Безкоштовна розкрутка сайту

Вітаю Вас, шановний читачу! В даній статті поговоримо про розкручування сайтів. Тема досить актуальна, особливо для людей, які недавно створили свої інтернет-ресурси. В інтернеті Ви знайдете безліч всіляких рад. Я ж поділюся з Вами своїм власним досвідом.

Отже, Ви створили свій сайт або блог (неважливо, на яку тему), наповнили його цікавим і цінним контентом Отже, Ви створили свій сайт або блог (неважливо, на яку тему), наповнили його цікавим і цінним контентом. Але Ви, поки, є єдиним його відвідувачем. Що ж робити?

1. Насамперед Ви розповідаєте про ресурс своїм родичам, друзям і знайомим. Даєте посилання. Їм всім, звичайно ж, буде дуже цікаво подивитися, що Ви там таке замутили в інтернеті. Вони проходять по посиланню, дивляться, читають, одним словом, збільшують відвідуваність Вашого сайту. Обов'язково поставте лічильник. Так Ви зможете відслідковувати статистику: кількість відвідувань на добу, географію, за якими ключовими словами Вас знаходять і т.д. Цей спосіб найбільш простий і найменш ефективний, так як список родичів, друзів і знайомих рано чи пізно закінчиться.

2. Контекстна реклама. «Чудова трійця»: Гугл Едвордс, Яндекс-Директ і Бігун. Ви можете розмістити написання ключових слів з рекламою вашого сайту на якомусь з цих сервісів або ж на всіх відразу. Спосіб ефективний, але дорогий. Що робити в разі, коли Ваші фінанси співають романси?

3. Ротатор компанії INetGlobal. Щоб мати доступ до цього дивовижного інструменту, Вам потрібно зареєструватися в компанії мінімум як Безкоштовний Серфер / Free Surfer. До речі, багато людей саме через ротатора реєструються в компанії. Детальніше про ротаторі читайте тут . зареєструватися можна тут . Але, перед реєстрацією обов'язково подивіться це відео . Ви скажете: «Це для партнерів INetGlobal. А якщо я вперто не хочу реєструватися в жодній компанії? »

4. Нещодавно мій колега і партнер, відомий в Рунеті інфо-бізнесмен Василь Татаркін створив безкоштовну систему розкрутки сайтів «Free Avalanche - Лавина Безкоштовного Трафіку». Система створена, перш за все, для власників сайтів, які не мають бюджету для просування своїх ресурсів платними методами. Також система буде корисна і власникам вже просунутих сайтів: вони зможуть різко підвищити відвідуваність своїх ресурсів. Більш детально дізнатися про систему, а також зареєструватися Ви можете на цьому сайті .

Отже, шановний друже, у Вас є чудова можливість абсолютно БЕЗКОШТОВНО відхопити до 1 000 000 відвідувачів на свій або чужий (за участю в партнерка) сайт. Все законно і добровільно. Реєструйтеся і діліться новиною з друзями і партнерами.

PS І пам'ятайте приказку: «хто перший встав, того і тапки». Трафік у перших зареєстрованих користувачів буде ОСОБЛИВО «жирний».

Що ж робити?
Що робити в разі, коли Ваші фінанси співають романси?
А якщо я вперто не хочу реєструватися в жодній компанії?