Як зробити відео презентацію

  1. І тут нам на допомогу приходять чудові інтернет програми

Я думаю, як зробити відео презентацію - питання цікаве кожному з тих, хто займається бізнесом в інтернеті або на землі.

Як ми всі розуміємо, в наше століття «божевільних швидкостей» і розвитку інноваційних технологій, люди все менше хочуть читати. Основний обсяг інформації вони намагаються отримати з відео, зауважимо короткого відео. А вже якщо інформація виявилася для них цікавою, тільки тоді люди намагаються знайти додаткові відомості, що розкривають цю тему.

Але найважливішим завжди залишається одна задача, як зачепити увагу потенційного клієнта! І в цьому нам допомагають відео ролики, які здатні дати потужний поштовх нашому просуванню в соціальних мережах. Саме там найбільше знаходиться наших клієнтів.

Хочеться відразу визначити, що презентація повинна бути дуже динамічною, життєствердною, яскравою. У відео повинна утримувати досить тексту, щоб навіть без звуку було зрозуміло , про що йде мова. Звичайно ж, воно повинно відображати проблему, важливу для майбутніх клієнтів, і вказувати на її рішення.

Ми можемо написати сценарій нашого ролика, тому що добре знаємо свою цільову аудиторію. Нам відомі проблеми, які вони хочуть вирішити в найкоротші терміни. Але як зняти веселе, динамічне, що продає відео, часом ставати непосильним завданням.

І тут нам на допомогу приходять чудові інтернет програми

У них розробники постаралися створити і динамічність і настрій, і наклали музику. Наші дії полягають лише в тому, щоб відредагувати текст і персонажів під свої потреби. Тим самим створити віртуальний образ свого продукту або компанії.

Чому я постійно веду мову про те, щоб робити презентації з настроєм, будь-який «мережевик» знає, що продати емоцію так само важливо, як і продукт. Або інакше, чи не продавши емоції, реального продажу не зробити!

Існує безліч різних сервісів для створення відео. Сьогодні я вас познайомлю з однією з них, вона називається PowToon. Це чудовий сервіс для створення коротких анімаційних роликів для презентації.

Тут є багато різних, вже готових шаблонів, платних і безкоштовних. Платні шаблони відзначені банерами «business» або «PRO». Решта можна використовувати безкоштовно. Але при виведенні відео на YouTube, вони будуть відзначені логотипом сервісу. Але ми ж завжди можемо знайти вихід! Я створила серію навчальних роликом по роботі в цьому сервісі. І сьогодні - перше. Для чого краще використовувати короткі відео, і знайомство з програмою.

PS Сподіваюся, що стаття і відео принесуть Вам користь!

PSS Удачі Вам у всіх починаннях!