Білоруські хештеги в Інстаграм

 1. Подивимося, як це робиться.
 2. А вони точно потрібні, ці хештеги?
 3. Список білоруських хештегів

Інстаграм - це величезна кількість зображень в самих різних категоріях. У серпні 2012 року кількість фотографій досягло 150 мільйонів штук. Значить, зараз - під 200 мільйонів. Як ви прекрасно розумієте, пошук чогось потрібного в таких масивах - завдання не з простих.

Так ось, щоб не потонути в цій каші і були придумані так звані хештеги. Хештег - це слово, що починається з символу «решітка» (#) і служить для позначки приналежності до будь-якої теми, обговорення або події. Хештеги використовуються в твіттері, в блогах (мітки), та й взагалі, багато де. Інстаграм не став винаходити колесо і також застосовує ці короткі мітки-хештеги. Коли ви завантажуєте своє фото в Інстаграм, то можете крім назви додати і кілька хештегів.

Подивимося, як це робиться.

1. Завантажуємо фото в додаток Інстаграм. Даємо назву. У заголовку можна написати і хештеги, але я так чомусь не роблю. Якщо ви расшарівать фото в твіттер, то хештеги в заголовку стануть хештег і в твіттер. Таким чином, в заголовку краще написати один-два хештегом.

2. Після того як фото завантажене, йдемо в коментарі і вставляємо в коммент потрібні нам хештеги. У мене є кілька списків хештегів, які я просто копіюю з блокнота.

Ось мій звичайний список, кому цікаво:

#photooftheday #instagood #igersoftheday #gf_daily #contestday #instagramhub #jj #jj_forum #gang_family #gfoftheday #minsk #belarus #porusski #gf_russia #gmy #clubsocial # ink361_mobile #bnw #blackandwhite #bwsquare #picsta #igersoftheday #instamood

3. Ну ось, все готово, наші хештеги починають працювати і приносити нам нових передплатників:

А вони точно потрібні, ці хештеги?

Часто мене запитують - а навіщо так багато цих хештегів, вони адже тільки заважають. Відповідь проста - якщо ви не дуже хочете, щоб ваші фото хтось дивився, то можна піти в приватний режим і не задавати дурних питань. Не потрібні перегляди фото, не потрібні коментарі? - не ставте хештеги. Все гранично ясно.

Кожен день я переглядаю хештеги, які в силу як їх то причин мене цікавлять. Не в останню чергу, до них відносяться мітки по фотографіях з Білорусі. Все-таки, я тут живу, і мені цікаво, що відбувається навколо. При цьому, багато хто скаржиться і ниють, що Інстаграм - це купа гівна і нічого більше. На що я відповідаю, - робіть шедеври, ніхто не забороняє. І розбавляйте ними це гівно. Буде світліше.

Інстаграм зі свого «району» дозволяє бачити те, що ніякі інформагентства не дадуть - картинка як є, тут і зараз. З фільтрами, без фільтрів, прикрашена чи ні - це погляд людини зсередини, і я поважаю цей погляд. Про художні цінності можна говорити довго і безуспішно, але, повірте, і в Інстаграм вистачає шедеврів.

Так ось, більш менш постійно я переглядав фотографії, що стосуються Білорусі. Роблю я це за допомогою хештегів. Ось, дивіться як це просто. Заходимо в інстаграм, друга кнопка зліва внизу біля (Home - будиночка), тиснемо на неї, зверху в рядку пошуку набираємо хештег (без знака #), тикаємо на вкладку Hashtags (якщо вибрати Users - буде пошук по користувачах), я набрав minsk і тиснемо Search for «minsk». У підсумку нам вивалюється список хештегів, куди включається слово minsk.

Як ми бачимо, на 29 листопада 2012 року з хештегом #minsk в Інстаграм було 52886 фотографій. Тиснемо на #minsk і отримуємо перегляд фотографій, який можна глянути на всю широчінь, лайкнути і прокоментувати.

Список білоруських хештегів

,  ,  ,  ,  ,  ,  ,  ,  ,  ,  ,  ,  ,  ,  ,  , , , , , , , , , , , , , , , , ,

Як бачите, цих хештегів не так і багато. Ви можете і самі придумати і привласнити своєї фотографії будь-хештег, тільки сенсу в цьому особливо немає, якщо тільки ви не збираєтеся якось його розкручувати. Так що, краще користуйтеся і розвивайте те, що вже існує.

Ну і наостанок - якщо я тут щось забув або втратив, або вихотіте, щоб ваш хештег потрапив в цей список і став популярним, пишіть мені, домовимося.

До речі, наступний матеріал планується про популярних і цікавих користувачів білоруського сегмента Інстаграм. Буде багато посилань і імен. Надсилайте та залишайте в коментах, якщо ви вважаєте себе (або кого-то еще) гідним цього списку, хочете отримати нових шанувальників і цікаві коментарі - ласкаво прошу.

Будьте здорові і хороших кадрів.

схоже

А вони точно потрібні, ці хештеги?
Не потрібні перегляди фото, не потрібні коментарі?