Як зменшити пінг в World of Tanks

 1. установка
 2. Важлива інформація про скачування!
 • Дата поновлення: 31 мая 2018
 • Загальна кількість оцінювачів: 3
 • Середня оцінка: 2.67
 • Поділитися:
 • Більше репоста - частіше поновлення!
 • Будь ласка, оцініть матеріал:

  / 3


  Швидкість і надійність обміну інформацією з ігровими серверами часто має вирішальне значення для результатів бою. При поганому пінг, можливі зависання і незрозумілі промахи, зникнення снарядів або їх виліт за коло відомості та інші неприємності. Програма Leatrix Latency Fix дозволяє вирішити частину подібних проблем.

  Пінг (ping) показує швидкість, з якою сервер обмінюється інформацією з World of Tanks на вашому комп'ютері, точніше - час відгуку від сервера в мілісекундах. В ангарі це не так важливо, але в бою пінг чи не важливіше, ніж fps . Чим швидше ви отримуєте інформацію з сервера, тим швидше можете відреагувати на зміну ситуації в бою.

  Програма Leatrix Latency Fix робить одне просте, але дуже важлива зміна - вона збільшує частоту, з якою ваш комп'ютер запитує нову інформацію з сервера гри. Відповідно, ви частіше отримуєте оновлення та можете швидше реагувати на те, що відбувається в бою. І навпаки, при високому значенні пинга, ви будете відставати від інших гравців - стріляти по вже виїхали з-під пострілу противника, отримувати снаряди «з нізвідки» і, в підсумку, навіть не зрозумієте що сталося, коли ваш танк знищать.

  І навпаки, при високому значенні пинга, ви будете відставати від інших гравців - стріляти по вже виїхали з-під пострілу противника, отримувати снаряди «з нізвідки» і, в підсумку, навіть не зрозумієте що сталося, коли ваш танк знищать

  Leatrix Latency Fix не вимагає установки - досить розпакувати і запустити програму. При запуску, вас зустріне вікно програми як на скріншоті, з пропозицією змінити конфігурацію вашого мережевого адаптера і перезапустити комп'ютер. Замість перезавантаження, можна включити і вимкнути мережевий адаптер. Щоб успішно внести зміни, вам знадобляться права адміністратора - переконайтеся, що вони у вас є, інакше прискорити роботу World of Tanks не вийде.

  установка

  • Скачайте архів з програмою
  • Розпакуйте в окрему папку вміст архіву
  • запустіть Leatrix_Latency_Fix_3.00.exe
  • Натисніть кнопку «Install» і дочекайтеся коли «Status» стане «Installed»
  • Перезавантажте комп'ютер і запустіть гру

  При необхідності, можна видалити програму. Для цього запустіть той же виконуваний файл, натисніть «Remove» і перезавантажте комп'ютер.

  [Raw]
  [/ Raw]

  Завантажити програму для зменшення пінгу в WoT:

  Важлива інформація про скачування!

  Після натискання на кнопку завантажити, ви будете перенаправлені на сторінку завантаження, де протягом декількох секунд для вас буде згенеровано пряме посилання на скачування мода. Деякі моди можуть викликати помилкові спрацьовування багатьох антивірусів. Вся справа в тому, що робота деяких модів (особливо читов), схожа на поведінку вірусів. Якщо у Вас виникла така проблема, спробуйте відключити свій антіврус або додати посилання в виняток. Якщо у Вас виникли інші проблеми при скачуванні модов з нашого сайту - обов'язково напишіть про це в коментарях.