Білий Hat / Чорний капелюх SEO в 2018 році: Чи розглядаються місця розташування сторінок дверей?

 1. Що таке дверні сторінки? Оголошення Google 2015 року
 2. Що сталося далі? Сторінки "Розташування" та "Випробування"
 3. Вся справа в пошуковій оптимізації не полягає в обманюванні пошукових систем; це надати людям вміст,...
 4. Обмеження не працюють
 5. Це дійсно дверна сторінка, якщо я посилаюся на неї в навігації?
 6. Чи можна мати сторінки розташування, якщо вміст унікальний?
 7. Чи повинні ми потім видалити всі сторінки нашого міста?
 8. Чи відповідає ваш сайт найкращим методам SEO? Запитайте безкоштовну консультацію на сайті знайти!
 9. Різниця між цільовими сторінками та сторінками дверей

У цій першій частині SEO White Hat / Black Hat у 2018 році ми розглядаємо, як Google визначає дверні сторінки, тактику, яку використовують SEO в 2015–2017 роках для сторінок розташування та міста, і як ці обхідні шляхи будуть повністю негативними, якщо ви їх спробуєте 2018

У цій першій частині SEO White Hat / Black Hat у 2018 році ми розглядаємо, як Google визначає дверні сторінки, тактику, яку використовують SEO в 2015–2017 роках для сторінок розташування та міста, і як ці обхідні шляхи будуть повністю негативними, якщо ви їх спробуєте 2018.

* Тримайте руки разом * По-перше, давайте повернемося вчасно, щоб побачити, як Frenzy Сторінки Дверей почалася знову в 2015 році.

Що таке дверні сторінки? Оголошення Google 2015 року

Ще в 2015 році, що минув 12 років тому в Інтернеті, Google нагадала всім про Doorway Pages і попередила SEO, що вони почнуть карати сайти, які використовували дверні сторінки.

Ось оновлене визначення - швидше, серія питань - прямо з ротової породи . Якщо ви можете відповісти "так" на ці запитання, ви, ймовірно, переглядаєте сторінку входу:

 • Чи є мета оптимізації для пошукових систем і перенаправлення відвідувачів у фактичну чи релевантну частину вашого сайту, або ж вони є невід'ємною частиною досвіду користувача вашого сайту?
 • Чи є сторінки, призначені для ранжування на загальні терміни, але вміст, представлений на сторінці, дуже специфічний? негатив
 • Чи дублюють сторінки корисні об'єднання елементів (розташування, продукти тощо), які вже існують на сайті з метою захоплення більшої кількості пошукового трафіку?
 • Ці сторінки зроблені виключно для малювання партнерського трафіку та надсилання користувачів без створення унікального значення в контенті чи функціональності?
 • Чи існують ці сторінки як «острів»? Чи важко або неможливо перейти з інших частин вашого сайту? Чи є посилання на такі сторінки з інших сторінок сайту чи мережі сайтів, створених лише для пошукових систем?

Прочитайте повне оновлення в Офіційному блозі Google .

Це оновлення, на жаль, призвело до ще більшої плутанини.

Що сталося далі? Сторінки "Розташування" та "Випробування"

У 2015 та 2016 роках, як це видно з сотень і тисяч повідомлень на цю тему, деякі SEO-компанії вирішили, що вони можуть зберігати сторінки розташування, якщо вони працюватимуть над новими питаннями Google. Вони намагатимуться об'їхатись, якщо вони будуть позначені як дублікати вмісту , додаючи милі анекдоти про кожне місцеположення або посилаючись на місцеві орієнтири. Вони додають посилання на сторінки в їх навігації, щоб їх можна було переглядати органічно .

У 2015 році деякі SEO-компанії фактично рекомендували цю тактику. Інші SEO-компанії вирішили почекати і подивитися, як швидко сайти побачать зміни в рейтингах пошуку. У 2016 та 2017 роках ми продовжували досліджувати тему та рекомендували нашим клієнтам не намагатися ці обхідні шляхи, навіть якщо вони не бачили жодних негативних наслідків у своєму рейтингу пошуку.

До того часу, коли ми почали працювати над нашими звітами SEO 2018, нам потрібно було звернути увагу на сторінки розміщення для нового року стратегії пошукової оптимізації для кожного з наших клієнтів.

