Які переваги аудиту SEO для вашого сайту?

  1. Що таке аудит SEO?
  2. А які речі SEO аудитор робить?
  3. Які переваги аудиту SEO?

Слово «аудит» змушує більшість з нас думати про податки - і те, що є небажаним, що краще уникати Слово «аудит» змушує більшість з нас думати про податки - і те, що є небажаним, що краще уникати. Але це не потрібно. Аудиторська перевірка SEO не має нічого спільного з типами уряду, які нарізають ваші квитанції від 4 років тому.

Що таке аудит SEO?

Аудит SEO - це оцінка того, наскільки оптимізований ваш веб-сайт для пошукових систем і є ключовим першим кроком Пошукова оптимізація .

А які речі SEO аудитор робить?

Аудитор SEO, як і всі інші достойні аудитори, матиме контрольний список, який забезпечить структуру аудиту.

Ефективний аудит SEO буде:

  • Перегляньте свої цілі SMART - вимірювані результати, які ви переслідуєте
  • Перегляньте свої ключові слова, оцінивши їх як релевантні
  • Оцініть ваших прямих конкурентів; перевірка на дублювання ваших ключових слів, оцінювання їхнього успішного контенту та перегляд посилань, що розміщуються, як можливості для вашого веб-сайту
  • Виконайте технічний аналіз, оцініть сумісність веб-сайту з мобільними пристроями, час завантаження, чи виживе ваш сайт, коли Java вимкнено і так далі.
  • Перегляньте, як легко ви зробили це, щоб обмінюватися вмістом свого сайту
  • Перегляньте вміст за релевантністю та автентичністю

Які переваги аудиту SEO?

1. Аудит SEO виявить слабкі місця вашої стратегії SEO

Аудит SEO чітко вкаже на слабкі місця у вашій стратегії SEO та рекомендує виправлення для них. Наприклад, ви, можливо, поховали фізичну адресу свого бізнесу глибоко на своєму сайті, додавши окрему сторінку на ваш сайт, яка чітко розміщує ваше місцезнаходження призведе до пошуку більш локального пошуку.

Або, можливо, ви неправильно визначили ключові слова, які стратегічно розповсюджувалися на своєму сайті; релевантні ключові слова мають важливе значення, якщо ви сподіваєтеся, що їх буде легко знайти Google.

2. Аудит SEO дозволить виявити, що ваші прямі конкуренти роблять краще, ніж ви

Цілком імовірно, що у вас є прямий конкурент або два, які досягають кращих результатів у рейтингу пошуку Google, ніж ви. Хіба ви не любите знати їхні таємниці?

Добре, ваш аудитор SEO проаналізує дії, які стоять за їхніми успіхами, і поділиться цією інформацією з вами, припустивши, як ви можете вносити зміни, які призводять до вашої конкуренції на рівній основі.

3. Аудит SEO приносить новий фокус на вашу стратегію SEO

Наприкінці аудиту SEO ви залишитеся всеохоплюючим переліком дій, які ви можете вжити для покращення свого SEO, наприклад, написання основних ключових слів у HTML замість Java, додавання метаописів до всіх повідомлень у вашому блозі, а також швидше.

А потім чекаєте. Найбільш захоплюючим результатом аудиту SEO є перегляд вашого веб-сайту в рейтингах пошуку Google.

Якщо вам потрібна допомога експерти пошукової оптимізації провести аудит SEO зверніться до Ведучого до Перетворення сьогодні .

Що таке аудит SEO?
А які речі SEO аудитор робить?
Які переваги аудиту SEO?
Що таке аудит SEO?
А які речі SEO аудитор робить?
Хіба ви не любите знати їхні таємниці?