Які вправи відносяться до акробатики. Акробатичні трюки для початківців: варіанти. Полуперевороти в парній акробатиці

 1. Сальто в парній акробатиці
 2. Види і м'язи, вивчені в цьому дослідженні
 3. Я хочу до вас на тренування, що робити?
 4. Валідація записів на місці
 5. Полуперевороти в парній акробатиці
 6. Чи є абонемент на заняття?
 7. Відмінності в динаміці динаміки судом передніх кінцівок
 8. Еволюція незвично швидкої м'язи крила в золотисто-комірні і червонуватих Манакін
 9. Чи можна навчітіся акробатики в Домашніх условиях?
 10. Як навчитися акробатики в домашніх умовах?
 11. розминка
 12. Берізка
 13. рівновага
 14. Стійка на руках
 15. шпагат
 16. Акробатичні елементи: як навчитися?

До підтримок відносяться пози і різні положення, в яких нижній утримує партнерку під живіт, спину, стегна, ступню. Вони виконуються силою, поштовхом і поштовхом з польотом.

З підтримок на колінах починається навчання парним вправам. Для підтримок на колінах характерно відхилення (відтягування) партнерів в протилежні сторони. Легкість їх виконання залежить в основному від уміння партнерів розташувати О.Ц.Т. тіла над опорою.

Багато видів виконують швидкі рухи кінцівок як частина їх продуманих проявів залицяння. Однак через те, що м'язова ефективність обмежена компромісами між швидкістю скорочення і силою, неясно, як тварини розвивають здатність виробляти як незвично швидкий рух придатка, так і силу кінцівок, необхідну для локомоції. Щоб вирішити цю проблему, ми порівнюємо швидкості посмикування м'язів передніх кінцівок в групі волонтерських птахів-волонтерів, які виробляють різні прояви залицяння.

Наші результати показують, що два таксона, які виконують виключно швидкі прояви крила, розвинули «надшвидку» скоротливу кінетику в їх основний плечової втягує м'яза. Навпаки, дві м'язи, які генерують більшу частину аеродинамічної сили для польоту, показують немодифіковані скоротливу кінетику. В цілому, ці результати свідчать про те, що адаптація м'язів в скорочувальної швидкості дозволяє деяким птахам обійти внутрішній компроміс між м'язової швидкістю і силою і тим самим використовувати їх передні кінцівки як для швидких жестових проявів, так і для локомоції з харчуванням.

1. Лицьова відтяжка виконується в особовому і глибокому хваті.

Вхід на коліна, наступаючи по черзі, а потім стрибком. Стаючи на коліна, верхній повинен рівномірно випрямитися і одночасно відхилитися назад. У збереженні рівноваги головна роль належить нижньому, який у міру відхилення верхнього теж відводить тіло назад, відчуваючи натяг вперед і упор на передню половину стоп.

Багато тварин придворні товариші і б'ються з суперниками, виконуючи фізично складні і ефектні прояви. З чоловічих крабів-скрипалів, які розмахують кігтями, щоб привернути увагу самок, до стрибаючим танців копитних кранів, ці прояви часто пов'язані з надзвичайно швидкими рухами кінцівок. Тим не менш, у багатьох випадках це викликає подив, як тварини можуть виконувати ці поведінки, тому що м'язи, які рухають кінцівками, часто спрямовані на створення сили для ходьби, бігу або польоту, а не швидкості.

Дійсно, десятиліття досліджень в області фізіології тварин підтвердили, що м'язи, що рухаються в кінцівки, можуть стискатися або з великою силою, або з великою швидкістю, але ніколи і з обома. Невелика група тропічних птахів, званих Манакін, виробляє різні види залицяння, в тому числі деякі, в яких крила переміщаються надзвичайно швидко. На сьогоднішній день ніхто не досліджував, чи можуть або як м'язи кінцівок генерувати такі надшвидкісні руху.

Варіанти: на одній нозі, інша назад; на ногах з підтримкою однією рукою скрестно; то ж на одній нозі; на ногах з нахилом назад; то ж, але на одній нозі.

2. Оттяжка - верхній стоїть попереду партнера, взявшись з ним за руки звичайним хватом. По черзі наступаючи або стрибком верхній стає на стегна нижнього і обидва одночасно відтягуються - верхній вперед, нижній назад.