Коли я ознайомився з цими прикладами сторінок хорошого розташування, наведених між 2015 та 2017 роками, те, що я знайшов, мене здивувало. (Ви ніколи не думаєте, що ваші передбачення збудуться, чи не так?)

Ці сторінки повністю відсутні в результатах пошуку. Деякі цілі сайти навіть були замінені страшними сторінками "Ми знаходимося на стадії будівництва".

Ось те, що ці SEO-компанії та їхні клієнти виявили настільки важко, надто пізно:

Вся справа в пошуковій оптимізації не полягає в обманюванні пошукових систем; це надати людям вміст, що відповідає їх пошукам.

Цвіте це

Будь-який "обхідний шлях" до оновлення алгоритму пошукової системи вважається чи буде вважатися чорною капелюхом.

Ось як ви знаєте, якщо ви граєте з правилами Google або будь-якими іншими пошуковими системами: якщо ви намагаєтеся обдурити або обійти алгоритм, ви робите це неправильно.

Ось обхідні шляхи, які, можливо, працювали тоді, але не працюватимуть зараз.

Обмеження не працюють

Перша тактика полягала в тому, щоб посилатися на ці сторінки міста в їх навігації в спадному меню "Місцеположення, що подається" або як список міст у нижньому колонтитулі. Їхня думка була:

Це дійсно дверна сторінка, якщо я посилаюся на неї в навігації?

Відповідь: Так. Посилання на ваші сторінки міста або місця розташування у вашій навігації, заголовку або нижньому колонтитулі не дають змоги магічно повідомити пошуковим системам, що це законна сторінка. Пам'ятайте всю точку SEO, вище.

Друга тактика полягала в тому, щоб додати анекдоти і посилання на місце розташування в копії на сторінці. Ця додаткова копія буде відрізняти її від інших сторінок розташування і, сподіваюся, збереже сайт від позначки з дублюванням вмісту.

Чи можна мати сторінки розташування, якщо вміст унікальний?

Це залежить. Вміст повинен бути унікальним, так, але він також має бути релевантним як для контексту, так і для користувача.

Проблема з додаванням тексту наповнювача в спробі урізноманітнити вміст полягає в тому, що це ... чекає ... текст заповнювача. Приємно згадати, що ви виросли в цій місцевості, але додавши п'ять абзаців про те, наскільки вам дуже подобається місто (один приклад 2015 року), не дуже корисно для відвідувача вашого сайту, особливо якщо решта вмісту дублюється. з інших сторінок. Ваші пошукові рейтинги будуть страждати, якщо ви це зробите. (Приклад 2015 року зник з результатів пошуку.)

Розглянемо, що хоче користувач. Чи хочуть вони почути детальну інформацію про місто, в якому вони вже живуть, на сайті, де продаються пилососи? Напевно, ні. Вони знаходяться там, щоб отримати інформацію про ваші продукти. Чи приємно знати, що бізнес має місцеве з'єднання? Звичайно. Але ви можете надати цю інформацію на своїй сторінці, у реченні чи двох на домашній сторінці або в короткому заголовку в нижньому колонтитулі.

Якщо ви хочете написати любовний лист або особистий нарис про те, наскільки ви любите своє місто, опублікуйте його як повідомлення в блозі. А ще краще подайте його до місцевої газети чи блогу, присвяченого розташуванню. Потім ви отримуєте своє ім'я для більшої аудиторії, використовуючи вміст, відповідний цьому контексту.

Чи повинні ми потім видалити всі сторінки нашого міста?

Якщо ви маєте фізичне місцезнаходження в місті, створіть сторінку для цього місця . Ви можете включити годинник, адресу та / або карту, контактну інформацію, пов'язаний номер телефону та фотографії, унікальні для цього місця.

Щоб оптимізувати сторінку розташування, переконайтеся, що ваш H1 не є спамом, не вказуйте ключові слова з містами із гіперпосиланнями, не вказуйте занадто багато посилань і переконайтеся, що ваше націлене ключове слово не конкурує з ключовими словами на інших сторінках на вашому сайті. Ось приклад того, що НЕ пов'язано з назвами сторінок:

 • Фарго ND Комерційні вікна для чищення
 • Очисники вікон Morhead MN
 • Очисники вікон Grand Forks ND
 • Детройт Озера MN Комерційні Вікна Cleaners

Не тільки всі ці сторінки намагаються класифікувати за "комерційні засоби для чищення вікон", але дві намагаються зарахувати до "MN комерційні засоби для чищення вікон". Змінюйте ключові слова для кожної сторінки - найменш можливим спамом.

