Анкор посилання

  1. Як зробити посилання з анкором
  2. Види анкоров посилань
  3. Анкор лист сайту (сторінки)
  4. Як скласти анкор лист
  5. Де брати тексти анкоров для посилань
  6. Текст навколишній посилання

У минулих матеріалах я не раз згадував термін анкор, але ще не розповів що це. Анкор посилання - це текст, розташований між тегами A і / A.

/ A

Слово бере коріння від англ. anchor - якір. Тому ще можна зустріти таку назву як якірні посилання, тобто посилання з анкором. Приклад запису:

Приклад запису:

Де, фраза « заробіток в Інтернет »І є анкором посилання.

Все анкор посилань, якими посилаються на ваш сайт, мають великий вплив на нього. Для ранжирування сайтів у видачі, це один з найважливіших параметрів посилань. Про це можна зробити висновок навіть зараз, за ​​часів, коли начебто рулять поведінкові чинники .

І, тим не менш, трапляються в серп сайти, які мають прапор «посилання на сторінку містять:» (колишній «НПС» - знайдений за посиланням). Про що це говорить? Про те, що документ, його текстова складова, нерелевантні введеному пошуковому запиту. Тобто, попросту кажучи, такої фрази немає на сторінці.

Але, тим не менше, пошуковик вважає сторінку релевантної запиту через анкора посилання веде на сайт.

Як зробити посилання з анкором

Давайте тепер розглянемо питання, як зробити посилання з анкором. Якщо вам потрібно зробити посилання в html форматі для звичайного сайту, конструкція записи буде така:

Це звичайна индексируемая посилання, яка передає контрольний вагу. Якщо ви хочете поставити посилання на зовнішній сайт, а так само не хочете втрачати контрольний вагу, то треба зробити так:

Де, атрибут target = _blank дає команду браузеру відкрити сторінку в новому вікні. У цьому випадку ваш сайт теж залишиться відкритим і користувач не втратить його.

А атрибут rel = nofollow вказує пошуковій системі, що посилання не треба враховувати.

Тепер, як зробити посилання з анкором на форумі. Наприклад, ви спілкуєтеся на якомусь форумі, і хотіли би брати участь не просто посилання на свій сайт, а з потрібними анкорами. Робиться це за допомогою bb-кодів.

[Url = посилання] анкор посилання [/ url]

Так як в роботі ми будемо використовувати біржу Sape, покажу, як буде виглядати запис посилання для Sape з анкором.

Навколишній текст # a # тут_анкор_ссилкі # / a # навколишній текст.

Види анкоров посилань

Йдемо далі. Анкор посилань діляться на три види: з прямим входженням ключового запиту, з розведенням і безанкорние. Пряме входження ключа це точна фраза по вордстат:

Розбавлене містить саму ключову фразу і слово або кілька слів для розведення:

Обов'язково треба розуміти і враховувати те, що СЧ запити є розведенням для ВЧ запитів. А низькочастотні запити будуть розведенням і для СЧ і для ВЧ запитів. дивіться:

Якщо ви хочете стати професійним сеошник, завжди застосовуйте такі конструкції для складання анкоров ваших посилань. Ця технологія буде економити вам витрати на просування, тому що одна посилання містить в собі відразу кілька запитів.

Безанкорние посилання це посилання, які не містять в собі текстового анкора. Це або посилання у вигляді url сторінки, або посилання картинка. Їх так само можна вважати псевдо природними посиланнями. Так як вважається, що саме безанконимі посиланнями діляться між собою звичайні користувачі в мережі. Вони не прописують ніякі анкор, тому що не підозрюють про їх існування.

Анкор лист сайту (сторінки)

Анкор лист сайту (сторінки) це сукупність всіх анкоров посилань, які ведуть на цей сайт (сторінку). Пошуковими системами враховуються абсолютно всі посилання ведуть на станицю. Вони бачать всю довідкову картину по сайту в цілому і по кожній окремій сторінці. Саме тому нам треба самим стежити за правильним складанням анкорного листа. В ідеалі потрібно домогтися, щоб анкор лист був природним.

Як скласти анкор лист

Зараз я розповім, як правильно скласти анкор лист сайту. Робиться це за рахунок застосування різних типів анкорний посилань: прямі, розбавлені, природні. Тут ще важливо витримати співвідношення посилань. Я дотримуюся наступного правила:

  • 20 - 25% анкоров з прямим входженням ключа;
  • 70 - 75% з розведення ключа;
  • 1 - 5% псевдо природних посилань.

Одне з головних правил для посилань з розведення - вони повинні бути унікальні. Припустимо зробити 2-3 однакові посилання, але сотня вже буде явно підозріло. Найпростіше розбавляти прикметниками, я їх дуже люблю))). Причому нагадаю, що СЧ запити включають в себе ВЧ, а НЧ запити містять СЧ і ВЧ. Це треба пам'ятати, плануючи анкорний лист.

Де брати тексти анкоров для посилань

Найпростіше взяти тексти для анкоров в сервісах статистки, якими ми користувалися при складанні семантичного ядра сайту. Просто вбиваємо свій ключ і отримуємо список з СЧ і НЧ запитів, які так само будуть розведенням. До того ж там не буде повторів ключових фраз, все будуть унікальними.

Але досить часто буває, коли отриманих в вордстат текстів не вистачає для потрібно кількості анкоров. Наприклад, аналізуючи конкурентів, ми з'ясували, що на наш запит потрібно купити 200 посилань. А в вордстат присутній всього 100. Відсутня кількість доведеться дописувати ручками або спеціальним софтом для складання анкоров. Так само можна найняти робочу силу на стороні, яка займеться складанням потрібно кількості текстів для посилань.

Якщо бюджет обмежений, все робимо самі, ручками. На допомогу нам всю велич і багатство російської мови. Більшою мірою люблю прикметники. приклад:

Думаю, принцип зрозумілий. Пам'ятаємо, що треба робити унікальні, тобто що не повторюються. У нас залишилося розглянути ще один не маловажний питання - навколишній текст для посилань.

Текст навколишній посилання

Посилання, яка буде вести на наш сайт, не варто в повітрі, вона знаходиться в якійсь частині сайту. Від її місця положення теж багато що залежить. Ми часто не можемо повілять на місце розміщення посилання, коли купуємо її в біржі. Але ми можемо постаратися надати їй природності і більше релевантності. А саме додати до неї навколишній текст. Текст, який розташований до заслання і після неї, теж враховується пошуковими системами. Приклад посилання з навколишнім текстом:

Навколишній текст повинен містити супутні тематиці слова або фрази. Що б посилання гармонійно вписувалася в загальному контексті. Не варто робити перебір ключових слів до анкора і після. Ця схема працювала раніше, але зараз може привести до зворотного ефекту. Сайт можуть знизити за пошуковий спам при використанні таких конструкцій посилань в анкор аркуші сайту.

Ручне складання посилань заняття дуже потрібно і довгий, але зате і ефекту можна домогтися меншою кількістю посилань, а значить і меншим бюджетом. Ще деякі хитруни генерують анкор в різних автоматичних системах просування. Наприклад, в seopult є така можливість.

Після того як ви навчитеся складати правильні посилання для просування сайту, треба навчитися шукати відповідні сайти для їх розміщення. Про це і будуть наступні статті. Читайте далі покупка посилань в Sape .

Зміст

Статті по темі:

Про що це говорить?