Best 25 кращих інструментів SEO від 2018 р. [Інфографіка]

 1. Ось категорії для кращих інструментів SEO:
 2. Інструменти дослідження ключових слів:
 3. Технічна SEO:
 4. Інструменти для аналізу зворотних зв'язків:
 5. Linkbuilding:
 6. Інструменти для відстеження рейтингу:
 7. Інфографіка: 25 кращих інструментів SEO потрібно знати
 8. Як порівняти Morningscore з деякими інструментами у списку?
 9. Стандартні функції SEO:
 10. Висновок

Гей там SEOnauts! Стан SEO в 2018 році сильно відрізняється від того, що він був ще кілька років тому. З змінами в алгоритмах відбуваються зміни в інструментах, які ми використовуємо, щоб зробити нашу пошукову оптимізацію.

Отже, щоб полегшити вам, ми склали список з 25 найкращих інструментів SEO, які потрібно знати, і згрупували їх у п'ять категорій: дослідження ключових слів інструменти, технічні SEO, аналіз зворотного зв'язку , побудова посилання та відстеження рейтингу.

Хоча деякі з вас, можливо, вже знають ці інструменти, ми відчуваємо, що наша спільнота отримає користь від цієї посади.

І хоча ми спробували скомпілювати список найкращих там, це дійсно зводиться до особистих уподобань (ну і насправді правильні дані).

PS Якщо ви хочете побачити інфографіку, перейдіть до наступного розділу. 🙂

Ось категорії для кращих інструментів SEO:

Інструменти дослідження ключових слів:

Гарне дослідження ключових слів є наріжним каменем вашого SEO. Наведені нижче інструменти допоможуть вам знайти потрібні ключові слова, тому вміст досягає бажаної аудиторії.

 • Інструмент добору ключових слів - як безкоштовна альтернатива планувальникові ключових слів Google, інструмент добору ключових слів допоможе вам виявити ключові слова з довгим хвостом і LSI на основі пропозицій пошуку Google, проаналізувати ключові слова конкурентів і надати дані про обсяг пошуку
 • Відповідь Громадськість - відповідь Громадськість - це інструмент, який дає уявлення про те, що ваші клієнти шукають і представляють його приємним, візуальним способом. Це чудове місце для мозкового штурму та натхнення для подальших досліджень.
 • Twinword Graph - хороший інструмент для мозкового штурму, який допоможе вам знайти ключові слова LSI (ключові слова, які є семантично пов'язаними синонімами ака). Використання ключових слів LSI дозволяє підвищити релевантність тематики без ризику надмірної оптимізації.
 • KWfinder - допомагає знайти ключові слова з довгим хвостом з низькою складністю SEO (тобто ключові слова, які легше оцінювати за)
 • Ключові слова Скрізь - безкоштовний додаток для браузерів Chrome і Firefox, який відображає обсяг пошуку за ключовими словами та вартість за клік

Якщо ви хочете дізнатися більше про проведення досліджень ключових слів, які дадуть поштовх вашій діяльності SEO, перейдіть до нашої повної довгий хвіст ключові слова дослідження і перегляньте деякі з БЕЗКОШТОВНИХ інструментів у дії.

Технічна SEO:

Термін технічний SEO тягне все, крім вашого змісту. Це стосується оптимізації вашого веб-сайту, тому пошукові системи можуть отримати доступ, сканувати та індексувати його.

В основному, це, як ви допомагаєте роботам сканування в Інтернеті Google зрозуміти зміст і структуру вашого веб-сайту. Це може бути важко освоїти, тому ми пропонуємо вам спробувати ці інструменти.

 • DareBoost - за допомогою DareBoost, ви можете отримати дуже докладний веб-продуктивність і якість звіт вашого сайту. Вони також пояснюють, як виправити проблеми з звіту, так що ви можете оптимізувати час завантаження та технічну SEO.
 • Screaming Frog - Крикнуча Жаба - це робочий настільний веб-сканер і аудитор. Він буде сканувати ваш веб-сайт так само, як і роботи Google для сканування в Інтернеті, і дасть вам оцінку вашого SEO на місці. Це корисно для виявлення поширених помилок і проблем, виявлення дубльованого вмісту, аналізу метаданих і створення XML-мапи сайту.
 • SEOptimer - Ще один приємний, безкоштовний інструмент, який можна використовувати, щоб отримати аудит SEO. Звіт дає вам уявлення про проблеми з 5 категорій: SEO, юзабіліті, продуктивність, соціальні та безпечні деталі про те, як покращити ці проблеми.
 • Xenu's Link Sleuth - безкоштовне, легке програмне забезпечення (тільки для Windows), яке перевіряє сайти на зламані гіперпосилання.
 • Yoast SEO - Один з найбільш використовуваних WordPress SEO плагінів. Вона оптимізує технічні SEO і допомагає вам з оптимізацією ключових слів вашого вмісту. Це обов'язково для всіх, хто використовує WordPress.

