Яка ідеальна довжина посади для SEO в 2017 році?

 1. Пам'ятаєте, коли ідеальна кількість слів для статті в блозі становила 500-700 слів? Кілька років...
 2. У мене немає часу на створення контенту
 3. Не забувайте досліджувати свої ключові слова
 4. Як писати довгий вміст
 5. Поради щодо створення чудових статей
 6. 8 стратегій для покращення вмісту
 7. Скільки сторінок Word займає 700, 1800 і 2500 слів?

Пам'ятаєте, коли ідеальна кількість слів для статті в блозі становила 500-700 слів?

Кілька років тому експерти припустили, що це була ідеальна довжина, оскільки люди могли швидко прочитати повідомлення і поділитися нею. Звідти ця ідея розвивалася, і люди та пошукові системи потребують більшої кількості відповідного вмісту та надійних джерел. Це призводить до більш високого загального якості та зміцнення іміджу бренду. Дані підтверджують, що ця тенденція подовжується. Вміст, що перевищує 2000 слів, є найкращим з точки зору соціальних дій та зворотних посилань, два з найважливіших показників успіху в мережі, що призводить до збільшення трафіку, збільшення кількості клієнтів і, звичайно, кращого SEO веб-позиціонування ,

Оскільки контент-маркетинг зростає як рекламна стратегія, компанії використовують більше авторів, здатних досліджувати ці проблеми та надавати цінне зміст Оскільки контент-маркетинг зростає як рекламна стратегія, компанії використовують більше авторів, здатних досліджувати ці проблеми та надавати цінне зміст. У свою чергу, це підвищує онлайн-присутність і збільшує успіх у SEO , що може бути дуже хорошим, якщо пошукові гіганти, такі як Google, продовжують надавати стимули для створення унікального контенту та покарання тим, хто використовує методи чорна капелюх SEO або супер-оптимізувати ключові слова в тексті. Google змінює свій алгоритм близько 500 разів протягом року, що означає, що рано чи пізно ви помітите, що ваша маркетингова стратегія не є правильною, якщо ви використовуєте будь-який з цих методів. До тих пір, поки ви надасте цінність вашій ніші ринку, ви будете винагороджені відвідувачами і, якщо у вас є привабливий заклик до дії, з перетвореннями.

З того, що ми тільки що бачили, зрозуміло, що релевантний і широкий зміст приваблює більше аудиторії і досягає більших соціальних дій. Але якщо вам цього ще не вистачить, ви зможете побачити, як довжина впливає на органічний трафік. Будучи повідомленнями близько 2500 слів тих, які генерують більше трафіку.

Протягом 2017 року ідеальна довжина повідомлення в блозі перевищить 2500 слів

Веб-сайти, які представляють цей тип контенту, отримують надмірну увагу, оскільки люди в Інтернеті читають та сприймають вміст по-іншому. Щоб отримати вірусну статтю, на додаток до довжини, важливо зробити хорошу рефлексію і розповідь, мати добре задокументовану інформацію і спробувати належну і оригінальну тему, яка не надто «витрачена» в Інтернеті. Люди хочуть отримати інформацію, яка допоможе їм просуватися як у професійному житті, так і в особистому житті, тому надання їм ресурсів для покращення свого становища є важливим фактором для бренду. Це 2500 слів, про які ми говоримо, як про ідеальну довжину 2017 року . Мова йде не про написання першої речі, яка приходить на думку з єдиною метою досягнення хорошого позиціонування на сторінці результатів пошуку, оскільки насправді, таким чином, ми будемо викликати протилежний ефект. Великий вміст позицій краще в пошукових системах, але ми повинні дбати про якість нашого контенту. На наведеному нижче графіку ми бачимо відношення, яке існує між кількістю слів статті та її положенням у видачах Google.

Звичайно, ця графіка враховує весь вміст сторінки Звичайно, ця графіка враховує весь вміст сторінки. Подумайте про вміст Вікіпедії . Щоразу, коли ви шукаєте тему в Google, ви, швидше за все, побачите Вікіпедію в перших результатах пошуку. Це пояснюється тим, що його єдина мета полягає в забезпеченні високоякісного та якісного інформаційного наповнення. Створіть модель вашого веб-сайту, виконавши цей приклад. Перетворіть свій бренд на корисний ресурс для вашої ніші. Чим більше слів використовується для обговорення даної теми, тим краще ви будете позиціонувати в результатах пошуку для цієї теми.

