Безкоштовний технічний SEO-аналіз сайту в Sitechecker.Pro

 1. легкий старт
 2. Користувальницький інтерфейс
 3. Плюси і мінуси
 4. Тест-драйв Sitechecker.Pro
 5. Пропозиції та рекомендації щодо виправлення помилок

Привіт шановні читачі seoslim

Привіт шановні читачі seoslim.ru! Ви веб-майстер, блогер, SEO-оптимізатор, на постійній основі займаєтеся створенням і просуванням сайтів ?

Тоді вам знайома проблема проведення комплексного аудиту сайту з метою виявлення помилок і формування списку рекомендацій щодо виправлення проблем.

Знайомтеся - повністю безкоштовний онлайн-інструмент для комплексного SEO-аудиту сайтів і це не демо-версія, кількість перевірок не обмежена.

Аналіз ресурсу по більш ніж 150 параметрами - метатеги, чистота і правильність коду, зовнішні і внутрішні посилання, і все-все-все, що тільки може знадобитися практикуючому фахівцеві по розкрутці веб-проектів.

І це ще не весь перелік булочок - по кожному пункту списку результатів перевірки надаються зрозумілі і практичні рекомендації щодо усунення проблем і поліпшення ситуації.

легкий старт

Сервіс комплексного аудиту сайтів sitechecker.pro працює за принципом "одного вікна", як сьогодні модно висловлюватися.

 1. На першому екрані браузера відвідувачеві пропонується поле для введення домену або URL піддослідного ресурсу.
 2. Праворуч - кнопка "Перевірити".
 3. Досить набрати або скопіювати адресу сайту в полі форми і натиснути кнопку, щоб процес пішов.

Досить набрати або скопіювати адресу сайту в полі форми і натиснути кнопку, щоб процес пішов

У міру процесингу зліва поступово з'являється і подовжується список результатів аудиту з усіх питань SEO, які тільки можуть зацікавити компетентного фахівця в сфері веб-розробки і пошукового просування.

Користувальницький інтерфейс

Окремо слід розповісти про інтерфейс ресурсу, який втілює найсучасніші тенденції веб-дизайну - простота і функціональність, нічого зайвого, що могло б відволікати користувача від досягнення мети.

 • Інтерфейс сайту реалізований у форматі Landing Page, одна сторінка з локалізацією на 10 європейських мов.
 • Трохи нижче форми для вставки URL, короткий опис функціоналу сервісу - докладний аудит сайту з високою швидкістю і рекомендаціями щодо усунення всіх помилок.
 • Ще нижче - скріншоти з наочними прикладами практичних тестів і текстовим оглядом суті кожної перевірки.
 • Ще нижче, для особливо допитливих користувачів, короткі відповіді на найбільш поширені питання - FAQ.
 • Все ще що-небудь незрозуміло? Тоді можна звернутися з додатковими питаннями, пропозиціями та побажаннями безпосередньо до розробників проекту за формою зворотного зв'язку, доступ до якої здійснюється шляхом натискання на довгу вертикальну кнопку праворуч з написом "Дайте нам відгук".

Висловлювати свої думки пропонується ще в соціальних мережах Twitter , Facebook і ВКонтакте .

У загальних рисах все зрозуміло, але де конкретика?

Читайте далі і ви пізнаєте потужний, високошвидкісний і багатофункціональний SEO-інструмент до самих глибин.

Плюси і мінуси

Слід трохи відволіктися і поміркувати про особливості появи саме такого сервісу і саме в такому форматі.

SEO-фахівцям і веб-майстрам добре відомо, як виглядають і як організовані альтернативні "старі, але золоті" сервіси такого роду.

 • Купа сторінок і розділів, купа кнопок, безліч налаштувань, нескінченні таблиці результатів аудиту, що видаються в неорганізованому порядку.

Висловлюючись короткими характеристиками - перевантаженість, заплутаність, повна відсутність юзабіліті і інтуїтивної зрозумілості.