Зосередьтеся на своїх службах або продуктах і на фізичних місцях. Зробіть свої зони обслуговування зрозумілими для користувачів і для переліку таких сайтів, як Google, Facebook і Yelp, використовуючи їхні місцеві інструменти.

Пам'ятайте, що користувач є найважливішим фактором при створенні сторінок і створенні контенту. Завжди думайте про те, що користувач потребує і хоче.

Чи відповідає ваш сайт найкращим методам SEO? Запитайте безкоштовну консультацію на сайті знайти!

Google's 2018 Визначення дверних сторінок

Ви можете прочитати Поточне визначення сторінок входу в Google в їх керівних принципах якості. Ось кілька прикладів, які вони дають у дверях у 2018 році, наголошуючи:

 • Наявність кількох доменних імен або сторінок, націлених на певні регіони чи міста, які направляють користувачів на одну сторінку
 • Сторінки, створені для пересилання відвідувачів у фактичну чи відповідну частину вашого сайту (сайтів)
 • Значно подібні сторінки , які ближче до результатів пошуку, ніж чітко визначена ієрархія, що переглядається

Різниця між цільовими сторінками та сторінками дверей

А як щодо цільових сторінок? Чи є цільові сторінки дверними сторінками?

Відповідь трохи складніше ... тому що сама термінологія неоднозначна.

Google Analytics, принаймні на даний момент, використовує термін "цільові сторінки" для опису сторінок, які відвідувач веб-сайту приходить спочатку. Це може включати домашню сторінку, навігаційні сторінки верхнього рівня, публікації в блогах і сторінки заклику до дії.

У маркетинговій кампанії цільова сторінка - це сторінка, створена спеціально для надання користувачам дзвінка до дії . Ви створюєте оголошення в Інтернеті, в соціальних мережах, у друкованому вигляді або в дикій природі - і тоді ви виганяєте людей, які бачили цю об'яву, на цільову сторінку вашого сайту. Деякі маркетингові компанії навіть створюють для цього мікросайти. При створенні кампанії, подібної до цього, компанії не хочуть, щоб ці сторінки із закликом до дії були оптимізовані для пошукових систем, тому що тоді вони не зможуть дізнатися, чи це була їхня об'ява або їхня SEO, яка отримала їх провідниками чи переходів.

У компанії Esultants ми розглядаємо сторінки верхнього рівня як цільові сторінки, незалежні від рекламних кампаній. Ми оптимізуємо сторінку для користувачів, в першу чергу, пошукові системи, а також аналітику третинної. Спочатку користувач має намір. Чи надаємо ми інформацію, яку хоче слухача? Далі йде зручність використання. Чи полегшує ми користувачу зробити наступний крок, чи то за допомогою чіткої заклику до дії або простої організації веб-сайту?

Коли наші клієнти хочуть запустити кампанію, ми рекомендуємо створити нову цільову сторінку для кампанії, яка не зазначена в їхній основній навігації, або оптимізована для пошукових систем, або ми налаштуємо їх для перегляду ефективності їхнього оголошення ніж SEO.

Подобається ця стаття? Надішліть його на Facebook , Цвіте його або Закріпіть його .

Закріпіть це Закріпіть це

Що таке дверні сторінки?
Чи можна мати сторінки розташування, якщо вміст унікальний?
Чи повинні ми потім видалити всі сторінки нашого міста?
Чи відповідає ваш сайт найкращим методам SEO?
Що таке дверні сторінки?
Чи є сторінки, призначені для ранжування на загальні терміни, але вміст, представлений на сторінці, дуже специфічний?
Ці сторінки зроблені виключно для малювання партнерського трафіку та надсилання користувачів без створення унікального значення в контенті чи функціональності?
Чи існують ці сторінки як «острів»?
Чи важко або неможливо перейти з інших частин вашого сайту?
Чи є посилання на такі сторінки з інших сторінок сайту чи мережі сайтів, створених лише для пошукових систем?