Бізнес-конференція «Маркетинг та продажу». ділимося враженнями

Освіта ринку, його розвиток і висновок на якісно новий рівень - ось те, до чого ми прагнемо і над чим щодня працюємо. Тому, на бізнес-конференції «Маркетинг і продажі», яка відбулася 25 травня в Kharkiv Palace, ми виступили не тільки в якості доповідачів, а й офіційними партнерами заходу. Організатором конференції виступив тренінг-центр «Лідер».

Подібного роду подія унікально не тільки для Харкова, але і для всього українського ринку конференцій, бо серед спікерів були представники різних сфер бізнесу: президент корпорації «Фактор», топ-менеджер компанії «Укренерго», маркетологи, бізнес-коучі та підприємці.

Отримати свою порцію практичних порад і мотивацію до дії прийшло понад 150 осіб - тих, хто прагне підвищити ефективність від свого бізнесу, розширити ринки збуту і отримати більше клієнтів.

Конференцію відкривав керівник тренінг-центру «Лідер» Сергій Єфремов з доповіддю про те, як побудувати ефективну систему продажів в бізнесі. Сергій звернув увагу аудиторії на важливість багатоканального підходу в продажах. Тобто, щоб бізнес був успішним, необхідно мати 50 каналів, звідки ви можете отримувати клієнтів. Ця цифра актуальна саме для ринку України, в той час як в США вона в рази більше.

Виступ Єфремової Людмили Володимирівни «Тайм-менеджмент для керівників» викликало великий інтерес у публіки, бо тема неймовірно жива і актуальна. Людмила Володимирівна озвучила ряд корисних прийомів, завдяки яким можна встигати більше за менший час. Щоб підвищити особисту ефективність потрібно використовувати матрицю Ейзенхауера, відповідно до якої є 4 типи справ: «терміново і важливо", "не терміново і важливо», «терміново і не важливо", "не терміново і не важливо». Більше про те, як поліпшити свою систему тайм-менеджменту можна прочитати тут .

Спеціальним гостем конференції став президент корпорації «Фактор» Політучій Сергій Якович, спілкування з яким проходило в форматі відкритого діалогу: слухачі із залу задавали питання, а Сергій максимально докладно і щиро на них відповідав. Наприклад, на питання про делегування, Сергій відповів, що прийшов до цього не відразу, і навіть коли компанія вже стала численною, він все одно все наради проводив самостійно. В результаті чого, навіть кинув палити, бо часу на перерви не залишалося зовсім, і він розумів, що куріння в присутності всієї команди нешанобливо.

Про особистої ефективності керівника повідав Олександр Максюта, топ-менеджер «Укренерго». Він розповів про те, що сам прокидається о 5 ранку, обов'язково читає книгу, і взагалі - саме вранці можна приділити час собі, так як навколишній світ ще занурений в сон. Олександр також наголосив на необхідності створення особистого бренду для керівника і важливість навчання співробітників та плекання кадрів.

Від нашої команди на конференції виступали Роман Катеринчик, Михайло Хлебков і Катерина Дев'яткіна.

Роман розповідав про створення успішного сайту і ключових складових, які сприяють зростанню ефективності веб-проекту.

Родзинку виступу Романа додав той факт, що у разі форс-мажорних обставин слайди доповіді не запустилися на проекторі. Але виступ Романа було настільки насиченим і живим, що дана обставина зіграло навіть на користь. Але вам, все ж, пропонуємо подивитися презентацію:

Доповідь Катерини був присвячений комплексному підходу до стратегії інтернет-маркетингу.

Доповідь Катерини був присвячений комплексному підходу до стратегії інтернет-маркетингу

Катерина озвучила ключові канали, які при грамотному підході значно підвищать продажу і будуть сприяти регулярному розвитку бізнесу. Детальніше про ефективне інтернет-маркетингу в презентації:

Михайло розклав по поличках методи конвертації відвідувачів сайту в клієнтів, у всіх подробицях розглянув структуру воронки продажів для інтернет-магазинів, а також приділив велику увагу поняттю конверсії і способах її підвищення.

А ще, відвідувачів конференції чекало багато сюрпризів. Між кожним доповіддю розігрувався корисний презент: безкоштовні тренінги, книги, курси. Від нашої компанії також був подарунок: книга Ігоря Ашманова «Оптимізація і просування сайтів в пошукових системах».

На завершення конференції Сергій Єфремов сказав мотивуючу мова. Він зробив акцент на те, що мало прослухати всю ту інформацію, яка була представлена ​​спікерами події. Важливо протягом 72 годин все це, або хоча б частину з почутого, реалізувати. Адже успішних людей якраз і відрізняє швидкість впровадження. Важливо не просто думати про те, як зробити свій бізнес ефективним, важливо робити свій бізнес ефективним!