Маючи справу з такими "перекрученими" сервісами мимоволі виникає неясне сумнів і навіть підозра, що розробники цілеспрямовано створюють враження, що аудит сайту - це завдання не для простих смертних.

 • "Пробуйте безкоштовно, намагайтеся розібратися, все одно у вас нічого не вийде і ви просто будете змушені замовити у нас платну послугу".

Щоб інтерпретувати нескінченні дані такого роду умовно-безкоштовних сервісів необхідно бути професором SEO, ніяк не менше. А вже щоб зробити висновки і зрозуміти, що ж потрібно робити для поліпшення ситуації з сайтом, і взагалі невідомо ким потрібно бути.

Напевно, цілим інститутом сучасного СЕО або, щонайменше "згуртованою командою досвідчених фахівців".

І що ж ми бачимо в результатах аудиту сервісу Sitechecker.pro?

Все гранично просто, послідовно, логічно і зрозуміло. А головне - практично.

Відразу після проведення аудиту (на це йде не більше хвилини) можна невідкладно приступати до виправлення помилок сайту з подальшим моніторингом та аналізом поліпшень в ранжируванні і трафіку.

Тест-драйв Sitechecker.Pro

В якості експерименту візьмемо довільний веб-ресурс і заб'ємо домен в адресний рядок, натиснемо "Перевірити" і дочекаємося результатів.

На зображенні нижче можна побачити результати аудиту нашого тестового проекту.

На зображенні нижче можна побачити результати аудиту нашого тестового проекту

Критичні помилки і попередження виділені червоними і жовтими позначками, щоб веб-майстер міг відразу побачити головні проблеми з сайтом.

Лівий блок сторінки ресурсу містить список проведених перевірок з зручним структуруванням по основних завдань SEO-аудиту.

 • Аналіз контенту.
 • Аналіз графіки.
 • Параметри SEO-оптимізації.
 • Зовнішній контрольний профіль і внутрішня оптимізація.
 • Швидкісні характеристики сайту і юзабіліті, окремо для мобільного і десктопного варіанту користування.

На фото нижче колаж, який об'єднує списки результатів по кожному розділу перевірок.

Тестування мобільного юзабіліті проводиться за допомогою сервісу від Google , Зручність в тому, що не доведеться окремо відвідувати Mobile-Friendly Test і витрачати дорогоцінний час.

Аналогічно розробники проекту рекомендую наступний збір статистики і аналіз результатів проведених заходів щодо усунення проблем, виявлених в процесі аудиту, проводити за допомогою Google Analytics і Google Search Console.

Пропозиції та рекомендації щодо виправлення помилок

Головне завдання для веб-майстри не в тому, щоб отримати нескінченні онучі даних, а в тому, щоб грамотно інтерпретувати отримані відомості і дізнатися, як практично виправляти помилки?

По кожній із них, відзначеному червоними і жовтими квадратиками з цифрами, надаються опису знайдених проблем.

Щоб дізнатися способи усунення помилок потрібно натиснути на зелену напис: "Як виправити".

Відкриється текст, що містить пояснення (з точки зору діючих алгоритмів пошукових систем), чому це є помилка і що робити, щоб її усунути.

Відкриється текст, що містить пояснення (з точки зору діючих алгоритмів пошукових систем), чому це є помилка і що робити, щоб її усунути

В даному випадку можна бачити, що під помилками SEO-оптимізації слід розуміти невідповідність стану будь-якого елементу на сайті і вимог пошукової системи.

З власного досвіду можу сказати, що сервіс Sitechecker.pro - цілком гідна, сучасна, а головне - надзвичайно зручна у використанні і проста в розумінні альтернатива "Screaming Frog SEO" і "WebSite Auditor", з їх переусложненность інтерфейсами і нерозшифрованими даними, що створює необхідністю залучати досвідчених SEO-фахівців для інтерпретації отриманих даних по тестах і аудитів сайтів.

А ви вже встигли перевірити свої сайти?

Все ще що-небудь незрозуміло?
У загальних рисах все зрозуміло, але де конкретика?
Pro?
А ви вже встигли перевірити свої сайти?