Аналіз сайтів конкурентів: 18 етапів перевірки сайту перед покупкою

 1. Всебічний аналіз сайту перед покупкою
 2. Умови завдання, вихідні дані
 3. WHOIS-інформація, історія сайту
 4. Історія домену
 5. Історія сайту
 6. Індексація
 7. Загальна кількість сторінок сайту
 8. Число проіндексованих сторінок в Яндексі і Google
 9. Відсоток індексації в пошукових системах
 10. посилальна маса
 11. Вхідні посилання на сайт
 12. Вихідні посилання з сайту
 13. видимість сайту
 14. Трафік на сайт
 15. Санкції пошукових систем
 16. Технічні параметри сайту
 17. мобільна версія
 18. HTTPS-протокол
 19. CMS (система управління сайтом)
 20. ШВИДКІСТЬ завантаження сайту
 21. Перевірка трасту сайту
 22. тИЦ (тематичний індекс цитування Яндекса)
 23. оцінка трасту
 24. Витрати на підтримку і розвиток сайту
 25. Підведення Підсумків
 26. Висновок

17.07.2018 | Час читання: 20 хвилин

Автор: Симагин Андрій

Всебічний аналіз сайту перед покупкою

Часто постає завдання покупки того чи іншого сайту для особистих цілей або розвитку бізнесу - тобто потрібно придбати діючий сайт з доменом і контентом. В цьому випадку виникає питання проведення аудиту для оцінки даного сайту з точки зору заявленої вартості до його поточного утримання: якістю та кількістю контенту,% видимості в пошукових системах, оцінці вхідного трафіку, а також в цілому його авторитетності з боку пошукових систем, з чого в підсумку випливає рішення про доцільність купівлі іменного це сайту, а не будь-якого іншого запропонованого варіанту.

Недосвідченому новачкові буде складно відразу провести подібний аналіз, так як для цього йому доведеться дуже детально заглибитися у вивчення SEO, адже в даній задачі важливо провести аналіз не тільки оперативно, але і по можливості професійно - якщо підійти до даної задачі формально і провести всього дві- три перевірки загальноприйнятих параметрів, то в підсумку можна купити працюючий, але не стоїть своїх грошей сайт, який не буде вам приносити ні трафіку, ні прибутку, а також сам по собі не матиме сенсу і подальших перспектив розвитку.

Тому, в даній статті ми проведемо огляд сервісів, які допомагають практично будь-якому користувачеві провести перед покупкою всебічний аналіз сайту максимально якісно і не витративши на це зайвого часу ні на сам аналіз, ні на збір подібної інформації про нього по всьому інтернету.

Умови завдання, вихідні дані

Спочатку будемо виходити з того, що всі питання, що цікавлять параметри аналізованого сайту ми можемо отримати тільки з відкритих джерел, так як з яких-небудь причин дані з систем аналітики, таких як Яндекс Вебмайстер, Метрика і т.п. отримати немає можливості.

Аналіз будемо проводити на реальному сайті по мікрокредитів https: //******.ru (URL прихований для дотримання приватності).

Визначимо основні параметри для будь-якого аналізованого сайту:

Що ж, поїхали!

WHOIS-інформація, історія сайту

вік сайту

Вік сайту (домена) перевіряємо через сервіс https://www.nic.ru/whois/

В результаті, для аналізованого сайту ми бачимо, що його вік становить 7 років (дата створення домену: 15.11.2011), що є хорошим показником - рекомендується брати сайти віком не менше року (в ідеалі від 3-5 років і старше), так як за менший час важко розкрутити сайт якісно, ​​або це буде щось сумнівне.

У загальному випадку, чим вік домену більше, тим відповідно краще і тим більше до нього довіру пошукових систем, тому в даному випадку 7-річний вік домену характеризує його з позитивного боку.

Історія домену

Історія домену це якийсь лог, який відображає історію змін відомостей про домен: його власників за весь період життя домену, інформацію про зміну IP-адрес і доменних реєстраторів.

