Безкоштовний аналіз сайту онлайн

 1. Що таке аналіз сайту? Будь-який комерційний сайт прагне до популярності і затребуваності. Одні відвідувачі...
 2. технічний аналіз
 3. маркетинговий аналіз
 4. текстовий аналіз
 5. Методи аналізу сайта

Що таке аналіз сайту?

Будь-який комерційний сайт прагне до популярності і затребуваності. Одні відвідувачі стають клієнтами, інші - сприяють поширенню інформації про ресурс або бренд, але все це потребує стабільного і грамотному контролі.
Саме з цим завданням справляється аналізування сайтів в онлайн та ще й з ціною рівною 0, тобто безкоштовно.

Збільшення і стабілізація товарообігу і прибутку досягаються за рахунок зростання конверсії . Для цього сайт повинен займати високі позиції в пошукових системах і вигідно виділятися на тлі конкурентів.
Тому важливо весь час мати у своєму розпорядженні об'єктивною, достовірною та актуальною інформацією, використовуючи спеціальні програми або плагіни, які здійснюють експрес аналіз сайту онлайн.

Тому важливо весь час мати у своєму розпорядженні об'єктивною, достовірною та актуальною інформацією, використовуючи спеціальні програми або плагіни, які здійснюють експрес  аналіз сайту  онлайн

якісний аудит веб сайту дозволяє отримати відповіді відразу на кілька запитань:

 • Причини низької відвідуваності;
 • Ситуація на ринку;
 • Переваги і недоліки конкурентів;
 • Причини відмов;
 • Джерела, через які відвідувачі приходять на сайт.

Особливе значення перевірки сайту набуває в таких випадках:

 • При створенні нового сайту;
 • При поновленні і оновленні старого проекту;
 • Для проведення ефективної оптимізації ;
 • Для планування рекламної кампанії;
 • Для оцінки ефективності тих чи інших змін та нововведень;
 • Для пошуку нових можливостей при удосконаленні рекламних заходів.

пошукової аналіз

SEO аналізування блогів, сторінок, магазинів і каналів являє собою комплексне обстеження і оцінка якості оптимізації сайту. Без цього не обійтися для забезпечення стабільного просування і високих позицій в пошукових системах.
Аудит проводиться за певними ключовими фразами і іншим аспектам, що вказує на релевантність сайту просуваються запитам.

Така робота передбачає як обробку сайту в цілому, так і дослідження кожної сторінки зокрема.
Всі вони аналізуються на предмет відповідності вимогам пошукових алгоритмів, що дозволяє оцінити проект не тільки з точки зору відвідувачів, але і з позиції готовності до просування.

SEO аналіз сайту онлайн складається з декількох основних етапів:

 1. Попередня експрес-оцінка;
 2. Повноцінний аналіз всього контенту, незалежно від його типу;
 3. Структури ресурсу;
 4. Ключових фраз;
 5. Оцінка видимості сайту пошуковими системами;
 6. Перевірка наявності сайту в каталогах ;
 7. Пошукового просування і виявлення стратегічних помилок;
 8. вивчення показників цитування і PageRank ;
 9. Вивчення ринку та офіційний аналіз конкурентів .

Докладний аудит сео сайту онлайн без ціни, тобто безкоштовно дозволяє отримати докладні відомості про стан і зміст ресурсу. Тільки на основі цієї інформації можна планувати дійсно ефективну стратегію розвитку і маркетингову кампанію.
Своєчасні дослідження дозволяють утримувати руку на пульсі подій і своєчасно впроваджувати ефективні зміни.

технічний аналіз

Технічна аналітика сайту - ще один тип досліджень, необхідних для якісної і всебічної оптимізації ресурсу. Це дозволить відшукати всі проблеми технічного характеру, які перешкоджають повноцінному використанню та просуванню сайту . Технічний аудит давно вважається обов'язковим і невід'ємним заходом при плануванні подальшої стратегії.

Серед основних елементів, що не охоплює експрес перевірка сторінок онлайн, виділяються:

 • Оцінка надійності та стабільності роботи хостингу ;
 • Наявність технічних помилок у провайдера;
 • Перевірка коду на помилки;
 • Перевірка захищеності сайту і доступу до нього;
 • Пошук недоробок в структурі ресурсу;
 • Аналіз швидкості завантаження сторінок;
 • Посилальної структури;
 • Пошук помилок у внутрішньому ранжуванні сторінок;
 • Виявлення неіснуючих сторінок та інших технічних помилок.

Повноцінний технічний аудит дозволяє не тільки відшукати помилки, але і оцінити перспективи та потенційні можливості кожного конкретного ресурсу, незалежно від його складності і тематики.
Результат дослідження, представлений у вигляді звіту - корисна база для подальшого планування та виконання робіт.