Фактично, цей м'яз може переміщати крило зі швидкістю, яка більш ніж в два рази швидше, ніж ті, які необхідні для цих птахів, щоб літати, і, мабуть, є найшвидшою м'язом кінцівки для будь-якої тварини з хребтом. Подальші дослідження тепер можуть досліджувати, як цей м'яз може створювати такі надшвидкісні руху крила і чи можуть чоловічі гормони, такі як тестостерон, грати роль в регулюванні швидкості м'язів.

Розвиток сигналу у тварин викликало безліч унікальних і незвичайних проявів, включаючи складні фізичні процедури, що виконуються для соціальної комунікації і реклами. Мало що розуміють, як розвиваються ці прояви, і їх поява є функціональний подвиг в тваринному дизайні. Наприклад, більшість фізичних проявів включають в себе швидкі рухи кінцівок, які контролюються однією і тією ж нейромоторной архітектурою, яка управляє іншими «нормальними» рухами, використовуваними для локомоції.

Варіанти: глибоким хватом; зігнувши ногу вперед; піднявши ногу назад.

3. Підтримка на колінах (напівколона) виконується стоячи спиною до партнера; нижній підтримує за середину стегон.

Варіанти: лицьова підтримка за стегна; лицьова підтримка за стегна з нахилом назад; то ж стоячи на одній нозі з підтримкою однією рукою; підтримка за стегно в рівновазі.

Однак, оскільки рухова здатність обмежена компромісом між силою скорочення м'язів і швидкістю, м'язи кінцівок теоретично не можуть генерувати як швидкі рухи придатка, включені в ефектні фізичні прояви, так і силу, необхідну для руху локомоции. Як же тоді рухові системи кінцівок і їх основна мускулатура контролюють надзвичайно швидкі рухи кінцівок, необхідні для виробництва адаптивних поведінкових дисплеїв?

Компроміси між силою м'язів і швидкістю скорочення явно існують в м'язах крил птахів в межах цього діапазону розмірів, і дані свідчать про те, що такі м'язи підтримують достатні силові здібності для польотів і регулюють швидкість польоту. З досліджуваного нами виду, однак, як золотисті, так і червонуваті Манакін виробляють виключно швидкі рухи крила як частина їх акробатичних залицянь. Наприклад, чоловічі золотисті Манакін виконують рулонні засувки, завдяки чому вони вдаряють свої крила разом над їх спинами на ≈60 Гц, щоб зробити гучну механічне сонаствованіе.

Сальто в парній акробатиці

Заднє сальто з рук на руки. Верхнійстоіт на зігнутих руках нижнього, руки внизу. Одновременнимтолчком або поштовхом нижнього верхній стрибає, обертаючись назад, групується затемраскривается і встає на руки нижнього. Нижній, штовхаючи вгору, повинен розрахувати не тільки висоту польоту, але і обертання партнера, а до кінця обертання - місце і момент лову (якщо верхній переміститься назад, то і нижній повинен переміститься в ту ж сторону і ловити можливо раніше).

Кінематичні аналізи припускають, що це поведінка виконується шляхом підняття відкритих крил, а потім шляхом багаторазового втягування крил, щоб змусити зап'ястя зіткнутися в швидкій послідовності. У обох видів частоти коливань крила, які використовуються для залицяння, перевищують ті, які птахи-птиці однакового розміру використовують для польоту; таким чином, рухова система передніх кінцівок, швидше за все, модифікована, щоб приводити в дію доглядають руху, зберігаючи при цьому силу, яка створює здатність, необхідну для руху локомоции з харчуванням.

Перш ніж приступити до вивчення сальто з рук на руки нижнього, необхідно освоїти такі вправи: кидком під спину сальто на плечі; кидком під спину сальто на руки; заднє сальто в зіскок з просуванням вперед; сальто на плечі (для чоловічих пар).

Види і м'язи, вивчені в цьому дослідженні

Однак природа цих модифікацій ніколи не вивчалася. Види, включені в наше дослідження, з загальними іменами в наборі жирного шрифту і науковими іменами, виділеними курсивом. описано короткий опис відображення кожного виду і причини його включення в дослідження. Фотографії з дозволу Ніка Афанасьєв. Ілюстрація трьох основних м'язів крила в малакіне з золотим коміром, які беруть участь у виробництві рулону. Наукові ілюстрації цих м'язів можна знайти в іншому місці.

Я хочу до вас на тренування, що робити?

