хотілося б сервіс Gamer.cash .

Пройдіть на ньому авторизацію або зареєструйтеся, після чого побачите список доручень:

Створено проект для заробітку ігрових грошей, але висновок голосами Вконтакте теж доступний. На зображенні виділено, скільки Річік платять за замовлення. На цьому сайті використовується своя валюта, а після виконання завдань, переходьте в розділ виведення і вибираєте соціальну мережу:

На цьому сайті використовується своя валюта, а після виконання завдань, переходьте в розділ виведення і вибираєте соціальну мережу:

Кожен голос обходиться в 70 Річік. У списку з завданнями ви можете бачити, скільки платять виконавцям. Наприклад, за реєстрацію в першій грі і виконання місій платять 750 Річік. За виконання ви отримаєте 10 голосів, які відразу прийдуть на баланс, після замовлення.

За виконання ви отримаєте 10 голосів, які відразу прийдуть на баланс, після замовлення

Зароби голоси Вконтакте безкоштовно на Wmmail


Ну і найприбутковіший спосіб заробити голоси вконтакте, це купити їх. Не бійтеся, вам не потрібно витрачати гроші зі своєї кишені. Ви отримуватиме їх за виконання елементарних завдань.

Сьогодні соціальна мережа приймає будь-які види валют і здійснює оплату як через СМС, так і при використанні електронних платіжних систем і банківських карт. Залежно від способу поповнення, змінюється і відсоток комісії, але, як правило, він не настільки великий, щоб на нього звертати увагу.

Wmmail - це проект для заробітку в інтернеті, і тому основна аудиторія цього сайту, люди працюють в інтернеті, у них часто крутяться голосу, як одна з валют інтернет - бізнесу. Можна зареєструвати Webmoney і отримувати туди виплати, але робити це не обов'язково.

На даному сайті можна виконувати завдання, а потім створити своє і отримувати голоси перекладами від інших користувачів.

Схема проста, а інструкція допоможе вам розібратися, що саме потрібно робити:

  1. Після реєстрації заходите в розділ із завданнями і починайте виконувати роботу:
  2. Чим більше доларів ви зберете на балансі, тим більше голосів вийде. Щоб не відкривати електронний гаманець, станьте рекламодавцем і запустіть своє завдання:
  3. У завданні необхідно вказати, на яку сторінку потрібно перевести голоси, в якій кількості і яку інформацію вказувати в звіті. Можете скористатися цим шаблоном:
  4. Люди будуть переводити вам голосу і надсилати адреси своїх сторінок, щоб ви могли перевірити виконання і оплатити їм гроші. Що стосується ціни, то краще платити приблизно 3 рубля за голос (приблизно 4-5 центів). Це вказується на наступному кроці створення завдання:
  5. У розділі поповнення балансу будуть відображатися переклади голосів від інших користувачів, дивіться, хто відправив їх вам і підтверджуйте виконання завдання на поштовику:

Такий спосіб найвигідніший, заробити голоси Вконтакте виконуючи завдання точно зможе кожен. Тільки іноді доводиться чекати, поки хто-небудь виконає ваше доручення, тому не виставляйте в умовах занадто багато голосів.

Якщо у вас є віртуальний гаманець, ви можете отримувати на нього гроші з різних систем і потім переводити їх в ВК. Які сервіси підходять для цього, ви дізнаєтеся зі статті про електронні гроші і способи їх заробітку .

Навіщо витрачати гроші, зароблю голоси Вконтакте - так думають багато користувачів і мислять вони в правильному напрямку. Дійсно, немає необхідності діставати «папірці» зі своєї кишені, а всі представлені сервіси працюють безкоштовно.

Раджу відвідати наступні сторінки:
- Заробіток на ПІФах
- Посередництво на продажу сайтів
- Заробіток на Wmpublic без вкладень