Як заробити гроші з Партнерський маркетинг для початківців (з SEO)


Для багатьох інтернет-маркетологів, особливо для початківців, мрією є отримати онлайн і побудувати бізнес, який може працювати для себе. Однією з найпопулярніших форм цього є продаж чужого продукту на відсоток від кожної продажу. Також відомий як партнерський маркетинг.

Вам не потрібно турбуватися про підтримку клієнтів. Вам не потрібно турбуватися про запаси. Вам не потрібно турбуватися про доставку. Вам не потрібно турбуватися про відшкодування.

Мрія бізнес для багатьох, який повинен отримати сайт вгору, ранжувати його і мати автоматизований дохід. І на мій погляд, насправді не існує онлайн-бізнес-модель, яка може бути більше рук, ніж аффилированного маркетингу є ... як тільки ви отримаєте це право.

На жаль, більшість початківців не отримають це право перший раз, або другий, або третій, або незабаром після цього. Так що моя мета з цієї посади, щоб вказати на деякі з найбільш поширених помилок, які початківці роблять і дати вам мій кращий рада для прийняття аффилированного маркетингу роботи якомога швидше для вас.

Крім того, я хочу відзначити, що я особливо говорю про заробляння грошей за допомогою партнерського маркетингу, використовуючи SEO, хоча багато з цих пунктів можна застосувати до інших форм трафіку.

Зміст:


Помилка №1: Відразу намагаються змагатися з великими хлопцями

Це помилка, що більшість людей, які тільки починають, роблять відразу. Вони думають, що вони збираються прийти і конкурувати за ключове слово, як "заробляти гроші в Інтернеті" відразу.

Я вважаю, що однією з причин того, що вони це роблять, є те, що вони думають “великі гроші” відразу - і це дуже важко зробити в цьому бізнесі.

Це майже як ви збираєтеся у без будь-якого навчання та пробуючого щоб бій UFC винищувач та очікуючий щоб виграти… Це тільки не збирається відбутися. Цілком зрозуміло, що ви хочете швидко заробити великі гроші за допомогою афілійованого маркетингу, але якщо зрозумієте, це не відбудеться швидко і легко, це допоможе вам заощадити багато часу і неприємностей.

Я думаю, що дуже багато людей приходять з баченням їхнього розуму хлопця показаного на деякому infomercial що працює 30 протоколу день та робить пару мільйонів доларів за рік. Це можливо? Абсолютно. Чи стане це в найближчий час для того, щоб хтось тільки почав? Напевно, ні.

І є багато помилок, які відмовляються від спроб конкурувати з великими хлопцями негайно. Через це ці помилки не мають особливого порядку; багато з них дійсно йдуть один з одним.

Повернутися до змісту


Помилка # 2: Відразу надто велика кількість ключових слів

Як я вже сказав, багато з цих помилок тісно пов'язані між собою, і це дуже тісно відповідає помилці №1. Багато початківців намагаються знову йти за ключовими словами «заробляти гроші в Інтернеті» відразу. Є так багато причин, початківець повинен майже ніколи не йти після великого ключового слова, як це відразу (або, можливо, навіть коли-небудь).

Найбільший з них, тому що ви ніколи не збираєтеся за ним. Квартира поза. Пам'ятайте, тут я розмовляю з початківцями. Ви збираєтеся входити і виходити з рахунків Баррі Бондс у своєму розквіті в домашньому дербі? Абсолютно не. Тут не так багато іншого… Ви просто не маєте досвіду для ранжування за такими ключовими словами. І навіть з великим досвідом, це все ще дуже важко. Це вимагає багато часу і терпіння в ці дні, і зазвичай хороші трохи інвестицій в ці дні.

З тим, як Google змінився за минулі пару років, рейтинги сповільнилися на тонну - особливо для більших ключових слів. Так що навіть якщо ви дійсно досвідчені, це може зайняти рік, 2 роки, або навіть більше, щоб класифікувати за дійсно великі ключові слова.

Хороша новина полягає в тому, що ключові слова з довгим хвостом все ще можуть бути досить швидко. Не кажучи вже про довгі ключові слова хвоста набагато легше конвертувати ...

Повернутися до змісту


Помилка # 3: Не починаючи з ключових слів з довгим хвостом

Я знаю, що ви думаєте, це те ж саме, що помилка # 2 манекен! Але це не так. Ну це свого роду, але я хочу переконатися, що це правильно формулюється, і я дійсно хочу вказати довгі ключові слова хвоста.

