Які інструменти потрібні інтернет-маркетологу, щоб автоматизувати роботу?

  1. Автоматизація настройки PPC
  2. Автоматизація контент-маркетингу
  3. Аудит сайту на автоматі: як заощадити

Автоматизація в сфері інтернет-маркетингу відкриває широкі перспективи не тільки для великих компаній, але і для представників малого та середнього бізнесу. Адже не кожному по кишені наймати в штат декількох фахівців з просування сайту.

А за допомогою сервісів автоматизації, по суті, всього один співробітник або навіть сам власник бізнесу може реалізовувати всю рекламну активність і просування сайту - його роль зводиться до постановки задачі і контролю за результатом.

Які ж інструменти варто мати в арсеналі для ефективного автоматичного просування сайту?

Автоматизація настройки PPC

Контекстна реклама відлякує новачків. Самостійна настройка кампаній в Яндекс.Директі і Google Adwords вимагає знань і досвіду. Але це одна зі сфер, в якій можлива повна автоматизація.

Вибираючи сервіс автоматизації PPC, враховуйте наступні аспекти:

• які системи контекстної реклами доступні в даний момент (Директ і Adwords в комплексі або тільки одна з них);

• яка вартість використання кожної системи;

• які налаштування можна задати (геотаргетинг, вибір стратегій, часовий таргетинг і т. П.);

• складаються чи автоматично оголошення;

• чи проводиться автоподбор мінус-слів;

• відбувається автоматичне керування бюджетом;

• чи є наявність звітності і статистики по рекламним кампаніям.

Якщо пройтися по цьому чек-листу, то всі пункти виконуються у сервісу Click.ru . Крім того, тут є цікава фішка - автоматичні настройки для різних галузей (автомобільних страховиків, кредитних компаній і банків, ЗМІ та порталів, агентств нерухомості та т. П.).

)

Галузеві рішення в Click.ru

Система самостійно підбирає ключі, становить продають привабливі оголошення та управляє їх позиціями. Також тут реалізований алгоритм оптимізації бюджету за рахунок захисту від ботів, управління позицією і клікабельністю, вигідного часу показу і управління ставками. Все це в підсумку забезпечує економію бюджету до 30%.

Також в рунеті існують інші сервіси автоматизації PPC, зокрема eLama і К50 . Але в eLama немає ні системи звітності та статистики по рекламним кампаніям, ні модулів їх оптимізації, а в К50 відсутній єдиний інтерфейс для одночасного запуску кампаній в різних рекламних мережах. Крім того, користування системою К50 платне, в той час як eLama і Click.ru - безкоштовні. В К50, на відміну від Click.ru, немає автоматичного управління бюджетом і можливості перенесення рекламної кампанії в акаунт сервісу.

Автоматизація контент-маркетингу

Контент-маркетинг - це справжній тренд в просуванні. Адже, крім підвищення конверсійного трафіку і формування репутації експерта в своїй сфері, компанія отримує відмінний SEO-ефект за рахунок розміщення посилань на трастових майданчиках.

Автоматизація контент-маркетингу - непросте завдання, оскільки для її вирішення необхідно як мінімум створити контент і домовитися про його публікації на сторонньої майданчику. Але є сервіси, які впровадили елементи автоматизації і в цій сфері. Наприклад, в SeoPult є модуль «Контент-маркетинг». Поріг входу - від 5000 рублів, що робить цей інструмент просування доступним для представників мікробізнесу.

Поріг входу - від 5000 рублів, що робить цей інструмент просування доступним для представників мікробізнесу

Зростання трафіку інтернет-магазину подарунків після запуску кампанії в SeoPult

Функціонал Системи дозволяє підібрати ефективні майданчики в залежності від тематики, охоплення і вартості публікації. Для розміщення пропонуються ЗМІ, групи в соціальних мережах, відеоролики, спільноти, форуми, сервіси питань-відповідей і блоги.

Якщо ви маєте в своєму розпорядженні більш значним бюджетом, зверніть увагу на сервіс « Альфа-контент ». Тут поріг входу - від 100 000 рублів. Послуга передбачає повну передачу контент-маркетингу на аутсорсинг. Ви лише контролюєте публікацію матеріалів. При виборі тарифу обов'язково враховуйте плановий охоплення аудиторії, кількість переходів і вартість контакту. Наприклад, в базовому тарифі охоплення складає 100 тис. Чол., При цьому ви отримаєте 2-3 тис. Переходів. За підсумками розміщення вам висилається звіт.

За підсумками розміщення вам висилається звіт

Зростання трафіку виробника ігрових аксесуарів для ПК після запуску кампанії в «Альфа-контент»

Перевага контент-маркетингу полягає в тому, що він має довгостроковий ефект: трафік йде ще довгий час після публікації матеріалу і часто значно перевищує планові показники.

Аудит сайту на автоматі: як заощадити

В процесі просування слід постійно моніторити ефективність ходу справ і мати чек-лист, згідно з яким ви будете розвивати свій сайт. Для того щоб розуміти, в якій точці ви перебуваєте, необхідно проводити аудит сайту.

Але часто на перший план виходить питання економії. Пропонуємо кілька порад, які допоможуть вам максимально швидко і безкоштовно провести аудит сайту.

Перш за все, можна скористатися одним з безкоштовних сервісів експрес-аналізу сайту. Їх досить багато, але найякісніші з них - це pr-cy.ru , xtool.ru , seogadget.ru і cy-pr.com . Тут ви зможете уявити загальну картину сайті і про можливі помилки, часто допускаються в процесі роботи над його просуванням.

функціонал SEOGadget

Ще один варіант - підключити послугу «Персональний менеджер» від SeoPult .

Існують 2 основні схеми роботи:

1) за розробленим планом ви отримуєте періодичні звіти з рекомендаціями про те, що саме необхідно виправити, щоб сайт просувався краще;

2) разовий комплексний аудит (в залежності від тарифу він може бути «базовим», «просунутим» або «професійним»).

Крім аудиту, персональний менеджер допоможе вам налаштувати рекламну кампанію, скласти семантичне ядро, а також буде відповідати на виникаючі в процесі роботи питання.

Отже, можливостей для автоматизації просування сьогодні безліч. Згадані сервіси підходять не тільки новачкам, але і професійним маркетологам, оскільки позбавляють від рутинних операцій. А за рахунок вбудованих алгоритмів оптимізації досягається значна економія бюджету.

Від редакції: ви напевно помітили нашу нову рубрику "Рекомендуємо: інструменти і сервіси". Хочемо зібрати для інтернет-маркетологів цілу колекцію корисних речей. Тому, якщо у вас є сервіс або ви в захваті від певного інструменту, - пишіть. Ми протестуємо.

А поки радимо прочитати про п'яти фішках автоматизації для контент-маркетологів , і інструментах для комплексного аудиту сайту , і 17 інструментів маркетингу на 2017 рік .

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter

Які ж інструменти варто мати в арсеналі для ефективного автоматичного просування сайту?