Постійний офіційний аналіз функціональності сайту в інтернеті необхідний для оцінки зручності його експлуатації користувачами, а також для ефективної взаємодії з пошуковими системами.
Необхідно також відстежувати доступність і справність текстового, мультимедійного та іншого контенту. Всі використовувані технічні засоби, інструменти та прийоми повинні бути виправдані і раціональні.

Найважливіший елемент технічного аналізу - аудит меню ціна на який може бути різною, його зручності і функціональності. Саме меню сайту - його основний навігаційний елемент, який повинен оптимально задовольняти потреби користувачів, адміністраторів і пошукових систем.

Ретельно перевіряється також пошукової модуль, блоки оформлення замовлень і інші функціональні елементи. Окремо тестується модуль авторизації і реєстрації. Також важливо контролювати доступність каталогів, прайс-листів та інших елементів.

Говорячи про технічні засоби, аналізуються інструменти для:

 • Редагування розділів, сторінок і контенту;
 • Створення нових блоків і елементів;
 • Зміни структури сайту.

Такий грамотний підхід допоможе повністю оптимізувати роботу ресурсу. Це сприяє розширенню цільової аудиторії і успішному просуванню сайту на просторах мережі.

маркетинговий аналіз

Для проведення маркетингового аналізу проводиться контроль трафіку і відвідуваності сайту, дослідження його сприйняття пошуковими системами і вивчення інших основних характеристик.
Ретельно розглядається не тільки сам ресурс, а й його оточення. На ефективність маркетингової стратегії впливає архітектура сторінок, їх наповнення, якість подачі інформації, юзабіліті сайту, зручність навігації і багато іншого.

Окремий блок становить перевірка рекламних елементів. Це вивчення статистики сайту, аналіз компанії конкурентів, оцінка якості віддачі контекстної і інший реклами . У звіті містяться всі знайдені проблеми, а також потенційні можливості і перспективи для їх виправлення.

Маркетинговий аналіз офіційно можна проводити самостійно, за допомогою фахівців або з використанням відповідного програмного забезпечення і сервісів. Це дозволить комплексно підійти до просування ресурсу і планування рекламної стратегії.

текстовий аналіз

Текстова перевірка - окремий елемент аналізу контенту, який дозволяє визначити корисність, якість і актуальність вмісту ресурсу.
Саме від текстового наповнення залежить відвідуваність і рейтинги пошукових системах (наприклад Гугл і Яндекс), так що своєчасний аналіз видач дозволяє значно поліпшити ці показники.

Контент сторінок повинен бути релевантним пошуковим запитам, для чого проводиться аудит за ключовими словами сайту онлайн. Тексти повинні відповідати не тільки запитам користувачів, але і повністю відповідати на їхні запитання і очікування.
Такий контент завжди буде користуватися довірою пошукових систем.

Аудит текстів необхідний не тільки комерційним, а й будь-яким громадським чи соціальним проектам, незалежно від їх масштабів і тематики. Грамотність, унікальність і корисність контенту - найважливіший критерій при створенні сайтів.
Залежно від складності завдання, можна провести експрес -, вибірковий або повний аудит.

показник швидкості сайту відіграє важливу роль при його просуванні і оптимізації.

Як слід проводити АБ-тестування? Дізнайтеся про це з нашій статті .

Про те, кому потрібен онлайн консультант і скільки він коштує, ви зможете прочитати тут .

Статті по темі "Аналіз сайту онлайн"

Методи аналізу сайта

Це цілий комплекс заходів, для проведення якого існують свої хитрощі і загальноприйнятий порядок.

