Біржі посилань як інструмент SEO

Кожен оптимізатор рано чи пізно стикається з необхідністю купувати посилання

Кожен оптимізатор рано чи пізно стикається з необхідністю купувати посилання. І хоча багато хто стверджує, що головним інструментом SEO є якісний унікальний контент, часто бувають випадки, особливо в висококонкурентних тематиках, коли одним тільки контентом в топ НЕ виб'єшся. Ось і доводиться купувати посилання.

Якщо у Вас виникло намір купити посилання на свій сайт, можна піти двома шляхами - або купити безпосередньо у власника сайту, або звернутися на біржу гіперпосилань. У покупки безпосередньо у власника є свої переваги, оскільки Ви можете заощадити на комісії сервісу (біржі), але з іншого боку є певні ризики, що веб-майстер може зняти Вашу посилання, а біржа все ж дає деякі гарантії.

Тепер поговоримо про те, де можна купувати гіперпосилання.

Найпопулярніша російська біржа SAPE.RU (В народі - сапа) має ряд незаперечних переваг - по-перше, у неї величезна база сайтів для розміщення посилань, по-друге - досить зручний і продуманий інтерфейс. На сапі можна купувати як тимчасові посилання (з подобової оплатою), так і вічні, але вічними там трохи туговато. Для цього я б порадив інші біржі.

GOGETLINKS.NET - біржа вічних посилань, орієнтована на просування в Яндексі. У базі в основному блоги, але є й інші сайти. Тут, до речі, можна замовити покупку посилання (постового) в новому, ще не проіндексованого Яндексом матеріалі або в уже проіндексованих (на Ваш вибір). Відбір майданчиків і ціноутворення відбувається спираючись на тИЦ Яндекса, тому я і написав, що вона орієнтована на просування в Яндексі. Але якщо Ви там купите посилання, то зрозуміло, що буде ефект і для просування в Гуглі.

GETGOODLINKS.RU - біржа вічних посилань, орієнтована на просування в Гуглі. Тут відповідно ціноутворення спирається на Alexa Rank сайту і PageRank сторінки. Причому біржа дає гарантію на 3 місяці, що PageRank не знизиться. Якщо все ж знизиться - Вам або повернути гроші, або перенесуть посилання на сторінку з таким же PR, який ви оплатили.

Досить зручно працювати з цими двома біржами - буває даси веб-майстру завдання вставити якийсь анкор до статті, а він під твій анкор цілий тематичний пост напише. Хоча є й такі хитруни, які вставляють Ваші посилання в копіпаст. Тому тут потрібно все ретельно перевіряти, і витрати часу тут дещо більше, в порівнянні з роботою з сапою. Детальніше про просування вічними посиланнями читайте в цій статті: " Просування вічними посиланнями ".

Ну і ще у вас може виникнути питання - які посилання купувати - вічні або тимчасові? На перший погляд здається, що вічні надійніше і безпечніше - і так воно і є, але разом з тим і дорожче, тому що відразу потрібно викласти суму за весь час розміщення посилання. В сапі, наприклад, ви платите кожен день дрібними сумами, тому цей варіант буде вигідним або при обмеженому бюджеті, або коли Вам потрібно короткострокове просування і немає сенсу вкладатися в довгострокове розміщення.

Так що думайте, вибирайте. Є ще багато інших бірж посилань, я тут написав тільки про тих, якими сам користуюся при купівлі посилань. А де купуєте гіперпосилання Ви?

Ну і ще у вас може виникнути питання - які посилання купувати - вічні або тимчасові?
А де купуєте гіперпосилання Ви?