Які професії потрібні в Йошкар-Олі

 1. Які професії потрібні в дану хвилину IT-Йолі
 2. Digital дизайнери. Які професії потрібні
 3. Desktop розробка. Яку професію обрати вирішувати вам
 4. Web-розробники. Завжди зможуть влаштуватися на роботу
 5. Тестировщики. Робота тестувальника - проста тільки на перший погляд
 6. Проектування інтерфейсів. Куди можна влаштуватися на роботу
 7. Інтернет маркетинг. Рухаємо бізнес в інтернеті. Які професії потрібні для цього
 8. Дак що там у нас з маркетингом в Йошкар-Олі
 9. PR-менеджер. Public relations будувати треба б
 10. IT-Менеджмент. Звичайне поняття менеджменту
 11. Де зібрані концентровані покрокові керівництва для тих хто вирішив почати
 12. Які взагалі є IT-професії в Йошкар-Олі
 13. А в Йошкар-Олі є IT-компанії? Гаразд?
 14. Fresh
 15. Omega-R
 16. Що краще фріланс або робота в компанії?
 17. Яка професія найкраща з фінансової точки зору
 18. А що якщо зростання з / п зупинився а інфляція продовжує рости?
 19. Яка найкраща професія то
 20. А які професії найбільш перспективні
 21. Де можна безкоштовно навчитися затребуваним професіям
 22. Чи можливо навчитися самостійно
 23. Як навчитися самостійно
 24. А як зрозуміти, що ти хочеш займатися саме цим
 25. Поради які ви повинні дізнатися зараз
 26. PS. Яку професію обрати барана

Коли люди щось радять вам, насправді вони всього лише звертаються до свого «минулого Я».

(С) Остін Клеон

Відразу скажу, що пост присвячений професіями саме в IT-індустрії. Просто зроблю знімок того що думаю на дану хвилину. І По-любому щось забув =)

Які професії потрібні в дану хвилину IT-Йолі

Які ж є професії в IT-сфері Йошкар-Оли. Давайте вже знімемо кришку системного блоку і покопаємось в ньому від душі. Може бути після всього цього цього дійства, хтось зрозуміє - Яку обрати професію і це добре =)

Digital дизайнери. Які професії потрібні

Дизайнерів кожного виду не вистачає дуже гостро. Якщо інженерів по IT-напрямку систематично випускають Вузи, то стабільного Digital-дизайнерського потоку просто немає.

 • Web-дизайнер
 • UI-дизайнер
 • ілюстратор
 • Дизайнер промо-матеріалів
 • технічний дизайнер

Всі ці фахівці просто нарозхват, тих, що є в місті можна перерахувати по пальцях. Природно, що ми зараз говоримо про дійсно класних фахівців, які можуть робити речі сучасного рівня, наприклад як на ресурсах типу:

і інших подібних колекцій сучасних дизайнів.

Фіша: Якщо хочете освоїти дизайн, та й по суті будь-яку з професій, то подивіться книжку « Кради як художник. 10 уроків творчого самовираження ». Що говорить Остін Клеон:

 • Не чекайте поки розберетеся в собі, приступайте до справи
 • починайте копіювати
 • Потім ви перейдіть з копіювання на імітацію
 • Аналізуйте чим ви відрізняєтеся і і перетворюйте це в переваги

Desktop розробка. Яку професію обрати вирішувати вам

Тут звичайно краще ніж з дизайном, але, не дивлячись на те, що підготовка розробників поставлена ​​на потік, крутих розробників випускається мало. Навіть мало виходить тих, хто готовий продовжувати професійно зростати, розвивати свої навички і брати все більш і більш складні проекти, не тому що їм їх нав'язують, а тому що їм хочеться робити щось дійсно варте уваги, а не просто закривати завдання в Atlassian JIRA і отримувати з / п.