У мене немає часу на створення контенту

Створення такого типу вмісту може бути не у вашому робочому графіку за тиждень, оскільки може знадобитися деякий час, щоб знайти відповідні ресурси в Інтернеті і написати цікаву статтю. Але якщо ви цього не зробите, ваша конкуренція буде пожинати переваги інвестицій того часу. Якщо ви хочете отримати хороший контент, не втрачаючи багато часу на цьому, розглянути можливість проведення конкурентного аналізу веб-сайтів вашого конкурсу. Що ви робите, щоб отримати стільки переходів і дій у соціальних мережах? Існує багато інструментів, які дозволяють переглядати найпоширеніший вміст у соціальних мережах або найчастіше читати статті, наприклад BuzzSumo . Візьміть ідеї з ваших конкурентів і перепишіть ваші повідомлення про успіх за допомогою інфографіки, білих документів, електронних книг, веб-семінарів, відео-блогів або подкастів. Переконайтеся, що ви покращили оригінальний вміст, і ваш органічний трафік зросте за рахунок кращих зворотних посилань і більшої кількості соціальних дій.

Інший спосіб заощадити час при створенні вмісту - це перевірка того, що ви зараз маєте на своєму веб-сайті Інший спосіб заощадити час при створенні вмісту - це перевірка того, що ви зараз маєте на своєму веб-сайті. Якщо вашому веб-сайту виповнилося більше одного-двох років, ймовірно, у вас є застарілий і малоефективний вміст на своєму веб-сайті. Уявіть, що ви опублікували повідомлення в блозі в 2010 році, представляючи нову технологію, яка сьогодні більше не використовується. Найбільш нормально, що на цій сторінці немає великого трафіку, оскільки люди будуть шукати нові технології цього року. Цей вміст більше не має жодних цілей і не надає цінності вашим клієнтам. Ви можете видалити сторінку та повторно використати вміст в іншому місці, або оновити її відповідно до поточних специфікацій та інформації.

Не забувайте досліджувати свої ключові слова

Відмінною стратегією підвищення продуктивності вмісту є проведення дослідження ключових слів . Мова йде про пошук найпопулярніших ключових слів і з меншою конкуренцією, так що, коли ви інтегруєте їх у свій контент, це буде процвітати в рейтингу пошукових систем. Час інвестування у визначення правильних ключових слів є необхідним для довгострокового успіху на сторінках результатів пошуку Google. Якщо ви не знаєте як вибрати кращі ключові слова , Google надає широкий спектр безкоштовних інструментів, щоб ви могли покращити свій SEO. Одним з них є Планувальник ключових слів Google , Створіть обліковий запис безкоштовно і в розділі "Інструменти" натисніть стрілку верхнього спаду в розділі "Пошук нових ключових слів і отримайте дані щодо обсягу пошуку". Заповніть текстові поля нижче та зробіть запити, пов'язані з вашим бізнесом, нішею, галузевим чи певним вмістом. Можна також включити цільову сторінку, категорію продукту, місце розташування, мову та багато іншого. Ознайомтеся з цією програмою, оскільки вона стане вашим інструментом для пошуку хороших ключових слів та інтеграції їх у ваш сайт. Результати повинні дати вам сотні або навіть тисячі можливих ключових слів, для яких ви можете позиціонувати. Головне тут полягає в тому, щоб визначити ключові слова з довгим хвостом , які є ключовими словами, які мають більше трьох слів, і які мають більш високий рейтинг конверсій. Коли ви знайдете їх, збережіть їх у електронній таблиці. Переконайтеся, що ви також знайдете ключові слова з великим обсягом та низькою конкуренцією. Для цілей контенту ми зосередимося на щомісячних пошуках і конкурсах. Середня кількість щомісячних пошуків - це обсяг пошуку запиту, наданого протягом місяця. Чим вище це число, тим краще, але тільки якщо конкуренція не позначена як висока. Ключові слова з низькою та середньою конкуренцією - це ті, які ви повинні використовувати. Шукайте ключові слова, які стосуються вашої статті, і використовуйте варіанти та синоніми у всьому тексті. Це дозволяє уникнути повторення слів, метод, який може негативно вплинути на ваше веб-позиціонування. Наприклад, якщо ви пишете статтю про службу хостингу , знайдіть головне ключове слово, пов'язане з цією темою, і використовуйте його кілька разів, використовуючи різні варіанти цього слова або фрази: веб-хостинг, хостинг тощо.

