Як заробити на OLX - DOHODVNETE

 1. Як заробити на OLX зміст: OLX - це мережа безкоштовних дощок оголошень, яка існує майже у всіх...
 2. Надання послуг
 3. Як зареєструватися і подати оголошення
 4. Безкоштовні та платні можливості майданчики
 5. Як правильно написати оголошення і яку поставити ціну
 6. Які оголошення користуються найбільшим попитом
 7. Інші види заробітку на OLX
 8. Як заробити на OLX
 9. Що можна продавати на OLX
 10. Надання послуг
 11. Як зареєструватися і подати оголошення
 12. Безкоштовні та платні можливості майданчики
 13. Як правильно написати оголошення і яку поставити ціну
 14. Які оголошення користуються найбільшим попитом
 15. Інші види заробітку на OLX
 16. Як заробити на OLX
 17. Що можна продавати на OLX
 18. Надання послуг
 19. Як зареєструватися і подати оголошення
 20. Безкоштовні та платні можливості майданчики
 21. Як правильно написати оголошення і яку поставити ціну
 22. Які оголошення користуються найбільшим попитом
 23. Інші види заробітку на OLX
 24. Як заробити на OLX
 25. Що можна продавати на OLX
 26. Надання послуг
 27. Як зареєструватися і подати оголошення
 28. Безкоштовні та платні можливості майданчики
 29. Як правильно написати оголошення і яку поставити ціну
 30. Які оголошення користуються найбільшим попитом
 31. Інші види заробітку на OLX

Як заробити на OLX

зміст: зміст:

OLX - це мережа безкоштовних дощок оголошень, яка існує майже у всіх країнах світу. Деякі з них мають свою назву, такі як Авито в Росії, хоча входить в OLX Group, а деякі вже змінили на загальносвітове, як, наприклад, Сландо в Україні, тепер це OLX Україна.

Що можна продавати на OLX

Де б ви не знаходилися, ви можете заробити на OLX, цілком пристойні гроші. Сайт пропонує можливість розмістити безкоштовні оголошення про що завгодно. У кожному будинку знайдеться те, що можна продати:

 • непотрібна побутова техніка, яка перестала бути актуальною, або ж ви користуєтеся їй 2 рази в рік, отримали в подарунок не зовсім те, що вам би хотілося;
 • одяг не підходить за розміром чи куплена з нагоди на розпродажі, а ви її не носите, то, що у вашій шафі займає місце, може стати джерелом доходу;
 • дитячий одяг, діти дуже швидко виростають, не встигаючи зносити свій гардероб, і щоб оновлення його нє било вам по кишені, то одяг, яка вже мала, можна продати;
 • телефони, смартфони, планшети, фотоапарати, комп'ютери, подібна техніка застаріває досить швидко і ми, женучись за нововведеннями і за модою міняємо їх раз на рік, але що робити зі старими, ще робочими моделями, вони лежать про запас і про всяк випадок, а кому-то вони дуже потрібні;
 • меблі, ви затіяли ремонт і змінили меблі, не поспішайте викидати стару, хтось шукає дешеві варіанти, комусь потрібна меблі для дачі або для знімною квартири;
 • ви у вільний час займаєтеся рукоділлям, його також можна зробити додатковим джерелом доходу, виставте на OLX пов'язані вами речі або ж вишиті картини та вони обов'язково знайдуть свого покупця;
 • талановитим садівникам також можна продавати плоди своєї праці, зібраний урожай восени або готову розсаду навесні;
 • господарям породистих собак і кішок, а також щасливим господарям цуценят і кошенят дорогих порід можна виставити на продаж молодняк, подавши оголошення на OLX.

«Попосидівши» у себе вдома, ви виявите масу речей, які шкода було викинути, але використовувати ви їх вже не будете. Виставивши їх на OLX, ви зможете заробити гроші.

Окремо потрібно відзначити такі функції майданчики, як продаж нерухомості і пошук роботи, а також надання своїх послуг.

Розділ нерухомості вкрай популярний на OLX, тут розміщують оголошення як про здачу в оренду, так і про продаж квартир, дач і гаражів. Можлива як довгострокова, так і подобова оренда, тому якщо ви їдете у відпустку або тривалу подорож, то на цьому порталі ви зможете окупити свою поїздку.

Коли ви збираєтеся змінити роботу, то OLX також вам зможе допомогти, тут нарівні з великими майданчиками по пошуку роботи публікують різні вакансії, на які ви можете відгукнутися, вибір досить великий і розкид пропонованих зарплат теж.

Надання послуг

Це окремий вид заробітку, який надає вам дошка оголошень OLX. Додайте свою пропозицію про які надають вами послуги, вкажіть ціну і регіон, щоб вас простіше було знайти, і чекайте замовлень.

Які пропозиції послуг можна найчастіше зустріти на сайті:

 • Репетитори, відмінна підробіток для вчителів будь-яких предметів, як шкільних, так і інститутських. Зараз навчальне навантаження дуже велика, батькам часто ніколи, та й складно пояснювати програму дитині, багато хто шукає хороших педагогів, щоб займатися з дитиною вдома. Переглядають вони в першу чергу як раз дошки оголошень, спочатку найбільші, потім міські.
 • Викладачі іноземної мови, як для дорослих, так і для дітей. Навіть якщо у вас немає профільної освіти, але ви любите і вмієте вчити, добре знаєте яку-небудь мову, необов'язково англійська, мови потрібні всі, то ви зможете навчати мови, як в живу, так і по скайпу. Тому тут регіон не так важливий.
 • Домашні майстри, дуже часто потрібно швидко полагодити кран, повісити люстру або замінити розетку, ніяких особливих знань тут не потрібно, практично кожен чоловік це вміє робити, при цьому попит на подібні послуги постійно зростає.
 • Послуги няні або доглядальниці, для працюючих людей часто виникає проблема, що немає з ким залишити дитину або хворих батьків, зайнятість не дозволяє їм присвячувати необхідну кількість часу близьким людям і щодня доглядати, годувати і гуляти. Зазвичай для цього шукають відповідальну людину, якій можна було б довірити найдорожче в житті. Іноді вимагають медичну освіту, але не так вже й часто, якщо ви відповідальні, вмієте і любите доглядати за дітьми, знаєте чим їх розважити, то у вас завжди буде стабільний заробіток на OLX.
 • Кур'єрські послуги потрібні не тільки фірмам і звертаються за ними не тільки в спеціальні служби. Буває, що у людей виникає необхідність перевезти документи або подарунки кому-небудь і у нього у самого немає можливості поїхати, то за оголошеннями знаходять кур'єрів, готових взятися за цю роботу.
 • Водії на своєму автомобілі можуть запропонувати трансфери, екскурсії по місту або послугу особистого водія.

