[Безкоштовно] 7+ Кращі Google оптимізовані теми WordPress 2019

 1. 1. FoogoPro
 2. 2. Колірний
 3. 3. Журнал MH
 4. 4. Geocraft V2: -
 5. 5. Компас
 6. 6. Swiftray
 7. 7. Roadfighter
 8. 8. Тема однієї сторінки
 9. 9. ZugoTopia

Завдяки WordPress, ми можемо швидко створювати онлайн-платформи так, як хочемо. Незалежно від того, чи хочете ви побудувати - блог-сайт, портфельний сайт, місцевий бізнес-сайт або веб-сайт електронної комерції, теми WordPress CMS і WordPress - це завжди вибір.

На сьогоднішній день параметри рейтингу пошукових систем значно розвинулися, і сайти почали відповідно адаптуватися до google та інших пошукових систем. Великою перевагою є дружній пошуковий сайт.

Також відвідайте -

[dlv dl_url = ”https://downloads.wordpress.org/theme/swiftray.1.0.2.zip” dl_text = ”Завантажити зараз” lv_url = ”https://downloads.wordpress.org/theme/swiftray.1.0. 2.zip ”lv_text =” dffsdfdsfs ”prev_domain =” inkthemes ”prev_first =” Завантажити швидке завантаження теми WordPress ”prev_second =” SwiftRay БЕЗКОШТОВНО ”prv_btn_text =” Завантажити зараз ”prv_btn_link =” https://downloads.wordpress.org/theme /swiftray.1.0.2.zip ”]

Так ось 7 тем WordPress, що Google і інші пошукові системи люблять.

Давайте їх краще дізнаємося.

1. FoogoPro

FoogoPro

Інформація про тему + Завантажити Демонстрація в прямому ефірі

Це проста і чиста тема WordPress з вбудованими опціями SEO. На замовлення для веб-сайтів, що належать до бізнес-організацій. Одним з кращих активів цієї теми є те, що ви можете використовувати її на необмеженій кількості доменів і для необмеженої кількості веб-сайтів. Як оптимізована конверсія тема, Foogo Pro поставляється з відмінними функціями, включаючи дивовижний слайдер, повну документацію, користувальницькі віджети, користувацькі шаблони, повністю реагують, великі варіанти дизайну та багато іншого.

2. Колірний

Колірний

Інформація про тему + Завантажити Демонстрація в прямому ефірі

Colorway знаходиться в одній з найпопулярніших тем на wordpress.org. Це було улюблене тих, хто любить так просто і професійно розроблені веб-сайти. Його оптимізований дизайн і дружнє розташування пошукової системи роблять його чудовою платформою для впевненого запуску будь-якого нового сайту. Ви можете налаштувати тему за допомогою простої панелі параметрів і керувати SEO за допомогою вбудованої панелі пошуку. Вона містить спеціальні стилі для сторінок Галерея та має додатковий шаблон сторінки з повною шириною. InkThemes запустила свою нову версію, яка поставляється з більш чуйним дизайном.

3. Журнал MH

Журнал MH

Інформація про тему + Завантажити Демонстрація в прямому ефірі

Журнал MH є популярною темою WordPress, яка ідеально підходить для професійних інтернет-журналів, динамічних новинних сайтів та інших проектів, пов'язаних з редагуванням. Ця тема WordPress журнал був закодований, зберігаючи кращі практики SEO на увазі, так що ви можете скористатися міцною основою для хорошого рейтингу в пошукових системах. Завдяки своїй гнучкості ви можете використовувати тему MH Magazine WordPress для будь-якого жанру контенту, наприклад, новини, спосіб життя, мода, спорт, музика, продукти харчування, подорожі, технології та багато іншого.

4. Geocraft V2: -

Тема така, що всі функції вашого бізнесу можна легко спільно використовувати за допомогою декількох функцій, які включені в тему, відповідна тема є темою каталогу з інтегрованою картою Google, карта чудова і величезна. є важливою особливістю теми.

Опція пошуку в темі може бути використана для пошуку вказаного об'єкта, за допомогою якого клієнти можуть безпосередньо отримати бажаний результат, для якого він або вона відвідав сайт.