Історію перевіряємо через сервіс http://who.ru/ (На даний момент історія доступна лише для доменних зон RU, SU, РФ).
На скріншоті нижче представлений частковий приклад подібного балки:

На скріншоті нижче представлений частковий приклад подібного балки:

Дана інформація корисна з точки зору розуміння, чи діяв домен постійно, або були періоди, коли він перебував у вільному "плаванні" та був доступний для покупки, а також як часто він переходив з одних рук в інші.

З скриншота видно, що наш випробуваний домен поводився стабільно за весь період життя, стабільно продовжувався і не міняв власників, що є хорошим показником.

А ось звіт по іншому сайту говорить нам про те, що за весь період його життя він не раз міняв власників, хостинги, і швидше за все, міг часто міняти як контент на сайті, так і тематику, що є скоріше негативною характеристикою і знижує до нього довіру як з боку покупця, так і з боку пошукових систем.

А ось звіт по іншому сайту говорить нам про те, що за весь період його життя він не раз міняв власників, хостинги, і швидше за все, міг часто міняти як контент на сайті, так і тематику, що є скоріше негативною характеристикою і знижує до нього довіру як з боку покупця, так і з боку пошукових систем

Що стосовно частини історії контенту на сайті - дану інформацію також можна перевірити і більш того, побачити, яким сайт був на той чи інший період його існування практично в будь-який момент часу.

Історія сайту

Як відомо, домен це всього лише доменне ім'я (адреса сайту) - його віртуальний адреса, а саме вміст сайту (сторінки, картинки і т.п. інформація) знаходиться окремо на хостингу, при цьому зміст може не збігатися з ім'ям сайту і може бути розташоване в іншого провайдера, ніж домен.

Таким чином, за одним і тим же доменному імені в різні проміжки часу існування сайту може розташовуватися контент різних тематик, змісту і якості.

Для того, щоб побачити історію контенту на сайті існує сервіс https://archive.org/

В даному сервісі можна подивитися історію сайту по датах за практично весь час існування домену (так звані "снапшоти" (snapshots) за певні дати зберігаються щодо популярності ресурсу, ніж він об'ємніше, тим збережених копій більше). В інтерфейсі сервісу вказавши домен можна вибрати цікаву для дату на календарі і побачити, як цей сайт виглядав на момент створення снапшотов:

В інтерфейсі сервісу вказавши домен можна вибрати цікаву для дату на календарі і побачити, як цей сайт виглядав на момент створення снапшотов:

Проаналізувавши даний сайт можна з упевненістю сказати, що на всьому протязі його роботи змінювався лише його дизайн, при цьому сам сайт і його тематика залишалися незмінними, що є хорошим показником.

Але є і антиприкладом - сайт одного з котеджних селищ: нижче наведені два снапшотов з яких видно, що до якогось моменту на сайті розміщувалася цілком адекватна інформація, однак далі домен власником продовжений не був, його перекупили і зараз на ньому розміщується "дорослий" контент.

Але є і антиприкладом - сайт одного з котеджних селищ: нижче наведені два снапшотов з яких видно, що до якогось моменту на сайті розміщувалася цілком адекватна інформація, однак далі домен власником продовжений не був, його перекупили і зараз на ньому розміщується дорослий контент

Подібна зміна тематик є негативним фактором, і коли знову цей домен звільниться, купувати його для власних потреб буде не найкращою ідеєю.

Таким чином, проаналізувавши WHOIS-інформацію історію домену і сайту можна зрозуміти, аналізувати чи сайт далі або краще зайнятися пошуком іншого претендента на покупку.

Індексація

Після того, як перший етап аналізу історії сайту пройдено, переходимо до отримання інформації про індексацію сайту в пошукових системах.

Загальна кількість сторінок сайту

Для початку аналізу потрібно зрозуміти приблизну кількість всіх сторінок сайту.

