Як збільшити швидкість інтернету.

  1. Відео урок по захопленню швидкості інтернету на Windows7 (Збільшуємо швидкість портів)
  2. Відео урок по захопленню швидкості інтернету на WindowsXP (Збільшуємо швидкість портів)
  3. Відео урок по захопленню швидкості інтернету на Windows7 (Збільшуємо пропускну здатність каналів)
  4. Відео урок по захопленню швидкості інтернету на WindowsXP (Збільшуємо пропускну здатність каналів)
  5. Не пропустіть таку статтю! Підпишіться!

Для мене це питання стало актуальним, коли я переїхав за місто

Для мене це питання стало актуальним, коли я переїхав за місто. До цього я використовував з'єднання по виділеній лінії і питання як збільшити швидкість інтернету не був для мене завданням.

Я використовую з'єднання через модем Скайлінк і перші два тижні після підключення якість і швидкість сигналу мене цілком влаштовувала. Але після цього швидкість і якість різко впали.

Я задався питанням як збільшити швидкість інтернету.
Це питання я вирішив наступним чином.
Для початку я збільшив швидкість порту. Як я це зробив: заходимо Пуск / Панель управління / Система, відкриваємо вкладку Устаткування і тиснемо кнопку Диспетчер пристроїв. Знаходимо опцію Порти (COM або LPT) далі тиснемо плюсик і після того як розгорнулося меню вибираємо Послідовний порт (COM1). Клацаємо правою кнопкою миші і вибираємо Властивості. У вікні, переходимо на вкладку Параметри порту і в пункті швидкість вибираємо 115200, тиснемо ОК. Ось так ми збільшили швидкість порту, зазвичай там стоїть швидкість 9600 біт / с.
Уважно подивіться, який порт Ви використовуєте для підключення Вашого модему.

Відео урок по захопленню швидкості інтернету на Windows7 (Збільшуємо швидкість портів)

Відео урок по захопленню швидкості інтернету на WindowsXP (Збільшуємо швидкість портів)

Де подивитися? Панель управління / Телефон і модем, у вікні переходимо на вкладку Модеми, знаходите Ваш модем і навпроти нього повинен бути написаний порт, який використовує модем. Якщо ви не знаєте який модем використовується для підключення до мережі? Для цього клацнути лівою кнопкою миші двічі на ярлику Вашого підключення, який повинен бути у вас на робочому стіл.
Вибираємо Властивості і переходимо на вкладку Общіе.В вікні підключать через побачимо, який модем використовується для підключення. Там же може бути написаний порт, який використовується для даного модему.

Якщо у вас немає ярлика підключення на робочому столі - тоді зробіть ось так. У меню Пуск наведіть стрілку миші на опцію Підключення, у вас висвітитися список ваших підключень, вибирайте своє підключення, клікаєте і там натискайте Властивості.

Моя історія успіху

Далі налаштовуємо пропускну здатність каналу. Пуск / Виконати, вводимо в командний рядок gpedit.msc і натискаємо ОК. Вибираємо Конфігурація комп'ютера / Адміністративні шаблони / Мережа / Диспетчер пакетів QoS / Обмежити резервовану пропускну здатність. У вікні, на вкладці Параметр ставимо галочку Включено. У вікні Обмеження пропускної спроможності (%) виставляємо 0 (там за замовчуванням має стояти 20). Після того як ми виставили 0 - натискаємо Застосувати, а потім тиснемо ОК.

Відео урок по захопленню швидкості інтернету на Windows7 (Збільшуємо пропускну здатність каналів)

Відео урок по захопленню швидкості інтернету на Windows7 (Збільшуємо пропускну здатність каналів)

Відео урок по захопленню швидкості інтернету на WindowsXP (Збільшуємо пропускну здатність каналів)

Як збільшити швидкість інтернету. Також я застосував програму SpeedFly. Завантажити її можна безкоштовно в інтернеті. Заходьте на сайт www.speedfly.net/skorost_interneta і завантажуєте. Встановлюєте, перезавантажуєте комп'ютер і все готово.

Увага програма SpeedFly тепер недоступна для скачування !!!

Працюйте собі на втіху.

PS Увага !!! Прохання до всіх кому моя стаття допомогла збільшити швидкість інтернету. Поставте "мені подобатися", а також розкажіть своїм друзям Вконтакте, Facebook, Мій світ, Однокласники, Твіттер та інших соціальних мережах. Це буде найкращою Вашої вдячністю за мою допомогу.

Друзі, тепер ви можете читати і коментувати мої записи і на Я.ру - yakutovandrey85 !

Не пропустіть таку статтю! Підпишіться!

Підпишіться

Поділитися в соц. мережах

Якщо ви не знаєте який модем використовується для підключення до мережі?