 • Цільова аудиторія
  Цільова аудиторія - базове маркетингове поняття. Це група людей, потенційно зацікавлених в конкретному проекті і результати його діяльності. Саме на таких споживачів повинна орієнтуватися стратегія продажів і рекламна кампанія.
  Визначення цільової аудиторії проводиться з кількома цілями. Воно необхідне, щоб остаточно виділити тематику ресурсу, а також провести аналіз ключових слів онлайн, адже семантичне ядро ​​складається саме за запитами користувачів.
  Аудит цільової аудиторії - відправна точка будь-якого аудиту, що охоплює цілий ряд елементів. Досліджується кількість і якість переходів, їх джерела, глибина переглядів, поведінкові фактори і багато іншого.
  Грамотна робота з аудиторією - запорука успіху будь-якого проекту.
 • Конкурентне середовище
  Аналіз конкурентного середовища передбачає дослідження всієї ніші і її лідерів. Це дозволяє оцінити особливості та перспективи обраного напрямку, а також визначити потенційну складність розкрутки сайту.
  Крім популярності і основних нюансів, оцінюється цитованість ресурсів конкурентів, проводиться аналіз посилань сайту онлайн і дослідження ключових запитів.
 • Семантичне ядро
  До семантичному ядру відносяться всі основні слова і фрази, які виступають в якості тематичних пошукових запитів. Саме за цими критеріями користувачі знаходять сайти, а пошукові системи формують видачу.
  Це одна з найбільш трудомістких частин аналізу, від якої залежить подальший аудит структури і вмісту.
  Для складання семантичного ядра використовуються різні технології і інструменти. Допомогти можуть спеціалізовані сервіси аналізу і статистики, а також асоціативні плагіни і власні напрацювання.
  Від грамотного складання семантичного ядра повністю залежить подальша розкрутка і внутрішня оптимізація ресурсу.
 • Пошукові системи
  Точне визначення поточного стану сайту за основними запитами дозволяє точно оцінить ситуацію і сформулювати ставлення до сайту з боку пошукових систем.
  Рейтинги багатьох ресурсів занижуються за рахунок неправильної подачі інформації, відсутність унікального або корисного контенту, попадання під фільтри і обмеження.
  Своєчасне виявлення таких чинників дозволить виправити ситуацію і вивести сайт на високі позиції після аналізу та комплексу заходів щодо сео просуванню.
  Аналіз в пошукових системах - досить проста і стандартна процедура. Існує безліч програм, які способи оперативно згенерувати результат, користуючись стандартними параметрами і критеріями.
 • Аналіз зовнішніх посилань
  Вхідні лінки - найважливіший фактор при ранжируванні, так що ніколи не можна забувати про аналіз посилань сайту онлайн. Пошукові системи уважно ставляться до накопиченої посилальної масі, враховуючи не тільки її кількість, але і якість.
  Природні лінки вказують на те, що користувачі цікавляться контентом ресурсу і самостійно діляться ним, зберігаючи відсилання до джерела. На основі отриманих даних можна оцінити реальну популярність і цитованість сайту серед цільової аудиторії.
  Це ще одна стандартна процедура, яка виконується автоматично.
 • структура сайту
  Аналіз структури сайту дозволяє визначити якість внутрішніх взаємозв'язків, а також розробити стратегію оптимізації, враховуючи вимоги користувачів і пошукових машин.
  Тут відслідковуються всі помилки, биті посилання, некоректні дані, якість перелинковки і інші елементи.
  На основі аналізу структури вибудовується ієрархічна схема, яка покращує юзабіліті і збільшує вагу сторінок для пошукових систем. Також досліджується рівень локалізації, зовнішнє оформлення, зручність використання, продуманість функціональних блоків.
  Це один з найважливіших елементів просування в топ видачі.
 • Відвідуваність
  Ще один спосіб оцінити популярність ресурсу у аудиторії, а також його затребуваність пошуковими системами.
  Це комплексний показник, який складається з ряду значень, включаючи глибину перегляду, переходи, джерела та інші поведінкові фактори. Для аналізу відвідуваності використовуються сервіси статистики, які здійснюють роботу по різної вартості і численні рейтинги.
 • код
  При дослідженні коду вивчається грамотність внутрішньої розмітки, використання тегів, скриптів і інших атрибутів. Окремо сайт перевіряється на валідність html коду.
 • контент
  Внутрішнього наповнення сайту охоплює не тільки текстової вміст, але також графічні і мультимедіа файли, заголовки, оформлення розділів і багато іншого.
  Весь контент повинен бути оптимізований під семантичне ядро ​​і подальше просування. Важливо пам'ятати, що вміст сторінки аналізується відповідно до її назвою.
 • юзабіліті
  Юзабіліті допомагає оцінити зручність навігації, оформлення, дизайну та інші фактори, що впливають на пошуковики.
  Таким чином можна виявити недоліки функціонування і виправити їх, відстежуючи поведінку користувачів для контролю результату.

Як приклад сервісу для аналізу і просування в Google і Yandex можна привести Мегаіндекс. Проект дозволяє провести всебічний SEO аналіз сайту, отримати дані про індексацію, Тиц і PR, і виходячи з отриманих даних розробити стратегію просування сайту.

Найчастіше обсяг робіт для здійснення комплексного аналізу сайту пропорційний складності і масштабності проекту. Важливо заздалегідь визначити конкретні цілі та завдання, на основі яких вибираються методи для подальшої організації процесу.


Що таке аналіз сайту?
Як слід проводити АБ-тестування?