Яку роль у створенні Інтернет-магазину має дизайн і вибір CMS

 1. З яких етапів складається створення інтернет-магазину?
 2. Чому вибір дизайну і CMS грають одну з ключових ролей в розробці сайту?
 3. Яким повинен бути сучасний дизайн сайту?
 4. Яку CMS для інтернет-магазинів рекомендують експерти ринку і чому?
 5. Які переваги та недоліки готових шаблонів сайтів?
 6. Переваги готових безкоштовних шаблонів сайтів:
 7. Яку роль відіграє дизайн і CMS в просуванні сайту?
 8. Секрет успішного запуску інтернет-магазину

Сьогодні ми підготували для вас особливий матеріал, який містить не тільки ознайомлювальний контент, але і експертну думку. Ми знаємо, наскільки для вас, як для Клієнта, важливо зробити правильний вибір, щоб ваш інтернет-магазин якомога швидше почав виконувати свою основну функцію - залучення нових покупців і продажу!

З яких етапів складається створення інтернет-магазину?

Якщо дуже умовно, розробка інтернет-магазину розділяється на кілька етапів:

 • вивчення, оцінка і складання портрета цільової аудиторії;
 • підбір товару і робота з постачальниками;
 • проектування і розробка структури інтернет-магазину;
 • власне створення дизайну і розробка функціоналу;
 • наповнення сайту контентом;
 • оптимізація і просування (розкрутка).

Перш, ніж створити інтернет-магазин, необхідно уважно вивчити свою цільову аудиторію: її вік, передбачуваний дохід, інтереси, проведення часу і ін. Після чого вже можна буде визначитися з вибором товару, а виходячи з категорії товару і передбачуваної аудиторії, - визначитися з квітами і стилями дизайну самого сайту. Маючи на руках повне розуміння того, що саме потрібно зробити, вибирається і найбільш підходяща CMS (система управління контентом сайту).

Чому вибір дизайну і CMS грають одну з ключових ролей в розробці сайту?

Однією з найбільших складнощів для клієнтів є саме етапи проектування сайту, адже сюди входить розробка дизайну інтернет-магазину і вибір зручної, а головне - надійної CMS.

Сучасний користувач інтернет-ресурсів дуже вимогливий, тому розробникам доводиться докласти максимум зусиль, щоб створити дійсно конкурентоспроможний інтернет-магазин.

Такий сайт повинен бути зручним, не дратівливим в розмальовках, інтуїтивно зрозумілим, швидким, а це вже кілька прямих завдань і перед вибором дизайну і CMS.

Яким повинен бути сучасний дизайн сайту?

сучасний дизайн Інтернет-магазину - це не тільки красива оболонка для функціональної начинки, це перш за все перше враження ваших покупців. На сьогоднішній день дизайн відіграє одну з ключових ролей в просуванні сайту. За статистикою, користувачеві досить 3 секунди, щоб прийняти рішення: залишитися на даному веб-ресурсі або закрити сторінку і піти далі. Саме тому створення дизайну віддається стільки уваги.

Перед дизайнером стоїть завдання намалювати не просто привабливу оболонку, а сайт, який буде викликати інтерес у користувача з перших секунд. Він повинен бути зрозумілим, привабливим, продуманим з точки зору психології (адже доведено, що червона кнопка відштовхує, а зелена викликає довіру).

Але це ще не все. Кожен елемент сайту повинен мати своє місце, поєднуватися з вже наявними складовими і правильно відображатися на кожному пристрої (десктоп, планшет, смартфон). До речі, який пристрій саме ви найчастіше використовуєте для відвідування інтернет-сайтів? Напишіть в коментарях, нам дуже цікаво.

Здавалося б, якщо дизайнер дійсно продумає все до дрібниць, то яку роль у всьому цьому відіграє CMS, можна, виходить, вибрати будь-яку систему?

В принципі - так, але і немає. Якщо розглядати шаблонні рішення, а не малювати і верстати дизайн Інтернет-магазину з нуля, то незабаром Ви дізнаєтеся, що розробники шаблонних рішень створюють свої темплейти саме під якусь одну CMS, універсальних рішень немає. Мало того, сам розробник шаблону, крім дизайну закладає в нього і певний функціонал.

Щоб наша думка не виглядало упередженим, ми написали різним розробникам з проханням відповісти на питання: в чому різниця існуючих CMS? в чому їх переваги і недоліки?

Яку CMS для інтернет-магазинів рекомендують експерти ринку і чому?

На сьогоднішній день одними з найбільш популярних CMS для інтернет-магазинів є:

 • OpenCart;
 • WordPress;
 • 1С Bitrix;
 • Magento;
 • Joomla.