Для цього можна скористатися безкоштовною програмою SiteAnalyzer , Яка призначена для сканування сайтів, що працює за принципом, аналогічним роботам пошукових систем (програма переходить за посиланнями на сайті та, таким чином, обійшовши весь сайт цілком, отримує поряд з іншою інформацією загальне число його сторінок).

Для цього можна скористатися безкоштовною програмою  SiteAnalyzer  , Яка призначена для сканування сайтів, що працює за принципом, аналогічним роботам пошукових систем (програма переходить за посиланнями на сайті та, таким чином, обійшовши весь сайт цілком, отримує поряд з іншою інформацією загальне число його сторінок)

В результаті роботи програми SiteAnalyzer ми бачимо, що сайт містить трохи більше 6 000 сторінок.

Число проіндексованих сторінок в Яндексі і Google

Далі, нам потрібно зрозуміти якість контенту на сайті з точки зору пошукових систем. Якщо після аналізу ми побачимо, що в будь-якої пошукової системи сторінок набагато менше, ніж реально на сайті, то з цього можна буде зробити висновок, що сайт є недостатньо якісним і що контент на ньому потребує доопрацювання.

Для перевірки за основу ми візьмемо дві найпопулярніші пошукові системи Росії - Яндекс і Google .

Перевірка сторінок в індексі Я ндекса

Для перевірки індексації сайту існує безліч онлайн сервісів, я, в свою чергу, рекомендую використовувати RDS bar - це популярний плагін для браузерів Chrome і Firefox, який оперативно і наочно показує всі основні параметри сайту, в тому числі індексацію сайту в Яндекс і Google.

Але, заради інтересу ми перевіримо індексацію сайту в Яндексі "руками", за допомогою спеціального запиту. Робиться це просто: вводимо в рядок пошуку запит виду "site: домен". Приклад для нашого сайту на скріншоті нижче:

Як видно, знайшлося 15 000 результатів.

Перевірка сторінок в індексі G oogle

Для перевірки індексації сайту в Google використовуємо RDS bar:

Гугл, на відміну від Яндекса, проіндексував 4 510 сторінок, що ближче до тих 6 000 сторінок, отриманим при парсінгу сайту безпосередньо.

Подібна розбіжність у Яндекса і Google пов'язано з дещо відмінними принципами індексування документів. В результаті, швидше за все Яндекс проіндексував безліч дублів сторінок, пагінацію та інше, Google же навпаки, швидше за все не включив в свій індекс сторінки низької якості, в результаті чого їх дещо менше, ніж за 6 000 сторінок.

Відсоток індексації в пошукових системах

В результаті даного аналізу можна зробити висновок, що сайт в порівнянні з вихідним значенням має досить непогану індексацію в Google (75%), при цьому в Яндексі і індексацією є проблеми, однак їх можна виправити, підкоригувавши настройку "robots.txt", а також налаштувавши коректне вказівку канонічних сторінок (Canonical).

Тобто проблеми в плані індексації контенту і є що "підкрутити", але це не критично, тому можемо рухатися далі.

посилальна маса

Тепер приступимо до аналізу зовнішньої посилальної маси сайту.

Посилальна маса ділиться на вхідну (зовнішня), що виходить і внутрішню. Внутрішня посилальна маса нас в даному випадку не сильно цікавить, тому її аналіз ми пропустимо.

Для аналізу посилальної маси на сайт скористаємося сервісами, що дозволяють провести дані аналіз безкоштовно:

Вхідні посилання на сайт

Вхідні посилання на сайт вказують на те, наскільки популярний в інтернеті ресурс і його контент. Іншими словами, якщо сайт не відвідуємо і контент на ньому мало цікавий користувачам, то відповідно і ділитися посиланнями на нього в форумах, блогах, соціальних мережах і на інших ресурсах користувачі будуть неохоче.