Як зареєструватися і подати оголошення

OLX відрізняється простотою використання, щоб подати перше оголошення необхідно пройти реєстрацію, тоді у вас відкриється особистий кабінет, де ви зможете подавати оголошення, піднімати їх, стежити за переглядами.

 1. Реєстрація на сайті. Якщо ви перебуваєте в Росії, то заходите на сайт https://www.avito.ru/ . В Україні http://olx.ua/ В Білорусі https://www.olx.by/ або в Казахстані http://olx.kz/ Але, з пошуком потрібного сайту можете сильно не заморочуватися. У більшості випадків країна визначається по IP і вас перенаправляють на потрібний ресурс автоматично.

Для реєстрації на сайті необхідно ввести вашу пошту, ім'я, номер телефону і придумати пароль. Все досить просто, ніяких докладних даних про себе вводити не потрібно.

 1. Підтвердіть адресу електронної пошти і можна користуватися сервісом
 2. Тепер можна подавати оголошення. У формі введіть назву, опис, ціну, телефон для зв'язку, контактна особа і фотографії товару.
 3. Тепер можете очікувати дзвінків і листів з пропозиціями, пропозиція на сайті знаходиться 30 днів, після чого його можна перевиставити, тоді воно знову підніметься в пошуку на перше місце.

Тепер можете очікувати дзвінків і листів з пропозиціями, пропозиція на сайті знаходиться 30 днів, після чого його можна перевиставити, тоді воно знову підніметься в пошуку на перше місце

Безкоштовні та платні можливості майданчики

Безкоштовні можливості майданчика досить обмежені, але якщо ви розпродали особисті речі або надаєте послуги для додаткового заробітку, їх зазвичай вистачає. У кожній рубриці ви можете подавати з одного аккаунта до трьох оголошень, кожне з яких знаходиться на сайті місяць, після 30 днів ви можете безкоштовно підняти його в пошуку, перевиставити заново. OLX дозволяє мати тільки один акаунт на одну людину, правда ті хто використовує цю площадку в бізнес цілях, але не хочуть платити за рекламу давно навчилися обходити заборони на повторні акаунти.

Якщо ви розвиваєте власний бізнес в інтернеті і використовуєте цей майданчик для продажу своїх товарів або займаєтеся нерухомістю, то OLX надає багато платних можливостей для просування, які в наслідок окупляться:

 • Купити пакет розміщень оголошень, тоді ви зможете виставити будь-яку кількість позицій однієї категорії;
 • Піднімати оголошення раз в тиждень або частіше, щоб більша кількість користувачів вас змогло знайти
 • Розмістити преміум оголошення, яке буде знаходитися на верхніх позиціях видачі.
 • Зареєструватися як компанія і відкрити свій інтернет-магазин на цьому майданчику, тоді вам не доведеться розбиратися в технічних нюансах і наймати веб-майстрів для створення власного сайту.

Як правильно написати оголошення і яку поставити ціну

Перегляди вашого оголошення та купівля товару безпосередньо залежать від того чи зможете ви зачепити покупця цікавою назвою, зрозумілим і докладним текстом і якісними фотографіями.

Переглядаючи стрічку оголошень на сайті очі людини, швидко зчитують тільки назви і зображення превью, тут необхідно зачепити покупця, викликати його інтерес, щоб він розкрив ваше оголошення цілком. Назва повинна бути звучним, заманює, але не переборщіть з креативністю, все ж людина повинна розуміти, який товар або послугу йому пропонують.

Опис потрібно робити інформативним, але не нудним, велика кількість цифр і показників може навіяти на багатьох сон, при цьому без них не обійтися. Колір, вага, склад і так далі, все характеристики того що ви продаєте потрібно розписати докладно, але цю інформацію варто розбавити тим, які емоції і вигоди отримає ваш клієнт якщо угода відбудеться. Знову ж креативність оголошення цінна, але не на шкоду інформації про сам товар.

Фотографії - це обличчя вашого товару в інтернеті, користувач не може помацати або понюхати, потримати в руках, розглянути ближче, він бачить тільки фотографії. Вони повинні бути зроблені при природному освітленні, що не затінені і не пересвічений, деталі повинні читатися. Кількість завжди треба викладати по максимуму, вид з усіх боків і окремі деталі вироби.

Важливий для будь-якого покупця момент - це ціна товару або послуги. Яку встановлювати ціну цікавляться всі продавці на OLX. Тут є досить простий алгоритм розрахунку:

товар

важливі терміни

важливі гроші

новий

На 30% менший від початкової вартості

100% початкової вартості

б / у

На 70% менший від початкової вартості

50-60% від початкової вартості

Якщо все ще сумніваєтеся, то зручно буде пошукати подібні оголошення і порівняти ціни на схожі з вашим товари, цим же методом можна розрахувати ринкову вартість послуги.

Варто звернути увагу, що від регіону до регіону середні ціни сильно змінюються, якщо ви надаєте онлайн-послуги або ж готові відправляти свої товари поштою, то можна орієнтуватися на клієнтів з більш дорогих регіонів, наприклад, столичного.

Які оголошення користуються найбільшим попитом

За статистикою майданчики найбільше запитів припадає на:

 • дитячий одяг
 • смартфони
 • Ноутбуки
 • Іномарки з пробігом
 • Однокімнатні квартири, як оренда, так і покупка
 • Жіночий одяг та взуття
 • верхній одяг
 • меблі
 • Цуценят дорогих порід

Інші види заробітку на OLX

Багато підприємців вже давно переступили планку продажу власних товарів і послуг і починають просувати тут власний бізнес , Який не завжди вимагає вкладень грошей.