Особливості GeoCraft V2 -

 • Кнопка виклику до дії для подання списку.
 • Пропонована пов’язана інформація про компанію в кінці кожної публікації.
 • Швидкий / швидкий пошук з новими додатками Ajax.
 • Спеціальні поля додають окремі списки.
 • Використовуйте соціальні ікони - єдиний список, як Facebook, Twitter, Pinterest.
 • Інтеграція Google Map.

Скористайтеся пропозицією і скачайте безкоштовно

Завантажити тему Натисніть тут, щоб дізнатися більше Переглянути демонстрацію

5. Компас

Компас

Інформація про тему + Завантажити Демонстрація в прямому ефірі

Компас - найкращий приклад бездоганної розробки теми без помилок. Ви можете зберегти його так само просто, як його основну конструкцію або зробити високий рівень налаштувань підтримкою своєї повної сумісності. Це стає більш дивовижним з реалізацією декількох віджетів, включаючи відео-віджети домашньої сторінки. З дивовижними анімаційними ефектами і фантастичними іконками, ваш сайт готується розмахувати ваших відвідувачів.

6. Swiftray

Swiftray

Інформація про тему + Завантажити Демонстрація в прямому ефірі

Швидкість завантаження веб-сайту є одним з важливих параметрів, коли мова йде про оптимізацію веб-сайту для пошукових систем. SwiftRay є надзвичайно легкою темою з мінімізованим кодуванням і фактично відома своїм швидким ставленням. Це, в кінцевому підсумку, призводить до кращого досвіду користувачів, коли користувачам зручно пересуватися по всьому сайту за дуже менший час. Вона дає користувачам змогу стилювати розділ навігації бажаним способом. Ви можете зберегти меню зверху, праворуч або ліворуч, у відповідному місці.

7. Roadfighter

Roadfighter

Інформація про тему + Завантажити Демонстрація в прямому ефірі

RoadFighter - найкраща проста тема для передових поколінь WordPress. Вона розвиває магнітне середовище на всьому сайті з чисто оформленими функціями, зручною навігацією, оптимізованим користувачем інтерфейсом і стилем тексту Unicode. Попередній користувальницький варіант опції обладнання допоможе вам побудувати бажаний бізнес-сайт протягом декількох хвилин.

8. Тема однієї сторінки

Тема на одній сторінці є сліпучою темою, в якій Google оптимізував тему, в якій можна обслуговувати всі бізнес-функції. Область з чотирма стовпцями - це те місце, де всі ексклюзивні послуги, надані вами, можуть бути розділені на певний розділ.

Таблиця ціноутворення є однією з кращих особливостей теми, де всі витрати на послуги, які ви пропонуєте, можуть бути виставлені за допомогою спеціального розділу. Розділ тематичної оцінки є місцем, де можна отримати всі відгуки клієнтів.

Особливості теми OnePage: -

 • Ексклюзивний розділ відео.
 • Таблиця ціноутворення.
 • Відкликання розділу.
 • Розділ команди для профілю партнерів.
 • Повзунок повної ширини.
 • 4 область стовпця.
 • Інтегрована карта Google.

Візьміть цю можливість і скачайте безкоштовну тему

Завантажити тему Натисніть тут, щоб дізнатися більше Переглянути демонстрацію

9. ZugoTopia

ZugoTopia

Інформація про тему + Завантажити Демонстрація в прямому ефірі

Це тема WordPress для блогів, журналів і новинних сайтів. Присвячена про-блогерам та особам, які займаються надто багато листа, ZugoTopia - це тема, яка забезпечує повну видимість вмісту та видавця. Особливості, які роблять ZugoTopia спеціальні включають в себе: повністю реагує шаблон дизайну, 7 кінцевих кольорів, кілька слайдів підтримки, Ajax заснована панель опцій, PSD документації, випадаючі меню, Ajax заснована панель адміністратора і багато іншого.

Підведенню

Таким чином, це були шість блискучих тем WordPress, які мають потенціал прийняття веб-сайту до нових висот успіху. Ось сподіваючись, що ви вибрали б свій вибір і, безумовно, встановите тему, яка б відточувала візуальний вигляд вашого сайту величезними межами і стрибками.

Біографія автора:

Софія Філіпс працює як професіонал у Росії користувальницька розробка компанії WordPress і любить обмінюватися інформацією про використання переваг WordPress найкращим чином. В даний час вона має значну кількість статей WP, пов'язаних з її ім'ям.