Як заробити гроші в Інтернеті за допомогою Google Adsense на вашому блозі

 1. Що таке Google AdSense?
 2. Як це працює?
 3. Люди, які заробляли гроші, використовуючи Google AdSense у своїх блогах
 4. Жорсткий Агравал - shoutmeloud.com
 5. Джеремі Шумейкер - shoemoney.com
 6. Дейв Тейлор - askdavetaylor.com
 7. Як розпочати роботу
 8. 1. Як вибрати свою нішу
 9. 1. Вічнозелені ніші
 10. Плюси
 11. Мінуси
 12. 2. Мікро ніша
 13. Плюси
 14. Мінуси
 15. 2. Дослідження та отримання активних ключових слів для вашого блогу
 16. 1. Використання Google Keyword Tool (безкоштовна версія)
 17. Плюси
 18. Мінуси
 19. 2. Використання SEMRush
 20. Плюси
 21. Мінуси
 22. 3. Використання KWFinder
 23. Плюси
 24. Мінуси
 25. 3. Налаштування власного блогу
 26. 4. Створення якісного вмісту блогу для спрощення обговорення Adsense
 27. 1. Створення вмісту самостійно
 28. 2. Використання письменників з платформ третьої сторони
 29. Фундаментальні правила SEO при створенні змісту блогу
 30. 1. Щільність ключового слова
 31. 2. Дублювати вміст
 32. 3. Поверніться до себе
 33. 4. Опис зображення
 34. 5. Зміст
 35. 6. Зв'язок з іншими
 36. 7. Посилання на соціальні медіа
 37. Як налаштувати Google Adsense Рахунок і почати заробляти гроші від Google
 38. 1. Налаштування облікового запису Adsense безпосередньо
 39. 2. Налаштування за допомогою Blogger
 40. 3. Налаштування через Youtube
 41. Кращі місця для розміщення оголошень Google у вашому блозі
 42. Оптимізація блогу за допомогою SEO, щоб отримати більше трафіку
 43. Практика на сторінці SEO
 44. Практикуючи Off-page SEO
 45. Висновок

Таким чином, ви схвильовані і тільки що дізналися, що ви можете зробити величезний дохід, просто блогів і розміщення в Інтернеті Таким чином, ви схвильовані і тільки що дізналися, що ви можете зробити величезний дохід, просто блогів і розміщення в Інтернеті.

Ви нарешті знайшли спосіб перетворити ці години інтернет-серфінгу на прибуткове підприємство, роблячи те, що ви любите, але ви не знаєте, як це зробити.

Не бійся! Тому що в цій статті ми розглянемо, як можна генерувати пасивний дохід з найпопулярнішою пошуковою системою і технологічною компанією Google.

Щоденне перегляд веб-сторінок і відвідування веб-сайтів стає поширеною тенденцією в 21-му столітті, з численними мільйонами людей створення реальних грошей з онлайн-маркетингу та тисячі та тисячі, які заробляють гроші в Інтернеті за допомогою Google AdSense .

Тільки в 2017 році обсяг онлайнової реклами в Сполучених Штатах досягав лише 83,0 млрд. Доларів США, що робить його одним з найвищих джерел доходу відповідно до Вікіпедія .

Більшість з вас, можливо, вже мають веб-сайти або блоги, але як цифровий маркетолог і дослідницький аналітик, я відчуваю необхідність, що я повинен допомогти вам також заробити гроші в Інтернеті з Google. Я покажу вам керівництво, яке допоможе вам створити власний блог, монетизувати його та перетворити ці перегляди сторінок на гроші.

Перш ніж перейти безпосередньо до цього, давайте перейдемо до терміну Google AdSense для тих з вас, у кого менше або зовсім немає уявлення про те, про що ми говоримо.

Що таке Google AdSense?

Google AdSense - це рекламна програма "Ціна за клік" (CPC), яка дозволяє розміщувати оголошення на своїх веб-сайтах за допомогою невеликого HTML-коду на своєму сайті, щоб відображати оголошення, націлені на відвідувачів вашого веб-сайту, що також стосується вміст ваших веб-сайтів. Google AdSense - найпростіший спосіб для блогерів і власників сайтів заробляти гроші від Google.

Як це працює?

