Автоматизовані системи для просування сайтів самому

 1. замість резюме
 2. Поділіться з друзями

Seo-оптимізаторів можна умовно розділити на 3 категорії Seo-оптимізаторів можна умовно розділити на 3 категорії. Перша категорія вважає просування сайтів точною наукою. Представники другої категорії вважають, що просування більше відноситься до наук природним. Третя ж категорія впевнена в тому, що просування сайтів - це мистецтво. Насправді мають рацію всі 3 категорії. Ось тільки повністю автоматизувати процес розкрутки сайтів не вийде, хоча спроби робляться. Результатом цих спроб стало поява систем для автоматизованого просування сайтів. Ось огляд трьох з них.

Система Сеопульт з'явилася однією з перших. Своїми власниками вона позиціонується як система повної автоматизації просування, вимагає від оптимізатора самого мінімуму дій.

Своїми власниками вона позиціонується як система повної автоматизації просування, вимагає від оптимізатора самого мінімуму дій

Під час створення проекту в Сеопульте у оптимізатора є можливість надати доступ до статистики сайту, що просувається. Це допоможе йому відстежувати результативність своїх дій. На наступній стадії необхідно вказати ключові слова, по яких просувається сайт. Це можна зробити або вручну або завантажити всі в одному файлі формату .xls. Крім ключових слів, в цьому файлі необхідно вказати: бажані позиції в результатах пошуку, приблизний бюджет і адреси сторінок, які просуваються. Після цього потрібно задати релевантні сторінки, причому зробити це краще вручну, так як у Сеопульта може вийти не зовсім коректно. Наступним кроком буде показаний рекомендований бюджет, який також потребує корекції.

Даний проект представлений творцями MiraLinks і GoGetLinks .

Створюючи нову компанію з просування, оптимізатор може вибрати один з двох режимів - швидкий або експертний. Щоб створити семантичне ядро, в експертному режимі передбачено кілька варіантів:

 • Експертна. Оптимізатор сам складає списки ключових слів, а система розраховує бюджет і трафік (очікуваний).
 • Досвідчений. Семантичне ядро ​​генерується системою, оптимізатором вказуються лише основні ключові слова.
 • Новачок. Все робиться системою автоматично.
 • Призначений для користувача.

Призначений для користувача

Очікуваний трафік розраховується не за wordstat Яндекса, а з використанням власної бази запитів (wordstat показує необ'єктивні дані, так як інтенсивно використовується оптимізаторами в автоматичному режимі).

Посилання WebEffector закуповує, використовуючи власну базу донорів, а не безпосередньо з бірж.

З недоліків системи можна виділити наступні:

 • Якщо додаткові ключові слова підбираються системою автоматично, то досить часто це може бути зроблено невірно.
 • Семантичне ядро ​​також може бути створено не цілком коректно, якщо довірити його створення системі.
 • Система покупки посилань повністю закрита від користувача. Свої правила налаштувати неможливо.
 • Посилання можуть бути закуплені на таких говносайт, що страшно подумати. І це при тому, що система фільтрації сайтів-донорів позиціонується, як хороша.
 • Відсутня можливість знімання конкретних посилань.

Цю систему можна сміливо назвати самою гнучкою. Гнучкість ця полягає в можливості настройки сценаріїв просування. Ці сценарії є аналогом фільтрів на посилальних біржах, тільки функціональність їх набагато більше. Також на біржі існують спеціальні сценарії просування, які складені професіоналами. Їх налаштування повністю закриті від користувача і змінити їх не можна. Використовувати ці сценарії можна за окрему плату, яка полягає у відсотку від бюджету.

Від інших систем Rookee відрізняються докладним аналізом просуває сторінки. У нього входить безліч факторів, таких як контент, індексація, посилання (внутрішні та зовнішні), конкуруючі сторінки і т.д.

замість резюме

система WebEffector більше підходить для новачків в області оптимізації, які не хочуть вникати в усі нюанси. SeoPult можна порекомендувати оптимізаторів, які вже не новачки в цій справі, але ще й не професіонали. Щодо Rookee , То ця система може використовуватися як новачками, так і професіоналами.


Поділіться з друзямиКоментувати за допомогою Вконтакте