Безкоштовний інструмент аналізатора щільності ключових слів

 1. Що таке змагання?
 2. Якою повинна бути щільність мого ключового слова?
 3. Службові класифікатори Google
 4. Хороший порівняно з оптимальним порівняно з передозуванням щільності ключових слів
 5. Чи потрібно навіть використовувати програмне забезпечення для аналізу щільності?
 6. Примітки щодо використання для розрахунку щільності ключових слів
 7. Отримайте конкурентну перевагу сьогодні
 8. Знайдіть нові можливості сьогодні

Хтось ефективно DDoSing наш сервер, натискаючи цей інструмент тисячі і тисячі разів. Таким чином, тепер ми змушені вимагати реєстрації акаунта для використання цього інструменту.

Будь ласка, увійдіть використовувати цей інструмент. Якщо у вас ще немає облікового запису, ви можете безкоштовно зареєструвати його за 30 секунд тут .

Що таке змагання?

Щоразу, коли ви шукаєте щось у Google, ви бачите лише те, що займає. Ви не бачите сотень чи тисяч сторінок, відфільтрованих для занадто сильного натискання.

Якщо ви перебуваєте в темряві, які рівні щільності є розумними, подумайте про створення підходу після того, що працює зараз.

 1. пошук у Google цільового ключового слова
 2. захоплюйте 5 найпопулярніших сторінок з результатів пошуку
 3. проаналізуйте кожен з них на окремій вкладці за допомогою цього інструменту

Майте на увазі, що деякі високонадійні бренди займають більше рейтингу, виходячи зі своєї міцності бренда, ніж вміст на сторінці, тому, якщо ви створюєте вміст для більш нового та менш надійного веб-сайту, вам, ймовірно, буде краще приділяти більше ваги результатам менших & менш відомі веб-сайти, які все ще встигли зайняти рейтинг в Google.

Якою повинна бути щільність мого ключового слова?

Не існує єдиного оптимального або універсального відсотка щільності ключових слів. Кожен пошуковий запит є унікальним, а пошукові системи порівнюють (або нормалізують) документи з іншими основними документами, щоб визначити деякі їх конкретні порогові значення. Деякі ключові слова, такі як "кредитні картки", природно, виглядають як двословна фраза, тоді як інші терміни можуть бути більш поширеними. Крім того, деякі веб-сайти з високою довірою, які мають велику обізнаність, потужні дані про використання та надійні профілі посилань, швидше за все, можуть отримати більше повторень, ніж менші, менш надійні сайти.

Як загальне правило, що стосується частоти ключових слів ...

 • з довіреного корпусу внутрішнього контенту (наприклад, чийсь внутрішній пошук на сайті або бази даних з вибраними відомими авторами контенту), вище, як правило, краще
 • із широкого корпусу зовнішнього контенту (наприклад, загального пошуку в Інтернеті, де багато людей мають стимул намагатися грати в систему), менше, як правило, краще

Службові класифікатори Google

Коли Google розгорнув перше оновлення Penguin у квітні 2012 року , вони також розгорнули деякі на сторінках класифікатори, які карали деякі сторінки, які мали надмірне повторення слів.

Ледачі та неінформовані дешеві аутсорсингові письма мають тенденцію бути досить повторюваними - частково тому, що люди, заплачені словом, щоб вибити дешевий вміст, мають стимул роздути кількість слів, не мають стимулу до обрізання жиру і не мають стимулу робити глибокі дослідження. Проігноровані вказівки щодо віддалених рейтингів Google вказують на те, щоб рейтинги погано оцінювали повторюваний вміст з малою інформацією.

У цей день та вік основним використанням цих інструментів аналізу є не продовження набору щільності ключових слів, а скоріше зниження концентрації уваги на основних термінах, включаючи альтернативні словоформи, акроніми, синоніми та іншу допоміжну лексику.