Однією з причин є те, що я говорив вище, вони швидше ранжуються. Коли ви йдете за дуже широким ключовим словом, і ви навіть не бачите його переміщення в топ-100 за перші 6 місяців - це не буде робити багато позитивних моментів для вашого партнерського і інтернет-маркетингу майбутнього. Проте, якщо ви збираєтеся після довгого ключового слова хвоста, і ви бачите, що він підніметься до однієї з перших декількох сторінок за перші кілька місяців - це збирається тримати вас мотивованим. Це допоможе вам рухатися, і це дасть вам надію.

Інша причина, яку я люблю довгі ключові слова хвоста, тому що вони дуже специфічні. Це означає, що перетворення набагато простіше!

Я можу сказати вам, що я оцінював ключові слова з довгим хвостом, які отримують "100 пошуків на місяць", які зробили мені більше грошей, ніж дуже великі ключові слова. І я говорю про такі терміни, як «електронні сигарети», які отримують понад 100 000 пошуків на місяць. Причиною цього є те, що довгі ключові слова SPECIFIC.

Давайте просто подумаємо про термін "електронні сигарети". Таким чином, для такого терміну, хтось може шукати цілий ряд різних причин. Вони можуть шукати медичну інформацію, факти, статистику, закони або ряд інших речей.

Тепер, якщо хтось шукає термін "що є найкращою електронною сигаретою", то очевидно, що він шукатиме набагато менше пошуків? Але те, що він робить, - це саме те, що шукає людина. Вони шукають вас, щоб допомогти їм зрозуміти, що таке найкраща електронна сигарета, так що ви точно знаєте, що шукаєте ваш трафік. З довгим ключовим словом хвоста ви можете дати людям саме те, що вони шукають, що закінчується небом, що росте ваш показник переходів.

Навіть не бояйтеся йти за супер-довгим хвостом ключові слова, щоб почати отримувати певну впевненість під вашим поясом. Ви можете отримати дуже мало відвідувачів з ключових слів із довгим хвостом, але вони будуть дуже цілеспрямованими, і це багато чого зробить для вашої довіри, що є дуже великою справою.

Повернутися до змісту


Помилка # 4: Не думаючи про наміри покупця

Це щось інше, що люди просто не думають, коли вони починають. Я поясню більше з прикладами, але найкращий спосіб пояснити намір покупця - це питання: «Наскільки далеко ця людина в процесі покупця»?

Більшість людей, які шукають «електронні сигарети», не будуть дуже далекими в процесі покупця. Вони, як правило, тільки починають процес покупки, або вони просто шукають інформацію, як факти або статистику.

Тим не менш, хтось шукає "що є найкращою електронною сигаретою", є досить далеким у процесі покупця. Вони провели дослідження. У них є факти, інформація про здоров'я, і ​​все інше в перших частинах процесу покупки. Тепер вони знаходяться в кінці процесу покупки.

На даний момент, вони знають, що вони хочуть електронну сигарету ... тепер їм просто потрібна допомога, щоб дізнатися, що таке найкраща електронна сигарета. І саме там ви приходите і даєте поради. Ви допомагаєте їм знайти те, що вони шукають, і ви отримуєте те, що ви шукаєте (продаж).

ЗАВЖДИ подумайте про наміри покупця, перш ніж йти за ключовими словами. Поставте себе замість людини, яка виконує пошук. Якщо я шукав це, чому я шукав би це? Що я точно шукаю ”. Якщо відповідь на це в кінцевому підсумку купити щось, намір покупця хороший.

Повернутися до змісту


Помилка # 5: Нереалістичні відгуки або інформація

Це просто швидка помилка, яку я хочу охопити на стороні конверсії. Це не так багато для початківців, тому що найбільші проблеми у початківців є з вибором неправильних ключових слів і рейтингу, але це все ще проблема початківців, як тільки вони рангу.

Зробіть ваші відгуки або інформацію автентичними. Я буду в основному говорити про відгуки, тому що це найпростіше сформулювати тут.

Не робіть огляд, який просто повідомляє відвідувачам, як продукт є найкращим у світі. Зробити його реалістичним та автентичним. Перелічіть речі, які вам подобаються, але також включайте принаймні одну річ, яка вам не подобається (навіть якщо вона незначна).