Ми висуваємо гіпотезу про те, що у Манакін з золотим коміром і червоним кольором основні м'язи, які беруть участь в плечовий ретракции, розвинули швидку скоротливу кінетику, щоб підтримувати маневрування дисплея. Ця ідея корениться в кінематичних дослідженнях, які припускають, що ретракция крил є важливою особливістю рулонних клацань і бавовни. Грунтуючись на цьому понятті, ми очікуємо, що інші первинні м'язи крила, які забезпечують основну силу для руху передніх кінцівок під час польоту, що не модифікуються.

Варіанти: сальто кидком; сальто зі стійки ногами особою до партнера; то ж на плечі з поворотом нижнього; сальто з плечей на руки нижнього; сальто прогнувшись на плечі і на руки нижнього; сальто з піруетом на плечі і на руки нижнього.

У цьому ключі ми прогнозуємо, що ці останні два м'язи демонструють подібну скоротливу кінетику, оскільки вони, по-видимому, менше сприяють швидким рухам крила, які включені в ці дисплеї двох птахів. Таким чином, ці м'язи, ймовірно, більш обмежені природним відбором для створення аеродинамічної сили для польотів в польоті. Другий вид - сутінкова Муравійка, яка мешкає в тій же самій ніші, що і описані вище Манакін, але виробляє складні вокалізації замість фізичного дисплея.

Ці порівняння в сукупності забезпечують основу для оцінки того, як м'язові властивості, які контролюють частоти смикання, розрізняються за видами, і пов'язано з цією зміною швидке маневрування крила, яке використовується для залицяння. Тому, виходячи з нашої гіпотези, описаної вище, ми прогнозуємо, що швидка кінетика плечової втягує м'яза буде відсутній у синюватих Манакін, сутінкових мурах і домашніх кранів, так як ці види не виробляють швидкі маневри крила як частина їх доглядають проявів.

Переднє сальто з рук на руки. Верхній стоїть на зігнутих руках нижнього, руки вгорі. Одночасним поштовхом або поштовхом нижнього верхній стрибає, обертається вперед в угрупуванні і, закінчивши обертання, розкривається. Нижній, штовхаючи партнера, розраховує висоту польоту і обертання, определяетместо лову і намагається зловити його під ступні можливо раніше.

Валідація записів на місці

Тому наша перша мета полягала в тому, щоб перевірити, що повторні стимуляції, що вводяться в даний м'язів, не вичерпують або не ушкоджують тканину і тим самим не змішують наші результати. В цілому ми не виявили суттєвої різниці у відсотках релаксаційних значень між цими двома окремими подіями стимуляції. Ці результати вказують на те, що м'язи функціонально не пошкоджені під час сеансів запису частоти тремтіння.

Схема робочого потоку і процедурного проектування. Потяги стимуляції знаходилися на відстані 1 хв один від одного. Після тренітельной тренування з частотою 100 Гц ми провели другу тренувальну поїздку на 20 Гц. Для кожної людини процентне відновлення на даній частоті стимуляції розраховували шляхом усереднення процентних витрат перших восьми стимулів всередині введеної тренування.

Варіанти сальто: кидком нижнього; зі стійки ногами особою до партнера; зі стійки ногами особою до партнера сальто з поворотом на плечі нижнього; то ж зі стійки ногами в стійку ногами особою до партнера.


Полуперевороти в парній акробатиці

1. Полупереворот .Верхняя в стійці на зігнутих руках нижнього, який штовхає партнерку вгору, створюючи їй обертальний рух вперед, і ловить під ступні ніг. Верхня прогинається, веде плечі назад (щоб зробити переворот без просування вперед), а під час пасерування нижнього випрямляється.

Це відповідає розумним числах коливань крила, які золотисто-овальні і червонуваті Манакін включають в свої відповідні дисплеї з рулонами або пластівцями. Середня процентна релаксація м'язів у відповідь на стимуляцію 20 Гц на початку і кінці циклу стимуляції.

Чи є абонемент на заняття?

Перевага збору м'язових твіп-записів на місці - це те, що ми можемо оцінити, виробляє чи м'яз рух у відповідь на стимуляцію при нормальних умовах навантаження. Дійсно, ми виявили, що це було так, як м'язові стимуляції, якими ми управляли, приводили до руху крила. Ці дані вказують на те, що високі швидкості циклічного скорочення швидкості релаксації відповідають відповідним високочастотним коливанням крила.

Варіанти полупереворотов: з лицьового стійки; на плечі нижнього; на одну руку нижнього двома ногами і однією; на прямі руки партнера; кидком через ластівку; з лицьової стійки з поворотом нижнього; кидком через ластівку; з поворотом верхнього.