Ми опитали фахівців, які працюють в нашому штаті, а також програмістів, які є експертами в програмуванні та створенні різних сайтів та інтернет-магазинів, щоб підняти завісу у виборі CMS.

NeoSeo (NS): "У чому відмінності даних CMS, і яку краще всього вибрати для інтернет магазину? У чому перевага кожної з них, як вони взаємопов'язані з дизайном? "

Респондент (Р):

 • OpenCart - доброзичливий до користувача. Доброзичливий до розробника (переконався особисто). Про ціну модулів - судіть самі по магазину, адже досить прокачану збірку можна зібрати до 1000 $. OpenCart самого початку є і розроблявся саме як інтернет-магазин, а не як "майстер на всі руки". Як наслідок, нічого зайвого в адмінці і в коді. Мені дуже подобається OpenCart, це найпопулярніша CMS в усіх країнах колишнього союзу. Дивіться незалежну статистику по Росії тут: https://trends.builtwith.com/shop/OpenCart/Russia , А для України тут https://trends.builtwith.com/shop/OpenCart/Ukraine .
 • WordPress - популярний, доброзичливий до користувача. Але не дружелюбний до розробника. Спочатку створювався, як блог, а зараз на ньому буквально "клепають" все, що завгодно. Очима розробника - це навряд чи можна назвати перевагою. WP - це одночасно ніж, штопор і відкривачка. Але на ділі - поганий ніж, поганий штопор і погана відкривачка. Не рекомендую.
 • 1С Bitrix - коштує не дешево. Чи не дружелюбний до користувача. Чи не дружелюбний до розробника. Велика складна админка з купою функцій (часто не потрібних підприємцю). Дорогі модулі і дорогий в обслуговуванні. Можливо, підійде великому бізнесу та Інтернет-магазинах з 500К + товарів. Початківцю підприємству не рекомендую.
 • Magento - дуже дорога в обслуговуванні CMS. Розробників щодо мало, всі працюють на зарубіжних ринках, тому мати справу з постійно незадоволеними чимось замовниками з СНД бажання немає. Досить популярна CMS за рахунок того, що однією з перших вийшла на ринок. Magento досить непоганий движок, але чи потрібна вам бетономішалка, щоб збити яйце ?! Рішення для тих, хто може дозволити собі тримати в штаті Senior програміста.
 • Joomla - CMS, яка поступово відживає своє. Незручність і погана функціональність роблять свою справу. Отже, ОpenСart - поза конкуренцією!

NS: "Чи можна використовувати безкоштовні шаблони?"

Респондент (Р): "Безкоштовні шаблони можна використовувати, якщо вони завантажені з ресурсів, модерується продукти в своєму магазині. В іншому випадку, є ймовірність попадання в код Вашого проекту навмисне залишених вразливостей, через які шкідники можуть зробити свою брудну справу. На WordPress - це часта практика ".

На WordPress - це часта практика

NS: Чому багато хто вибирає ОpenСart?

Респондент (Р): "Система ОpenСart більш гнучка і проста, що дозволяє їй набагато швидше виконувати покладені на неї функції. Але суть навіть не в цьому ... Саме уразливе місце в будь-якій системі - база даних. Тобто, все залежить від того, наскільки сильно перезавантажується система різними таблицями, зв'язками, категоріями і т.д. У OpenCart трохи скорочений функціонал для розробника, але при цьому досить різноманітний для користувача. Всі разом це закриває 98% всіх потреб бізнесу і користувача. Ми, наприклад, розробляючи SEO-магазин, отримали по тесту від GooglePageSpeedInsights 98 балів , Чому не відмінний результат?

Наприклад, Magento - це ентерпрайз рішення, і його зазвичай ставлять не на шаред, а на виділений сервер - ось тому у "читачів - користувачів" складається стереотип, що він швидше. Навпаки - повільніше, вимагає більше ресурсів, і для нього VPS - це мінімальні вимоги ".

Саме тому ми працюємо на базі CMS OpenCart, щоб при отриманні готового інтернет-магазину у вас були:

 • висока швидкість роботи ;
 • багатий функціонал за розумні гроші
 • якісна підтримка в особі 2 млн. розробників на цій платформі;
 • гнучка до змін система;
 • захищена база даних.

Які переваги та недоліки готових шаблонів сайтів?

Багато власників бізнесу вважають за краще економити на послугах компаній зі створення сайтів і просто скачують готові шаблони, щоб скоротити витрати і час. Але така економія може зіграти злий жарт, особливо, коли справа стосується подальших доробок інтернет-магазину. Розглянемо головні переваги та недоліки готових шаблонів сайтів.