 • C ++ розробник
 • С # -developer
 • Java розробник
 • iOS / Android розробник

Наприклад, потужні C ++ розробники "занесені в червону книгу" на території Марій Ел. Але прив'язка до мови і платформі насправді уявна, програміст - фахівець за межами конкретної платформи або мови. Сильному розробнику C ++ не складе ніяких труднощів перейти на будь-який інший мову і також круто, далі вирішувати завдання новим інструментом.

Web-розробники. Завжди зможуть влаштуватися на роботу

 • інформаційний архітектор
 • Верстальник веб-сторінок
 • Web-програміст
 • Тестувальник

І купа іншого народу пов'язаного з цим напрямком.

Хмарні обчислення набирають обертів колосальними темпами. Скоро всі програми з desktop-переповзуть в веб та нам не потрібно буде нічого встановлювати, а розробникам саме цього напрямку належить все це розробити і далі підтримувати.

Фіша: Ресурс Apress просто скарб для початківця програміста. А книги Head First Labs просто бомба, їх писали якраз з урахуванням специфіки роботи мозку і того як ми засвоюємо нові знання. Вони подали складні програмістські речі так просто, що навіть школярі зможуть в'їхати в це ремесло, і що вони потім будуть робити в ВУЗі при поточному розкладі взагалі не зрозуміло, бо Халявка ж =)

Тестировщики. Робота тестувальника - проста тільки на перший погляд

Чітких тестувальників сильно не вистачає, незважаючи на те що є достатня кількість класних книг на тему тестування , Безліч зарубіжних кейсів, методик і підходів. Поширені або методи Monkey тестування , Або просто глибоко не проникає методи тестування: ставити галочки в чек аркушах; вводити несамовиті дані; тикати на кнопочки; водити курсорчіком і тикати мишечкой. Це звичайно класно, але вік то не "кам'яний» ж.

Вообщем стаття « Тестування - це не пошук помилок! »Розповідає як зробити тестування трішки краще. Вообщем якщо зустрінете тестувальника, який може-могет як там написано, фоткайте, не втрачайте можливість зробити рідкісний кадр. Фору дасть сніговій людині

Проектування інтерфейсів. Куди можна влаштуватися на роботу

Системно цьому присвячений всього один семестр, наприклад в Поволзькому державному технологічний університеті , На предмет Людино-машинне взаємодія. Його жах як мало, тому що інтерфейси, які потім продовжують збирати програмісти самі, вимагають сильної переробки, як з точки зору проектування, так і дизайну.

Великих компаній, які існують на ринку вже більше 5-ти років в місті більше п'яти, у кожної є напрацьована база проектів, які вони ведуть, також є компанії з досить масштабними продуктами. А деякі розвивають цілу індустрію в Росії і СНД, і є лідерами в цій галузі.

Тому проектувальнику інтерфейсів завжди буде, чим зайнятися навіть в Йошкар-Олі, що вже говорити, що всьому світові не вистачає простих і зрозумілих інтерфейсів. В рамках окремих статей ми поговоримо, що потрібно знати, щоб осмислено проектувати зручні інтерфейси, ну або скільки потрібно часу, щоб осягнути все це інтуїтивними кроками. Забігаючи вперед скажу, що якщо ви починаєте розуміти самі, то це років 7, але так як вже є широкий спектр літератури, переважно зарубіжної, написаної авторами з 20-30 річним досвідом проектування, то рости в цьому напрямку, читаючи книги ставати значно простіше.

Фіша: Щоб освоїти ремесло проектування інтерфейсів, вам потрібно плотненько зануритися в уже накопичений досвід, паралельно застосовуючи його на практиці, якщо ви будете просто «робити», не вивчаючи то що вже є, то зробите купу непотрібних велосипедів, кривих інтерфейсів, заново винаходів все підходи, викличте купу негативних емоцій у купи користувачів, і до років так 30-35, через купу проб і помилок, нарешті усвідомлюєте як треба було робити те, ваще супер.