 • Висока щільність: перебіг агресивного повторення (з точки зору сприяння підвищенню рейтингу основного терміна) є досить мінімальним, а висока щільність ключових слів збільшує ймовірність того, що сторінка може бути відфільтрована.
 • Низька щільність (з варіацією): більша кількість варіацій слів (з точки зору сприяння підвищенню ранжування для найрізноманітніших споріднених слів) є значною, а нижча щільність на основних термінах знижує ризик фільтрації сторінки.

У відео праворуч обговорюється оптимізація вашої стратегії SEO на сторінці як для конверсій, так і для включення варіантів ключових слів у вміст.

Хороший порівняно з оптимальним порівняно з передозуванням щільності ключових слів

Через веб-спам щільність сама по собі є досить поганим показником відповідності (див. Слайди 17 - 20 дюймів цей PDF-файл 2004 року від Google Amit Singhal).

Технологія раннього / примітивного пошуку була не дуже складною через обмеження програмного забезпечення та програмного забезпечення. Ці обмеження змусили ранні пошукові системи, такі як Infoseek, значною мірою покладаються на заголовки сторінок та інші скористання документами на сторінках для оцінки відповідності. За останні 15 років пошукові системи зросли набагато потужнішими завдяки Закон Мура . Це дозволило їм включити додаткові дані в їх алгоритми оцінки відповідності. Великою перевагою Google перед попередніми конкурентами був аналіз даних посилань.

Доктор Е. Гарсія пояснив, чому щільність була поганою мірою відповідності Щільність ключового слова нечуття .

 • Інші фактори ранжування
  • Пошукові системи можуть приділяти велику вагу віку віку домену, авторитету сайту, тексту прив'язки тексту, локалізації та даних про використання.
 • Кожна пошукова система має власні алгоритми зважування . Вони різні для кожної основної пошукової системи.
  • Кожна пошукова система має власну лексичну систему, яка допомагає зрозуміти пов'язані слова.
  • Деякі можуть надати більше ваги вищевказаним факторам, що стосуються домену та інших, а інші можуть надати трохи більше ваги вмісту на сторінці.
  • Заголовок сторінки, як правило, важить більше, ніж будь-який інший текст на сторінці.
  • Теги мета-ключових слів, теги коментарів та інші дещо приховані введення можуть мати меншу вагу, ніж копія сторінки. Наприклад, більшість масштабних пошукових систем гіпертексту наносять нульову вагу на мета-тег ключових слів.
  • Копія сторінки, що виділяється жирним шрифтом, пов'язана або в тезі заголовка, швидше за все, має більшу вагу, ніж звичайний текст.
 • Ваги відносні.
  • Якщо вся ваша сторінка знаходиться в тезі H1, який виглядає дещо вимкненим, і це не надає більшої ваги жодному тексту, оскільки вся копія сторінки знаходиться в ній.
  • Ви, мабуть, хочете уникати таких речей, як напівжирний текст H1, оскільки це сумнівно, це зробить сторінку більш актуальною.
 • Надмірне зосередження густини не вистачає на ряді фронтів.
  • Коли люди занадто зосереджуються на щільності, вони часто пишуть вміст, який люди не зацікавили б читати чи посилатись на них.
  • Багато запитів мають трохи випадковий характер. Приблизно 20% до 25% пошукових запитів є унікальними . Коли веб-майстри налаштовують копію сторінки на довільно більшу щільність, вони, як правило, видаляють деякі терміни модифікатора, які допомагають сторінці виглядати актуальною для багатьох пошукових запитів 3, 4, 5 та 6.
  • Семантичні пов'язані алгоритми можуть розглядати допоміжний словник при визначенні релевантності сторінки. Якщо ви витягли фразу ключових слів, на яку ви орієнтувались із копії сторінки, чи все-таки пошуковій системі було б легко провести математичне моделювання того, що це за фраза та про вашу сторінку з огляду на допоміжний текст? Якщо так, то ваш рейтинг буде набагато стабільнішим, і ви, швидше за все, класифікуєтесь на набагато ширший кошик відповідних ключових слів.