Я знаю, що більшість з вас готові поставити запитання, як працює Google AdSense? Перш за все, після того, як HTML-код встановлено і активовано на вашому веб-сайті, він змінюється на те, що називається "павуки AdSense", це сканує в ваш блог або сайт, щоб побачити, що ваша сторінка. Після цього він перевіряє свою базу даних об'яв і розміщує відповідні оголошення біля повідомлень вашого блогу.

Це в основному використовує використання ключових слів, тому, якщо ваш блог стосується одягу або моди, і ви використовуєте ключові слова під модою і пов'язані з модою, це виводить рекламу одягу, взуття і т.д. Це означає, що кожен, хто читає ваш сайт, є швидше за все, купувати ті модні речі, які я перерахував раніше, ніж купувати телефон або електроніку.

Люди, які заробляли гроші, використовуючи Google AdSense у своїх блогах

Деякі люди щодня заробляють тисячі доларів з Google AdSense. Більшість з них - блогери, YouTubers і т.д. Але в цій посаді ми будемо зосереджені в основному на блогах. Так що давайте подивимося на наступних інтернет-маркетологів / блогерів, їх веб-сайти, і скільки грошей вони можуть заробити тільки з Google AdSense.

Жорсткий Агравал - shoutmeloud.com

Заснований у 2008 році, Shoutmeloud - це веб-сайт Harsh Agrawal Заснований у 2008 році, Shoutmeloud - це веб-сайт Harsh Agrawal.

Це платформа, що власники блогу і бігуни на сайті, приходять, щоб відмовитися від ідеї та інформацію про те, як поліпшити блоги і зробити ваш блог краще і привабливіше.

Г-н Harsh Agrawal називає себе блог-вченим, і його блоги були монетизовані вже більше 6 років.

Поки що він зробив загальну суму $ 41,854 за останні 6 років тепер тільки з його блогів.

Джеремі Шумейкер - shoemoney.com

Джеремі Шумейкер є відомим і відомим блогером у світі інтернет-маркетингу Джеремі Шумейкер є відомим і відомим блогером у світі інтернет-маркетингу. Його історія успіху є однією з найдивовижніших в історії інтернет-маркетингу. Це почалося 11 років тому, коли він був безробітним і знаходився в близько $ 50,000 в боргах кредитних карток.

Він почав веб-сайт рингтон тоді і зробив величезну кількість грошей тільки з Google AdSense.

Він став дуже відомим після того, як його фото, коли він тримав чек, надісланий йому з Google, став вірусним. Тільки у серпні 2015 року він склав $ 132,994.97 від Google AdSense. Заробляти гроші через цей рингтон веб-сайт був початком для Джеремі, він зробив мільйони доларів від Google AdSense і афілійований маркетинг.

Дейв Тейлор - askdavetaylor.com

Це одна з кращих історій успіху блогу Це одна з кращих історій успіху блогу. Це є доказом того, що просто з досвідом роботи з блогами можна досягти більших висот.

Хоча люди мали пристрасть до отримання прибутків і грошей від своїх блогів, Дейв просто хотів допомогти людям зі своїм сайтом «Запитайте Дейва Тейлора». Його ідея тут була проста, щодня він ставив людям питання, і він давав відповіді на них.

Це призвело до великого трафіку для Дейва, і він в кінцевому підсумку монетизував його через Google AdSense, заробляючи багато грошей.

Dave є доказом того, що ви можете перетворити ідеальну ідею на створення достатньої кількості грошей, щоб виплатити іпотеку і заробити близько $ 1,000,000 менш ніж за рік, використовуючи свій блог.

Як розпочати роботу

Що тобі потрібно:

 • Ноутбук.
 • Активний обліковий запис Gmail.

Тепер ми заглянули в людей, які заробляють цю величезну кількість готівки в Google AdSense. Давайте підемо на наступний етап, де я навчу вас, як ви можете заробити масово, як згадані вище люди. Але спочатку поговоримо про вашу нішу.

Щоб отримати обліковий запис Adsense, схвалений Google, обов'язково виконайте наведені нижче дії.