І ніколи не порівнюйте інтерфейс свого продукту тільки з продуктами конкурентів або продуктів якось пов'язаних з вашим. Бо користувачі, крім того що варяться в предметної області, використовують багато інших сервісів і додатків в звичайному житті, у яких інтерфейс то, плавний і шикарний.

Мислите ширше, копайте глибше, а де копати:

Інтернет маркетинг. Рухаємо бізнес в інтернеті. Які професії потрібні для цього

Бізнеси фізичного світу починають активно освоювати простори інтернету, створюючи сайти, блоги, рекламні кампанії, все це хтось робить, а хто саме?

Ось мінімальний склад команди відділу інтернет-маркетингу, він же відповідь на питання які є професії в цій сфері:

 • Копірайтер
 • Інтернет маркетолог
 • Менеджери Web-проектів
 • Контент-маркетологи
 • SMM-менеджери
 • SEO / PPC-фахівці

+ Web-відділ

+ Відділ дизайнерів

Кожен грамотний фахівець в кожній з цих областей на вагу золота.

І причому кожен з них може працювати з будь-якої точки земної кулі в будь-якій компанії. Як бачите інтернет, надає колосальні можливості кожному максимально розкрити свій потенціал.

Дак що там у нас з маркетингом в Йошкар-Олі

Як ви знаєте, інтернет-маркетинг спрямований на збільшення кількості потенційних клієнтів (leads) і утримання існуючих. Компаній які вміють це робити осмислено в місті поки немає.

Основна складність грамотно побудувати процес - початковий завмер показників сайту і всього бізнесу в цілому ну а далі поліпшення цих показники і підтримку системи KPI в актуальному стані відповідно до місії, баченням, стратегією і цілями компанії. Причому матеріалу на цю тему накопичено вже дуже багато, є тери зарубіжних, а тепер і Російських кейсів, на 90% збігаються з іноземним (ліди то вони і в Африці ліди), і начебто Ось, але немає, начебто Ось, але немає , тому що, як сказав товариш Сталін: «Кадри вирішують все».

Причому матеріалу на цю тему накопичено вже дуже багато, є тери зарубіжних, а тепер і Російських кейсів, на 90% збігаються з іноземним (ліди то вони і в Африці ліди), і начебто Ось, але немає, начебто Ось, але немає , тому що, як сказав товариш Сталін: «Кадри вирішують все»

Немає системи яка потоком готує грамотних інтернет-маркетологів. Здавалося б так, в місті немає, але цю проблему можна вирішувати вже зараз, читайте далі і так буде відповідь.

А поки подивимося на інтернет-сайти навколо: Якщо пройтися по TOP-5 сайтів та інтернет спільнот IT-компаній, можна помітити яскраво виражене відсутність позиціонування, тобто просто не зрозуміло чим конкретно займається компанія, і що ми як клієнти з цього отримаємо:

Solutions for Business, Голий хоум без опису, незрозумілі банери, звалище реклами це і багато іншого з розпростертими обіймами зустрічає нас як клієнтів, по-дружньому посміхаючись.

Присутність більшості компаній в мережі, швидше схоже на послугу - типу, «ее палехче, спасибі що ми взагалі зробили сайт, а то б взагалі не знали про нас».

З усієї п'ятірки компаній, тільки один сайт реально вилизаний, але тільки з точки зору картинки, як тільки починаєш занурюватися, відразу виникає купа питань. А якщо запитати: «Нука Нука, які у вас показники ефективності ... Ефективності? Чи не не чули. »

За західними мірками, визнаних фахівців в інтернет-маркетингу, будь то:

 • Копірайтер
 • Інтернет маркетолог
 • Менеджери Web-проектів
 • Контент-маркетологи
 • SMM-менеджери
 • SEO / PPC-фахівці

можна називати такими, тільки якщо їх показники ефективності безпосередньо пов'язані з доходами компанії. Поки такий процес не збудований, то виходить потрібна деяка приставка, наприклад початківець-Копірайтер.

