Аудит складу, експертиза та оцінка роботи складу

Логістичний консалтинг і аудит. Складська логістика.

Складська логістика

Досвід, що дозволяє проектувати і впроваджувати сучасні бізнес моделі управління складською логістикою. Ми вміємо вимірювати корисність наших проектів для клієнтів.

Наші рішення дозволяють отримати наступні результати:

зниження кількості

помилок до 0,02-0,03%

Підвищення точності складського

обліку до 99,8-99,7%

Скорочення часу складських

операція до 50%

скорочення складських

витрат до 15-50%

Аудит складської логістики дозволяє виявити вузькі місця в існуючих процесах, а найважливіше вчасно отримати необхідну аналітичну інформацію для прийняття оперативних рішення в сторону поліпшень.

  • визначити роль і завдання складського господарства в логістичній ланцюга руху товарів компанії;
  • оцінка існуючої моделі складської логістики, а також витрат на її утримання і обслуговування дозволять виявити проблемні ділянки функціонування складської логістики підприємства незалежно від його розміру і профілю діяльності, і розробити пропозиції щодо їх оптимізації;
  • визначення оптимальної локації складу (ів);
  • організувати процес управління складом, включаючи ефективне використання матеріальних і людських ресурсів;
  • організація і проведення тендерів, на поставку складування - вантажно-розвантажувальної техніки, стелажних систем, систем автоматизації і т.п .;
  • впровадження систем управління складом - WMS, адаптація існуючих ІТ продуктів; (Додатково після вивчення специфіки діяльності компанії-замовника Виконавець формує технічне завдання до WMS, при необхідності бере участь в організації тендеру серед постачальників відповідних систем, а так само проводить порівняльну оцінку пропозицій для вибору оптимального пропозиції)
  • реорганізація складського господарства один із шляхів оптимізації; (Цей варіант передбачає вивчення всієї діяльності компанії-замовника, її вантажопотоків, необхідних складських операцій. Тільки після єтого можна розглядати альтернативні варіанти - реорганізації існуючих складів, оренди, будівництва, або придбання нових)

Проводячи аудиторську оцінку існуючої системи складської логістики підприємства, ми пропонуємо комплекс заходів з модернізації та вдосконалення логістики складу.

У практиці розглядаються й альтернативні варіанти передачі функції складської логістики спеціалізованим логістичним компаніям, оскільки в певних випадках таке рішення буде більш доцільним і економічно вигідним.

Повну інформацію Ви завжди зможете отримати по телефону або ж при зустрічі!