Barnacle SEO для успіху місцевого бізнесу

  1. Barnacle SEO для малого бізнесу У місцевому пошуку ми часто використовуємо фразу, викрадач SEO...

Barnacle SEO для малого бізнесу

У місцевому пошуку ми часто використовуємо фразу, викрадач SEO , що стосується практики одержання списків на веб-сайтах, які посідають терміни, за якими ви бажаєте класифікувати. Буде Скотт , мій приятель з Місцеве U , винайшов термін «SEO-барнакль» у 2011 році, і визначив його як: « Приєднання до великого фіксованого об'єкта і очікування, коли клієнти плавають у поточному».

Хороше використання технології SEO може допомогти вашому бізнесу стати перед шукачами, які інакше не знайдуть вас в Інтернеті. Це може призвести до перенаправлення з пошукових систем, огляд сайтів , і сукупні веб-сайти . Ви, ймовірно, знайдете один або два веб-сайти, які надсилатимуть вам пристойну кількість рефералів, але ви також можете розглянути можливість розміщення більш широкої мережі. Отримання декількох рефералів з багатьох різних веб-сайтів може мати хороший позитивний вплив на ваш результат.

Зверніться до цього: дуже мало веб-сайтів малого бізнесу завжди стануть на перше місце органічно для найбільш добре знайдених термінів, які застосовуються до них. Такі терміни, як "готель", "лікар", "електрик" або "італійський ресторан", зазвичай переважають потужні сайти, наприклад Trip Advisor (готель), Оцінки здоров'я (лікар), Список Енджі (електрик), і Yelp (Італійські ресторани). Ці бренди довіряють, і люди використовують їх для пошуку типів підприємств, які вони перелічують. Таким чином, ваш бізнес повинен бути вказаний на такому кількості таких сайтів, які мають місце на першій сторінці для ваших великих пошукових термінів.

Ось приклад найкращих результатів пошуку Google для пошукового терміну: " стейк-хауси Денвера":

Ось приклад найкращих результатів пошуку Google для пошукового терміну:  стейк-хауси Денвера:

Як ви можете бачити, 4 топ-рейтингу веб-сайти не з стейк-хауси в Денвері, але з веб-сайтів, які перераховують стейк-хауси в Денвері. Перший лістинг стейк-хауса, що належить підприємству, є п'ятим переліком, за яким слідують ще два веб-сайти типу каталогів, Жовті сторінки і Opentable . Якщо ви володієте стейк-хаусом у Денвері, вам доведеться перераховувати їх на скільки-небудь з цих об'єднаних і розглянутих сайтів, як тільки зможете. Оглядові сайти набагато більш відомі, і вони часто з'являються на першій сторінці сторінок результатів пошуку (SERP). Список про це Cityvoter сторінка не може бути такою, яку можна легко отримати:

Список про це   Cityvoter   сторінка не може бути такою, яку можна легко отримати:

Тим не менш, ви можете отримати безкоштовні списки на Yelp, Urban Spoon і Yellowpages за допомогою невеликого часу і зусиль. Деякі сайти, наприклад Denver.org і Необов'язковий, вимагає членства, яке може або не може бути корисним для вашого конкретного ресторану. Ви можете дослідити повернення інвестицій (ROI) своєї реклами.

Розміщення реклами на бюджеті:

Власники малого бізнесу можуть скористатися декількома хвилинами або годинами стратегічних досліджень. Ось як:

  • Підключіть пошукові терміни або ключові слова, які найбільш застосовні до вашого бізнесу, до ваших улюблених пошукових систем;
  • Складіть список веб-сайтів, що з'являються на першій сторінці результатів пошуку; і
  • Досліджуйте веб-сайти, на яких з'являються ці пошукові терміни; і
  • Якщо ви вважаєте, що ваш бізнес може скористатися переліком, зареєструйтеся.

Якщо ви не знайомі з реферальними сайтами в результатах, погляньте на них і подивіться, які можливості можуть бути для вас, щоб перерахувати їх на них. Це також хороший спосіб побачити, як ваші бізнес-колеги витрачають свій час і рекламні долари. Розгляньте можливість оплати, щоб отримати перелік на сайтах, які виглядають багатообіцяючими, але якщо у вас є невеликий бюджет, тоді розпочніть із безкоштовних.

На додаток до того, щоб бути знайденим на цих сайтах і отримати більше експозиції і нових клієнтів з них, викрадач SEO також може допомогти вам володіти великою частиною нерухомості на першій сторінці результатів пошуку.

Ось приклад одного бізнесу, який домінує в результатах пошуку за запитом " ювелірний ремонт Індіанаполіса" :

На цьому малюнку показані лише деякі з результатів пошуку для Rudy's Watch & Jewelry Repair. Якщо ви виконуєте цей пошук самостійно, ви побачите ще більше результатів для Руді на першій сторінці. Шлях, щоб бути барнаком, Руді!