Ось так вже трішки краще.

Як з розряду початківця перейти на advanced-level, Фіша розповість.

Фіша: Нетологія допоможе, їх спектру курсів по інтернет-маркетингу вистачить щоб залпом навчити весь відділ. Можете пройти там все курси, вони нададуть вам як практику, так і знайдуть місце роботи. Люди, які хочуть щось робити, рости, працювати просто нарозхват.

І так, feature request «Додати - SEO»:

Чи не зустрічав жодного SEO-шника, який робить хоча б половину того що розказано і показано в одній з кращих книг про здоров'я сайтів: Building Findable Websites: Web Standards, SEO and Beyond , Написаної одним з крутих спеців, вообщем »бери і роби», а також не просто ставить ключові в статті, підбираючи їх готовими сервісами автоматичного аналізу типу PromoPult , А ще й тісно взаємодіє хоча б з копірайтером, щоб не зруйнувати красу думки. А то без цього, фрази типу, «Роблю грамотне SEO», просто хи-хи-хи, це як доктор, який буде лікувати ногу і калічити голову. Відсутність комплексного підходу взагалі позначається.

PR-менеджер. Public relations будувати треба б

Кількість компаній які рубаються на одних і тих же ринках в різних нішах постійно збільшується. У зв'язку з цим потрібно вміло доносити переваги до потенційних клієнтів, створювати образ і атмосферу компанії тут потрібні фахівці, що володіють контактами і постійно нарощують їх базу, щоб при першій нагоді, будь то вихід нового продукту на ринок або виходу компанії на нові ринки, єдиної кнопкою прокачати по всіх каналах цю новину.

IT-Менеджмент. Звичайне поняття менеджменту

Тут я маю на увазі справжній потужний менеджмент, а не просте відкриття та закриття завдань. На цьому напрямку якраз і працюють люди T-образні , Які спочатку кілька років бурили якесь один напрямок, ставали в ньому фахівцями, а потім доізучілі суміжні області і тепер можуть якісно управляти всім процесом, розуміючи нюанси роботи кожного з фахівців, що працюють під їх керівництвом. Вони є реальними прискорювачами вирішення завдань, а не просто тими, хто тупо вимагає виконання, не розуміючи суті того, що відбувається, до того ж руйнівним весь процес розробки своєю некомпетентністю.

Фіша: Тут порада проста, станьте фахівцем в чомусь одному. А потім добирайте знання в інших областях, плюс вивчайте книги з управління.

Велосипеди робити не потрібно, є серйозні інститути, які професійно займаються як дослідженнями, так і практичними впровадженням робочих підходів.

Почитайте серію книги Іцхака Кальдерона Адізеса на Ozon , Він як раз засновник одного з таких інститутів.

Де зібрані концентровані покрокові керівництва для тих хто вирішив почати

Порадував повнотою інформації ресурс lookatme.ru .

Ось приклад запиту:

І результат, який включає в себе відповідь на питання : Де вчитися, Поради експертів c чого почати, Що читати, Куди ходити, Корисні сайти і статті на цю тему.

Які взагалі є IT-професії в Йошкар-Олі

Якщо ви фахівець в якійсь галузі, то знайти цікаву роботу в Йошкар-Олі для вас не складе труднощів. Причому, сучасний тренд такий, що безліч компаній формують відділи з віддалених фахівців.

Точно також як ви можете опанувати практично будь-який IT-професією самостійно, проходячи відповідні курси в інтернеті і віддалено навчаючись навіть в провідних університетах США.

Тому на сам питання можна відповісти так - в Йошкар-Олі є всі професії світу. Головне бачити можливості, а не обмежуватися фізичними кордонами. Інтернет перевернув все ще давно. Але тепер можливості стали набагато ширше.

А в Йошкар-Олі є IT-компанії? Гаразд?

Ось лише список TOP-5 компаній, які на ринку вже близько 10-ти років. Вивчайте.

