Аудиторія в Instagram | Особливості цільової аудиторії в «Інстаграме»

  1. Користувачів Instagram - мільйони
  2. Потрібно більше лайків!
  3. Що ми знаємо про цільову аудиторію «Інстаграма»?

Instagram вельми швидко перетворився з програми для тих, хто хоче ділитися фотографіями з друзями, в справжню соціальну мережу. Він уже обігнав більш «вікової» Twitter за кількістю передплатників і явно не збирається зупинятися на досягнутому. SMM-спеціалісти теж не відстають, винаходячи все нові способи просування в соціальних мережах . Кого ж вони так хочуть залучити?

Користувачів Instagram - мільйони

У вересні 2015 року світ облетіла новина про те, що Instagram подолав позначку в 400 мільйонів користувачів, всього лише за півтора року подвоївши кількість своїх шанувальників. Такий приріст забезпечили жителі Європи, Азії та Латинської Америки. На частку США (батьківщини «Інстаграма») доводиться всього лише 25% аудиторії.

Росія займає почесне п'яте місце в списку країн, чиї громадяни є активними користувачами програми. Щомісячна аудиторія Instagram в нашій країні, за даними Brand Analytics, перевищує 12 мільйонів чоловік. І це не кількість зареєстрованих користувачів, а число тих, хто заходить в свій аккаунт хоча б раз в 30 днів і якось позначає там свою присутність. Можна бути на 100% впевненими в тому, що ці показники будуть тільки зростати.

Що стосується географії, то за рівнем залученості «Інстаграма» в життя користувачів лідирує Москва, далі йдуть Ленінградська область і Краснодарський край. Столиця, до речі, входить до четвірки міст світу, найчастіше фігурують на знімках в Instagram.

Потрібно більше лайків!

Інформація про те, що спільними зусиллями всі власники додатки виклали в мережу понад 40 мільярдів фотографій, давно не оновлювалася. Мабуть, аналітики просто перестали вважати, бо цифри збільшуються в геометричній прогресії. У день стрічки приймають 80 мільйонів знімків і відео, які набирають 3,5 мільярда (!) Лайків.

До речі, помічений цікавий факт: якщо на фотографії переважає синій колір, кількість «сердечок» під нею збільшується на 24%. На 33 лайка зазвичай доводиться 1 коментар. Кожну секунду в Instagram стає на 8500 лайків більше. За цей же час користувачі залишають тисячі коментарів.

Росіяни вносять свою солідну лепту. Кількість тих, хто радує своїх передплатників хоча б однією фотографією на місяць, плавно наближається до 11 мільйонам. У день жителі нашої країни викладають 3,5 мільйона знімків і залишають під ними 125 мільйонів лайків.

Залучимо нових передплатників і перетворимо Вам Instagram аккаунт в ефективний інструмент комунікації з аудиторією!

Замовте просування в соціальних мережах

Що ми знаємо про цільову аудиторію «Інстаграма»?

Один з найбільш істотних недоліків Instagram, на думку SMM-фахівців, полягає у відсутності статистики. Навіть популярним акаунтів недоступна інформація про стать, вік і географії передплатників. Портрет середньостатистичного користувача формується по крупицях, на основі різних досліджень і зі слів осіб, які мають безпосереднє відношення до «Інстаграму».

Отже, 77% російської аудиторії додатки складають представниці прекрасної статі. Більшості з них від 16 до 34 років. Вони ведуть дуже активний спосіб життя і люблять фіксувати це у своєму акаунті, куди заходять в середньому 10 разів на день.

Вони ведуть дуже активний спосіб життя і люблять фіксувати це у своєму акаунті, куди заходять в середньому 10 разів на день

Користувачі «Інстаграма» - мабуть, найбільш лояльні по відношенню до брендованим акаунтів. Вони не тільки підписуються на цікаві їм компанії, але і не шкодують лайків і коментарів на пости, рушивши їх душі. Втім, у цього переваги є і зворотна сторона. Якщо компанія «проштрафиться», про це теж буде повідомлено негайно разом з посиланням на корпоративний обліковий запис і потрібними хештег для збільшення охоплення.

На кого підписуються в першу чергу? На тих, хто може постачати їх стрічку відмінним, різноманітним, унікальним контентом. Навіть якщо компанія продає лічильники води, але має в своїй команді хорошого фотографа і креативного SMM-ника, шанси на успіх високі.

Instagram сьогодні відкриває масу можливостей для бізнесу різного рівня. Він дозволяє швидко знайти цільову аудиторію і завоювати її довіру. Головне - відповідати їй взаємністю, регулярно дивувати цікавими постами і не забувати про те, що тут якість контенту набагато важливіша за кількість. Якщо у компанії поки немає солідного архіву з шикарними фотографіями, то варто задуматися про його створення, а паралельно приступити до пошуку хорошої команди SMM-фахівців.

Що ми знаємо про цільову аудиторію «Інстаграма»?
Кого ж вони так хочуть залучити?
На кого підписуються в першу чергу?