Відмінності в динаміці динаміки судом передніх кінцівок

Нелінійні моделі, створені для опису взаємозв'язку між середніми релаксації м'язів у відповідь на різні частоти стимуляції м'язів. На кожному графіку м'язова релаксація на даній частоті стимуляції є середнє значення для індивідуумів даного виду.

Еволюція незвично швидкої м'язи крила в золотисто-комірні і червонуватих Манакін

Грунтуючись на вищенаведених аналізах, ми досліджували різновиди різновидів швидкостей скорочення м'язів, які могли б пояснити здатність деяких таксонів швидко переміщати свої кінцівки під час показу. Цей захід є оцінкою регресійних моделей внутрішнього скорочувального поведінки і визначається як максимальна частота стимуляції, при якій процентна релаксація м'язів становить половину свого прогнозованого функціонального діапазону. Ми використовували цей захід, тому що вона забезпечує послідовну і несмещенную метрику, завдяки якій ми можемо порівнювати швидкості скорочення м'язів у птахів.

2. Полупереворот назад. Верхній в стійці ногами на зігнутих руках нижнього. Одночасним поштовхом партнерів або толком нижнього верхній стрибає вгору, обертаючись назад до стійки на зігнутих руках нижнього. Нижній, штовхаючи партнера вгору, надає йому обертальний рух потрібної швидкості, так як занадто слабке і надмірно сильне обертання призводить до невиконання елемента.

Наші дані дають перше уявлення про те, як тварини моторні системи призначені для виконання вражаючих поведінкових дисплеїв. Більш того, ми знаємо, що ці частоти помітно перевищують типові частоти крилатих биття під час польоту для птахів однакового розміру, що знову ж таки означає, що сексуальний відбір позитивно сприяє виникненню феномена фенотипу крайней мускулатури для адаптації до настільки ж екстремального поведінки.

Дослідження Манакін з золотим коміром дозволяють припустити, що самки переважно спаровуються з самцями, які виконують певні маневри на свідченнях на більш швидких швидкостях. При цьому ці м'язи можуть обмежити загальну швидкість, з якою може виконуватися даний маневр, через ефектів природного відбору, які імовірно зберігають силові властивості цих тканин для польотів в польоті.

Верхній починає полупереворот з основної стійки або зі стійки руки вгору і направляє рух вперед-вгору. Обертання здійснюється до горизонтального положення тіла, руки відведені вгору-назад. Нижній розраховує силу поштовху і обертання ловить партнера можливо раніше, причому якщо верхній обертається надто багато, то ловля повинна бути сдержівающей- силовий, якщо ж верхній обертається менше ніж потрібно, то ловити треба швидко.

Відвідавши цирк, практично кожна дитина неодмінно заявить батькам, що хоче стати акробатом. Адже спостерігаючи за плавними і в той же час такими точними рухами гімнастів практично неможливо залишитися байдужим. Всі ці гімнастичні трюки буквально заворожують нас, тримають в напрузі від першої і до останньої хвилини уявлення. Якщо у вашої дитини дійсно з'явилося бажання освоїти це ремесло, то ви можете віддати його в гімнастичну секцію або записати на приватні уроки. Старше покоління скидати з рахунків теж не варто - для мам і тат передбачена акробатика для дорослих. Цікавим варіантом для батьків стане, приміром, парна акробатика. Відвідуючи колективні заняття, дорослі не тільки стануть проводити більше часу разом, а й навчаться заново нести відповідальність за безпеку партнера і розуміти його з одного жесту.

Чи можна навчітіся акробатики в Домашніх условиях?

Вірішівші зайнятості гімнастікою, Варто візначітіся, З якою метою ви це робіте. Если ви плануєте впрітул займатіся акробатикою, стабільно Вивчаючи Нові трюки, то вам краще звернути до хорошого тренера. Професіонал зможу оцініті рівень Вашої фізичної подготовки и Скласти заняття з відповіднім рівнем НАВАНТАЖЕННЯ. Звичайно, з часом НАВАНТАЖЕННЯ будут збільшуватіся, а трюки будут ставаті все складніше, но почінаті Варто з самого простого. Если ж ви хочете просто зміцніті Тіло, так би мовити, привести м'язи в тонус, то ви можете займатіся в Домашніх условиях. Головне, щоб ви змогли викроїти місце і час під гімнастику так, щоб ви і ваші близькі не заважали один одному.
Вірішівші зайнятості гімнастікою, Варто візначітіся, З якою метою ви це робіте

Як навчитися акробатики в домашніх умовах?