Таким чином, число зовнішніх посилань на сайт дає сигнал пошуковим системам про те, наскільки він популярний і наскільки популярним його вважають користувачі, що переходять на нього за цим посиланням. Також велику роль відіграє популярність самих посилаються на сайт ресурсів - чим авторитетніше посилається сайт, тим авторитетніше посилання з нього на кінцевий ресурс, і тим авторитетніше сам кінцевий ресурс в очах пошукових систем.

 • Перший - Linkpad, є безкоштовним сервісом і показує всі основні показники посилальної маси сайту.
 • Megaindex також показує всі основні показники посилальної маси сайту, проте в цілому має набагато більш широким функціоналом.

Перевіримо вхідні посилання на сайт через Linkpad:

Після перевірки ми побачили, що на сайт посилається близько 415 посилань з 51 домену.
Це говорить нам про те, що на сайт є зовнішня посилальна маса, не така велика, але, тим не менш, достатня для подальшого дослідження сайту.
Також в звіті можна оцінити якість сайтів, переходячи за списком посилань на вихідні сторінки з посиланнями на досліджуваний сайт.

Вихідні посилання з сайту

Даний аналіз необхідний для розуміння, наскільки сайт насичений вихідними посиланнями, а також для розуміння, на які сайти введе дана посилальна маса.

Для аналізу скористаємося сервісом Megaindex:

Для аналізу скористаємося сервісом Megaindex:

Із звіту видно, що на сайті коштує близько 103 посилань ведучих на 57 доменів.

Дані показники не є критичними, проте вже при безпосередньому володінні сайтом необхідно стежити, щоб вихідних посилань було якомога менше і всі вони вели на ресурси тематик, аналогічних досліджуваного сайту, або на загальновідомі популярні сайти, такі як Вікіпедія, Facebook, РБК і аналогічні їм .

Для даного сайту видно, що витікаючі посилання ведуть на тематичні сайти, що є показником того, що веб-майстер стежить за коректністю зовнішніх посилань, що також підтверджує гідне якість сайту.

Примітка: Часто можна зустріти сайти, на яких розміщено безліч вихідних посилань на ресурси, які не перетинаються з тематикою основного сайту (наприклад, з сайту по ремонту меблів у великій кількості ведуть посилання на сайти тематик з продажу оргтехніки, авто, бензогенератори, прибирання офісу, замовлення таксі, інтернет-магазини одягу, сайти сумнівних тематик і т.п.). У таких сайтів за рахунок подібних вихідних посилань з великою часткою ймовірності може бути зіпсована "карма", вони можуть бути під фільтром пошукових систем, тому купувати такі сайти не має сенсу.

видимість сайту

Параметр "видимість сайту" відображає те, наскільки добре сайт просунутий в пошукових системах, а також дає можливість дізнатися, за якими пошуковими запитами він виходить в ТОП. Чим краще видимість і чим більше запитів в ТОП, тим більше трафіку отримує сайт, тим цінніше він як для покупця, так і для пошукових систем.

Видимість сайту можна перевірити через сервіси Megaindex і Spywords. Наприклад, сервіс Spywords дозволяє провести безкоштовний аналіз 10 сайтів в день:

Наприклад, сервіс  Spywords  дозволяє провести безкоштовний аналіз 10 сайтів в день:

Як видно зі звіту, сайт має непогану видимість, близько 3 000 запитів в ТОП-10 Яндекс і Google, за якими щорічно отримує приблизно 900 відвідувачів в день, що є хорошим показником і говорить про високий потенціал розвитку сайту.

Аналогічний звіт по Megaindex.com (модуль "Видимість сайту"):

Трафік на сайт

Трафік сайту це важливий показник, що випливає і видимості сайту і числа сторінок в індексі пошукових систем. Вважаю, що немає особливої ​​необхідності пояснення важливості трафіку на сайт. Скажу лише одне - чим більше трафік і чим він більш цільової, тим сайт цінніше.