Інструменти для аналізу зворотних зв'язків:

Кожна кампанія, що створює посилання, повинна починатися з аналізу зворотного зв'язку. Тут ви можете перевірити загальну кількість посилань і унікальних доменів, перевірити якість вхідних посилань, якірний текст тощо.

Але не хвилюйтеся, цей процес спрощується за допомогою будь-якого з наступних інструментів.

 • Ahrefs - Ahrefs має деякі з кращих даних на ринку і є дуже популярним інструментом для відстеження зворотних посилань і ключових слів. Ви також можете перевірити, що робить ваш конкурс, який завжди є бонусом.
 • SEMrush - дуже великий інструмент SEO, який, серед інших функцій, пропонує детальний огляд зворотних посилань вашого домену, дозволяючи вам виявити і видалити потенційно небезпечні зворотні посилання.
 • Morningscore - новий інструмент, який допоможе вам виміряти значення органічного трафіку в $. Це спрощує складні дані, що дозволяє легко зрозуміти для SEO гуру і SEO новобранець, так. Відображає рангову історію ваших ключових слів і органічний трафік, а також дані про ваші посилання (включаючи список нових і втрачених посилань), пропонує нові ключові слова і дає вам аналіз ваших конкурентів, щоб ви завжди могли бути на крок попереду.
 • Majestic - база даних індексів посилань з перевіркою зворотних посилань SEO.
 • Moz Link Explorer - інструмент для аналізу зворотних зв'язків і побудови посилань, корисних для видалення небезпечних зворотних посилань і вивчення профілю вашого конкурента.

Якщо ви хотіли б дізнатися більше про зворотні посилання і чому вони настільки важливі для вашого рейтингу, читайте наш посібник для початківців Як працюють зворотні посилання? .

Linkbuilding:

Загалом домовилися про одну з найважчих частин SEO. Переконайтеся, що у вас є якісні посилання, покращить ваш рейтинг, доступність Google-ботів і випередить вашу конкуренцію.

 • BuzzSumo - BuzzSumo є зручним інструментом, де можна знайти дуже релевантні посилання. Це можна зробити або за темою, або за допомогою ключових слів. Ви навіть можете бачити зворотні посилання, які ведуть до запропонованих популярних сайтів.
 • Check My Links - швидке розширення Chrome, яке дозволяє перевіряти наявність мертвих посилань на будь-якому сайті, після чого ви можете скористатися хитрою тактикою від Moz (https://moz.com/blog/check-my-links-chrome-extension-a -Link-будівельники-мрії) і зв'язатися з веб-сайтом з проханням замінити їх непрацюючу посилання на вашу.
 • Whitespark - Whitespark спеціалізується на допомозі місцевим SEO. Частиною їхнього інструменту є місцевий цитат Finder, який можна використовувати як натхнення для розширення.
 • LinkMiner - Ще один інструмент, який можна використовувати, щоб побачити зворотні посилання конкурента, а потім використовувати їх для побудови посилань.
 • Pitchbox - A побудова посилання і просвітницький вплив платформа для просування контенту у вибраній ніші.

Інструменти для відстеження рейтингу:

Відстеження вашого веб-сайту та рейтингу ключових слів є частиною вашого процесу SEO, що дозволяє приймати рішення щодо змісту, щоб отримати максимальну віддачу від SEO.

Знаючи точно, де ви стоїте, ви зможете переоцінити вашу поточну стратегію і пристосувати свою майбутню тактику, щоб запобігти зменшенню трафіку на сайті.

 • Орган Labs - Орган Labs пропонує інструмент для щоденного відстеження SEO. Просто додайте свої домени та ключові слова, і ви налаштовані. Можна навіть відновити ключові слова "не надано".
 • Tiny Ranker - Tiny Ranker - інструмент з простим інтерфейсом і щоденно оновлюваними рейтингами.
 • SE Ranking - платформа, заснована на хмарі, яка надає повний набір інструментів SEO. Крім того, можна використовувати його для відстеження позицій ключових слів за країною, регіоном та містом.
 • Rankwatch - проста платформа управління SEO, що має результати, які дозволяють користувачам оптимізувати свій локальний SEO.
 • AccuRanker - всебічний інструмент відстеження з зручним інтерфейсом

Ми зробили приємну інфографіку з трьома особливостями кожного з цих інструментів, щоб ви могли швидко та чітко їх оглянути.