Переваги готових безкоштовних шаблонів сайтів:

 • безкоштовність або відносна недороговізна;
 • скорочення часу створення сайту;
 • великий вибір вже готових варіантів.

Мабуть, на цьому переваги безкоштовних готових шаблонів закінчуються, оскільки з часом ви почнете стикатися з вагомими недоліками:

 • труднощі в індивідуалізації дизайну;
 • шкідливий код, який згодом може не тільки привести сайт до несправності, але і викрасти дані ваших продажів і клієнтів;
 • мінімум індивідуальності (сайти, шаблони яких знаходяться у відкритому доступі для скачування, можуть використовуватися декількома десятками тисяч інтернет-магазинів, а значить, ваш сайт може бути схожий на них);
 • складності в персоналізації і впровадженні необхідних модулів;
 • різні поломки і збої в самий невідповідний момент;
 • нездатність підтримувати постійну обробку великої кількості даних.

Тепер ви знаєте, чому не варто завантажувати сайти з неперевірених ресурсів, тим більше, якщо мова йде про створення серйозного інтернет-магазину. Дане твердження стосується сайтів та інших видів: блогів, візиток, Лендінзі і т.д.

Яку роль відіграє дизайн і CMS в просуванні сайту?

Звичайно ж, в першу чергу привабливість дизайну сайту впливає на перше враження користувача і накопичення у нього досвіду використання Інтернет-магазину. Якщо сайт має відштовхуючий дизайн, в якому червоні кнопки покупки, відсутня можливість оформити кошик на одній сторінці і т.д., звичайно ж такий сайт буде дуже мало продавати, тобто у нього буде дуже низький відсоток конверсії ... Якщо для здійснення замовлення користувачеві потрібно виконати величезну кількість дій, та ще й час відгуку сайту залишають бажати кращого - Користувач просто піде з такого сайту.

Важливу роль при виборі CMS і готового шаблону Інтернет-магазину грає його готовність до подальшому просуванню , Оскільки саме внутрішня оптимізація движка і технічні можливості шаблону в значній мірі впливають на його сприйняття і ранжирування сайту пошуковими системами Google і Яндекс. Дизайн і CMS сайту повинні бути дуже швидкими і оптимізованими для все типів пристроїв, оскільки ці чинники стали відігравати значну роль в SEO-просуванні інтернет-магазину. Наприклад, компанія Google повідомила, що з поточного року всі сайти, у яких відсутній Мобільна версія дизайну сайту, будуть знижені в рейтингу.

Також величезну роль почало відігравати час відгуку сайту, що багато в чому залежить від правильного налаштування роботи CMS на сервері.

Подивіться уважно на SEO-магазин, ми пропрацювали і швидкість завантаження сторінок, і адаптували дизайн, який отримав 98 балів, ми проводимо і всі необхідні роботи по внутрішній оптимізації , Саме тому наші інтернет-магазини так швидко ростуть в рейтингу пошукових систем. Наші фахівці не просто використовують готові шаблони OpenCart, а створили свій, неймовірно швидкий шаблон, який регулярно апгрейд безліччю доопрацювань і різних удосконалень, що дозволяють працювати сайт не тільки привабливо зовні, але і дуже швидко всередині. Ви отримуєте готовий інтернет-магазин, який готовий до успішному просуванню і відповідає всім вимогам пошукових систем і сучасних користувачів.

Секрет успішного запуску інтернет-магазину

Наостанок хочеться сказати, щоб запуск інтернет-магазину пройшов швидко і гладко, ми рекомендуємо сильно не "заморочуватися" на всіляких функціях Інтернет-магазину відразу, а робити правильну основу і починати продавати, поступово впроваджуючи новий функціонал і можливості, як для адміністратора Інтернет-магазину , так і для зручності користувача.

Команда NeoSeo бажає вам успішної розробки інтернет-магазину, сучасного дизайну, надійної і зручної роботи CMS, а будуть питання - телефонуйте, пишіть, із задоволенням допоможемо!

З яких етапів складається створення інтернет-магазину?
Чому вибір дизайну і CMS грають одну з ключових ролей в розробці сайту?
Яким повинен бути сучасний дизайн сайту?
Яку CMS для інтернет-магазинів рекомендують експерти ринку і чому?
Які переваги та недоліки готових шаблонів сайтів?
З яких етапів складається створення інтернет-магазину?
Чому вибір дизайну і CMS грають одну з ключових ролей в розробці сайту?
Яким повинен бути сучасний дизайн сайту?
До речі, який пристрій саме ви найчастіше використовуєте для відвідування інтернет-сайтів?
Здавалося б, якщо дизайнер дійсно продумає все до дрібниць, то яку роль у всьому цьому відіграє CMS, можна, виходить, вибрати будь-яку систему?