Якщо ви все-таки вирішили освоювати акробатичні вправи в домашніх умовах, то не зайвим буде подивитися відео, як навчитися акробатики будинку, або скористатися наступними рекомендаціями.

розминка

Будь-яке тренування варто починати з невеликої розминки. Гарненько тягнемо руки і ноги, стрибаємо, ходимо на місці. Необхідно якісно розігріти м'язи, щоб не травмувати і не потягнути їх в процесі. Розминка повинна займати не менше 15 хвилин, а самі заняття не менше півгодини за умови щоденних тренувань або годину при заняттях через день. Тільки в цьому випадку результат не змусить себе довго чекати - ваші м'язи будуть набувати форму, а ви - впевненість в собі. Як уже згадувалося вище, спочатку варто вивчати легкі акробатичні трюки, освоїти базу. Розглянемо найпростіші елементи і їх вплив на м'язи.
Будь-яке тренування варто починати з невеликої розминки

Берізка

Простий, добре відомий усім ще зі школи елемент, який допоможе зміцнити м'язи рук і спини і стане базовим для більш складних трюків, таких, як стійка на руках і голові. Щоб виконати елемент, ляжте на підлогу, легким поштовхом закиньте ноги наверх, підтримуючи спину руками. Зберігайте рівновагу, тримайте ноги рівно і залишіться в такому положенні на декілька секунд. Після чого можна переходити до інших трюків.

рівновага

Необхідно стоячи на одній нозі розвести руки і відкинути голову назад, завмерши в такому положенні на пару секунд. Ця вправа вкрай позитивно позначається на м'язах спини і ніг.
Необхідно стоячи на одній нозі розвести руки і відкинути голову назад, завмерши в такому положенні на пару секунд

Стійка на руках

Для виконання цього елемента потрібно мати хорошу фізичну підготовку, натреновані руки. Перший час рекомендується робити цей елемент у стіни або просити кого-небудь вас підстрахувати. Не варто впадати у відчай, якщо трюк вам не піддався відразу, він дійсно нелегкий і вимагає більше практики.

шпагат

З ним знайомі всі, а як його освоїти, відомо небагатьом. Трюк нескладний, але так само, як і попередній, що вимагає часу і старанності. Для виконання вибирайте слизьку поверхню, що роз'їжджають і застигає в цьому положенні по 5 секунд кожен раз, коли відчуєте біль. Детальніше про це - на відео. З питанням, як навчитися виконувати акробатичні вправи для початківців, розібралися. Розглянемо тепер, які ще бувають трюки.
З ним знайомі всі, а як його освоїти, відомо небагатьом

Акробатичні елементи: як навчитися?

Найпоширеніші акробатичні елементи:

 • сальто (назад, вперед, зігнувшись бланж, махове сальто вперед);
 • переворот (на одну або дві ноги або з двох на дві);
 • фляк (стандартний або по одній нозі);
 • колесо (звичайне і з поворотом);
 • політ з шкереберть;
 • підйом з голови;
 • бедуїнський стрибок;
 • «Макака» (друга назва «киця»);
 • перекид (вперед, назад, в стійку на руки).

Щоб дізнатися, як виглядають ці трюки, дивіться відео, як навчитися акробатичним рухам. Це дуже поширений спосіб навчання. Зараз багато шкіл знімають уроки, як навчитися акробатики, детально розповідаючи, як виконується той чи інший елемент. До речі, хорошим варіантом для підтримки форми буде навчитися танцям з акробатикою. Ваші рухи стануть більш плавними та естетичними, а фігура придбає привабливі вигини. Незважаючи на ваш вік і статура, не відмовляйте собі в задоволенні зайнятися гімнастикою. Навіть якщо ви не зможете досягти великих результатів, і ваші вміння обмежаться базовими трюками, будь-яка фізична навантаження позитивно позначиться не тільки на вашому тілі, а й на самопочутті в цілому.

Як навчитися акробатики в домашніх умовах?
Як же тоді рухові системи кінцівок і їх основна мускулатура контролюють надзвичайно швидкі рухи кінцівок, необхідні для виробництва адаптивних поведінкових дисплеїв?
Я хочу до вас на тренування, що робити?
Чи є абонемент на заняття?
Чи можна навчітіся акробатики в Домашніх условиях?
Як навчитися акробатики в домашніх умовах?
Акробатичні елементи: як навчитися?