Безкоштовні SEO інструменти для ефективного маркетингу

 1. Що таке пошуковий маркетинг?
 2. Безкоштовні SEO інструменти, які виведуть ваш пошуковий маркетинг на новий рівень
 3. Інструменти для пошуку ключових слів
 4. Ubersuggest
 5. Keyword Tool
 6. Інструменти для оптимізації контенту
 7. Outdated Content Finder
 8. Copyscape
 9. Інструменти для побудови і видалення посилань
 10. Check My Links
 11. Disavow Links
 12. SEO інструменти для відстеження показників
 13. The Hoth
 14. Searchmetrics
 15. Інструменти для прискорення сторінок
 16. PageSpeed ​​Insights
 17. GTmetrix
 18. Інструменти для SEO аналізу
 19. SEO SiteCheckup
 20. SEO Workers

Ви колись чули про пошуковому маркетингу? Якщо немає, саме час дізнатися більше про це ефективний спосіб просування онлайн-бізнесу. Освоївши пошуковий маркетинг, ви зможете без проблем зробити свій бізнес помітним в інтернеті і залучити цільову аудиторію. Зробити це вам також допоможуть SEO інструменти.

Зробити це вам також допоможуть SEO інструменти

Що таке пошуковий маркетинг?

Пошуковий маркетинг (search engine marketing, SEM) - одне з найбільш ефективних напрямків в інтернет-маркетингу. Суть пошукового маркетингу полягає в просуванні сайту шляхом підвищення його позицій в пошуковій видачі.

Головна перевага SEM в тому, що з його допомогою ви отримуєте таргінг трафік. Згідно зі статистикою, користувачі Google відправляють 62,136 пошукових запитів в секунду. Більш того, 93% користувачів починають свою роботу в інтернеті з пошукових систем. Тому цілком ймовірно, що саме в цю секунду ваші потенційні клієнти шукають інформацію про ваші продукти. Але на чий сайт вони потраплять в першу чергу - ваш або вашого конкурента? Ефективний пошуковий маркетинг допоможе вам обійти конкурентів в цій сутичці.

SEO - один з головних етапів пошукового маркетингу. Завдання пошукової оптимізації полягає в тому, щоб сайт отримав високі позиції в пошуковій видачі. Тому, просуваючи свій бізнес, ігнорувати SEO просто неможливо. До слова, якщо ви хочете дізнатися про пошукової оптимізації більше, пропонуємо вам прочитати наше керівництво по SEO .

Безкоштовні SEO інструменти, які виведуть ваш пошуковий маркетинг на новий рівень

По правді кажучи, навіть досвідченим фахівцям часом потрібна допомога, коли мова заходить про SEO. На щастя, з багатьма завданнями відмінно справляються SEO інструменти. До того ж, багато хто з них безкоштовні. Вам просто потрібно скористатися потрібними інструментами і спостерігати за постійним зростанням трафіку.

Щоб допомогти вам заощадити час і гроші, ми підібрали 12 безкоштовних інструментів для ефективного пошукового маркетингу.

Інструменти для пошуку ключових слів

SEO інструменти для пошуку ключових слів допоможуть вам визначити найбільш релевантні "ключові слова" для вашого сайту. Це дуже важливо, адже розумне використання ключових слів допомагає генерувати і конвертувати трафік.

Ubersuggest

Ubersuggest

Ubersuggest - надійний онлайн-інструмент, який спрощує процес пошуку ключових слів. Всього за кілька секунд ви отримаєте детальний список релевантних ключових слів. По завершенні пошуку ви зможете скопіювати список підібраних слів або завантажити відповідний CSV файл.

Keyword Tool

Keyword Tool

Keyword Tool миттєво пропонує вам 750+ варіантів ключових слів для Google. Пошук заснований на інформації про ключові слова, які часто вводять користувачі Google. Більш того, ви можете вибрати конкретний домен Google і один з 83 підтримуваних мов.

Інструменти для оптимізації контенту

Швидше за все, навіть новачки в веб-індустрії розуміють важливість релевантного контенту. Так, знайти нові та оригінальні ідеї для публікацій не так вже й просто, але якщо ви хочете досягти успіху, без цього не обійтися. Спеціальні SEO інструменти допоможуть вам оптимізувати контент на сайті таким чином, щоб він сподобався і аудиторії, і пошуковим роботам.

Outdated Content Finder

Outdated Content Finder

Outdated Content Finder - інструмент для оптимізації контенту від Greenlane. Не секрет, що рано чи пізно навіть самий цікавий контент стає застарілим. Відповідно, вам потрібно від нього позбуватися. Outdated Content Finder допоможе вам визначити застарілий контент згідно з датами, які ви введете.

Copyscape

Copyscape

Copyscape проводить перевірку контенту на плагіат і шукає копії ваших публікацій в інтернеті. Крім того, за допомогою цього інструменту можна з легкістю порівняти дві веб-сторінки або статті. Також Copyscape пропонує спеціальні банери, які попередять читачів про те, що копіювати ваші публікації заборонено.

