Які послуги продають найкраще: SEO, PPC, контент-маркетинг або SMM?

  1. Томи пошуку для цифрових маркетингових нішевих запитів:
  2. Переглядаючи вимоги SEO до людей
  3. Заглядаючи далі в потреби КПП людей
  4. Подальший перегляд вимог маркетингу соціальних медіа (SMM) для людей
  5. Подальший перегляд вимог маркетингового контенту
  6. Підводячи підсумки

У світі Росії цифровий маркетинг популярність не обов'язково впливає на продажність.

Читайте далі, щоб дізнатися, які послуги цифрового маркетингу продають найкраще з SEO, PPC, контент-маркетингу та маркетингу соціальних медіа (SMM) ...

Дослідження, проведені в МОЗі, виявили, що найбільш популярними послугами цифрового агентства є:

1.SEO: 98%

2.Соціальні медіа: 87%

3. Управління ПКП: 75%

4. Маркетинг змісту: 73%

Томи пошуку для цифрових маркетингових нішевих запитів:

• SEO: 934,060

• Соціальні медіа: 677,850

• Змістовий маркетинг: 552 750

• Управління КПП: 82,690

SEO залишається провідною нішею, залучаючи найбільшу кількість онлайн-шукачів, а також володіючи нею Найвищий шанс на перетворення . Однак люди хочуть більше дізнатися про соціальні медіа та контент-маркетинг, оскільки вони розуміють переваги, які вона має. Сфера цифрового маркетингу розвивається все ближче і ближче до контент-маркетингу маркетинг соціальних медіа , оскільки люди розуміють його владу з точки зору рейтингу пошуку Google. Крім того, найбільш ймовірно, що ті, хто шукає КПП, будуть перетворені, оскільки дослідження також виявили, що ті, хто здійснює пошуки КПП, можуть інвестувати в послуги з управління КПП.

Переглядаючи вимоги SEO до людей

Найпопулярніші пошукові запити в SEO є такими термінами, як "SEO інструменти", "пошукова оптимізація" і "SEO Company". Це свідчить про те, що, хоча багато користувачів вважають за краще займатися проблемами SEO самостійно, деякі з них прагнуть делегувати цю відповідальність платним фахівцям.

Заглядаючи далі в потреби КПП людей

Коли справа доходить до КПП , пошукові запити людей свідчать про те, що вони не бажають працювати з КПП самостійно. Більшість шукачів інформації, що шукають інформацію про КПП, використовують такі терміни, як "агентство з управління КПП" і "плата за управління послугами за клік", вказуючи, що вони вважають за краще знайти агентство або консультанта, а не самостійно виконувати роботу.

Подальший перегляд вимог маркетингу соціальних медіа (SMM) для людей

Найпопулярніші ключові слова SMM є загальними запитами, такими як "соціальні медіа" та "визначення соціальних медіа". Інші пов'язані з освітою SMM, наприклад, "майстрами маркетингу в соціальних мережах" або "курсом маркетингу соціальних медіа в Інтернеті", вказуючи, що багато людей намагаються підвищити свої знання про цю все більш популярну область маркетингу. При цьому запит «Що таке стратегія соціальних медіа» також дуже популярний, що свідчить про те, що багато шукачів шукають експертне агентство для управління своїми каналами SMM.

Подальший перегляд вимог маркетингового контенту

У світі Росії контент-маркетинг пошукові запити, найпопулярніші пошукові терміни:

• Постійно

• система управління контентом

• базу даних системи управління контентом

• Система управління контентом Drupal

• що робить система управління контентом

• управління змістом охорони здоров'я

Очевидно, що багато підприємств шукають професійну систему управління, яка допоможе їм керуватися стратегіями та процесами в контенті.

Підводячи підсумки

Основні висновки показують, що, хоча для певних термінів є великі обсяги пошуку, це не обов'язково означає, що ці терміни прирівнюються до високих конверсій. У резюме:

1.SMM і контент-маркетинг можуть бути відносно новими поняттями, але в порівнянні з PPC і SEO вони користуються дуже високими обсягами пошуку. При цьому вони отримують менше комерційних запитів, які конвертують, хоча їхня популярність у плані переходів, безумовно, зростає.

2.SMM освіта стала дуже конкурентною нішею, тому, якщо ви хочете продати курси SMM, зверніть увагу, що це дуже конкурентний ринок.

3. Управління контентом і системи управління контентом конкурують один з одним, з контент-маркетинговою компанією, Contently, будучи явним переможцем.

8 Ways - провідне цифрове агентство в Швейцарії, яке може допомогти Вам у всіх сферах Вашого маркетингу. Налагодити зв'язок сьогодні, якщо ви шукаєте цільові, стратегічні цифрові послуги, які перетворять ваш бізнес в абсолютний успіх.