 • Ви можете використовувати цей майданчик для продажу та здачі не тільки своєї нерухомості, а зайнятися ріелторської діяльністю, знайти у друзів і знайомих, а також через треті руки, хто хоче продати або здати квартиру. Виставити оголошення і при здійсненні операції, відсоток від неї залишити собі. Тут можна обійтися без вкладень грошей, або ж вибрати платні послуги майданчики, враховуючи відсотки, які ви отримуєте, то ці вкладення окупляться відразу.
 • Можете продавати не свій товар, а зайнятися перепродажем, для цього необхідно знайти дуже дешеві пропозиції популярних товарів, найчастіше вироблених в Китаї , Уважно стежити за трендами і модою, тоді різниця з перепродажу також піде до вас у кишеню. Якщо знайдете модні віяння, то розпродати більшу оптову закупівлю з Китаю ви зможете за короткий час.
 • Хендмейд бізнес, якщо ви професійно малюєте або займаєтеся іншим прикладним творчістю, то на даному майданчику ви зможете організувати свій інтернет-магазин. Зараз якісні товари ручної роботи в ціні і їх часто замовляють для подарунків великі фірми, так що у вас є можливість взяти тут корпоративне замовлення.
 • Продавати чужі речі без вкладень. Ви можете зібрати не тільки в своєму будинку непотрібні речі, а й допомогти очистити простір свого оточення, батькам, друзям, знайомим і родичам. Дуже багато з них не хочуть морочитися з розміщенням оголошень, відповідати на дзвінки, а хтось може просто не розбирається в інтернеті. Ви можете допомогти їм і продати їх речі, залишивши собі якийсь відсоток від угоди, що не викуповуючи товар заздалегідь, а просто знайшовши покупця на нього.

& nbsp

Як заробити на OLX

зміст: зміст:

OLX - це мережа безкоштовних дощок оголошень, яка існує майже у всіх країнах світу. Деякі з них мають свою назву, такі як Авито в Росії, хоча входить в OLX Group, а деякі вже змінили на загальносвітове, як, наприклад, Сландо в Україні, тепер це OLX Україна.

Що можна продавати на OLX

Де б ви не знаходилися, ви можете заробити на OLX, цілком пристойні гроші. Сайт пропонує можливість розмістити безкоштовні оголошення про що завгодно. У кожному будинку знайдеться те, що можна продати:

 • непотрібна побутова техніка, яка перестала бути актуальною, або ж ви користуєтеся їй 2 рази в рік, отримали в подарунок не зовсім те, що вам би хотілося;
 • одяг не підходить за розміром чи куплена з нагоди на розпродажі, а ви її не носите, то, що у вашій шафі займає місце, може стати джерелом доходу;
 • дитячий одяг, діти дуже швидко виростають, не встигаючи зносити свій гардероб, і щоб оновлення його нє било вам по кишені, то одяг, яка вже мала, можна продати;
 • телефони, смартфони, планшети, фотоапарати, комп'ютери, подібна техніка застаріває досить швидко і ми, женучись за нововведеннями і за модою міняємо їх раз на рік, але що робити зі старими, ще робочими моделями, вони лежать про запас і про всяк випадок, а кому-то вони дуже потрібні;
 • меблі, ви затіяли ремонт і змінили меблі, не поспішайте викидати стару, хтось шукає дешеві варіанти, комусь потрібна меблі для дачі або для знімною квартири;
 • ви у вільний час займаєтеся рукоділлям, його також можна зробити додатковим джерелом доходу, виставте на OLX пов'язані вами речі або ж вишиті картини та вони обов'язково знайдуть свого покупця;
 • талановитим садівникам також можна продавати плоди своєї праці, зібраний урожай восени або готову розсаду навесні;
 • господарям породистих собак і кішок, а також щасливим господарям цуценят і кошенят дорогих порід можна виставити на продаж молодняк, подавши оголошення на OLX.

«Попосидівши» у себе вдома, ви виявите масу речей, які шкода було викинути, але використовувати ви їх вже не будете. Виставивши їх на OLX, ви зможете заробити гроші.

Окремо потрібно відзначити такі функції майданчики, як продаж нерухомості і пошук роботи, а також надання своїх послуг.

Розділ нерухомості вкрай популярний на OLX, тут розміщують оголошення як про здачу в оренду, так і про продаж квартир, дач і гаражів. Можлива як довгострокова, так і подобова оренда, тому якщо ви їдете у відпустку або тривалу подорож, то на цьому порталі ви зможете окупити свою поїздку.

Коли ви збираєтеся змінити роботу, то OLX також вам зможе допомогти, тут нарівні з великими майданчиками по пошуку роботи публікують різні вакансії, на які ви можете відгукнутися, вибір досить великий і розкид пропонованих зарплат теж.

Надання послуг

Це окремий вид заробітку, який надає вам дошка оголошень OLX. Додайте свою пропозицію про які надають вами послуги, вкажіть ціну і регіон, щоб вас простіше було знайти, і чекайте замовлень.

Які пропозиції послуг можна найчастіше зустріти на сайті:

 • Репетитори, відмінна підробіток для вчителів будь-яких предметів, як шкільних, так і інститутських. Зараз навчальне навантаження дуже велика, батькам часто ніколи, та й складно пояснювати програму дитині, багато хто шукає хороших педагогів, щоб займатися з дитиною вдома. Переглядають вони в першу чергу як раз дошки оголошень, спочатку найбільші, потім міські.
 • Викладачі іноземної мови, як для дорослих, так і для дітей. Навіть якщо у вас немає профільної освіти, але ви любите і вмієте вчити, добре знаєте яку-небудь мову, необов'язково англійська, мови потрібні всі, то ви зможете навчати мови, як в живу, так і по скайпу. Тому тут регіон не так важливий.
 • Домашні майстри, дуже часто потрібно швидко полагодити кран, повісити люстру або замінити розетку, ніяких особливих знань тут не потрібно, практично кожен чоловік це вміє робити, при цьому попит на подібні послуги постійно зростає.
 • Послуги няні або доглядальниці, для працюючих людей часто виникає проблема, що немає з ким залишити дитину або хворих батьків, зайнятість не дозволяє їм присвячувати необхідну кількість часу близьким людям і щодня доглядати, годувати і гуляти. Зазвичай для цього шукають відповідальну людину, якій можна було б довірити найдорожче в житті. Іноді вимагають медичну освіту, але не так вже й часто, якщо ви відповідальні, вмієте і любите доглядати за дітьми, знаєте чим їх розважити, то у вас завжди буде стабільний заробіток на OLX.
 • Кур'єрські послуги потрібні не тільки фірмам і звертаються за ними не тільки в спеціальні служби. Буває, що у людей виникає необхідність перевезти документи або подарунки кому-небудь і у нього у самого немає можливості поїхати, то за оголошеннями знаходять кур'єрів, готових взятися за цю роботу.
 • Водії на своєму автомобілі можуть запропонувати трансфери, екскурсії по місту або послугу особистого водія.

