Як зменшити вагу фотографії

  1. Зменшуємо вага фотографії або картинки в Picture Manager
  2. Як зменшити вагу однієї фотографії
  3. Як зменшити вагу декількох фото
  4. Як стиснути фотографію ще швидше
  5. Зменшити фото онлайн

Як зменшити вагу фотографії або будь-який інший картинки дуже швидко, не звертаючись до нетрі фотошопа? Є проста програма! Причому яку не треба встановлювати, так як вона є практично у всіх комп'ютерах з операційною системою Windows. Чи не хочете розбиратися в програмі? Зменшуйте фото на онлайн-сервісі webresizer.com докладно про що читайте нижче!

Робити вага зображень менше треба з тієї причини, що сторінки сайту на яких вони розміщені будуть довго завантажуватися, а значить, ті у кого швидкість інтернету не дуже швидка, буду закривати їх раніше, ніж побачать їх вміст. Буде багато відмов і відповідно зниження позицій у видачі.

Натисніть сюди, щоб зменшити фото онлайн

У кожній статті блогу ми використовуємо фотографії для ілюстрації. Кожна з них закачується на хостинг і займає простір. Додайте плагіни, тексти, десяток редакцій до них - блог може важити як чавунний міст. Не всі знають фотошоп, та й для такої простої операції він не потрібен.

Зменшуємо вага фотографії або картинки в Picture Manager

Для зменшення ваги фотографій кілька останніх років я користуюся програмою, що входить в пакет Microsoft Office, - менеджер по обробці зображень. Називається вона Microsoft Office Picture Manager. Якщо у вас є текстовий редактор Word, то повинна бути і ця програма. З її допомогою можна швидко зменшити вагу як однієї фотографії, так і відразу групи зображень.

Заходимо в програму. Шлях до програми Microsoft Office Picture Manager: «пуск» - «всі програми» - «кошти microsoft office» - «диспетчер малюнків microsoft office». Або ще простіше - клацніть по потрібному зображенню, потім натисніть правою клавішею миші на ньому і виберіть «відкрити за допомогою». Буде запропоновано кілька програм, серед яких буде і Picture Manager. Відкриваємо зображення в програмі:

Відкриваємо зображення в програмі:

У верхньому лівому кутку натискаємо вкладку «файл» - «додати ярлик малюнка».

У вікні, знаходимо папку, в якій зберігається одна фотографія або кілька. Натискаємо «додати». Всі фото з цієї папки буде завантажено в програму.

Важливо: якщо ви ведете блог в інтернеті,

потрібно завжди пам'ятати про оптимізацію картинок.

Оптимальна вага зображень для блогу - 50 кб. і менше.

Як зменшити вагу однієї фотографії

Виділяємо потрібну фотографію клацанням миші.

У верхній панелі інструментів переходимо на вкладку «малюнок» та вибираємо опцію «стиснути малюнки»:

У верхній панелі інструментів переходимо на вкладку «малюнок» та вибираємо опцію «стиснути малюнки»:

У правій стороні екрану з'явиться колонка «Стиснути малюнки»:

У правій стороні екрану з'явиться колонка «Стиснути малюнки»:

В поле «Стискати для" вибираємо відповідний розмір. Внизу ( «Очікуваний загальний розмір») дивіться, яку вагу вас влаштує. Зазвичай я вибираю для «веб-сторінок». Як бачите, оригінал фотографії в моєму прикладі важив 1,82 Мб. Після стиснення фото буде важити 76,2 КБ, що досить для ілюстрації статей мого блогу: і якість зберігається, і вага невеликий.

Вибравши потрібний параметр стиснення, натискаємо «ok».

Тепер фотографію потрібно зберегти. Краще залишити оригінал - повну версію, а стислий фото зберегти окремим файлом. У верхній панелі інструментів йдемо в «файл» - «зберегти як». У вікні вибираємо шлях, в яку папку зберігати фото, даємо назву (відмінне від оригіналу), вибираємо формат (JPEG) і натискаємо на «зберегти». Таким чином, у нас вийшло дві фотографії: оригінал і стисла копія.

Якщо вам не потрібен оригінал, то після того, як ви вибрали параметр стиснення і натиснули «ok», у верхній панелі інструментів йдемо в «файл» - «зберегти» (без ЯК) - зменшене зображення збережеться поверх оригіналу, і на жорсткому диску комп'ютера залишиться тільки одна фотографія.

Як зменшити вагу декількох фото

Все абсолютно те ж саме, тільки на початку, коли фото з папки завантажаться в програму, виділяємо всі фотографії, а не одну, утримуючи shift. А при збереженні натискаємо на «зберегти все» - стислі копії збережуться поверх оригіналу, тому, якщо необхідно зберегти папку з оригінальними розмірами, то перед тим як завантажувати в програму, створіть копію папки в провіднику.

Як стиснути фотографію ще швидше

Якщо програма Microsoft Office Picture Manager є на вашому комп'ютері, то при відкритті будь-якої фотографії в провіднику пропонується кілька програм на вибір. Я просто клацаю правою кнопкою миші по фото, яку збираюся зменшити. З'являється вікно:

Обираю «відкрити за допомогою» - Microsoft Office Picture Manager - фото відразу відкривається в програмі. Переходжу у вкладку «малюнок» - «стиснути малюнки» - вибираю для «веб-сторінок» - «ok». Потім «зберегти» або «зберегти як». Займає дуже мало часу. Все, вага зображення стиснутий в кілька разів!

Буду вдячний, якщо в коментарях ви поділитеся, чи вийшло. І, звичайно, завжди відповім на питання. Якщо у кого-то немає цієї програми, напишіть в коментарях - ще одну зручну програмку озвучу.

Зменшити фото онлайн

Щоб зменшити вагу фото онлайн ми скористаємося сервісом webresizer.com, який зменшить не тільки зображення у форматі jpeg (звичайні картинки, фото), але так само gif (анімація), png (прозорий фон). На сервісі webresizer.com є докладна, поетапна інструкція-настройка, як стиснути фото до будь-якого розміру і якості онлайн, так, що розбереться навіть початківець користувач.

com є докладна, поетапна інструкція-настройка, як стиснути фото до будь-якого розміру і якості онлайн, так, що розбереться навіть початківець користувач

Що ще можна зробити з фотографіями:

Чи не хочете розбиратися в програмі?