Безкоштовно трафік на сайт можна перевірити за допомогою даних сервісів:

Якщо на сайті встановлений лічильник системи Liveinternet (до певного часу він був дуже популярний і використовувався масово, зараз все менше в зв'язку з більш широким функціоналом Яндекс Меріке і Google Аналітікс), то трафік сайту можна перевірити простим зверненням до лічильника безпосередньо ввівши в рядку браузера запит виду "http://counter.yadro.ru/values?site=ваш_домен". приклад:

Сервіс SimilarWeb також дозволяє безкоштовно проаналізувати трафік на сайт, проте має пару неприємних особливостей: перша з них полягає в тому, що для сайтів з невеликою відвідуваністю (до ~ 30 000 відвідувачів в місяць) трафік не відображається. Друга - зазначені показники трафіку - відносні, тобто найчастіше потрібно ділити показники на 2, а то і на 3 (чим більше ресурс, тим дані ближче до істини).

Приклад звіту по трафіку для одного з популярних сайтів:

Приклад звіту по трафіку для одного з популярних сайтів:

Крім загального звіту по трафіку, сервіс відображає розбивку трафіку по каналах (органіка, соціальні мережі, прямий трафік, реклама і т.п.), а також показує найбільш популярні ресурси з вхідний і вихідний трафік (можна побачити найбільш популярні джерела переходів на сайт) .

), а також показує найбільш популярні ресурси з вхідний і вихідний трафік (можна побачити найбільш популярні джерела переходів на сайт)

Примітка: раніше популярні лічильники типу Mail.ru і Рамблер зустрічаються на сайтах все рідше, проте не варто їх виключати з арсеналу, так як по ним також можна отримати дані по трафіку. Приклад для аналізованого сайту з встановленим лічильником Mail.ru:

ru:

Виходячи з трафіку Liveinternet і Mail.ru можна зробити висновок, що трафік на сайт є: ~ 300 чоловік в день в даній тематиці це непоганий заділ і хороша точка старту для нового витка розвитку сайту.

Санкції пошукових систем

Перевірка сайту на санкції пошукових систем є важливим пунктом при аналізі сайту перед покупкою, адже придбавши сайт під фільтрами Яндекс або Google можна витратити дуже багато часу і коштів по виходу з-під санкцій, а іноді простіше і зовсім не витрачати на це час, так як деякі санкції можуть бути накладені практично назавжди.

Якщо у вас є доступ до панелі вебмастера Яндекс або Google , То перевірка на фільтри пошукових систем до сайту можна провести майже в один клік і отримати більш-менш докладну інформацію по накладеним фільтрам, якщо вони присутні. Але як зрозуміти, які санкції накладені на сторонній ресурс, якщо у вас немає подібних доступів?

В цьому випадку варіантів небагато, але вони є:

 • Для початку потрібно перевірити, шукається чи сайт на ім'я домену, або за назвою сайту (якщо воно унікальне в межах інтернету). Якщо у видачі пошукових систем шуканий сайт варто в ТОП-1, то все ОК, в іншому випадку варто по максимуму перевірити сайт на всіх можливих фільтри.
 • Другий варіант, це перевірка історії трафіку на сайт: якщо протягом року був стабільний трафік, а потім на графіку трафіку видно його різке падіння, то з великою часткою ймовірності сайт по упав під санкції, і в такому випадку варто задуматися про його придбання.

Подібну перевірку можна здійснити безкоштовно на сервісі Megaindex, проте ми скористаємося встановленим на сайті лічильником від Рамблера:

Таким чином, для аналізованого сайту ми не побачили екстремальних стрибків трафіку, що говорить про його стабільності і низьку ймовірність накладення серйозних фільтрів, з-під яких буде складно вийти.