Як писати довгий вміст

Важливо знати, про що ми говоримо, спеціалізувати наш блог так, щоб пошукові системи знали тему, для якої ми хочемо позиціонувати. Ми знаємо, що ідеальна довжина - 2500 слів для високопродуктивних результатів пошуку. Отже, де ми починаємо? Найкращим місцем для початку є дослідження ключових слів, як описано вище. Він починається з довгих ключових слів хвоста, запитів три / чотири слова або більше, які використовуються 70% людей, які роблять запити в Інтернеті. Незважаючи на те, що ключові слова з коротким хвостом (менше 3 слів) є важливими, вони не є такими специфічними та менш імовірними для досягнення переходів. Напишіть свій вміст так, ніби ви розмовляєте безпосередньо з користувачами. Що вони хочуть знати? Які найбільш поширені запитання ви отримуєте? Як можна об'єднати декілька аспектів вашого бізнесу, щоб зв'язати їх один з одним? Ви повинні передбачити, що ваша цільова аудиторія хоче і повинна знати, або що ви хочете досягти, відвідавши ваш веб-сайт, і надайте таку інформацію, щоб вам навіть не довелося витрачати час на її пошук. Вміст може існувати в різних формах:

 • Цільові сторінки , дуже корисні для перетворення та легко класифікуються для певного ключового слова.
 • Сторінки послуг або продуктів , які показують потенційним клієнтам те, що вони шукають, важливо мати хорошу роботу SEO, щоб пошук користувача відповідав тому, що ми пропонуємо.
 • Content Hub надає можливість доступу до всієї діяльності бренду з одного простору. Діє як посилання на вміст Інтернету, полегшуючи функції відстеження роботів Google.
 • Повідомлення блогу , корисні для класифікації в нішевих ринках, для того, щоб йти в ногу з оголошеннями і новинами сектора і поділитися важливими новинами, пов'язаними з компанією.

Дотримуючись цієї стратегії написання, ви пишете вміст на основі того, що користувач хоче знайти. Як ми вже говорили, вміст і ключові слова використовуються по-різному залежно від того, який користувач робить. Це буде залежати від того, на якому етапі вона знаходиться. Подивимося з прикладом. Якщо у когось є проблеми з мобільним телефоном, але не знає, з чим це пов'язано, вони, швидше за все, шукатимуть "проблему мобільного телефону" або щось подібне. Стаття, яка розповідає про загальні проблеми в смартфонах, може бути ідеальною сторінкою для цього типу пошуку. Після того, як користувач виявить проблему (скажімо, це пов'язано з SIM-карткою телефону), можна виконати більш конкретний пошук, наприклад, шукаючи "помилку SIM-карти". На цьому етапі пошуку буде дуже корисно відео, яке показує, чому відбувається ця помилка. На завершальному етапі вони проведуть конкретну "акцію", шукаючи "купити SIM-карту". Цільова сторінка, сторінка служби або сторінка продукту з ключовими словами відповідно до пошуку може бути продажем для вашого бізнесу.

Поради щодо створення чудових статей

При написанні довгого листа для блогу важливо бути узгодженим зі своїм змістом і з створенням теми. Коли йдеться про текст з багатьох слів, є деякі ключові запитання, які слід мати на увазі під час вибору аргументу, який слід обробляти:

 1. На яку тему я можу написати?
 2. Що може зацікавити користувача на цю тему?
 3. Чи можна повторно використовувати та поєднувати кілька повідомлень для створення нового?