Як швидкий супер скорочений приклад:

«Я люблю цю марку електронної сигарети, оскільки вона відчуває себе справжньою. Вдихання дуже сильне, дим густий, і він смачний. Вони мають тонну різних виборів для смаків, і вони мають велику репутацію. Єдине, що мені хотілося б поліпшити - це час автономної роботи, тому що я помічаю, що він помирає швидше, ніж деякі інші марки, але я просто переконуюсь, що кожну ніч перезаряджати, щоб це не було проблемою.

Або я міг би перерахувати всі позитиви і сказати: "одна погана річ, що ціна є найвищою на ринку ..." і т.д.

Ви отримаєте точку ... не просто розповідайте відвідувачам, що вони щойно знайшли кращу річ з нарізаного хліба. Дайте їм реальну угоду і будьте реалістичними.

Повернутися до змісту


Помилка # 6: Уникнення "0 пошуків на місяць" Ключові слова

Я збираюся зробити це досить коротким. Зрозумійте, що планувальник ключових слів просто дає оцінку результатів пошуку для ключового слова. Я збираюся сказати вам, що я ранг за ключові слова, які отримують "0 пошуків на місяць", які зробили мене хорошим грошей.

Використовуйте здоровий глузд разом з планувальником ключових слів і не скидайте ключове слово лише тому, що він отримує "0 пошуків на місяць".

Повернутися до змісту


Помилка # 7: Вихід за випадковими нішами

Мені особисто подобається входити в ніші, з якими я маю досвід, або в якому я зацікавлений. Вам не потрібно йти цим шляхом, але принаймні, не просто заходьте в якусь супер випадкову нішу, щоб почати.

На мою думку, люди дотримуються цього набагато довше, коли вони зацікавлені в цій темі.

Є багато причин, чому я люблю почати в нішах, з якими я маю досвід. Є мета. Вміст стає простіше. Ви більш мотивовані. Це веселіше. Інформація, як правило, більш реальна і автентична.

Як приклад, я потрапив у нішу електронних сигарет, оскільки мав досвід роботи з нею. Вони дійсно допомогли мені кинути палити теж. Так що я не тільки знав багато про них (зміст і огляди прийшли легко), але й була мета. Це було те, що я знав, що може змінити життя людей на краще - я знав це, тому що це продукт, який зробив це для мене.

Тепер це не означає, що тільки тому, що ви в щось, ви повинні піти в цю нішу ... але я кажу принаймні почати там. Дослідження більше в те, що інші типи сайтів ранжування і подивитися, якщо є ринок для філій, а потім почати робити дослідження ключових слів. І це призводить до наступної помилки ...

Повернутися до змісту


Помилка # 8: Не роблячи жодного маркетингового дослідження

Це трохи важче для початківців, але це все ще дуже важливо для розуміння і не може бути пропущено.

Ви повинні зробити маркетингові дослідження, щоб спочатку побачити, який тип сайтів є рейтингом, і друге побачити, чи є для нього партнерський ринок.

Як приклад, можливо, ви є ріелтором в Лос-Анджелесі. Отже, ви думаєте про себе: «Ну, якщо я буду займатися продажем будинків у Лос-Анджелесі, я вб'ю його. Це досить довгий хвіст! ”. Ах, не так швидко. Зробіть ваше дослідження ринку.

Перейдіть до Google, виконайте пошук за ключовим словом і подивіться, який тип сайтів класифікується.

Давайте шукаємо “будинки для продажу в Лос-Анджелесі”…

Давайте шукаємо “будинки для продажу в Лос-Анджелесі”…

Це результати, які ми отримуємо… не хороший знак. Чому? Тому що ви не бачите жодних невеликих ділових сайтів або невеликих сайтів партнерських типів. Ви бачите цілу купу величезних авторитетних сайтів, що домінують над видачами, і саме так це відбувається на деяких ринках і для деяких ключових слів.

Чи означає це, що ви не можете посадити його? Ні, але як новачок, я б навіть не поклав його на ваш радар.

Якщо ви не впевнені щодо повноважень сайту, ви завжди можете передати домен у подібний інструмент AHREF і запустіть перевірку…

Якщо ви не впевнені щодо повноважень сайту, ви завжди можете передати домен у подібний інструмент   AHREF   і запустіть перевірку…

Як ви можете бачити, верхній рейтинг сайту для цього ключового слова має майже 100 000 доменів, які вказують на нього, і понад 50 000 000 посилань (це 50 млн. Посилань)! Це тонна авторитету. Так що я зазвичай сканую першу сторінку, і я піду і запустити перевірку на будь-які домени, які я не визнаю. Я б не нормально запустив zillow.com, тому що я вже знав, що домен був тонни влади ... це добре відомий сайт. Я просто сканую першу сторінку, і якщо є якісь домени, я не розпізнаю їх, щоб побачити, який тип повноважень вони мають.