 1. Виберіть свою нішу
 2. Дослідження ваших ключових слів
 3. Налаштуйте свій блог
 4. Створити обліковий запис Adsense
 5. Зачекайте на схвалення команди Google
 6. Розмістіть оголошення на блозі
 7. Почніть заробляти гроші на рекламу за плату за клік

1. Як вибрати свою нішу

Перш ніж відкрити або запустити свій блог, потрібно мати нішу, а що таке ніша?

Ніша - це специфічна тема або тема, про яку ви пишете. Це головна або причина, з якої ви відкрили блог, наприклад, коли у вас є ніша, всі ваші повідомлення і твори обертаються навколо цієї ніші.

Наприклад, якщо ваша ніша є спортивною, всі посади та ключові слова будуть обертатися навколо спорту в основному, якщо мова йде про моду, то всі посади будуть замислюватися про моду.

Важливість ніш

Є багато типів блогів, але він розбитий на дві категорії: мульти / загальні блоги та ніші.

Ніші блоги фокусуються тільки на одній темі, і більшість повідомлень обертаються навколо цієї теми. Загальні блоги просто обертаються навколо різних тем. Прикладами цих блогів є блоги способів життя, які можуть бути представлені технологіями, подорожами, місцем, продуктами харчування, спортом тощо.

 • Ніша утримує вас на шляху.
 • Ніша допомагає зростати аудиторією.
 • Ніша робить вас експертом.
 • Ніша допомагає монетизувати ваш блог.

1. Вічнозелені ніші

Вічнозелена ніша - це тенденція з вічною привабливістю. Ця ніша не спирається на сезонні тенденції або речі, які приваблюють читачів; це відбувається тому, що воно лише забезпечує зміст, який люди потребують і бажають. Інше слово, яке ви можете використовувати для опису цього; публікація або вміст, які тривають довше і мають довгострокову цінність, що навіть ваша аудиторія має тенденцію відвідувати ваші публікації для довідки.

Прикладами вічнозелених ніш є оздоровчі ніші. Це також може бути розбита на різні суб-теми, такі як - втрата ваги, йога або вправи, і харчування блог.

Плюси

• Наявність вічнозелених ніш свідчить про те, що ваш блог піклується про своїх користувачів, і це не просто те, що потрібно розмістити, а щось залишитися.
• Якщо ви використовуєте вміст вічнозеленої ніші, то, швидше за все, шанси людей повертатися на ваш сайт.
• Вічнозелене вміст, як правило, має більш важливе значення.
• Evergreen повідомлення можуть залишатися вчасно, і з часом він може бути відредагований і нова інформація може бути додана і повторно підвищена.
• Зміст вічнозеленого зображення може вплинути на ваш рейтинг.

Мінуси

• Якщо ваша ніша вічнозелена, вона не може бути занадто цілеспрямованою, тому що інформація буде застарілою. Наприклад, якщо ви зробите свій вміст занадто загальним, йому не вистачає конкретних деталей і поточних фактів.

2. Мікро ніша

Мікро-ніша - це тип ніші, яка зосереджує увагу лише на одному, використовуючи менші та збігаючі ключові слова. Ви також можете називати його як тип вузької ніші. Мікро ніші, наприклад, можуть стосуватися певного кухонного приладу, можливо, мікрохвильової печі або тостера.

Плюси

• Він будує лояльних читачів.
• Вона встановлює довіру.
• Легше заробляти з Google AdSense, оскільки ключові слова є точними та прямими.

Мінуси

• Ви повинні активно шукати ключові слова, якщо це не призведе до повної відмови від отримання коштів від Adsense.
• Google розглядає сайти з мікро-нішею як гроші, що створюють блоги, отже, це ускладнює його монетизацію.

Примітка: кожна ніша має іншу ЦЗК Google. Це означає, що обидві ніші мають різні рівні заробітку від Adsense.

Тепер, коли ми розглянули плюси і мінуси вічнозелених ніш і мікро ніш, давайте перейдемо до наступного розділу - дослідження ключових слів для вашого блогу.

2. Дослідження та отримання активних ключових слів для вашого блогу

Отримання ключових слів для вашого блогу дуже важливо, тому що це сильно впливає на ваш SEO. Це означає, що чим більше ви отримуєте активне та релевантне ключове слово, тим більше повідомлень у своєму блозі з'являтимуться раніше / на початку, коли здійснюється пошук Google.