Як тільки ми зрозуміємо, про що ми говоримо в нашій статті, нам доведеться задати інші 3 питання:

 1. Чи цікаво розповісти про свій особистий досвід?
 2. Чи достатньо яскраві мої назви?
 3. Чи можу я відповісти на сумніви або запити користувачів у вмісті?

Нарешті, ми знаємо, що написання статті з цих розмірів не є легким, якщо ви не звикли це робити. Щоб полегшити роботу, пропонуємо скористатися такими ключовими тактиками, щоб отримати кращі довгі тексти, написані:

 • Збирайте ресурси з різних джерел перед написанням.
 • Надайте велику цінність та діліться найкращими ідеями у підписах або списках з маркованим списком і підтримуйте свої основні моменти значущою статистикою, посиланнями на оригінальні дослідження або торкаючись особистих історій.
 • Створіть швидкий проект, перш ніж детальніше розробляти деталі. Запишіть свої ідеї загальним шляхом і розширте їх пізніше.
 • Створивши чернетку, прочитайте її ще раз і змініть своє письмо, звернувши увагу на граматику і орфографію, і переконайтеся, що ідеї згуртовані і об'єднані однією і тією ж думкою і ключовою ідеєю.
 • Зробіть резюме основних пунктів вашого контенту наприкінці статті, щоб повернутися до основної ідеї.

8 стратегій для покращення вмісту

 1. Дізнайтеся про сектор Дуже важливо знати свою ситуацію і ситуацію своєї конкуренції. Вплив вашого блогу не буде таким же у новій ніші, як в одному з закріпленими блогерами.
 2. Встановіть тональний сигнал . Зробіть ваші статті унікальними і характерними, щоб читачі знали, хто написав її для своєї структури, без необхідності дивитися на автора.
 3. Відрегулюйте швидкість публікації . Частота публікації тісно пов'язана з довжиною посад. Якщо ви публікуєте щодня, вам буде дуже важко щодня створювати великі статті. Знайдіть баланс між обома, наша рекомендація - публікація на тиждень.
 4. Організуйте свої публікації . Будьте постійними, якщо ваші статті видно користувачам у певний день, не порушуйте процедуру. Вони прийдуть шукати нову інформацію, якщо знатимуть, коли ви її опублікуєте.
 5. Додати категорії Сортування записів за категоріями, щоб зробити пов'язану інформацію більш доступною для користувачів.
 6. Встановіть мету Кожна маркетингова стратегія має мету. Як правило, це перехід, будь то відвідування, продажі тощо. Важливо чітко розуміти мету і роботу, щоб досягти цього.
 7. Визначте свою аудиторію Будьте зацікавлені у своїх потребах, смаках, проблемах і пропонує зміст, адаптований до цих характеристик.
 8. Диверсифікуйте свій вміст Вам не завжди доводиться публікувати тексти, інфографіку, відео, опитування тощо. вони дають дуже хороші результати в соціальних мережах.

Скільки сторінок Word займає 700, 1800 і 2500 слів?

На завершення ми скажемо так: 2500 слів - це багато слів, але не всі статті вимагають стільки тексту, що залежатиме від мети, яку ви даєте вашій статті. Однак, якщо ваша мета полягає в тому, щоб забезпечити найкращий вміст на певну тему та позицію в найкращих результатах Google для вибраних ключових слів, найкраще, що ви можете зробити, це витратити час на створення унікального, релевантного та більш ніж простого вмісту. 2500 слів

[Усього: 62 Середнє: 3,3]

Пам'ятаєте, коли ідеальна кількість слів для статті в блозі становила 500-700 слів?
Пам'ятаєте, коли ідеальна кількість слів для статті в блозі становила 500-700 слів?
Що ви робите, щоб отримати стільки переходів і дій у соціальних мережах?
Отже, де ми починаємо?
Що вони хочуть знати?
Які найбільш поширені запитання ви отримуєте?
Як можна об'єднати декілька аспектів вашого бізнесу, щоб зв'язати їх один з одним?
Що може зацікавити користувача на цю тему?
Чи можна повторно використовувати та поєднувати кілька повідомлень для створення нового?
Чи достатньо яскраві мої назви?