Як зробити індивідуальну кампанію SEO для кожного проекту

 1. Як зробити персоналізовану кампанію SEO
 2. Основи Seo
 3. Комерційні інструменти SEO
 4. Ahrefs
 5. Woorank
 6. Semrush
 7. Величний Сео
 8. Інструменти Google і Bing
 9. BMT
 10. Google Analytics
 11. Планування кампанії SEO
 12. Вибір ключових слів
 13. Аналіз того, як ми зараз знаходимося
 14. На сторінці
 15. Off-Page
 16. Конкурс
 17. KPI
 18. Що ми повинні робити

Як зробити персоналізовану кампанію SEO

Як зробити персоналізовану кампанію SEO

В даний час говорити про SEO, Seo позиціонування або Seo є загальним у світі 2.0, тому в моді в останні роки. Але перш ніж перейти до будь-якої заяви про Seo, я краще напишу вам визначення про те, що таке веб-позиціонування і основні поняття.

SEO - це абревіатура "Пошукова оптимізація" (оптимізація в пошукових системах) і полягає в поліпшенні видимості веб-сайту, щоб він виглядав краще розташованим в органічних результатах пошукових систем. Мета полягає в тому, щоб відображатися на найвищих можливих позиціях органічних результатів пошуку для одного або декількох конкретних слів, які раніше були вибрані і мають відношення до нашого веб-сайту.

У будь-якому випадку, ви не можете гарантувати позиціонування вибраних ключових слів ваших веб-сайтів, оскільки багато факторів і змінних, які змінюють будь-яку кампанію або стратегію Seo, втручаються. Я можу цитувати вам змінну, яка завжди має радника Seo "Стоячи поруч з головою страху": страшна зміна алгоритмів індексації пошукової системи.

Основи Seo

Розмежувати в одному "пост" основні поняття SEO будуть принаймні нудні і сміливі. Тому я представляю поняття, які враховуються в кампанії SEO, так що ви можете отримати уявлення про всі ці терміни або абревіатури, які з'являються в Інтернеті, але які часто звучать як китайські.

По-перше, ми зробимо компіляцію тих незамінних інструментів для повсякденної роботи будь-якого професіонала SEO; По-друге, ми закінчили статтю про те, як підійти до стратегії SEO-позиціонування.

Комерційні інструменти SEO

SEO Power Suite

Це цілісне рішення для позиціонування SEO. Кожен з інструментів, що складають пакет, пропонує рішення для аналізу та управління будь-яким проектом. Хоча це платна програма, ми можемо використовувати безкоштовну версію з обмеженнями, які це спричиняє.

Ahrefs

Це цінний інструмент для аналізу вхідних посилань конкурентів. Завдяки цьому ми можемо знати, які стратегії побудови зв'язків роблять інші портали і, таким чином, зробити наші оцінки і зробити висновки в нашій кампанії для створення посилань. Це платіжне додаток.

Woorank

Інструмент, заснований на веб-сайті, за допомогою якого ми можемо аналізувати наш сайт. Після аналізу того ж самого, ми можемо знати, в якому стані ми маємо веб і діяти відповідно, щоб оптимізувати його за допомогою попереджувальних повідомлень Woorank і, таким чином, поліпшити онлайн-маркетинг.

Semrush

Semrush є інструментом для SEO і SEM радника, який дозволяє виконувати аналіз ключових слів конкуренції, генерувати рейтинг ключових слів, стежити за конкуренцією в Google Adwords і багато іншого.

Величний Сео

За допомогою наступної програми ми продовжуємо аналіз конкурентної зони посилань. Majestic Seo дозволяє дізнатися через браузер, які посилання отримує сайт, домени, які вказують на нього, а також якірний текст з них. Останнє особливо важливо, оскільки ми можемо знати семантичну природу текстів, що використовуються в конкурсі.

Copyscape

Компанія Google зосередила свої зусилля на вилученні зі свого індексу неякісних сторінок із скопійованим або плагіатним вмістом. У цьому сенсі Google Panda несе відповідальність за відстеження та оцінку на основі цих параметрів. За допомогою програми Copyscape ми можемо виявити плагіатний вміст і запобігти їх використанню нашого контент-маркетингу.

Кричала жаба

Screamingfrog є destkop додаток, який виконує аналіз, як павук пошукової системи буде. Це дозволяє нам отримувати найбільш відповідні параметри SEO, щоб ми могли спостерігати, як пошукові системи інтерпретують наш веб-сайт.

Інструменти Google і Bing

WMT

Акронім веб-майстра інструменту, цей потужний інструмент дозволяє Google Webmaster Tools), що, серед іншого, пропонує відповідну інформацію, що Google має на нашому сайті. Він містить підсумок того, як користувачі знаходять наші сторінки та записи. Одним з головних достоїнств є допомога в індексації сторінок і записів нашого веб-сайту в Google.

BMT

Акронім Bing Webmaster Tools, цей інструмент поєднує в собі інформацію пошукових систем Yahoo і Bing. Як і попередній, BMT дозволяє нам знати важливу інформацію, яку Bing має стосовно нашого сайту. Це допоможе індексувати в Bing наші сторінки і записи.

Google Analytics

Інструмент Google для веб-аналізу дає змогу власникам веб-сайтів дізнатися про поведінку користувачів на їхньому веб-сайті за допомогою відстеження на основі статистичних даних. Цей обліковий запис можна пов’язати з інструментом Google WMT, що покращить роботу веб-майстрів.

