avast! GrimeFighter - технологія оптимізації роботи вашого ПК

  1. команда міньйон
  2. Швидко очисти свій ПК

Вони може і виглядають як кумедні персонажі з мультфільму, але насправді, міньйон avast! GrimeFighter - ударна сила проти небажаних файлів, простіше кажучи, сміття накопичується на вашому комп'ютері з часом.

Ця бойова команда приносить користувачам AVAST нову технологію, яка прискорить і оптимізує ваш комп'ютер. avast! GrimeFighter офіційно запущений сьогодні і доступний на 14 мовах.

"З avast! GrimeFighter ми інтегрували в наш продукт унікальну технологію, яка надасть користувачам можливість продовжити працездатність комп'ютера, так як міньйон очищають комп'ютер від непотрібного ПО, "сказав Вінсент Стеклер, генеральний директор компанії AVAST Software." Ми раді представити нашим користувачам новий продукт, який оптимізує і збільшить продуктивність ПК, а працьовиті міньйон не раз їх потішать. "

команда міньйон

Керує командою офіцер поліції з великими вусами - Піт. Інші міньйон з незвичайними іменами Микита, Кобаясі і Дейл Джампшот молодший чистять кеш браузера, шукають неполадки в системі, аналізують швидкість Інтернету і блокують небажаний ПО.

Разом з іншими міньйонами вони перевіряють настройки безпеки популярних додатків і бездротових мереж, аналізують пам'ять ПК, жорсткий диск, процесор і файли, щоб потім надати користувачеві звіт по закінченню сканування, з опцією перегляду докладного результату сканування.

Швидко очисти свій ПК

Ви можете безкоштовно виконати перевірку ПК, використовуючи avast! GrimeFighter, і придбати окрему ліцензію GrimeFighter, яка дозволить позбавити ПК від комп'ютерного «сміття». avast! GrimeFighter інтегрований в avast! Antivirus 2014 і доступний як окремий додаток.
Якщо у вас не встановлений avast! Antivirus 2014 , Ви можете завантажити його платну або безкоштовну версію. Користувачі платять 20 доларів (з 50% знижкою на рік) за avast! GrimeFighter, щоб змусити свій комп'ютер працювати як новий.