 • ТОВ Тім Форс. IT проекти, Мобільні додатки, веб розробка. team-force.ru
 • Програми для дистанційного навчання. www.ispring.ru
 • Онлайн-бронювання готелів. Бронювання готелів Росії. www.travelline.ru
 • Провідний світовий розробник казуальних ігор. www.elephant-games.com

Fresh

Citronium

Є також компанії, присутні на ринку більше 5-ти років. Одна з таких компаній Citronium . Їх напрямки: IT outsourcing, мобільні веб-додатки будь-якої складності, C ++, Java розробка.

Omega-R

Попросив чуваків з Omega-R коротко розповісти про себе, ось, такий ось короткий рассказец вийшов: «ІТ компанія займається проектами в області мобільних технологій, а також науковими розробками. Наші офіси знаходяться в Москві і Йошкар-Олі в Росія і в Бостоні в США.

У нас є дуже великі проекти на стику науки і спорту дозволяє проводити тренування спортсменів використовуючи віртуальний підлогу: www.innovation-lema.ru

Розроблено систему автоматизації ревізії в барах і ресторанах: www.inventorybar.com

Міжнародний сервіс для пассажірова авіаперельотів дозволяє економити на перельотах обмінюючи вже куплений квиток на більш дешевий: www.paylessforflights.com

Є рішення для керівників в банківській сфері на основі технології для ERP SAP і

SUP.

Також у нас є тривимірні додатки для бізнесу та розваг. Зокрема інтерактивна програма для візуалізації вашого будинку і вибору різних оздоблювальних матеріалів.

Розроблено готове рішення для великих фітнес клубів - World Gym, що дозволяє підтримувати зворотний зв'язок з відвідувачами та повідомляти про розклад і різних акціях.

Для готелів є готове рішення: електронний консьєрж встановлюється на смартфоні клієнта, що дозволяє підвищити повторні бронювання і кроспродажі сопутсвующих послуг, а також полегшити навігацію як по готельному комплексу так і по місту.

Для найбільших вузів Йошкар-Оли розроблено мобільний додаток "Розклад в кишені" дозволяє всім студентам мати актуальний розклад часу заніятій і номерів аудиторій.

Мобільні технології на службі гостинності Аудіогід по визначних пам'ятках Йошкар-Оли. Незамінний додаток для туристів допоможе познайомити з історією міста, а також підкаже, де можна смачно поїсти і цікаво провести час.

Ми зацікавлені з співпраці з найбільшими інноваіоннимі інститутами, ДЕРЖАВНОГО проектами і комерційними компаніями для розвитку спільними силами нових та існуючих інноваційних проектів. »

Note: Досить довгий список напрямків, в першу чергу свідчить про те, що компанія все ще перебуває в пошуку свого призначення. Хто знає, може в один момент вони теж зроблять проривний продукт, який змінить традиційні підходи в якій-небудь області.

Що краще фріланс або робота в компанії?

Працюючи в компанії, ви швидше станете професіоналом, ніж працюючи самостійно. В цьому немає нічого нового, завжди були майстри і підмайстри, яким передавали досвід.

Звичайно, ви можете рости самі, працюючи тільки на фрілансі , І рости самостійно, навіть ви теж досягнете успіху, тільки шанси на успіх у вас будуть нижче, але якщо мотивація у вас сильна, то все добре.

Якщо ви хочете вирости як фахівець, то вам краще перебувати там, де дотримуються наступні умови:

 • Правильні люди навколо
 • здорова атмосфера
 • довіра
 • ясні цілі
 • Ви повинні знати показники свій ефективності
 • постійне навчання

Працюючи під керівництвом відповідального майстра, ви виростете як фахівець. І почитайте ще статтю " Що важливо дізнатися в 20 років, стане в нагоді ".

Яка професія найкраща з фінансової точки зору

Якщо ви реально спец. в предметної області то ваша зарплата буде тільки рости. Чим далі в ліс, тим більше дров.