Примітка: у пошукових систем Яндекс і Google існує безліч фільтрів і санкцій для сайтів, які намагаються маніпулювати пошуковою видачею, проте в рамках даної статті описати їх все не надається можливим, тому для більш давального ознайомлення з ними пропоную прочитати вичерпну статтю на сайті агентства "Піксель Плюс ": читати >>

Технічні параметри сайту

З кожним роком пошукові системи пред'являють до сайтів все більше вимог в плані технічної оптимізації. Основними з них є наявність мобільної версії сайту і швидкість його завантаження.

мобільна версія

На поточний момент мобільний трафік майже зрівнявся з десктопних (а за деякими тематиками і зовсім його перевищує), тому при покупці сайту необхідно враховувати наявність у нього мобільної версії, адже в сулчае відсутності її розробка коштує недешево і часто може влетіти в "копієчку".

Перевірити наявність мобільної версії просто: досить відкрити вихідний код сторінки і в пошуку по вихідного коду знайти рядок у блоці HEAD виду:

 • <Meta name = "viewport" content = "width = device-width, initial-scale = 1">

Цей рядок говорить про те, що сайт зверстаний крім десктопа також і під мобільні пристрої (так само є варіант, при якому мобільна версія розташовується на піддомені, в такому випадку простіше відкрити сайт в мобільному телефоні і якщо це так, то ви увідімте домен вашого сайту виду "m.імя_домена", а також це можна зрозуміти по характерною верстці сайту під мобільні пристрої).

HTTPS-протокол

Наявність HTTPS-протоколу говорить про захищеність переданих сайтом даних і є ознакою того, що власник сайту стежить за його технічним станом.

Якщо ж сайт працює на застарілому HTTP-протоколі, то потрібно мати на увазі, що після придбання сайту і перехід на HTTPS-протокол його позиції на деякий час можуть "просісти", проте з временим вони відновляться, так що я б не надавав великого значення поточному протоколу, на якому працює сайт, однак, при покупці на це можна попросити невелику знижку в ціні (адже хто насправді знає, що в підсумку буде з позиціями індексацією після переходу на HTTPS).

CMS (система управління сайтом)

Більшість сайтів працюють під управлінням однієї з багатьох систем управління сайтом (Bitrix, Wordpress, Opencart і т.п.), однак бувають випадки, коли сайт написаний на самопісний CMS, за допомогою якої мало того що непросто управляти контентом, але в добавок вона може бути не оптимізована під SEO, а це додаткові витрати на її доопрацювання (особисто у мене був випадок коли через незнання придбав сайт, зроблений на JAVA, в результаті довелося затратити чималі кошти на його перенесення на класичну систему управління сайтом), так що з цим пунктом також потрібно видали ь окреме питання до продавця.

Сервіс для визначення системи управління на сайті: http://www.majento.ru/index.php?page=seo-analize/cms-checker/index

page=seo-analize/cms-checker/index

ШВИДКІСТЬ завантаження сайту

Швидкість завантаження сайту є важливим фактором як при його ранжируванні у видачі пошукових систем, так і в цілому для відвідувачів, зменшуючи% відмов при переході на сайт. Чим швидкість завантаження сайту менше, тим відповідно краще (загальноприйнято, що повне час завантаження сайту не повинно перевищувати 3-х секунд). В цілому, не варто приділяти особливу увагу при покупці сайту на даний фактор, так як вже будучи його власником ви зможете поставити задачу по його прискоренню своєму програмісту.

Сервіси перевірки швидкості сайту:

Приклад звіту про швидкість завантаження:

Перевірка трасту сайту

Траст сайту є сукупністю всіх вищеописаних характеристик сайту і є загальним показником якості сайту. У трасту немає якихось загальноприйнятих обчислюваних метрик, так як він складається з безлічі факторів (вік сайту, кількість і якість посилань на нього доменів і число вихідних посилань, число сторінок в індексі до загальної кількості сторінок сайту, видимість в пошукових системах і якість трафіку , провідного на сайт, а також безліч інших важливих параметрів).

Однак, перевірити траст можна за формальними показниками: це його тИЦ, а також через різні онлайн сервіси, які оцінюють якість сайту.