Існував один сайт рейтингу на домашній сторінці, що я не визнав "sothebysrealty.com". Так що я керував цим ...

Як ви можете бачити, навіть цей сайт (на 8-му місці) має понад 10 000 референтних доменів і понад 35 мільйонів посилань. Авторизаційні сайти домінують на першій сторінці, і це не є хорошим знаком.

Знову ж таки, це не означає, що це неможливо. Але для початківця це означає, що ви, мабуть, повинні триматися подалі від нього. Навіть для більш просунутих людей мої поради були б готові покласти багато часу та інвестицій у проект ... переконайтеся, що сік варто стомати.

Повернутися до змісту


Помилка # 9: Не шукайте Партнерські програми

Я знаю, що це звучить божевільно, але є люди, які почнуть ранжувати щось, тільки щоб з'ясувати, що немає ніяких партнерських програм за те, що вони намагаються продати.

Цей досить простий ... переконайтеся, що є партнерські програми для чогось.

Це так само просто, як відвідати Google і набрати "партнерську програму продукту" або "партнерську програму на ринку".

І це навіть пов'язано з дослідженням ринку. Для багатьох термінів, ви хочете, щоб переконатися, що ви бачите деякі партнерські сайти рейтингу ... побачити те, що ці філії роблять. Що і ВООЗ вони продають, що призводить до пункту 10…

Повернутися до змісту


Помилка # 10: Спроба винайти колесо

Ця остання помилка є трохи далі вниз дорога також, але це є важливе досить кинути у у нас.

Коли справа доходить до аффилированного маркетингу, подивіться, що роблять найкращі філії, і почніть там. Я особливо говорю про конверсію. Погляд на сайт, кут продажу та продукти, які вони рекомендують.

Швидше за все, багато високопоставлених філій зробили свої дослідження і тестування.

Отже, почніть з того, що вони роблять, а потім починаєте робити твіки і тестувати звідти.

Повернутися до змісту

Завершення речей….

Добре, щоб підвести підсумки, найбільша помилка, яку початківці роблять з заробляння грошей з аффилированного маркетингу, просто намагається йти занадто швидко. Вони ніколи не отримують зчеплення, і він пригнічує їх ентузіазм і драйв.

Так що переконайтеся, що ви виходите з менталітету, завдаючи йому великого удару, це дуже малоймовірно.

Не поспішайте з дослідженням ключових слів і знайдіть хороші довгі ключові слова хвоста. Подумайте про наміри покупця ... наскільки далеко ця людина в процесі покупця? Зробіть ваше дослідження ринку, щоб побачити, які типи сайтів ранжуються, щоб переконатися, що це можливо для вас, будучи початківцем і всім іншим.

Звідти ви знаходитесь на своєму шляху.

Зробіть свій сайт і переконайтеся, що ви оптимізовані, як ми викладаємо в машинах OMG. Від цього єдиного іноді можна побачити хорошу тягу.

Тоді ви починаєте будівництво посилання, знову слідуючи за тим, що викладено для вас в нашій підготовці.

На початку речей не турбуйтеся занадто багато про дизайн і всі ці речі, просто рухайтеся. Тоді, як ви починаєте рухатися до вершини видачі ви можете почати вносити зміни з дизайном і перетворення речі.

Я бачив занадто багато людей, які витрачають місяці і місяці на те, щоб сайт виглядав добре, а потім нічого не робив з ним, або проект не тренувався.

Сподіваюся, це допоможе вам у вашій подорожі партнерського маркетингу!

Повернутися до початку

Це можливо?
Чи стане це в найближчий час для того, щоб хтось тільки почав?
Ви збираєтеся входити і виходити з рахунків Баррі Бондс у своєму розквіті в домашньому дербі?
Тепер, якщо хтось шукає термін "що є найкращою електронною сигаретою", то очевидно, що він шукатиме набагато менше пошуків?
Я поясню більше з прикладами, але найкращий спосіб пояснити намір покупця - це питання: «Наскільки далеко ця людина в процесі покупця»?
?Якщо я шукав це, чому я шукав би це?
Чому?
Чи означає це, що ви не можете посадити його?
Наскільки далеко ця людина в процесі покупця?