Як зареєструватися і подати оголошення

OLX відрізняється простотою використання, щоб подати перше оголошення необхідно пройти реєстрацію, тоді у вас відкриється особистий кабінет, де ви зможете подавати оголошення, піднімати їх, стежити за переглядами.

 1. Реєстрація на сайті. Якщо ви перебуваєте в Росії, то заходите на сайт https://www.avito.ru/ . В Україні http://olx.ua/ В Білорусі https://www.olx.by/ або в Казахстані http://olx.kz/ Але, з пошуком потрібного сайту можете сильно не заморочуватися. У більшості випадків країна визначається по IP і вас перенаправляють на потрібний ресурс автоматично.

Для реєстрації на сайті необхідно ввести вашу пошту, ім'я, номер телефону і придумати пароль. Все досить просто, ніяких докладних даних про себе вводити не потрібно.

 1. Підтвердіть адресу електронної пошти і можна користуватися сервісом
 2. Тепер можна подавати оголошення. У формі введіть назву, опис, ціну, телефон для зв'язку, контактна особа і фотографії товару.
 3. Тепер можете очікувати дзвінків і листів з пропозиціями, пропозиція на сайті знаходиться 30 днів, після чого його можна перевиставити, тоді воно знову підніметься в пошуку на перше місце.

Тепер можете очікувати дзвінків і листів з пропозиціями, пропозиція на сайті знаходиться 30 днів, після чого його можна перевиставити, тоді воно знову підніметься в пошуку на перше місце

Безкоштовні та платні можливості майданчики

Безкоштовні можливості майданчика досить обмежені, але якщо ви розпродали особисті речі або надаєте послуги для додаткового заробітку, їх зазвичай вистачає. У кожній рубриці ви можете подавати з одного аккаунта до трьох оголошень, кожне з яких знаходиться на сайті місяць, після 30 днів ви можете безкоштовно підняти його в пошуку, перевиставити заново. OLX дозволяє мати тільки один акаунт на одну людину, правда ті хто використовує цю площадку в бізнес цілях, але не хочуть платити за рекламу давно навчилися обходити заборони на повторні акаунти.

Якщо ви розвиваєте власний бізнес в інтернеті і використовуєте цей майданчик для продажу своїх товарів або займаєтеся нерухомістю, то OLX надає багато платних можливостей для просування, які в наслідок окупляться:

 • Купити пакет розміщень оголошень, тоді ви зможете виставити будь-яку кількість позицій однієї категорії;
 • Піднімати оголошення раз в тиждень або частіше, щоб більша кількість користувачів вас змогло знайти
 • Розмістити преміум оголошення, яке буде знаходитися на верхніх позиціях видачі.
 • Зареєструватися як компанія і відкрити свій інтернет-магазин на цьому майданчику, тоді вам не доведеться розбиратися в технічних нюансах і наймати веб-майстрів для створення власного сайту.

Як правильно написати оголошення і яку поставити ціну

Перегляди вашого оголошення та купівля товару безпосередньо залежать від того чи зможете ви зачепити покупця цікавою назвою, зрозумілим і докладним текстом і якісними фотографіями.

Переглядаючи стрічку оголошень на сайті очі людини, швидко зчитують тільки назви і зображення превью, тут необхідно зачепити покупця, викликати його інтерес, щоб він розкрив ваше оголошення цілком. Назва повинна бути звучним, заманює, але не переборщіть з креативністю, все ж людина повинна розуміти, який товар або послугу йому пропонують.

Опис потрібно робити інформативним, але не нудним, велика кількість цифр і показників може навіяти на багатьох сон, при цьому без них не обійтися. Колір, вага, склад і так далі, все характеристики того що ви продаєте потрібно розписати докладно, але цю інформацію варто розбавити тим, які емоції і вигоди отримає ваш клієнт якщо угода відбудеться. Знову ж креативність оголошення цінна, але не на шкоду інформації про сам товар.

Фотографії - це обличчя вашого товару в інтернеті, користувач не може помацати або понюхати, потримати в руках, розглянути ближче, він бачить тільки фотографії. Вони повинні бути зроблені при природному освітленні, що не затінені і не пересвічений, деталі повинні читатися. Кількість завжди треба викладати по максимуму, вид з усіх боків і окремі деталі вироби.

Важливий для будь-якого покупця момент - це ціна товару або послуги. Яку встановлювати ціну цікавляться всі продавці на OLX. Тут є досить простий алгоритм розрахунку:

товар

важливі терміни

важливі гроші

новий

На 30% менший від початкової вартості

100% початкової вартості

б / у

На 70% менший від початкової вартості

50-60% від початкової вартості

Якщо все ще сумніваєтеся, то зручно буде пошукати подібні оголошення і порівняти ціни на схожі з вашим товари, цим же методом можна розрахувати ринкову вартість послуги.

Варто звернути увагу, що від регіону до регіону середні ціни сильно змінюються, якщо ви надаєте онлайн-послуги або ж готові відправляти свої товари поштою, то можна орієнтуватися на клієнтів з більш дорогих регіонів, наприклад, столичного.

Які оголошення користуються найбільшим попитом

За статистикою майданчики найбільше запитів припадає на:

 • дитячий одяг
 • смартфони
 • Ноутбуки
 • Іномарки з пробігом
 • Однокімнатні квартири, як оренда, так і покупка
 • Жіночий одяг та взуття
 • верхній одяг
 • меблі
 • Цуценят дорогих порід

Інші види заробітку на OLX

Багато підприємців вже давно переступили планку продажу власних товарів і послуг і починають просувати тут власний бізнес , Який не завжди вимагає вкладень грошей.

 • Ви можете використовувати цей майданчик для продажу та здачі не тільки своєї нерухомості, а зайнятися ріелторської діяльністю, знайти у друзів і знайомих, а також через треті руки, хто хоче продати або здати квартиру. Виставити оголошення і при здійсненні операції, відсоток від неї залишити собі. Тут можна обійтися без вкладень грошей, або ж вибрати платні послуги майданчики, враховуючи відсотки, які ви отримуєте, то ці вкладення окупляться відразу.
 • Можете продавати не свій товар, а зайнятися перепродажем, для цього необхідно знайти дуже дешеві пропозиції популярних товарів, найчастіше вироблених в Китаї , Уважно стежити за трендами і модою, тоді різниця з перепродажу також піде до вас у кишеню. Якщо знайдете модні віяння, то розпродати більшу оптову закупівлю з Китаю ви зможете за короткий час.
 • Хендмейд бізнес, якщо ви професійно малюєте або займаєтеся іншим прикладним творчістю, то на даному майданчику ви зможете організувати свій інтернет-магазин. Зараз якісні товари ручної роботи в ціні і їх часто замовляють для подарунків великі фірми, так що у вас є можливість взяти тут корпоративне замовлення.
 • Продавати чужі речі без вкладень. Ви можете зібрати не тільки в своєму будинку непотрібні речі, а й допомогти очистити простір свого оточення, батькам, друзям, знайомим і родичам. Дуже багато з них не хочуть морочитися з розміщенням оголошень, відповідати на дзвінки, а хтось може просто не розбирається в інтернеті. Ви можете допомогти їм і продати їх речі, залишивши собі якийсь відсоток від угоди, що не викуповуючи товар заздалегідь, а просто знайшовши покупця на нього.

