Яку платформу вибрати для інтернет-магазину ᐉ WEBMAESTRO

 1. Види CMS для інтернет-магазину
 2. Чому важливо правильно вибрати CMS для інтернет-магазину?
 3. На що звертати увагу при виборі CMS?
 4. Найпопулярніші безкоштовні движки для інтернет-магазину
 5. самописние CMS
 6. Як CMS впливає на просування інтернет-магазину?
 7. підсумки

Вибір платформи для інтернет-магазину - один з найскладніших питань, яке безпосередньо вплине на успіх вашого сайту.

Якщо Ви ставите питанням «Як вибрати CMS для інтернет-магазину» - ця стаття саме для Вас.

Все CMS (движки) мають свої переваги і недоліки. Вибираючи систему управління контентом слід враховувати наявність високого рівня безпеки, надійності, якості технічної реалізації (функціоналу і детальної настройки).

Ми опишемо особливості найпопулярніших движків для створення інтернет-магазинів.

Види CMS для інтернет-магазину

 • безкоштовні CMS (open source);
 • комерційні CMS (коробкові);
 • студійні CMS (розроблені веб-студіями);
 • самописние CMS (використовуються тільки для сайтів розроблених в певній веб-студії).

Для ексклюзивних проектів з нестандартним набором функцій і наявністю можливості доопрацювання ідеально підходять тільки самописние CMS.

Чому важливо правильно вибрати CMS для інтернет-магазину?

Уявіть таку картину:

Ви створили інтернет-магазин, з'явилися перші клієнти та продажу. Продажі стали стабільними, кількість продукції зростає, відвідуваність зростає. Все здавалося б чудово. Але, Ви зіткнулися з технічними обмеженнями сайту. І в цей момент Ви зрозумієте, що вибір CMS має важливе значення для загальної ефективності сайту. Якщо спочатку неправильно обрана CMS, що не готова до масштабування і навантажень - власнику бізнесу буде коштувати це великих грошових втрат, адже доведеться починати все з початку. Ось так вибір движка визначить долю сайту в цілому.

На що звертати увагу при виборі CMS?

 1. шаблони оформлення

  Зовнішній вигляд сайту має першорядне значення. Тому використання шаблонизировать дизайнів не дуже добре - Ваш інтернет-магазин втратить унікальності і Ви не зможете повністю підлаштувати його під власний корпоративний стиль.

 2. Каталог продукції і картки товарів

  Найважливіші складові будь-якого інтернет-магазину. CMS повинна забезпечити просте додавання товарів і легке управління каталогом продукції. Мається на увазі можливість управління атрибутами, додавання нових характеристик і т.п.

  Приклад якісної картки товару - інтернет-магазин Оновка

  Приклад якісної картки товару - інтернет-магазин ..

  Що стосується каталогу товарів, то має бути присутня можливість управляти відображенням списку товарів і їх сортування (за ціною, датою, іншим характеристикам).

 3. Синхронізація з 1С

  Особливо актуальна така функція для гіпермаркетів з великою кількістю товарів. Але синхронізація підійде і для будь-якого іншого інтернет-магазину. Обмін даними в реальному часі між сайтом і 1С дозволить автоматично оновлювати ціну, наявність на складі і ін. Таким чином, зменшаться помилки з боку менеджера інтернет-магазину і скоротиться час на внесення оновленої інформації.

 4. Можливості для SEO

  Не всі движки дозволяють оптимізувати сайт за останніми вимоги Google або будь-який інший пошукової системи. А для онлайн-торгівлі дуже важливо не втрачати свої позиції на ринку. Тому чим краще движок готовий до розкручування, тим швидше і простіше буде її здійснювати.

 5. Вибір способу доставки і оплати

  Надання покупцям можливості вибору способу доставки і оплати дуже важливо. Також важлива опція остаточного перерахунку вартості покупки разом з ціною доставки. Покупець повинен бачити кінцеву вартість замовлення.

 6. розширення функціоналу

  Деякі функціональні можливості сайту безпосередньо впливають на зручність для користувачів (юзабіліті), поведінкові фактори, продажу, і, як наслідок, прибуток. Наприклад, супутні товари, переглянуті товари, новинки, хіти продажів, список бажань, порівняння товарів і т.п.

 7. вартість обслуговування

  Рано чи пізно Вам буде потрібно доопрацювання додаткового функціоналу. Вартість таких робіт буде залежати від CMS. Простіше замовити інтернет-магазин в веб-студії і у них же просування і технічну підтримку.

Найпопулярніші безкоштовні движки для інтернет-магазину

 • Magento - система безкоштовна, але доведеться докуповувати розширені функції і модулі, має синхронізацію з 1С, можливості для SEO;
 • Opencart - движок з простим кодом, зрозумілим інтерфейсом, має хороший набір стандартних функцій, безліч готових модулів;
 • Wordpress - найпростіша і доступна CMS, має багато плагінів і шаблонів оформлення;
 • Drupal - движок на PHP, має широкий функціонал, багато додаткових модулів;
 • Joomla - володіє зручною адмінпанель, безліччю плагінів, модулів, компонентів і шаблонів.

Рейтинг найпопулярніших CMS

самописние CMS

Веб-студії пропонують самописние CMS, які володіють гнучкістю в налаштуванні і задовольняють всі вимоги замовника. Також вони споживають менше ресурсів, на відміну від інших CMS, і відмінно підходять для SEO-оптимізації.

Як CMS впливає на просування інтернет-магазину?

При виборі движка важливо врахувати необхідність подальшого розкручування його в пошукових системах.

SEO-friendly CMS це:

 1. чистий вихідний код
 2. адаптивний дизайн
 3. мета-теги
 4. ЧПУ
 5. швидке завантаження сторінок
 6. текстовий контент на всіх сторінках
 7. можливість підключення SEO-скриптів

підсумки

Отже, розробка інтернет-магазину на безкоштовних або платних CMS зажадає від власника великих грошових витрат на ліцензію і доопрацювання функціоналу під свої потреби.

Ми вважаємо, що оптимальним рішенням є наша власна самописна CMS. Вона ідеально підходить для інтернет-магазинів, оскільки володіє широким функціоналом і можливостями для SEO. У нас Ви зможете замовити не тільки розробку сайту , Але і його розкрутку і технічну підтримку .

На що звертати увагу при виборі CMS?
Чому важливо правильно вибрати CMS для інтернет-магазину?
На що звертати увагу при виборі CMS?
Як CMS впливає на просування інтернет-магазину?