Які інструменти digital-маркетингу є найбільш ефективними - думка експертів

9-10 грудня в Києві пройде лекторій по e-commerce і інтернет-маркетингу Internet Business Hub (IBH) . Перший день курсу буде присвячений запуску проекту та управління ним, другий - інструментам просування бізнесу в інтернеті. Експерти поділяться власним досвідом і готовими кейсами, розкажуть, яких помилок слід уникати і на що звернути увагу в першу чергу.

Ми запитали у лекторів ІВН, які інструменти digital-маркетингу є найбільш ефективними на сьогоднішній день, і отримали такі відповіді.

Віталій Якушин, CEO в VPoint Media Ukraine:

"На сьогоднішній день в нашій практиці кращу ефективність показують такі інструменти digital-маркетингу:

- Программатіческіе закупівлі таргетированной реклами. Цей інструмент може задовольняти всі потреби бренду - від охватних кампаній для підвищення brand awareness до конверсій відвідувачів у Ліди.

- Мобільний маркетинг з використанням гео-орієнтування. Правильне повідомлення для вашої цільової аудиторії, доставлено в потрібний час, в потрібному пристрої і в потрібному місці незмінно призведе до конверсії в споживача.

- Використання великих масивів даних для зв'язки онлайн-поведінки споживача, його способу життя в офлайні і його ідентифікації в CRM-системі компанії. Розуміння того, яким чином люди стають вашими клієнтам, чим вони живуть поза вашого магазином або сайтом, і як їх зробити ще більш лояльними, надає небачені раніше можливості "

Ольга Кулицьким, менеджер по digital-маркетингу в Bigl.ua (Evo.Company), виділила 5 основних джерел залучення трафіку на сьогодні: SEO, контекстна реклама, медійна реклама, SMM, еmail-розсилки:

Company), виділила 5 основних джерел залучення трафіку на сьогодні: SEO, контекстна реклама, медійна реклама, SMM, еmail-розсилки:

"Якщо проаналізувати сайти з найбільшою відвідуваністю, в топі будуть пошуковики, соціальні мережі, поштові сервіси і маркетплейси. Це означає, що саме там слід шукати потенційних покупців. Для просування в пошукових системах підійде SEO, контекстна реклама, для соцмереж - SMM, для поштовиків - email-розсилка. залежно від тематики, цільової аудиторії, моделі монетизації, можуть підійти одні інструменти і абсолютно не підійти інші. В інтернет-маркетингу немає інструменту - "панацеї", який на 100% підходить всім і не має мінусів , Варто експериментувати, аналізувати і вибирати те, що підходить саме вашому проекту.

В інтернет-маркетингу немає інструменту - панацеї, який на 100% підходить всім і не має мінусів  , Варто експериментувати, аналізувати і вибирати те, що підходить саме вашому проекту

Олексій Тихонов, керівник відділу інтернет-маркетингу City.com.ua, вважає, що всі інструменти необхідно використовувати в комплексі - тільки так можна досягти значних ефектів від реклами.

"Розташована в порядку ROI інструменти:

1) SEO

2) Контекстна реклама

3) Медійна реклама

4) SMM

5) Вірусний маркетинг

6) E-mail розсилки

7) Контент-маркетинг. "

Микола Грачов (Head of Digital Marketing в компанії N-iX) прокоментував найбільш ефективні інструменти digital-маркетингу для просування продукту:

"В залежності від продукту і аудиторії різні інструменти можуть допомогти в його просуванні. І відповідь на питання, які з них найбільш ефективні, може дати вивчення своєї аудиторії і правильне її сегментування.

Однак, якщо говорити узагальнено, то контент маркетинг вже довів свою ефективність, незалежно типу ринку: B2B, B2C etc. Але і тут є над чим кожного проекту експериментувати: формат контенту, частота, місце публікації / посіву, реклама такого контенту. "

Аналізуючи відповіді експертів, робимо висновок, що комплексний підхід при формуванні стратегії digital-маркетингу дасть самий очікуваний результат. Обов'язковою умовою при цьому є врахування специфіки проекту або продукту і аналіз його цільової аудиторії.

Ще більше інформації про ефективне просування бізнесу ви дізнаєтеся, відвідавши курс лекцій з інтернет-бізнесу - Internet Business Hub. Детальніше про захід читайте на сайті - http://ibh.mastershub.com.ua/ua і на сторінці MastersHub в Facebook - https://www.facebook.com/MastersHubUA/ .

Зареєструватися на IBH вже можна за посиланням - https://goo.gl/pt5Niz

Де: м Київ, Спортивна пл., 1a (метро Палац спорту / Льва Толстого), ТЦ "Гулівер",

Коли: 9-10 грудня 2017

Контакти: E-mail: [email protected] Тел: +38 067 324 05 59

Чи не набридаємо! Тільки найважливіше - підписуйся на наш Telegram-канал