Кожне ключове слово також матиме свою ЦЗК (вартість за клік). Чим вища CPC для ключового слова, тим вища заробіток Adsense.

Google реалізує систему розподілу доходів у програмах Adsense. Ви отримаєте 60% частки доходу від того, що платять рекламодавці (CPC) у Adwords.

Є багато способів, якими ви можете придбати ключові слова для свого блогу як безкоштовні, так і платні. Нижче ми розглянемо, як ви можете отримати ключові слова та його плюси і мінуси.

1. Використання Google Keyword Tool (безкоштовна версія)

Інструменти ключових слів Google є інструментом, який використовують більшість блогерів і власників бізнесу для дослідження ключових слів і створення сотень довгохвильових відповідних ключових слів. Як ми вже говорили раніше, ключові слова - це серце статті.

Вони використовуються під час SEO оптимізації, щоб зробити ваші записи в блогах, що стосуються спільноти пошукових систем. Він використовує "Автозаповнення Google". Більшість блогів SEO використовують інструмент ключових слів Google дуже добре.

Плюси

• Він безкоштовний, і ви можете використовувати його з обліковим записом Google
• Він допомагає знайти близько 700 інших довгохвористих ключових слів
• Це ще найточніше
• Навряд чи вас розчарує, тому що він працює майже 99,9% часу

Мінуси

• Ви не можете отримати повну інформацію; вона не відображає конкурентоспроможність або ЦЗК, якщо ви не запускаєте кампанію під час входу в AdWords
• Точна відповідність є єдиними відображеними даними. Хоча іноді це найбільш точний вибір, він не надає широкої перспективи доступним ключовим словам, якщо ви не ввійшли до свого облікового запису AdWords

2. Використання SEMRush

Це один з кращих SEO інструментів оптимізації ключових слів. Хоча ця платформа називає себе «більше, ніж інструмент добору ключових слів», вона включає в себе відстеження позицій, інструменти для прослуховування соціальних медіа, можливості аудиту зворотного зв'язку та конкурентоспроможні дані бізнес-аналітики. Він був заснований у 2008 році і з того часу перевершив свої очікування.

Він має близько трьох платних планів, але, як новачок у світі блогів, я раджу йти з безкоштовним реєстрацією.

Плюси

• Вона зручна для користувачів.
• При дослідженні ключового слова він дає детальний результат.
• Ви можете переглядати ЦЗК в SEMRush, щоб дізнатися, скільки ви можете заробити в Google AdSense.
• Можливість досліджувати довготривалі ключові слова.
• За допомогою SEMRush ви зможете зворотне дослідження ключових слів. Щоб дізнатися, як це зробити, ви можете відвідати тут.
• Ви можете переглядати конкурси та дані про ключові слова.
• Вона має можливість відстежувати ключові слова, на які ви розповідаєте.

Мінуси

• База даних зворотних посилань не найкраща.
• Складні пов'язані ключові слова, на відміну від Google, не є сильними.
• Це не дозволяє зберігати пошук для подальшого перегляду.
• Обмеження кількості ключових слів, які можна знайти.

3. Використання KWFinder

Це інструмент, як і інструмент ключових слів Google, який допомагає знайти довгохворі ключові слова з високою популярністю і низькою складністю SEO.

Завдяки зручному для користувача інтерфейсу та його показникам немає сумніву, що ця платформа хороша, коли йдеться про пошук ключових слів.

Плюси

• Він простий у використанні.
• Він надає 3 різних способи дослідження ключового слова; пропозиції, автозаповнення та запитання.
• Він надає докладні результати дослідження ключових слів, такі як обсяги пошуку та тенденції.
• Платна версія доступна.
• Ви можете переглядати свою ЦЗК (вартість за клік) і уявлення про суму, яку ви можете отримати від Google AdSense.

Мінуси

• На відміну від SEMRush, ви не можете порівняти конкурентів, вставивши URL-адреси. Більшість людей вважає за краще використовувати SEMRush, оскільки вона є більш широкою.
• На відміну від SEMRush, не існує підтримки для багаторазового дослідження.

3. Налаштування власного блогу

Так, для налаштування облікового запису Google AdSense потрібен веб-сайт. Веб-власність може бути блогом або обліковим записом YouTube, але в цій статті ми будемо говорити про ваш блог.

