Яндекс.Директ запустив в бету новий формат реклами для мобільних додатків

  1. Google оголосив війну ПО Ad Injectors

команда Яндекс.Директу повідомила про запуск бета нового формату, створеного спеціально для просування мобільних додатків.

Новий тип оголошень «реклама мобільних додатків» з описом програми та кнопкою «Завантажити» показуються на мобільному пошуку Яндекса і в мобільній Рекламної мережі по обраних ключових словах або умовам ретаргетінга. Коли користувач клацає по оголошенню, він потрапляє прямо на сторінку додатка в магазині додатків і може завантажити його на свій пристрій в один клік.

Оголошення складаються з заголовка і тексту (33 + 75 символів) з кнопкою «Завантажити», і додаткових елементів, які автоматично завантажуються з магазина додатків: іконки програми, рейтингу, кількості оцінок і ціни. Показ будь-якого з додаткових елементів можна відключити. Якщо в оголошення включений показ ціни, вона автоматичні відобразиться на кнопці. Щодоби Директ сам перевіряє актуальність інформації в додаткових елементах і відстежує доступність додатка для скачування з магазину. Якщо додаток недоступний, покази автоматично припиняться до усунення проблеми, а рекламодавцю на пошту прийде повідомлення.

За посиланням на додаток в магазині Директ визначить, користувачам якої ОС (Android або iOS) треба показувати те чи інше оголошення. За замовчуванням Директ вибере ту версію ОС, яка вказана в магазині додатків, в будь-який момент можна вручну вказати більш пізню версію. Також вручну можна вибрати тип пристрою (смартфони, планшети або всі пристрої) і тип зв'язку (мобільний зв'язок + Wi-Fi або тільки Wi-Fi). Ця установка актуальна для реклами «важких» додатків, які користувачам зручніше завантажувати по Wi-Fi.

Ще одне нововведення формату - можливість на 100% зменшити ставку при коригуванні по соціально-демографічними параметрами. Це актуально для тих рекламодавців, які рекламують строго «чоловіче» або «жіноче» додаток. В цьому випадку потрібно задати коефіцієнт ставки «зменшити на 100%» для обраного сегмента, і покази для цієї частини аудиторії будуть відключені.

В цьому випадку потрібно задати коефіцієнт ставки «зменшити на 100%» для обраного сегмента, і покази для цієї частини аудиторії будуть відключені

14.09.2015

Google оголосив війну ПО Ad Injectors

Google вжив заходів, покликані прибрати ПО Ad Injectors з онлайн-реклами. Розробники компанії додали в DoubleClick Bid Manager автоматичний фільтр, який не тільки вносить