Аналіз зв'язків з Ahrefs, Majestic SEO і Moz: що краще?

  1. Ціна
  2. Ahrefs
  3. Moz
  4. Величний SEO
  5. Індексація
  6. Зручність використання
  7. Якірний текст
  8. Moz Відкрити провідник сайтів
  9. Ahrefs
  10. Висновок

Коли ви починаєте аналізувати вхідні посилання на веб-сайт, ви завжди будете мати таку ж дилему: яку службу я використовую для аналізу посилань

Коли ви починаєте аналізувати вхідні посилання на веб-сайт, ви завжди будете мати таку ж дилему: яку службу я використовую для аналізу посилань? Перше, що ми зазвичай робимо, це звернути увагу на розділ "Посилання на мій сайт" в Інструментах Google Webmasters, хоча це не відповідає і ми не знаємо напевно, якщо Google показує нам все, що знає про нас ...

Наявність надійного сервісу для виконання цього завдання стало незамінним, особливо після прибуття деяких тварин, таких як пінгвін. Я прочитав багато статей, рецензій або форумів, у яких порівнюються три інструменти назви цієї статті: Ahrefs , Величний SEO і Moz Відкрити провідник сайтів , Після місячного тестування з найосновними версіями оплати, я залишаюся з Ahrefs. Ось короткий порівняння найбільш цікавих моментів з усіх.

Ціна

Ahrefs і Moz знаходяться в подібному діапазоні цін, зберігаючи різницю між запропонованими варіантами. Majestic SEO значно дешевше, але його особливості також нижчі.

Ahrefs

Ahrefs

Moz

Moz

Величний SEO

Величний SEO

Те, що ми повинні брати до уваги, якщо дивитися на ціну, якщо нам дійсно потрібні всі варіанти, які пропонує сервіс. Багато разів ми вирішуємо щось, що пропонує 10 речей більше, ніж інше, але насправді те, що ми використовуємо найбільше, гірше, в якому ми найняли для інших цікавих "речей" . Підсумовуючи, проаналізуйте, що вам потрібно, і відпустіть різні нісенітниці і pijadas.

Індексація

Саме тут мене завоювали Ареф. Багато хто буде вважати це дурним тестом, але для мене це було остаточно. Я купив два домени, один новий і один з деякими повноваженнями, але не оновлювався протягом року. Я перетворив новий домен у блог і створив перенаправлення 301, в якому я мав повноваження щодо нового. На наступний день ця вхідна ланка була показана в Ahrefs.

Через пару тижнів, таке ж посилання з'явилося в Majestic SEO, але через місяць я все ще чекаю, поки Moz його знайде. Крім того, хоча в демонстраційній розмові, що мені запропонували Majestic, вони пояснили важливість "свіжого індексу" і "історичного індексу", я все ще вважаю, що це нісенітниця, яка вийшла з-під контролю і вони не знають, як її вирішити.

Зручність використання

Ще один негативний момент для Majestic SEO. Подивіться, я був півтори години застряг на екрані, слідуючи крокам, які показали мені експерта цієї компанії. І подивіться, я вже знав інструмент і багато використовував його. Нічого, я досі здаюсь рівно потворний та неорганізований. У моєму повсякденному періоді мені потрібні чіткі інструменти, які дозволяють швидко отримати доступ до потрібних параметрів, без нескінченних меню або фільтрів.

Moz збиває Ahrefs в дизайні , але не в комфорті і практичності. На мій погляд, Ahrefs йде до точки і має досить цікаві варіанти, такі як дата, коли він вперше відкрив посилання . Moz, з іншого боку, має перевагу своєї великої команди і є більш повноцінним інструментом, хоча в нашому випадку ми аналізуємо його тільки з точки зору посилань.

Якірний текст

Аналіз цього елемента є одним з основних значень, які надають ці програми. У цьому розділі я також зупиняюся з Ahrefs і Moz, хоча останні мають велику перевагу, також показуючи авторитет сторінки, його знаменитий DA і PA:

Moz Відкрити провідник сайтів

Moz Відкрити провідник сайтів

Ahrefs

Ahrefs

Висновок

Хоча всі вони хороші інструменти, якщо ви можете собі це дозволити, оберіть Ahrefs або Moz. Так, Ahrefs здається краще присвятити тільки до аналізу зв'язків та дістаються до пункту. Moz має більше варіантів, включає невеликі соціальні медіа та компанії, хоча іноді прості, якщо це добре, двічі добре. І якщо бюджет є жорстким, Majestic SEO також допоможе нам, хоча я сподіваюся, що у вас більше терпіння, ніж у мене ...