Біла оптимізація податків

Біла оптимізація податків - що це таке Біла оптимізація податків - що це таке?

З 2014 року посилився контроль держави над незаконними податковими схемами.

З'явилися нові види перевірок, збільшилася кримінальна і адміністративна відповідальність за податкові правопорушення.

Сервіс федеральної податкової служби АСК ПДВ-2 дозволяє ИФНС не тільки виявити поодинокі операції з ухилення від сплати податків, а й відстежити весь ланцюжок операцій по руху товарів і грошових потоків, і в таких умовах може існувати тільки для законна біла оптимізація податків.

24 жовтня 2014 року набрав чинності Федеральний закон № 308-ФЗ від 22.10.14 р відповідно до якого слідчим дали право порушувати кримінальні справи за статтями 198 і 199.1.

А це означає, що «за наявності приводу і достатніх даних, що вказують на ознаки злочину», слідчі порушать кримінальну справу самостійно, не чекаючи отримання з податкового органу укладення або інформації.

І, якщо Ви до сих пір використовуєте «обнальние схеми», в тому числі і для уникнення сплати ПДВ і видаєте 100% заробітної плати в конвертах, то «наявність приводу і достатніх даних» для слідчих довго шукати не доведеться.

Знання норм податкового законодавства РФ допоможе знайти найкращі способи організації ведення бізнесу з оптимізацією податкового навантаження і можливістю просування Вашої компанії на ринку.

Найважливіше і просте умова: виявивши факт, невідповідний або такий, що суперечить загальній практиці, інспектори легко доведуть, що в даному випадку застосовується незаконна схема ухилення від податків.

Наприклад, не буває так, щоб товар невідомого постачальника, у якого немає ні реклами, ні чинного фактичної адреси місцезнаходження, ні контактних телефонів для зв'язку, сам по собі виявився на складі вашої організації без відповідних транспортних витрат з вашого боку, при цьому ви не розплатилися з постачальником, і ніхто грошей не просить.

Також очевидно, що організація не може працювати тільки зі взаємозалежними компаніями за мінімальними цінами і собі в збиток, адже головна мета будь-якого бізнесу - отримання прибутку. Вкрай малоймовірно, щоб усі співробітники фірми одночасно звільнилися за власним бажанням і перейшли на роботу в одну і ту ж організацію, яка платить менше податків. І таких прикладів можна навести безліч.

Це були приклади небезпечного податкового планування.

Як же можна і потрібно законно оптимізувати податки?

наприклад:

  • Біла схема з Керуючим ІП дозволить оптимізувати страхові внески, ПДФО та частково ПДВ. (Стаття 42 ФЗ «Про товариства з обмеженою відповідальністю», стаття 69. п.1 абзац 3. Федеральний закон «Про акціонерні товариства»)
  • Зниження ПДВ через розстрочку платежу. (Лист Мінфіну №03-07-11 / 41787 21.08.2014)
  • Економія на сплаті страхових внесків за допомогою компенсацій.
  • Економія на ПДФО при оплаті медикаментів співробітникам.
  • Зменшення податку на прибути за допомогою товарного кредиту.
  • Зниження податку на прибуток Орендаря при проведенні ремонту.

І ще безліч білих законних способів оптимізувати оподаткування.

Як поєднати оптимальне податкове планування і дотримання норм Податкового кодексу та інших нормативно-правових актів?

Зверніться до професійного бухгалтеру і Ви будете впевнені, що він прорахує всі податкові та юридичні ризики, трудові і фінансові витрати, які спричинять за собою податкозберігаючі схеми, схвалювані податковими органами.

Успіхів і процвітання Вашому бізнесу!

Як же можна і потрібно законно оптимізувати податки?
Як поєднати оптимальне податкове планування і дотримання норм Податкового кодексу та інших нормативно-правових актів?