тИЦ (тематичний індекс цитування Яндекса)

тИЦ - це технологія пошукової системи Яндекс для визначення авторитетності сайту з урахуванням якості посилань, що ведуть на нього з інших сайтів. Таким чином, чим більше тИЦ, тим якісніше ресурс за мірками зовнішньої посилальної маси на сайт.

Однак, в грудні 2017 року Яндекс закрив Яндекс.Каталог на прийом нових заявок, і одночасно зупинив поновлення тИЦ для сайтів. Зараз його також можна отримати для будь-якого сайту ввівши запит в рядку браузера "https://webmaster.yandex.ru/tic/ваш_домен/".

приклад:

З урахуванням того, що тИЦ не оновлювався вже більше ніж пів року, то значення тИЦ = 60 для досліджуваного сайту вважається непоганим показником (проте в цілому, я б рекомендував звернути увагу на сайти з показником тИЦ від 100 і вище).

оцінка трасту

Існує два основних сервісу по оцінці якості сайту з точки зору пошукових систем:

Дані сервіси отримують кількісне значення трасту сайтів шляхом аналізу великого числа параметрів (більше 40), одержуваних з різних джерел. В основному це оцінка якості довідкового профілю сайту.

Приклад такого аналізу через Checktrust:

Примітка: я б не рекомендував на 100% вірити подібним сервісам, так як наприклад той же Чектраст деякі сайти визначає як навіть описані і шкідливі, при тому що сам аналізований сайт є чистим, містить тільки тематичні зовнішні посилання і практично не містить вихідних посилань. Однак, для відносного аналізу сайтів сервіс цілком підходящий.

Витрати на підтримку і розвиток сайту

При придбанні сайту обов'язковим пунктом стоїть питання про поточні витрати на його підтримку. Для середньостатистичного сайту це будуть стандартні витрати на домен, хостинг, написання контенту і невеликі доопрацювання поточного функціоналу на вашу баченню.

Не зайвим буде закласти і бюджет на розвиток проекту, а це вже більш глобальні плани на втілення своїх ідей, ніж просто підтримка поточного функціоналу (оновлення дизайну, розширення структури сайту, програмування, написання додаткового контенту, реклама і т.п.).

Підведення Підсумків

Отже, в результаті докладного аналізу випробуваного сайту ми з'ясували, що:

 • У домену хороший вік і чиста історія, індексація сторінок сайту в Google цілком прийнятна, проте індексація в Яндексі потребує невеликого коректування у вигляді позбавлення від дублів, сайт видно в пошукових системах, на сайт йде трафік, посилальна маса і траст знаходяться на високому рівні якості , в технічному плані до сайту претензій немає, видимих ​​фільтрів і санкцій пошукових систем не виявлено (проте, я б рекомендував перед покупкою все ж запросити доступи від систем аналітики і Вебмастера Яндекса і Google у власника сайту, чт б остаточно бути впевненим його в купівлю).
 • При правильному підході до доопрацюванням сайту і грамотно поставленим робіт по його SEO-просуванню сайт має високий потенціал до розвитку, зростання трафіку і нарощування постійної аудиторії і прибутку.

Висновок

Сьогодні ми я постарався максимально докладно розглянути всі етапи перевірки сайту перед покупкою. Звичайно, це займе зовсім не 5-10 хвилин, проте, погодьтеся, що витративши на аналіз цікавить сайту півгодини-годину, ви зможете бути впевненим в його покупці якщо не на всі 100, то на 99% мінімум, а це вже хороший заділ на шляху до його придбання.

І я щиро сподіваюся, що використовуючи матеріали даної статті, ви можете провести аналіз даного сайту на високопрофесійному рівні! :)

:)


Інші статті:


<< Назад

Ru/values?
Але як зрозуміти, які санкції накладені на сторонній ресурс, якщо у вас немає подібних доступів?
Php?