& nbsp

Як заробити на OLX

зміст: зміст:

OLX - це мережа безкоштовних дощок оголошень, яка існує майже у всіх країнах світу. Деякі з них мають свою назву, такі як Авито в Росії, хоча входить в OLX Group, а деякі вже змінили на загальносвітове, як, наприклад, Сландо в Україні, тепер це OLX Україна.

Що можна продавати на OLX

Де б ви не знаходилися, ви можете заробити на OLX, цілком пристойні гроші. Сайт пропонує можливість розмістити безкоштовні оголошення про що завгодно. У кожному будинку знайдеться те, що можна продати:

 • непотрібна побутова техніка, яка перестала бути актуальною, або ж ви користуєтеся їй 2 рази в рік, отримали в подарунок не зовсім те, що вам би хотілося;
 • одяг не підходить за розміром чи куплена з нагоди на розпродажі, а ви її не носите, то, що у вашій шафі займає місце, може стати джерелом доходу;
 • дитячий одяг, діти дуже швидко виростають, не встигаючи зносити свій гардероб, і щоб оновлення його нє било вам по кишені, то одяг, яка вже мала, можна продати;
 • телефони, смартфони, планшети, фотоапарати, комп'ютери, подібна техніка застаріває досить швидко і ми, женучись за нововведеннями і за модою міняємо їх раз на рік, але що робити зі старими, ще робочими моделями, вони лежать про запас і про всяк випадок, а кому-то вони дуже потрібні;
 • меблі, ви затіяли ремонт і змінили меблі, не поспішайте викидати стару, хтось шукає дешеві варіанти, комусь потрібна меблі для дачі або для знімною квартири;
 • ви у вільний час займаєтеся рукоділлям, його також можна зробити додатковим джерелом доходу, виставте на OLX пов'язані вами речі або ж вишиті картини та вони обов'язково знайдуть свого покупця;
 • талановитим садівникам також можна продавати плоди своєї праці, зібраний урожай восени або готову розсаду навесні;
 • господарям породистих собак і кішок, а також щасливим господарям цуценят і кошенят дорогих порід можна виставити на продаж молодняк, подавши оголошення на OLX.

«Попосидівши» у себе вдома, ви виявите масу речей, які шкода було викинути, але використовувати ви їх вже не будете. Виставивши їх на OLX, ви зможете заробити гроші.

Окремо потрібно відзначити такі функції майданчики, як продаж нерухомості і пошук роботи, а також надання своїх послуг.

Розділ нерухомості вкрай популярний на OLX, тут розміщують оголошення як про здачу в оренду, так і про продаж квартир, дач і гаражів. Можлива як довгострокова, так і подобова оренда, тому якщо ви їдете у відпустку або тривалу подорож, то на цьому порталі ви зможете окупити свою поїздку.

Коли ви збираєтеся змінити роботу, то OLX також вам зможе допомогти, тут нарівні з великими майданчиками по пошуку роботи публікують різні вакансії, на які ви можете відгукнутися, вибір досить великий і розкид пропонованих зарплат теж.

Надання послуг

Це окремий вид заробітку, який надає вам дошка оголошень OLX. Додайте свою пропозицію про які надають вами послуги, вкажіть ціну і регіон, щоб вас простіше було знайти, і чекайте замовлень.

Які пропозиції послуг можна найчастіше зустріти на сайті:

 • Репетитори, відмінна підробіток для вчителів будь-яких предметів, як шкільних, так і інститутських. Зараз навчальне навантаження дуже велика, батькам часто ніколи, та й складно пояснювати програму дитині, багато хто шукає хороших педагогів, щоб займатися з дитиною вдома. Переглядають вони в першу чергу як раз дошки оголошень, спочатку найбільші, потім міські.
 • Викладачі іноземної мови, як для дорослих, так і для дітей. Навіть якщо у вас немає профільної освіти, але ви любите і вмієте вчити, добре знаєте яку-небудь мову, необов'язково англійська, мови потрібні всі, то ви зможете навчати мови, як в живу, так і по скайпу. Тому тут регіон не так важливий.
 • Домашні майстри, дуже часто потрібно швидко полагодити кран, повісити люстру або замінити розетку, ніяких особливих знань тут не потрібно, практично кожен чоловік це вміє робити, при цьому попит на подібні послуги постійно зростає.
 • Послуги няні або доглядальниці, для працюючих людей часто виникає проблема, що немає з ким залишити дитину або хворих батьків, зайнятість не дозволяє їм присвячувати необхідну кількість часу близьким людям і щодня доглядати, годувати і гуляти. Зазвичай для цього шукають відповідальну людину, якій можна було б довірити найдорожче в житті. Іноді вимагають медичну освіту, але не так вже й часто, якщо ви відповідальні, вмієте і любите доглядати за дітьми, знаєте чим їх розважити, то у вас завжди буде стабільний заробіток на OLX.
 • Кур'єрські послуги потрібні не тільки фірмам і звертаються за ними не тільки в спеціальні служби. Буває, що у людей виникає необхідність перевезти документи або подарунки кому-небудь і у нього у самого немає можливості поїхати, то за оголошеннями знаходять кур'єрів, готових взятися за цю роботу.
 • Водії на своєму автомобілі можуть запропонувати трансфери, екскурсії по місту або послугу особистого водія.

Як зареєструватися і подати оголошення

OLX відрізняється простотою використання, щоб подати перше оголошення необхідно пройти реєстрацію, тоді у вас відкриється особистий кабінет, де ви зможете подавати оголошення, піднімати їх, стежити за переглядами.

 1. Реєстрація на сайті. Якщо ви перебуваєте в Росії, то заходите на сайт https://www.avito.ru/ . В Україні http://olx.ua/ В Білорусі https://www.olx.by/ або в Казахстані http://olx.kz/ Але, з пошуком потрібного сайту можете сильно не заморочуватися. У більшості випадків країна визначається по IP і вас перенаправляють на потрібний ресурс автоматично.

