Безкоштовний і грамотний SEO аналіз сайту. Успішно просуваємо сайт

Привіт друзі Привіт друзі! Для того, щоб просувати грамотно свій сайт, Вам необхідно зробити хороший SEO аналіз сайту. Багато цього не роблять, в тому числі і я, але скажу чесно, що сайт необхідно аналізувати, причому не тільки свій, а й конкурентів. Ми вже говорили з Вами про SEO аудит сайту - як його правильно робити і які поширені помилки бувають при аудиті. Але я хочу сказати, що в тій статті я розповідав про те, як і де замовляти SEO аналіз сайту. У даній статті ми розглянемо, як його можна зробити самостійно.

Є один чудовий сервіс, призначений для безкоштовного SEO аналізу сайту -. Так, можливо таких сервісів купа, але саме такого докладного я ще не бачив.

Перше, що кидається в очі з даного сервісу - це вартість Вашого сайту. Я не знаю, якими критеріями грунтується сервіс для оцінки вартості, але впевнений, що вартість не зовсім відповідає дійсності.

Також на сайті Ви можете дізнатися - кількість знаків у тегах: title, description, keywords. Це дуже важливо при складанні заголовків , Опису сайту, а також ключових слів.

Це дуже важливо при   складанні заголовків   , Опису сайту, а також ключових слів

Аналіз ключових слів, заголовка і опису сайту

Також, за допомогою даного сервісу Ви можете визначити хостера , Вік домену ну і інші подібні дані. Далі Ви можете проаналізувати, в яких каталогах складається Ваш сайт. Я тільки дізнався, що існує якийсь трастовий каталог - TDP і вже спробував в нього додати свій ресурс, що і Вам раджу, Ви ж нічого не втратите в цьому. За допомогою даного сервісу Ви можете перевірити і наявність вірусів на сайті .

Наступний розділ аналізу - це рейтингу Вашого ресурсу. Тут Ви можете побачити свій реальний PageRank , свій TrustRank , Ну і, звичайно ж, орієнтовна вартість Вашого сайту.

Також даний аудит сайту ви надає і різні графіки: графік змін показників сайту. Ще сервіс надає аудит посилальної маси сайту, це такий важливий показник (тут Ви можете дізнатися кількість зовнішніх посилань, рівень вкладеності посилань, а також кількість анкоров). Не забудьте подивитися на «заспамленності посиланнями», такий важливий показник при просуванні сайту.

Загалом, даний сервіс надає непоганий SEO аналіз сайту, причому це все безкоштовно. Якщо у Вас не деяких пунктах важить замочок, щось не переживається. Це означає, що Вам необхідно просто лише зареєструватися в системі.

Також радимо почитати на PressDev.RU