Без блога, Google насправді не надає вам AdSense - це зазначено в їх керівництві. Після того, як ваш блог буде повністю функціональним, тільки ви зможете його монетизувати і почати заробляти гроші.

Створення блогу дуже просте. Тепер ви знаєте про Google AdSense, як знайти ключове слово та все про заробіток, наступна частина - це створення вашої платформи. Використання розміщених сайтів є одним з найпростіших, найдешевших і найкращих способів як новачок.

Хост-сайти, такі як WordPress, Blogger або Blogspot тощо, є найкращими. Більш докладну інформацію про те, як відкрити блог, див. Ваше повне керівництво про те, як почати блог ”.

4. Створення якісного вмісту блогу для спрощення обговорення Adsense

Після того, як ви налаштуєте свій блог, наступним кроком буде заповнення блогу якісним вмістом. Є два способи створення вмісту:

1. Створення вмісту самостійно

Створення повідомлень самостійно є найкращим способом розробки вашого вмісту. Це тому, що ви можете писати або досліджувати речі на свій смак.

При створенні вмісту доцільно детально досліджувати те, про що ви пишете. Ви можете зробити це з бібліотеки або навчатися з інших блогів.

Ви також можете звернутися до дружніх, але точних сайтів. Це допомагає розширити свої знання про те, що ви пишете.

2. Використання письменників з платформ третьої сторони

Якщо у вас немає подарунка, не хвилюйтеся. Ви можете мати свій власний блог і отримувати якісний вміст щотижня, якщо не щодня, до свого блогу. Більшість цих платформ сторонніх виробників є дуже безпечними, оскільки вони прагнуть контролювати як фрілансерів, так і клієнтів, щоб сприяти справедливій торгівлі між ними.

Прикладами таких платформ третіх сторін є:

 • Upwork
 • Fiverr
 • Freelancer.com
 • Edubirdie

Фундаментальні правила SEO при створенні змісту блогу

При застосуванні SEO у вашій статті існують певні правила та інструкції, які слід дотримуватися, щоб уникнути маркування як спамера і як опортуніста. Нижче ми розглянемо всі правила, які слід дотримуватися при застосуванні SEO до вашого вмісту:

1. Щільність ключового слова

Використання ключових слів є однією з переваг, але ви повинні використовувати її для своєї користі, або вона може обернутися і використовуватись проти вас. Ви завжди повинні усвідомлювати розміщення ключових слів у кожному аспекті ваших статей з заголовків до висновку.

Кожен вміст повинен мати від 10% -15%, заповнених ключовими словами, не більше 20%.

Пам'ятайте, що смішні ключові слова можуть змусити вас бачити, як спамер, а пошукові системи, як правило, ігнорують ваші сайти. Тож будьте мудрими і не наповнюйте вміст ключовими словами.

2. Дублювати вміст

Копіювання вмісту з іншого веб-сайту можна позначати як образливі, а пошукові системи також ігнорують вашу сторінку, коли виявляється, що вона була скопійована.

3. Поверніться до себе

Внутрішні зв'язки є однією з кращих стратегій у SEO. Ніщо не призводить до збільшення кількості трафіку на інші сторінки, повертаючи себе до старого повідомлення. Це надає вашим попереднім публікаціям більше переглядів і прагне збільшити вашу ЦЗК.

4. Опис зображення

Пошук павуків тільки сканування на слова, а не фотографії тим самим потрібно вставити описові слова поряд з вашими фотографіями.

5. Зміст

Ваш вміст потрібно часто оновлювати і свіжим. Це дуже важливо для руху в дорозі.

6. Зв'язок з іншими

Найкращий спосіб збільшити трафік - це приєднання до інших. Це допомагає створити відносини з ними, і вони, безумовно, повернуть послуги.

7. Посилання на соціальні медіа

Інший спосіб збільшити ваш SEO полягає в поєднанні облікових записів соціальних медіа з блогом. Це сприяє збільшенню трафіку, коли ваші повідомлення регулярно оновлюються.