Зверніть увагу, що категорії позначені невеликим символом, і ви можете бачити кожну категорію на карті символів над списком.

Інфографіка: 25 кращих інструментів SEO потрібно знати

Як порівняти Morningscore з деякими інструментами у списку?

Метою Morningscore є подолання розриву між SEO та бізнесом. Ми робимо інструмент SEO, який спростить SEO і зробить вас успішним у ваших зусиллях, незалежно від того, чи є ви SEO гуру або новачок.

Як ми можемо це зробити?

Даючи вам інструмент SEO, який дасть вам унікальне уявлення про те, наскільки ваші органічні трафік варто, поряд з відстеження зовнішніх зв'язків і моніторингу конкурентів. Все це в поєднанні з простою і гладкою, зручною для користувача платформою, яка надає вам дані в чіткий, зрозумілий спосіб.

Morningscore надає вам комбіновані дані з кращих інструментів, доступних для третьої ціни інших інструментів і поставляється з усіма стандартними функціями SEO, а також деякими новими бізнес-орієнтованими.

Стандартні функції SEO:

 • Великі бази даних - відстежувати ключові слова та зворотні посилання в будь-якій країні та галузі
 • Інструмент ключових слів, який дає вам змогу дізнатися, як ви оцінюєте та скільки трафіку та значення ви отримуєте від поточних позицій ключових слів, а також запропоновані ключові слова, які мають найбільший потенційний вплив на ваші пошукові заходи.
 • Дані зворотного зв'язку: відстежуйте всі ваші посилання на ваш веб-сайт у простий і легкий у використанні інтерфейс з даними, наданими лідером галузі Ahrefs. Дізнайтеся, як ви порівнюєте з іншими сайтами і отримуєте узагальнену інформацію, як значення посилання і списки нових і втрачених зв'язків, що полегшує вам повернення того важливого «сокового зв'язку».
 • Потенціал трафіку SEO: дізнайтеся, скільки органічного трафіку ви та ваші конкуренти отримуєте від Google щомісяця, а також детальний перелік ключових слів, які сприяють вашому трафіку
 • На місці обходу: в розробці

Нові функції SEO:

 • Виміряйте SEO вартість вашого бізнесу в будь-якій валюті. Наш основний показник - Morningscore - робить складні дані простими для розуміння і дозволяє відстежувати вартість вашого трафіку, показуючи, скільки ви зберегли в Google AdWords
 • Завжди дивіться останню розробку ваших зусиль у сфері SEO: це можливо тільки тому, що команда Morningscore розробила окремий сканер, який сканує веб для доступних даних 24/7.
 • Відстежуйте свою діяльність SEO з великою точністю
 • Підтримка будь-якої країни та промисловості, щоб ви не відчували себе виключеними з єдиного ринку
 • Переглядайте щомісячний потенціал трафіку з # 1 рангом для всіх ваших ключових слів із першої двадцятки, а також який потенціал ключових слів вашого конкурента
 • Відстежуйте продуктивність SEO конкурентів і уважно стежте за змінами в їхніх ключових словах і посиланнях - це єдиний інструмент, який покаже вам, скільки часу вони інвестували в SEO
 • Перевірка стану Google - ретельний аналіз технічних показників SEO, який проходить глибше, ніж просто перша сторінка
 • SEO інвестиційні пропозиції: це розділ місії нашого інструменту, який пропонує різні цілі, пристосовані до вашого рівня SEO.

Так що якщо ви хочете, щоб сенс вашого SEO, поспішайте до morningscore.io і спробуйте ці функції безкоштовно.

Висновок

Це завершує наш список кращих інструментів SEO, які зараз знаходяться там.

Тобі сподобалося?

Перегляньте деякі інші публікації:

Дізнайтеся більше про користь вашого бізнесу Маркетингові рішення з нашого прикладу.

Очистіть на вашому SEO знання з цим величезним SEO глосарій термінів і фраз.

Або перевірте наші дорожню карту якщо ви хочете бачити майбутні оновлення, використовуючи улюблений інструмент SEO.

Як ми можемо це зробити?
Тобі сподобалося?