Для реєстрації на сайті необхідно ввести вашу пошту, ім'я, номер телефону і придумати пароль. Все досить просто, ніяких докладних даних про себе вводити не потрібно.

 1. Підтвердіть адресу електронної пошти і можна користуватися сервісом
 2. Тепер можна подавати оголошення. У формі введіть назву, опис, ціну, телефон для зв'язку, контактна особа і фотографії товару.
 3. Тепер можете очікувати дзвінків і листів з пропозиціями, пропозиція на сайті знаходиться 30 днів, після чого його можна перевиставити, тоді воно знову підніметься в пошуку на перше місце.

Тепер можете очікувати дзвінків і листів з пропозиціями, пропозиція на сайті знаходиться 30 днів, після чого його можна перевиставити, тоді воно знову підніметься в пошуку на перше місце

Безкоштовні та платні можливості майданчики

Безкоштовні можливості майданчика досить обмежені, але якщо ви розпродали особисті речі або надаєте послуги для додаткового заробітку, їх зазвичай вистачає. У кожній рубриці ви можете подавати з одного аккаунта до трьох оголошень, кожне з яких знаходиться на сайті місяць, після 30 днів ви можете безкоштовно підняти його в пошуку, перевиставити заново. OLX дозволяє мати тільки один акаунт на одну людину, правда ті хто використовує цю площадку в бізнес цілях, але не хочуть платити за рекламу давно навчилися обходити заборони на повторні акаунти.

Якщо ви розвиваєте власний бізнес в інтернеті і використовуєте цей майданчик для продажу своїх товарів або займаєтеся нерухомістю, то OLX надає багато платних можливостей для просування, які в наслідок окупляться:

 • Купити пакет розміщень оголошень, тоді ви зможете виставити будь-яку кількість позицій однієї категорії;
 • Піднімати оголошення раз в тиждень або частіше, щоб більша кількість користувачів вас змогло знайти
 • Розмістити преміум оголошення, яке буде знаходитися на верхніх позиціях видачі.
 • Зареєструватися як компанія і відкрити свій інтернет-магазин на цьому майданчику, тоді вам не доведеться розбиратися в технічних нюансах і наймати веб-майстрів для створення власного сайту.

Як правильно написати оголошення і яку поставити ціну

Перегляди вашого оголошення та купівля товару безпосередньо залежать від того чи зможете ви зачепити покупця цікавою назвою, зрозумілим і докладним текстом і якісними фотографіями.

Переглядаючи стрічку оголошень на сайті очі людини, швидко зчитують тільки назви і зображення превью, тут необхідно зачепити покупця, викликати його інтерес, щоб він розкрив ваше оголошення цілком. Назва повинна бути звучним, заманює, але не переборщіть з креативністю, все ж людина повинна розуміти, який товар або послугу йому пропонують.

Опис потрібно робити інформативним, але не нудним, велика кількість цифр і показників може навіяти на багатьох сон, при цьому без них не обійтися. Колір, вага, склад і так далі, все характеристики того що ви продаєте потрібно розписати докладно, але цю інформацію варто розбавити тим, які емоції і вигоди отримає ваш клієнт якщо угода відбудеться. Знову ж креативність оголошення цінна, але не на шкоду інформації про сам товар.

Фотографії - це обличчя вашого товару в інтернеті, користувач не може помацати або понюхати, потримати в руках, розглянути ближче, він бачить тільки фотографії. Вони повинні бути зроблені при природному освітленні, що не затінені і не пересвічений, деталі повинні читатися. Кількість завжди треба викладати по максимуму, вид з усіх боків і окремі деталі вироби.

Важливий для будь-якого покупця момент - це ціна товару або послуги. Яку встановлювати ціну цікавляться всі продавці на OLX. Тут є досить простий алгоритм розрахунку:

товар

важливі терміни

важливі гроші

новий

На 30% менший від початкової вартості

100% початкової вартості

б / у

На 70% менший від початкової вартості

50-60% від початкової вартості

Якщо все ще сумніваєтеся, то зручно буде пошукати подібні оголошення і порівняти ціни на схожі з вашим товари, цим же методом можна розрахувати ринкову вартість послуги.

Варто звернути увагу, що від регіону до регіону середні ціни сильно змінюються, якщо ви надаєте онлайн-послуги або ж готові відправляти свої товари поштою, то можна орієнтуватися на клієнтів з більш дорогих регіонів, наприклад, столичного.

Які оголошення користуються найбільшим попитом

За статистикою майданчики найбільше запитів припадає на:

 • дитячий одяг
 • смартфони
 • Ноутбуки
 • Іномарки з пробігом
 • Однокімнатні квартири, як оренда, так і покупка
 • Жіночий одяг та взуття
 • верхній одяг
 • меблі
 • Цуценят дорогих порід

Інші види заробітку на OLX

Багато підприємців вже давно переступили планку продажу власних товарів і послуг і починають просувати тут власний бізнес , Який не завжди вимагає вкладень грошей.

 • Ви можете використовувати цей майданчик для продажу та здачі не тільки своєї нерухомості, а зайнятися ріелторської діяльністю, знайти у друзів і знайомих, а також через треті руки, хто хоче продати або здати квартиру. Виставити оголошення і при здійсненні операції, відсоток від неї залишити собі. Тут можна обійтися без вкладень грошей, або ж вибрати платні послуги майданчики, враховуючи відсотки, які ви отримуєте, то ці вкладення окупляться відразу.
 • Можете продавати не свій товар, а зайнятися перепродажем, для цього необхідно знайти дуже дешеві пропозиції популярних товарів, найчастіше вироблених в Китаї , Уважно стежити за трендами і модою, тоді різниця з перепродажу також піде до вас у кишеню. Якщо знайдете модні віяння, то розпродати більшу оптову закупівлю з Китаю ви зможете за короткий час.
 • Хендмейд бізнес, якщо ви професійно малюєте або займаєтеся іншим прикладним творчістю, то на даному майданчику ви зможете організувати свій інтернет-магазин. Зараз якісні товари ручної роботи в ціні і їх часто замовляють для подарунків великі фірми, так що у вас є можливість взяти тут корпоративне замовлення.
 • Продавати чужі речі без вкладень. Ви можете зібрати не тільки в своєму будинку непотрібні речі, а й допомогти очистити простір свого оточення, батькам, друзям, знайомим і родичам. Дуже багато з них не хочуть морочитися з розміщенням оголошень, відповідати на дзвінки, а хтось може просто не розбирається в інтернеті. Ви можете допомогти їм і продати їх речі, залишивши собі якийсь відсоток від угоди, що не викуповуючи товар заздалегідь, а просто знайшовши покупця на нього.