Як налаштувати Google Adsense Рахунок і почати заробляти гроші від Google

Тепер ви отримали свій вміст та публікації в блогах, ви опублікували їх, а тепер хочете монетизувати свій блог. Налаштування облікового запису AdSense для вашого блогу може бути складним. У статті про керівництво Google, ви вважаєте, що ви старше 18 років, і створення блогу з партнерством з розміщених сайтів, як блогер, WordPress буде.

Насправді існує три або більше способів налаштування.

1. Налаштування облікового запису Adsense безпосередньо

• Йти до www.google.com/adsense і натисніть кнопку "Реєстрація"
• Створіть обліковий запис Google, якщо у вас його немає.
• Заповніть пробіли, надішліть і зачекайте на підтвердження Google, це може зайняти кілька днів.

2. Налаштування за допомогою Blogger

• Якщо ви блог з блогером, відвідайте blogger.com .
• Увійдіть у свій блог
• Переконайтеся, що у вас є обліковий запис Google
• Перейдіть на інформаційну панель Blogger і налаштуйте обліковий запис AdSense

3. Налаштування через Youtube

У більшості випадків запит облікового запису AdSense можна відхилити від блогерів, особливо якщо ви цього не зробите створити якісний блог . Google має жорстку політику щодо затвердження вашого облікового запису. Якщо ваш блог буде відхилено, можна легко зареєструватися в обліковому записі AdSense за допомогою облікового запису YouTube.

Кращі місця для розміщення оголошень Google у вашому блозі

Ви можете поставити це лише в декількох місцях. Найкращі місця для розміщення на сторінці, якщо ви отримуєте трафік:

 1. Над заголовком сторінки
 2. У змісті самої сторінки і
 3. Поруч із заголовками / першими абзацами будь-яких повідомлень

Над заголовком сторінки  У змісті самої сторінки і  Поруч із заголовками / першими абзацами будь-яких повідомлень

Чим більше ви використовуєте ці оголошення, тим більше ви будете платити. Але пам'ятайте, ви обмежені в обсязі і розміщенні.

Контролюйте гарячі та холодні ділянки вашого сайту та зрозумійте, що найкраще підходить для вас.

Оптимізація блогу за допомогою SEO, щоб отримати більше трафіку

Чому SEO має значення у вашому блозі?

SEO питання так багато, тому що, коли застосовується, трафік пошукової системи, як правило, диск нових відвідувачів для вас. Це дуже добре, щоб створити свій блог і отримати вірних абонентів і читачів, але не ви хочете нових відвідувачів на ваш сайт?

Отримання нових шанувальників вашого блогу - це те, як вона процвітає, і перетворення цих нових шанувальників / відвідувачів на вірних читачів є головною метою вашого блогу.

Практика на сторінці SEO

Практика на сторінці SEO - це процес оптимізації окремих сторінок блогу для ранжування в пошукових системах і отримання більш лояльних шанувальників на своїй сторінці. Це використовує як зміст веб-сторінки, так і HTML: вихідний код сторінки для оптимізації SEO.

Практикуючи Off-page SEO

На відміну від веб-сторінки SEO, це кроки, які ви виконуєте поза межами периферійного веб-сайту. Це може включати будівництво посилань, соціальні закладки та маркетинг соціальних медіа та посилання.

На більш детальну інформацію про стратегію SEO можна звернутися до нашої попереднього керівництва .

Висновок

Wow, ми прибули до кінця подорожі. Запуск блогу та виведення грошей з Google - це дуже просто, якщо ви подумали про це.

Раніше, я думав, що мені слід поділитися, як люди роблять прохолодні гроші з Google. Це тому, що я хочу, щоб люди робили гроші з того, що вони люблять робити, блогів!

Крім того, ви можете відчути потребу в тому, що ви можете зробити більше грошей, ніж ви очікували, роблячи те, що ви любите. Сподіваюся, вам сподобався цей підручник, будь ласка, прокоментуйте та поділіться з друзями. Якщо люди можуть робити гроші, просто розміщуючи, чому ви не можете?

Що таке Google AdSense?
Як це працює?
Що таке Google AdSense?
Як це працює?
Я знаю, що більшість з вас готові поставити запитання, як працює Google AdSense?
Це дуже добре, щоб створити свій блог і отримати вірних абонентів і читачів, але не ви хочете нових відвідувачів на ваш сайт?
Якщо люди можуть робити гроші, просто розміщуючи, чому ви не можете?