Планування кампанії SEO

Ми плануємо кампанію SEO у п'ять етапів. По-перше, вибір ключових слів, з якими ми хочемо з'явитися в Топ-10 Google, буде першим етапом нашої стратегії SEO.

Вибір ключових слів

Найбільш релевантні моменти, коли ми вирішили вибрати ключові слова, такі:

 • Важливість ключових слів у бізнесі, зміст веб-сайту та веб-сайт, який ми хочемо позиціонувати.
 • Обсяг пошуків. Коли у нас є невелика веб-сторінка, ми повинні почати з ключових слів, які мають сотні щомісячних пошуків і просування нашого позиціонування з ключовими словами з тисячами щомісячних пошуків у той час, коли наша робота в SEO покращилася.
 • Кількість ключових слів залежить від нашого веб-сайту. Я рекомендую не більше двох ключових слів на URL. Слід намагатися, щоб ці ключові слова були пов'язані між собою семантичним вмістом.
 • Виберіть довгий хвіст або загальні ключові слова на основі цілей, які слід дотримуватися в нашій стратегії SEO.

Аналіз того, як ми зараз знаходимося

Коли ми вибрали ключові слова, які ми хочемо позиціонувати в пошукових системах, ми повинні проаналізувати поточну позицію цих пошукових систем, щоб мати початкове посилання. Потім ми проаналізуємо на сайті наш сайт і хто є конкурентами. Тому ми продовжимо наступні два елементи аналізу:

 1. На сторінці
 2. Off-Page

На сторінці

Основними цінностями нашого сайту є індексація нашого веб-сайту та існування файлів robots.txt та sitemap.xml . Також необхідно проаналізувати такі елементи:

 • Структура нашого сайту
 • Оригінальний та якісний вміст
 • Дружні посилання
 • Час заряджання
 • Мета-теги та багаті фрагменти.

Off-Page

 • Оцінка кількості та якості зворотних посилань на наш сайт
 • Ip різних веб-сайтів з посиланнями на нашу сторінку
 • Оцінка поточної ситуації в соціальних мережах.
 • Вивчіть місцеву ситуацію (Local SEO), якщо ми хочемо звернутися до певної аудиторії.
 • Вивчіть можливі штрафи нашого сайту.

Конкурс

Ми вивчимо результати в серпсах ключових слів конкурсу. Аналогічно, ми оцінюватимемо як на сторінці, так і поза сторінками успіхи та помилки сторінок конкурсу. Таким чином, ми можемо отримати ідеї для вдосконалення нашого веб-сайту та діяти відповідно. Як зробити індивідуальну кампанію SEO рекомендує заздалегідь проаналізувати її.

Однак, це робота періодичного аналізу, оскільки зміни алгоритмів можуть впливати на веб-позиціонування наших ключових слів. Тим не менш, немає сумніву, що ми повинні аналізувати всю нашу стратегію, коли зміни виявляються в алгоритмах пошукових систем.

KPI

Акронім (Ключові показники ефективності) - це сукупність основних показників ефективності. Ці показники допоможуть нам зрозуміти, що ми робимо добре стосовно цілей, які ми вказали в нашому SEO-планування. У розділі Як зробити індивідуальну кампанію SEO ми навчимо вас, як використовувати показники ефективності

Щоб оцінити:

 • Ситуація наших ключових слів у пошукових системах.
 • Кількість органічних відвідувань
 • Backlink кількість, веб-сторінки та їх якість, наприклад PageRank
 • Кількість відвідувань походить від зворотних і веб-сторінок.
 • Оцініть сторінку PageRank нашої головної сторінки та сторінки, які вказують на наш веб-сайт.
 • Переходи з органічного трафіку - це покупка в інтернет-магазині, підписка в інформаційному бюлетені тощо.
 • Кількість сторінок, які ми індексували в нашому Sitemap.

Що ми повинні робити

Коли ми зрозуміли наші цілі, настав час почати бути учасниками нашого планування. Ми повинні визначити пріоритети можливих штрафів, пов'язаних з SEO On-Page, оскільки це може пошкодити індексацію нашого сайту. Після правильної оптимізації ми повинні продовжувати генерувати посилання (стовп кампанії SEO) і якісний контент, тому дайте нам знати, як зробити персоналізовану кампанію SEO.

Щоб завершити цю публікацію, ми пропонуємо вам мати систему показників (наприклад, таблицю Excel), щоб стежити за еволюцією КПЕ. Таким чином, ми можемо проаналізувати нашу роботу, а також представити звіти нашим клієнтам.

Майте на увазі, що не те саме саме положення блогу вже консолідованого з тисячами послідовників, що веб-портал реформ (наприклад), який тільки що вийшов. Великі портали з часом розташувалися, це може бути кілька років роботи. Саме з цієї причини, що SEO не є прямим інвестуванням як КПП кампанії, і вимагає зусиль людських ресурсів і часових ресурсів, що клієнт не має, і це коли SEO позиціонування служби наймається.

Тепер я попрошу вас до останнього зусилля, поділіться контентом у ваших соціальних мережах , залиште коментар, якщо у вас виникнуть питання або підпишіться на нашу розсилку, щоб отримати персональну та оновлену інформацію.

[Усього: 1 Середня: 5/5]