Чи потрібно навіть використовувати програмне забезпечення для аналізу щільності?

Ці типи інструментів все ще є досить цінними при використанні правильних стратегій . На наведені вище пункти посилалися, намагаючись виправити старі проблеми із застарілих порад, і справді просто згадувалося, як «оптимізація» для довільної точної щільності часто не вистачає позначки.

Використання інструментів аналізу все ще допоможе вам розкрити багато можливостей, зокрема:

 • переглядаючи сайти, що конкурують, і виявляти хороші фрази (та модифікатори) для використання у вмісті сторінки, які ви, можливо, не помітили при побіжному погляді
 • допомагаючи вам зрозуміти, чи не вдається синхронізувати сторінку з найвищими рейтингами
 • допомагаючи визначити, чи пише певний автор природно чи використовує надмірне повторення
 • ми також створили цей інструмент щоб допомогти вам порівнюйте сторінки поруч .

Коли я вперше потрапив у SEO-гру, я пам'ятаю деякі інструменти, які намагаються підказати мені вписатись у ці дурні довільні точні відсотки та зрозуміти (після факту), наскільки безрезультатним був лише мій гнів до такого програмного забезпечення. Таким чином, ми створили цей безкоштовний інструмент для обслуговування законних функцій інструментів густини ключових слів І застереження від деяких марних (і навіть контрпродуктивних) застосувань. ;)

Примітки щодо використання для розрахунку щільності ключових слів

 • Установки за замовчуванням : за замовчуванням цей інструмент ...
  • включає метатеги
  • не відображає слова, що входять до списку зупинок за замовчуванням або термінів із 2 або меншими символами.
   • Ви можете натиснути прапорець, щоб увімкнути та вимкнути будь-яку з цих функцій.
 • Стовбування:
  • якщо слово з’являється як частина більш тривалого слова, стебло може відображатися під кількістю слів основного слова
   • це особливо часто для таких речей, як множинна версія слова, що також зараховується під означуваною версією цього слова
  • щоб візуально виділити, де на сторінці з’являються терміни, ви можете скористатися нашою Панель інструментів SEO виділення функції

Отримайте конкурентну перевагу сьогодні

Ваші найкращі конкуренти роками інвестують у свою маркетингову стратегію.

Тепер ви можете точно знати, де вони займають місце, вибирати найкращі ключові слова та відслідковувати нові можливості, коли вони з’являються.

Ознайомтеся з рейтингом рейтингу ваших конкурентів у Google та Bing сьогодні за допомогою SEMrush.

Введіть конкуруючу URL-адресу нижче, щоб швидко отримати доступ до своєї історії організованих та платних результатів пошуку - безкоштовно.

Подивіться, де їх ранжують і побили!

 • Вичерпні конкурентоспроможні дані: ефективність досліджень у органічному пошуку, AdWords, Bing-рекламі, відео, медійних оголошеннях тощо.
 • Порівняйте через канали: використовуйте чиюсь стратегію AdWords, щоб сприяти зростанню SEO, або використовуйте їхню SEO-стратегію, щоб інвестувати в платний пошук.
 • Глобальний слід: відстежує результати Google для 120+ мільйонів ключових слів на багатьох мовах на 28 ринках
 • Дані про історичну ефективність: починаючи з останнього десятиліття до існування Панди та Пінгвіна, тож ви можете шукати історичні покарання та інші потенційні проблеми ранжування.
 • Без ризику: Безкоштовна пробна версія та низька щомісячна ціна.
Хтось ефективно DDoSing наш сервер, натискаючи цей інструмент тисячі і тисячі разів

Ваші конкуренти досліджують ваш сайт

Знайдіть нові можливості сьогодні

Знайдіть нові можливості сьогодні

Що таке змагання?
Якою повинна бути щільність мого ключового слова?
Що таке змагання?
Якою повинна бути щільність мого ключового слова?
Чи потрібно навіть використовувати програмне забезпечення для аналізу щільності?