Стартовий оклад для новачка, сильно різниться.

Наприклад в Йошкар-Олі, в середньому IT-компанії пропонують початківцям програмістам на старті приблизно такі з / п:

 • 1й курс = 10 000 т.р,
 • 2й курс = 20 000 т.р,
 • 3й курс = 30 000 т.р.
 • 4й курс = 40 000 т
 • 5й курс = 50 000 т.р.

Якщо далі продовжите розвиватися як фахівець, можете продовжити вважати з кроком в 10 000 т.р.

Для дизайнерів і фахівців інших професій з поправкою на мінус 10 000р.

Note: Є цікава інфографіка по зарплатах в США, подивіться .

А що якщо зростання з / п зупинився а інфляція продовжує рости?

Можливо ви досягли стелі і це потрібно якось дізнатися:

 • Подівіться зарплати у аналогічніх фахівців в индустрии
 • Віпішіть список аргументів

Аргументами є: зростання кваліфікації, розширення повноважень, збільшення навантаження (наприклад, якщо після звільнення колеги робота, яку робили троє, перерозподілена на двох), отримання додаткової освіти, що підвищує вартість фахівця

 • Враховуйте, що ми схильні в чомусь недооцінювати а в чомусь переоцінювати себе

Note: Ми завжди продаємо свого часу, хтось дешево, а хтось дорого. В першу чергу подивіться в сторону оптимізації себе, а потім вже до зовнішнього світу. У цьому вам допоможе книжка « На піку можливостей. Правила ефективності професіоналів «.

Яка найкраща професія то

Кожна з озвучених професій крута. Все залежить від того, чим саме ви готові займатися, у чому ви хочете стати фахівцем. Потім вам нічого не заважає почати вивчати і суміжні області це і є найправильніший шлях розвитку, щоб ваш мозок тупо не закостеніла. Є таке поняття T-shaped skills , Це стає трендом для сучасної людини. Подивіться статтю на тему T-shaped skills: що таке Т-подібний профіль компетенцій?

Якщо ви все ще думаєте над питанням «Яка професія найкраща», то читайте наступний розділ.

А які професії найбільш перспективні

Яку отримати професію, дуже актуальне питання. Взагалі професії пов'язані з автоматизацією процесів (програмування), навчанням (копірайтинг), візуалізацією (дизайн), комунікація (PR, продажу, PPC, SMM, маркетологи), завжди будуть в ходу.

Причому завжди будуть при справі ті, хто може ефективно і швидко знаходити потрібних людей (HR). Можете подивитися статейку на planetahr.ru .

Ваше завдання стати фахівцем не в інструменті, а в будь-якої предметної області, щоб потім далі розширювати свій профіль компетенцій.

А так, перспективно ставати T-професіоналом , Ви станете значно гнучкіша, та й самим буде цікавіше. Ви зможете спілкуватися на одній мові з усіма, хто пов'язаний з вашим поточним напрямком роботи, це дуже круто.

Де можна безкоштовно навчитися затребуваним професіям

Багато провідні університети організовують безкоштовні online курси. До цього списку включено лише частину кращих безкоштовних курсів, доступних для спраглих підвищити рівень знань або підвищити кваліфікацію у своїй області.

 1. Massachusetts Institute of Technology ( mit.edu ). Проект Університету OpenCourseWare пропонує більше 1800 безкоштовних курсів.
 2. Open University ( open.ac.uk ). Це найбільше навчальний заклад Великобританії. Його сайт OpenLearn надає безкоштовний доступ до матеріалів курсів університету.
 3. CarnegieMellonUniversity ( cmu.edu ). Університет пропонує безкоштовні online курси і матеріали за допомогою програми Open Learning Initiative.
 4. Tufts University ( tufts.edu ). Програма університету OpenCourseWare доступна для всіх бажаючих.
 5. Stanford ( https://stanford.edu/ ). Університет Stanford, одне з провідних навчальних закладів світу, приєдналося до has Tunes U для надання доступу в курсам Стенфорда.
 6. University of California, Berkeley ( berkeley.edu )
 7. UtahStateUniversity ( usu.edu )
 8. Kutztown University of Pennsylvania ( kutztownsbdc.org )
 9. University of Southern Queensland ( usq.edu.au )
 10. University of California, Irvine ( uci.edu )

Є стаття на цю тему на lifehaker.ru .