& nbsp

Як заробити на OLX

зміст: зміст:

OLX - це мережа безкоштовних дощок оголошень, яка існує майже у всіх країнах світу. Деякі з них мають свою назву, такі як Авито в Росії, хоча входить в OLX Group, а деякі вже змінили на загальносвітове, як, наприклад, Сландо в Україні, тепер це OLX Україна.

Що можна продавати на OLX

Де б ви не знаходилися, ви можете заробити на OLX, цілком пристойні гроші. Сайт пропонує можливість розмістити безкоштовні оголошення про що завгодно. У кожному будинку знайдеться те, що можна продати:

 • непотрібна побутова техніка, яка перестала бути актуальною, або ж ви користуєтеся їй 2 рази в рік, отримали в подарунок не зовсім те, що вам би хотілося;
 • одяг не підходить за розміром чи куплена з нагоди на розпродажі, а ви її не носите, то, що у вашій шафі займає місце, може стати джерелом доходу;
 • дитячий одяг, діти дуже швидко виростають, не встигаючи зносити свій гардероб, і щоб оновлення його нє било вам по кишені, то одяг, яка вже мала, можна продати;
 • телефони, смартфони, планшети, фотоапарати, комп'ютери, подібна техніка застаріває досить швидко і ми, женучись за нововведеннями і за модою міняємо їх раз на рік, але що робити зі старими, ще робочими моделями, вони лежать про запас і про всяк випадок, а кому-то вони дуже потрібні;
 • меблі, ви затіяли ремонт і змінили меблі, не поспішайте викидати стару, хтось шукає дешеві варіанти, комусь потрібна меблі для дачі або для знімною квартири;
 • ви у вільний час займаєтеся рукоділлям, його також можна зробити додатковим джерелом доходу, виставте на OLX пов'язані вами речі або ж вишиті картини та вони обов'язково знайдуть свого покупця;
 • талановитим садівникам також можна продавати плоди своєї праці, зібраний урожай восени або готову розсаду навесні;
 • господарям породистих собак і кішок, а також щасливим господарям цуценят і кошенят дорогих порід можна виставити на продаж молодняк, подавши оголошення на OLX.

«Попосидівши» у себе вдома, ви виявите масу речей, які шкода було викинути, але використовувати ви їх вже не будете. Виставивши їх на OLX, ви зможете заробити гроші.

Окремо потрібно відзначити такі функції майданчики, як продаж нерухомості і пошук роботи, а також надання своїх послуг.

Розділ нерухомості вкрай популярний на OLX, тут розміщують оголошення як про здачу в оренду, так і про продаж квартир, дач і гаражів. Можлива як довгострокова, так і подобова оренда, тому якщо ви їдете у відпустку або тривалу подорож, то на цьому порталі ви зможете окупити свою поїздку.

Коли ви збираєтеся змінити роботу, то OLX також вам зможе допомогти, тут нарівні з великими майданчиками по пошуку роботи публікують різні вакансії, на які ви можете відгукнутися, вибір досить великий і розкид пропонованих зарплат теж.

Надання послуг

Це окремий вид заробітку, який надає вам дошка оголошень OLX. Додайте свою пропозицію про які надають вами послуги, вкажіть ціну і регіон, щоб вас простіше було знайти, і чекайте замовлень.

Які пропозиції послуг можна найчастіше зустріти на сайті:

 • Репетитори, відмінна підробіток для вчителів будь-яких предметів, як шкільних, так і інститутських. Зараз навчальне навантаження дуже велика, батькам часто ніколи, та й складно пояснювати програму дитині, багато хто шукає хороших педагогів, щоб займатися з дитиною вдома. Переглядають вони в першу чергу як раз дошки оголошень, спочатку найбільші, потім міські.
 • Викладачі іноземної мови, як для дорослих, так і для дітей. Навіть якщо у вас немає профільної освіти, але ви любите і вмієте вчити, добре знаєте яку-небудь мову, необов'язково англійська, мови потрібні всі, то ви зможете навчати мови, як в живу, так і по скайпу. Тому тут регіон не так важливий.
 • Домашні майстри, дуже часто потрібно швидко полагодити кран, повісити люстру або замінити розетку, ніяких особливих знань тут не потрібно, практично кожен чоловік це вміє робити, при цьому попит на подібні послуги постійно зростає.
 • Послуги няні або доглядальниці, для працюючих людей часто виникає проблема, що немає з ким залишити дитину або хворих батьків, зайнятість не дозволяє їм присвячувати необхідну кількість часу близьким людям і щодня доглядати, годувати і гуляти. Зазвичай для цього шукають відповідальну людину, якій можна було б довірити найдорожче в житті. Іноді вимагають медичну освіту, але не так вже й часто, якщо ви відповідальні, вмієте і любите доглядати за дітьми, знаєте чим їх розважити, то у вас завжди буде стабільний заробіток на OLX.
 • Кур'єрські послуги потрібні не тільки фірмам і звертаються за ними не тільки в спеціальні служби. Буває, що у людей виникає необхідність перевезти документи або подарунки кому-небудь і у нього у самого немає можливості поїхати, то за оголошеннями знаходять кур'єрів, готових взятися за цю роботу.
 • Водії на своєму автомобілі можуть запропонувати трансфери, екскурсії по місту або послугу особистого водія.

Як зареєструватися і подати оголошення

OLX відрізняється простотою використання, щоб подати перше оголошення необхідно пройти реєстрацію, тоді у вас відкриється особистий кабінет, де ви зможете подавати оголошення, піднімати їх, стежити за переглядами.

 1. Реєстрація на сайті. Якщо ви перебуваєте в Росії, то заходите на сайт https://www.avito.ru/ . В Україні http://olx.ua/ В Білорусі https://www.olx.by/ або в Казахстані http://olx.kz/ Але, з пошуком потрібного сайту можете сильно не заморочуватися. У більшості випадків країна визначається по IP і вас перенаправляють на потрібний ресурс автоматично.

Для реєстрації на сайті необхідно ввести вашу пошту, ім'я, номер телефону і придумати пароль. Все досить просто, ніяких докладних даних про себе вводити не потрібно.

