Як збалансувати свій SEO і PPC

Якщо ви роздумуєте про свої наступні онлайн-маркетингові вимоги, і не можете вирішити, чи зобов'язані вони робити   SEO   або   КПП   тоді коротка відповідь: використовуйте обидва Якщо ви роздумуєте про свої наступні онлайн-маркетингові вимоги, і не можете вирішити, чи зобов'язані вони робити SEO або КПП тоді коротка відповідь: використовуйте обидва.

Все залежить від того, що працює для вас, однак, майте на увазі, що SEO повинна бути поточною стратегією, і КПП повинен використовуватися на тимчасовій основі.

Добре структурована кампанія PPC може доповнювати і вдосконалювати вашу роботу SEO і захопити частину трафіку, який пропускається через органічний пошук. Це також може допомогти вам дізнатися, які ключові слова призводять до більшої кількості конверсій і дають вам майже негайні результати, забезпечуючи при цьому вплив вашого бренду на деякі великі гравці ваших галузей.

КПП є відмінним методом роботи з автономними проектами, де вибір часу - це все. Сезонність, конкретні події, сучасні тенденції та випуски продуктів ідеально підходять для КПП, оскільки вони лише тимчасово актуальні, і тому ви можете структурувати свою кампанію відповідно.

Це все про ключові слова і як PPC дозволяє побачити, що слова працюють краще, ніж інші, то це також відмінний засіб тестування до створення слів у вашій постійній структурі SEO.

Вартість

Звичайно, КПП може стати досить дорогою звичкою, тому переконайтеся, що ви використовуєте свій бюджет розумно і не надто захоплюйтеся. Спробуйте виділити ключові слова з довгим хвостом, оскільки вони не будуть надто дорогими, і в кінцевому підсумку призведе до того, що клієнти, які знаходяться ближче до точки покупки, а не якщо вони органічно знайшли ваш сайт через коротші, більш загальні терміни.

Перевірте свій конкурс, щоб побачити, що вони роблять, і якщо у вас немає шансів конкурувати в SERPS через органічні методи, то PPC може бути кращим варіантом.

Як уже згадувалося, це все про те, що працює для вас, і якщо ваші продукти або послуги вимагають від користувача зробити довге і добре вивчене рішення, то PPC, ймовірно, не буде такою ж ефективною, як браузери будуть робити це і витрачати бюджет Adwords тим часом.

Поєднання SEO і PPC

Варто мати на увазі, що компанія Google зацікавлена ​​в PPC-кампаніях, і тому вони менш схильні до мавпи з основними принципами того, що працює, а що ні. Зміни в алгоритмах можуть розбивати веб-сайт в мерехтіння ока, так що будьте обережні, що ви дотримуєтеся стандартної мантри Google "якість, а саме: релевантність, є королем", і ви повинні бути в порядку.

Отже, крім того, що доповнюють конкретні кампанії за часом, ранжують у конкурентних SERPS і надають ключові слова, які насправді працюють, що PPC зробив для нас?

Якщо у нас є гроші, то ми можемо розглядати КПП як ефективний засіб для придбання клієнтів і, можливо, все це SEO-робота - це марна трата часу.

Але, звичайно, ми помилилися. SEO є довгостроковою, постійною і сталою стратегією, в той час як КПП не є або не повинна розглядатися як така.

Органічні рейтинги вважаються більш надійним джерелом інформації, і підковані клієнти часто ігнорують платні рекламні кампанії виключно тому, що вони знають, що за них платять. Насправді конкурентоспроможні короткострокові ключові слова є дуже дорогими, однак, з плином часу, добре продумана стратегія SEO дозволить сайту посадити їх без витрат.

Нарешті, якщо ви думаєте про те, щоб витягти все це і вийти з онлайн-гри, то SEO стане частиною інфраструктури вашого бізнесу і буде вважатися цінним активом, якщо ви думаєте про продаж.

Таким чином, у підсумку: як SEO, так і PPC заслуговують на деякі ваші маркетингові витрати, однак у довгостроковій перспективі SEO повинна мати левову частку, а PPC має використовуватися як гарнір, на відміну від основного.

Отже, крім того, що доповнюють конкретні кампанії за часом, ранжують у конкурентних SERPS і надають ключові слова, які насправді працюють, що PPC зробив для нас?