Аналіз контенту сайту: що це?

Не знаєте відповіді на це питання Не знаєте відповіді на це питання? Давайте спробуємо розібратися.

Контент - важлива складова успішної роботи будь-якого сайту. Грамотні цікаві тексти можуть написати багато. Але далеко не всі знають, за якими правилами пишуть тексти для сайтів професіонали, а значить, не уявляють, за якими параметрами потрібно перевіряти тексти, щоб дізнатися їх цінність для продуктивної роботи вашого сайту.

Однією з важливих характеристик контенту для сайту є унікальність. Унікальність - це показник неповторності тексту в інтернет-ресурсах.

Перевірка контенту для сайту на унікальність необхідна, якщо ви зацікавлені в ефективній роботі вашого інтернет-порталу. Перевірити текст можна безкоштовно on-line на сайтах (text.ru, content-watch.ru, Etxt.ru, miratools.ru, і ін.), Або на комп'ютері, встановивши програму Etxt Антиплагіат або Advego Plagiatus, які можна скачати в Інтернеті .

В результаті перевірки контенту для сайту на унікальність ви зможете виявити слабкі місця, змінити або переписати їх заново, домігшись, таким чином, високою унікальності.

Як наповнити сайт контентом?

Однак висока унікальність це ще не все. Для того щоб пошукові системи розпізнавали текст, потрібні ключові слова - це словосполучення для пошуку необхідної інформації в інтернеті. Тексти, в які вписані ключові слова, називають seo оптимізованими. Для написання таких текстів необхідні спеціальні знання, які можна придбати з книг або інтернет-тренінгів.

Так само важливою складовою хорошого тексту є його читабельність. Він повинен бути абсолютно зрозумілий для відвідувачів вашого сайту. Ви можете провести опитування серед своїх друзів і колег. Але керуватися потрібно не простими формулюваннями - подобається або не подобається. Слід ставити правильні і точні питання, відповіді на які дадуть вам уявлення про те: чи зрозуміла головна ідея тексту, чи виконує він свою задачу, і т.д.

Якщо ви не впевнені чи не знаєте, як якісно провести аналіз контенту, ви можете скористатися послугою текст-аудит, яку пропонують деякі копірайтингове агентства. Текст-аудит - це перевірка контенту для сайту з точки зору структури, seo-складових, маркетинговий аналіз і ін. Вам нададуть повну інформацію про ваших текстах, а також порадять, на що звернути увагу, як змінити тексти, щоб поліпшити їх якості, змусити їх працювати на вас.

/ Автор тексту: Анастасія Савенкова /

Не знаєте відповіді на це питання?
Як наповнити сайт контентом?