Інструменти для побудови і видалення посилань

Інструменти для побудови посилань допоможуть вам наростити кількість посилань "вручну". Іншими словами, з їх допомогою ви зможете знайти, проаналізувати і використовувати можливості для побудови посилань. Інструменти же для видалення посилань будуть корисні для сайтів, які потрапили під дію алгоритму Penguin від Google. Вони допоможуть "оживити" ваш ресурс і істотно підвищити його позиції в пошуковій видачі.

Check My Links

Check My Links

Check My Links - зручний сервіс від Google, створений для пошуку "битих посилань". За натисканні кнопки спеціальна програма почне перевіряти ваш сайт на наявність зламаних посилань. Потім ви зможете побачити, які посилання валідність, а які - ні.

Disavow Links

Disavow Links

Disavow Links - ще один інструмент від Google для підвищення позицій сайту в пошуковій видачі. На жаль, іноді неможливо проконтролювати низькоякісні посилання, що ведуть на ваш сайт. Disavow Links дає можливість "попросити" Google не брати до уваги сумнівні посилання, інспектуючи ваш сайт.

SEO інструменти для відстеження показників

Напевно кожен власник сайту хоче, щоб його ресурс займав максимально високі позиції в пошуковій видачі. Для цього потрібно постійно стежити за тим, на якому місці ваш сайт зараз. Ця інформація допоможе вам оцінити ефективність вашої маркетингової стратегії і при необхідності щось переглянути.

The Hoth

The Hoth

The Hoth - простий інструмент для відстеження SEO показників. За допомогою цього сервісу ви завжди зможете оцінити, наскільки успішна ваша пошукова кампанія. The Hoth надає цінну інформацію про те, які позиції займає ваш сайт в пошуковій видачі. Від вас вимагається лише ввести домен і подивитися результати.

Searchmetrics

Searchmetrics

Searchmetrics - інструмент, за допомогою якого ви зможете побачити позиції вашого сайту в пошукових системах і мережах. Безкоштовна версія Searchmetrics дозволяє отримати чітке уявлення про те, наскільки популярний ваш сайт зараз. До того ж, ви також зможете дізнатися, які позиції займають ваші конкуренти.

Інструменти для прискорення сторінок

Не секрет, що фахівці Google включили швидкість завантаження сайту (і, отже, окремих сторінок) в алгоритм ранжирування сайтів. Тому не буде зайвим переконатися в тому, що ваш сайт завантажується досить швидко. Якщо ж результати перевірки будуть невтішними, не поспішайте засмучуватися. MotoCMS із задоволенням допоможе вам істотно збільшити швидкість завантаження вашого сайту .

PageSpeed ​​Insights

PageSpeed ​​Insights

PageSpeed ​​Insights - ідеальний інструмент для перевірки швидкості завантаження сайту. По-перше, за допомогою цього інструменту можна визначити швидкість завантаження сторінок як на комп'ютерах, так і на мобільних пристроях. По-друге, PageSpeed ​​Insights при необхідності допоможе вам виправити ситуацію. Виявлені проблеми будуть сортовані за пріоритетністю. Таким чином, ви зможете збільшити швидкість завантаження сайту, просто застосувавши пропозиції PageSpeed ​​Insights.

GTmetrix

GTmetrix

GTmetrix - ще один ефективний SEO інструмент. Як і PageSpeed ​​Insights, він вимірює швидкість завантаження вашого сайту і дає рекомендації по її підвищенню. Більш того, ви можете проаналізувати швидкість завантаження вашого веб-ресурсу в різних регіонах світу. Ви також можете запланувати щоденні, щотижневі або щомісячні тести, щоб ваш сайт завжди був оптимізований належним чином.

Інструменти для SEO аналізу

Інструменти з цієї категорії допоможуть вам провести глибоку SEO-перевірку вашого сайту. Одним словом, ці інструменти проаналізують, наскільки якісна оптимізація вашого порталу на сторінці і поза сторінки.

SEO SiteCheckup

SEO SiteCheckup

SEO SiteCheckup - безкоштовний інструмент, за допомогою якого легко виконати професійний SEO-аналіз і моніторинг. Всього за кілька кліків ви дізнаєтеся, яким бачать ваш сайт пошукові роботи. По завершенні аналізу система сформує SEO звіт. У ньому будуть вказані технічні недоліки, які можуть негативно впливати на позиції вашого сайту в пошуковій видачі.

SEO Workers

SEO Workers

SEO Workers - відмінний безкоштовний інструмент для аналізу оптимізації на сторінці. Система аналізує і визначає SEO-потенціал вашого сайту. Перевага інструменту в тому, що він аналізує не тільки мета-теги. SEO Workers використовує технологію, схожу на принцип роботи пошукових роботів.

Зрозуміло, до цього переліку увійшли деякі SEO інструменти для ефективного пошукового маркетингу. Можливо, ви знаєте інші ефективні рішення для SEO-оптимізації сайту? Розкажіть нам про них в коментарях! Ваш досвід напевно буде корисний новачкам в веб-індустрії і цікавий нам.

Що таке пошуковий маркетинг?
Що таке пошуковий маркетинг?
Але на чий сайт вони потраплять в першу чергу - ваш або вашого конкурента?
Можливо, ви знаєте інші ефективні рішення для SEO-оптимізації сайту?