Фіша: А якщо ви хочете розвинутися в області інтернет-технологій, то подивіться курси Нетологія . Вони надають цікаві умови, підшукають самі роботодавця, який, в разі якщо ви йому підійдете, компенсує вам навчання на курсах.

Чи можливо навчитися самостійно

Так. І більш того, дійсно сильні професіонали в своїх областях, побудували себе самі.

Подивіться відео, хоча б важкоатлета Михайла Кокляева, йому задали зовсім просте запитання: "Як стати таким сильним?". Ось проведіть аналогії на всі подібні питання:

 • Як стати професіоналом
 • Як більше заробляти
 • Як навчитися програмуватися
 • Як навчитися web-дизайну

і безліч схожих питань.

Замітка: Вам потрібно особливу увагу приділити навику пошуку і видобутку інформації, це допоможе вам далі освоювати будь-які професії.

Як навчитися самостійно

Ось простий і робочий рада. Це насправді так. Ви просто методично, крок за кроком починаєте довбати напрямок, в якому хочете зробити прорив і вирости.

А як зрозуміти, що ти хочеш займатися саме цим

З цього приводу Джим Коллінз написав відмінну книгу " Від хорошого квелікому. Чому одні компанії здійснюють прорив, а інші ні ". Не дивлячись на те, що вона начебто про компанії, але в той же самий час, абсолютно також працює і для звичайних людей. Ця книга розповідає про те, як хороша компанія може стати великою. В її основу лягли результати масштабного аналізу розвитку найбільш успішних компаній -долгожітелей.

У книзі викладені концепції, які ви можете з успіхом застосовувати як до компаній, так і собі особисто. Одна з ключових - "Концепція їжака", допомагає відповісти на питання "Як зрозуміти чим хочеш займатися в житті". Вона проста, але дуже потужна.

Вона проста, але дуже потужна

концепція їжака

Щоб зрозуміти, чим дійсно хочете займатися, дайте відповідь на наступні питання:

 • Що ви особливо любите робити? Віддавайте всі свої сили тим видом діяльності, до якого у вас справжня пристрасть.
 • У чому ви можете бути краще за всіх у світі? (І, що однаково важливо, в якому виді діяльності ви не можете бути кращим в світі / країні / регіоні / місті / компанії, і т.д.?
 • На чому грунтується ваша економічна модель? (Як ви плануєте на цьому заробляти)

Поради які ви повинні дізнатися зараз

Зустрів в мережі цікаві поради американського письменника Жульєна Сміта. Досвід це завжди круто. Автор вважає що ці 20 речей були б йому справді корисні щоб якомога раніше схопити свої нитки долі.

Поміркуйте над цим https://goo.gl/Y0xCSl

І наостанок, радьтеся з усіма хто навколо вас.

PS. Яку професію обрати барана

Судячи зі статистики wordstat.yandex.ru , 13 баранів в цьому місяці цікавилися, що більше підходить саме їм =)

Дак от, овнам все те ж саме підходить. А ще можете почитати загальну характеристику знака , Там вказані професії, які підходять саме вам.

Гаразд?
Ефективності?
А в Йошкар-Олі є IT-компанії?
Гаразд?
Що краще фріланс або робота в компанії?
А що якщо зростання з / п зупинився а інфляція продовжує рости?
Подивіться відео, хоча б важкоатлета Михайла Кокляева, йому задали зовсім просте запитання: "Як стати таким сильним?
У чому ви можете бути краще за всіх у світі?
На чому грунтується ваша економічна модель?