 1. Підтвердіть адресу електронної пошти і можна користуватися сервісом
 2. Тепер можна подавати оголошення. У формі введіть назву, опис, ціну, телефон для зв'язку, контактна особа і фотографії товару.
 3. Тепер можете очікувати дзвінків і листів з пропозиціями, пропозиція на сайті знаходиться 30 днів, після чого його можна перевиставити, тоді воно знову підніметься в пошуку на перше місце.

Тепер можете очікувати дзвінків і листів з пропозиціями, пропозиція на сайті знаходиться 30 днів, після чого його можна перевиставити, тоді воно знову підніметься в пошуку на перше місце

Безкоштовні та платні можливості майданчики

Безкоштовні можливості майданчика досить обмежені, але якщо ви розпродали особисті речі або надаєте послуги для додаткового заробітку, їх зазвичай вистачає. У кожній рубриці ви можете подавати з одного аккаунта до трьох оголошень, кожне з яких знаходиться на сайті місяць, після 30 днів ви можете безкоштовно підняти його в пошуку, перевиставити заново. OLX дозволяє мати тільки один акаунт на одну людину, правда ті хто використовує цю площадку в бізнес цілях, але не хочуть платити за рекламу давно навчилися обходити заборони на повторні акаунти.

Якщо ви розвиваєте власний бізнес в інтернеті і використовуєте цей майданчик для продажу своїх товарів або займаєтеся нерухомістю, то OLX надає багато платних можливостей для просування, які в наслідок окупляться:

 • Купити пакет розміщень оголошень, тоді ви зможете виставити будь-яку кількість позицій однієї категорії;
 • Піднімати оголошення раз в тиждень або частіше, щоб більша кількість користувачів вас змогло знайти
 • Розмістити преміум оголошення, яке буде знаходитися на верхніх позиціях видачі.
 • Зареєструватися як компанія і відкрити свій інтернет-магазин на цьому майданчику, тоді вам не доведеться розбиратися в технічних нюансах і наймати веб-майстрів для створення власного сайту.

Як правильно написати оголошення і яку поставити ціну

Перегляди вашого оголошення та купівля товару безпосередньо залежать від того чи зможете ви зачепити покупця цікавою назвою, зрозумілим і докладним текстом і якісними фотографіями.

Переглядаючи стрічку оголошень на сайті очі людини, швидко зчитують тільки назви і зображення превью, тут необхідно зачепити покупця, викликати його інтерес, щоб він розкрив ваше оголошення цілком. Назва повинна бути звучним, заманює, але не переборщіть з креативністю, все ж людина повинна розуміти, який товар або послугу йому пропонують.

Опис потрібно робити інформативним, але не нудним, велика кількість цифр і показників може навіяти на багатьох сон, при цьому без них не обійтися. Колір, вага, склад і так далі, все характеристики того що ви продаєте потрібно розписати докладно, але цю інформацію варто розбавити тим, які емоції і вигоди отримає ваш клієнт якщо угода відбудеться. Знову ж креативність оголошення цінна, але не на шкоду інформації про сам товар.

Фотографії - це обличчя вашого товару в інтернеті, користувач не може помацати або понюхати, потримати в руках, розглянути ближче, він бачить тільки фотографії. Вони повинні бути зроблені при природному освітленні, що не затінені і не пересвічений, деталі повинні читатися. Кількість завжди треба викладати по максимуму, вид з усіх боків і окремі деталі вироби.

Важливий для будь-якого покупця момент - це ціна товару або послуги. Яку встановлювати ціну цікавляться всі продавці на OLX. Тут є досить простий алгоритм розрахунку:

товар

важливі терміни

важливі гроші

новий

На 30% менший від початкової вартості

100% початкової вартості

б / у

На 70% менший від початкової вартості

50-60% від початкової вартості

Якщо все ще сумніваєтеся, то зручно буде пошукати подібні оголошення і порівняти ціни на схожі з вашим товари, цим же методом можна розрахувати ринкову вартість послуги.

Варто звернути увагу, що від регіону до регіону середні ціни сильно змінюються, якщо ви надаєте онлайн-послуги або ж готові відправляти свої товари поштою, то можна орієнтуватися на клієнтів з більш дорогих регіонів, наприклад, столичного.

Які оголошення користуються найбільшим попитом

За статистикою майданчики найбільше запитів припадає на:

 • дитячий одяг
 • смартфони
 • Ноутбуки
 • Іномарки з пробігом
 • Однокімнатні квартири, як оренда, так і покупка
 • Жіночий одяг та взуття
 • верхній одяг
 • меблі
 • Цуценят дорогих порід

Інші види заробітку на OLX

Багато підприємців вже давно переступили планку продажу власних товарів і послуг і починають просувати тут власний бізнес , Який не завжди вимагає вкладень грошей.

 • Ви можете використовувати цей майданчик для продажу та здачі не тільки своєї нерухомості, а зайнятися ріелторської діяльністю, знайти у друзів і знайомих, а також через треті руки, хто хоче продати або здати квартиру. Виставити оголошення і при здійсненні операції, відсоток від неї залишити собі. Тут можна обійтися без вкладень грошей, або ж вибрати платні послуги майданчики, враховуючи відсотки, які ви отримуєте, то ці вкладення окупляться відразу.
 • Можете продавати не свій товар, а зайнятися перепродажем, для цього необхідно знайти дуже дешеві пропозиції популярних товарів, найчастіше вироблених в Китаї , Уважно стежити за трендами і модою, тоді різниця з перепродажу також піде до вас у кишеню. Якщо знайдете модні віяння, то розпродати більшу оптову закупівлю з Китаю ви зможете за короткий час.
 • Хендмейд бізнес, якщо ви професійно малюєте або займаєтеся іншим прикладним творчістю, то на даному майданчику ви зможете організувати свій інтернет-магазин. Зараз якісні товари ручної роботи в ціні і їх часто замовляють для подарунків великі фірми, так що у вас є можливість взяти тут корпоративне замовлення.
 • Продавати чужі речі без вкладень. Ви можете зібрати не тільки в своєму будинку непотрібні речі, а й допомогти очистити простір свого оточення, батькам, друзям, знайомим і родичам. Дуже багато з них не хочуть морочитися з розміщенням оголошень, відповідати на дзвінки, а хтось може просто не розбирається в інтернеті. Ви можете допомогти їм і продати їх речі, залишивши собі якийсь відсоток від угоди, що не викуповуючи товар заздалегідь, а просто знайшовши покупця на нього.

& nbsp