Альберт і Едуард Коен: Просування бізнесу в умовах кризи

Час кризи - це відмінний плацдарм для завоювання і зміцнення позицій в тому чи іншому сегменті ринку, а не причина для згортання бізнесу. Одним з головних інструментів розвитку бізнесу є його якісне просування. Про те, як в поточній фінансово-економічної ситуації ефективно просувати свою компанію розповіли засновники і власники DIZOR MEDIA GROUP Альберт і Едуард Коен.

На ринку медіапродвіженія ви працюєте вже більше дев'яти років. Яка ситуація на сьогоднішній момент склалася в Пермському краї?

Альберт Коен: Для початку зазначу, що DIZOR MEDIA GROUP надає комплекс послуг з просування, в які входять: PR і маркетинг, дизайн і поліграфія, створення сайтів та відео виробництво. На сьогоднішній день найбільш ефективним рішенням в просуванні товарів і послуг є створення якісного відеоконтенту. Про це ми б хотіли розповісти докладніше. Цей напрямок активно розвивається за рахунок появи нових технологій виробництва та їх здешевлення. Ще кілька років тому використовувати відеоконтент могли собі дозволити тільки імениті компанії з солідним бюджетом, такі як Лукойл або Газпром. Зараз же це стало доступно малому і середньому бізнесу.

Едуард Коен: Крім цього, багато хто дивується, коли дізнаються про те, що для отримання якісного відеоконтенту не потрібно звертатися в Москву або Єкатеринбург. Те, що раніше було доступно тільки за кордоном і в нашій столиці, зараз з'явилося і в Пермі. На жаль, в спілкуванні з клієнтами ми до сих пір стикаємося зі стереотипом, що відеопродукти створюють підприємства тільки на ювілейні дати, і не розглядають їх як ресурс для просування компанії. Насправді ж відеоконтент в порівнянні з іншими медіаінструментамі найбільш ефективно вирішує поставлені перед ним завдання. Наприклад, він виконує роль альтернативного і автономного джерела продажів і презентацій; підвищує імідж компанії на ринку і галузі; коригує імідж продукту або послуги; підвищує лояльність до підприємства працюючих фахівців, і знижує рівень плинності кадрів, а також інформує клієнтів про переваги продуктів і послуг компанії та інші. Саме тому ми впевнені, що на поточний момент в Пермському краї найдієвішим і найефективнішим інструментом для просування компанії є відеоконтент. Він працює 24 години на добу без додаткових вкладень, збільшуючи ваш прибуток і сприяючи просуванню компанії. За кілька хвилин він дозволяє домогтися такого результату, на який могли б піти роки роботи.


Dizor Media Group співпрацює з великими російськими і закордонними компаніями. Розкажіть детальніше про проекти, які ви реалізовували для них

Е.К .: На сьогоднішній день компанія DIZOR MEDIA GROUP виконала понад 1100 проектів. Нещодавно наша знімальна група прилетіла з Фінляндії. Там ми реалізовували презентаційний проект для Elecster -великий компанії в світі по виробництву м'якої упаковки для молочної промисловості, яка працює

більш ніж в 50 країнах світу. Перед нами стояла амбітна задача - презентувати компанію на весь світ. В рамках тільки одного проекту зйомки проходили в трьох країнах: Колумбії, Фінляндії та Росії. В ході просування компанії був створений презентаційний фільм англійською мовою. Зараз ми обговорюємо створення фільму для Elecster іспанською мовою.

А.К .: У минулому році для однієї з найбільших нафтосервісних компаній Росії «Нефтьсервісхолдінг» ми створили корпоративний фільм. Зйомки йшли в Казахстані і Росії. Пам'ятаємо, коли проект презентували генеральному директору Андрію Анатолійовичу Шитову, він сказав: «good job» - хороша робота. І дійсно фільм був кращим за всю історію компанії. Він вирішував поставлену задачу по презентації можливостей і ключових переваг холдингу для розширення його географії роботи на міжнародній арені.

Якщо говорити про Пермі, то хочеться виділити презентаційний проект для компанії «Сибур-Хімпром». На підприємстві закінчилося масштабне будівництво нових виробничих об'єктів, і ми створили презентаційний фільм спеціально до їх відкриття. Зараз готуємося до виробництва презентаційного фільму про все підприємстві «Сібур- Хімпром».

Також хочеться виділити проекти для «Ер-Телеком-Холдинг». Коли у компанії вийшла приставка «Дом.ру 2.0», в рамках просування нами була створена аудиореклама, яка транслювалася в 56 містах країни, і відеоконтент для відділів продажів. У ньому брав активну участь генеральний директор компанії Андрій Миколайович Семериков. Сьогодні для «Ер-Телеком-Холдинг» ми виробляємо відеоконтент і дизайн поліграфії.

Можна навести ще багато прикладів використання відеоконтенту як ефективного способу просування бізнесу. Кожен створений нами проект був особливим, цікавим і результативним.

Реалізовані вами проекти вражають своєю масштабністю. Розкажіть, будь ласка, докладніше про вашу компанію і співробітників, тих, хто втілюють неймовірні ідеї в життя

Е.К .: За час існування DIZOR MEDIA GROUP у нас склався міцний колектив. Сьогодні в офіційному штаті співробітників - 15 чоловік. Їх середній стаж роботи в нашій компанії - сім років, і всі вони є експертами в своїй області. Саме це дозволяє нам надавати послуги в стислі терміни і на високому професійному рівні.

DIZOR MEDIA GROUP володіє потужним виробничим комплексом, до складу якого входять: монтажний і знімальний центри, відділ дизайну та web-розробок, відділ аналітики, call-центр і відділ по роботі з клієнтами. У власності компанії знаходиться знімальне і стабілізаційний обладнання кращих марок і виробників в світі, а також професійний монтажний центр з ліцензійним програмним забезпеченням від компаній Microsoft і Adobe Systems. DIZOR MEDIA GROUP впроваджує кращі стандарти відеовиробництва найбільших кіностудій Росії. Все це лише мала частина переваг компанії, а найголовніше - це виробництво працюючих медіапродуктів, які вирішують поставлені завдання клієнта.

За дев'ять років роботи ви досягли вражаючих результатів. Які плани ви ставите перед собою в найближчі роки?

А.К .: На сьогоднішній момент представництва компанії працюють в Москві і Єкатеринбурзі. Головний офіс і виробничий відділ DIZOR MEDIA GROUP функціонують в Пермі. У наших планах закріпитися на території Москви і зайняти свою частку ринку, а також продовжувати розширювати географію своєї роботи не тільки на території Росії, а й світу.

У нинішній економічній ситуації переможе лише той, хто здатний мислити стратегічно і розумно вкладати кошти в просування. Для того щоб в звичайний час потік нових клієнтів в компанію залишався на тому ж рівні, потрібно вкладати в просування. А сьогодні для досягнення того ж результату, потрібно вкладати подвійно. Ті компанії, які цим скористаються, зміцнять свої позиції на ринку і досягнуть бажаних результатів.

Матеріал надано журналом « National Business »

Яка ситуація на сьогоднішній момент склалася в Пермському краї?
Які плани ви ставите перед собою в найближчі роки?