Бізнес-маркетинг пошукових систем з SEO, SEM і SMM

 1. Оптимізація пошукової системи (SEO)
 2. Маркетинг пошукової системи (SEM)
 3. Маркетинг у соціальних мережах (SMM)
 4. Нові можливості для бізнесу
 5. SEO дизайн
 6. Google
 7. Чорний капелюх SEO
 8. Білий капелюх SEO
 9. Тактика і аналіз

Зростаюча популярність пошукових систем, таких як Google, і нещодавно соціальні медіа, свідчить про те, що підприємства використовують багато нових типів цифрового маркетингу

Зростаюча популярність пошукових систем, таких як Google, і нещодавно соціальні медіа, свідчить про те, що підприємства використовують багато нових типів цифрового маркетингу. Через поширене непорозуміння ми хотіли розірвати відмінності між найпоширенішими типами цифрового маркетингу; SEO, SEM і SMM, а потім пояснити, як вони важливі для вашого бізнесу і, що більш важливо, як і коли їх використовувати.

Оптимізація пошукової системи (SEO)

Після більш ніж десятиліття боротьби зі спамом Black Hat SEO пошукові системи пожвавилися і формулювали подібних Рекомендації Google щодо SEO . Більше не SEO про маніпулювання назв сторінок, мета-тегів і Wordpress блогів, ні ... успішний SEO тепер повертається до простого завдання створення корисного контенту в високо читаному форматі, просто і просто. Не є інструментом для поліпшення ранжирування сторінок в результатах пошуку або короткострокового SEM.

Маркетинг пошукової системи (SEM)

Індустрія SEM коштує мільярди фунтів стерлінгів, що підтверджує, що плата за розміщення та рекламу з оплатою за клік є вимірною рентабельністю інвестицій для підприємств, нещодавно включаючи маркетинг соціальних медіа (SMM), а також SEO. Для підприємств на бюджет, SEO маніпулювання виявилася популярною альтернативою, але ROI, як правило, переоцінені в порівнянні, і пошукові системи звик до такої SEO Black Hat.

Маркетинг у соціальних мережах (SMM)

Поведінковий маркетинг - це наступний прогрес у бізнес-маркетингу. SMM може привернути вашу справу до уваги вашої цільової аудиторії через зростаючий діапазон рекламних каналів на додаток до традиційних каналів SEM. Якщо не замінити SEM, SMM дійсно може підвищити довіру між Вашим бізнесом та клієнтами. Він також може зробити або розбити ваш ділова репутація , тому важливо встановити позитивну присутність і підтримувати значущі відносини.

Нові можливості для бізнесу

Хороший SEO може зробити вміст вашого веб-сайту більш помітним для пошукових систем в цілому, але він також може поліпшити SEM і SMM. Коли SEO, SEM і SMM стратегічно планується працювати разом, це буде легше і природніше для вашого бізнесу, щоб скористатися новими можливостями для бізнесу, крім пошукових систем. Наприклад, мобільні програми ефективно знаходять нові способи використання мікроданих на веб-сторінках, позбавляючи від необхідності маніпуляції з Black Hat SEO, такі як заголовки сторінок і заголовки сторінок.

SEO дизайн

На додаток до змісту вашого веб-сайту зміст більш насиченим контекстом, White Hat SEO означає, що вміст може бути більш ефективно написаний, тому що це, по суті, маркетинг самого змісту. Очевидна перевага SEO-дизайну полягає в тому, що він підвищить якість вашого контенту як для ваших відвідувачів, так і для пошукових систем. Замість того, щоб спамувати ваш сайт шляхом маркетингу ключових слів, дизайн SEO гарантує, що ваш контент буде краще і вигідно отриманий, коли він буде написаний для читачів (додавання ключових слів у межах природного потоку вмісту).

Google

Король пошукових систем, Google, має великий SEO Посібник для початківців щоб сприяти правильному просуванню веб-сайту вашого бізнесу. Якщо ви хочете, щоб ваш сайт добре оцінювався і потрапляв у верхню частину Google, то читання та дотримання власного керівництва - це місце для початку. Найкраще, інформація доступна безкоштовно, і більшість з них може бути досягнута за допомогою вашого Система управління сайтом (CMS) припускаючи, що у вас є.

На додаток до безкоштовного посібника SEO для початківців, Google Analytics також доступний безкоштовно, забезпечуючи кількісні та якісні показники, з яких можна сформулювати маркетингові стратегії бізнесу. Як і багато інших інструментів, знання того, як правильно їх використовувати, є запорукою успіху.

Чорний капелюх SEO

Найпоширеніші способи дізнатися, чи ваш спеціаліст SEO неетичний:

 • Продаж автоматизованого вмісту.
 • Надмірне використання ключових слів на посиланнях і прив'язки тексту.
 • Нанесення ключових слів у заголовки, мета-теги, URL-адреси сторінок, теги зображень.
 • Заохочення доменних імен з ключовими словами в.
 • Регулярно подавати ваш сайт до пошукових систем.
 • Додавання численних каналів, таких як Facebook і Twitter.
 • Використання інструментів блогу Wordpress як способу отримання посилання.

Більшість з цих методів може бути налаштований з дуже невеликими зусиллями і зазвичай можна вважати частиною SEO, але маркетинг їх як частина всеосяжних пакетів SEO за сучасними стандартами чітко гарантує обережність. Застаріла інформація SEO є реальною небезпекою, тому важливо використовувати сучасні та довірені джерела Сторінки довідки для веб-майстрів Google вилучати SEO Чорної Шапочки.

Розуміння Black Hat SEO і White Hat SEO дійсно можуть допомогти захистити себе і свою присутність в онлайн-бізнесі.

Білий капелюх SEO

Швидкі шляхи до етичного та чесного SEO:

 • Створюйте вміст, що представляє інтерес.
 • Сформулюйте описові, багаті ключові слова із вмісту.
 • Пов'язуйте сторінки разом легким і логічним чином.
 • Повідомте людей про ваш вміст.
 • Проаналізуйте, як люди знаходять і використовують ваш вміст.
 • Переглянути та оновити вміст, щоб відобразити аналіз.

Це дійсно так просто. Як і книга, чим краще вміст описується, тим більше шансів, що його знайдуть люди, які цікавляться змістом. Маніпулювання описом може призвести до того, що більше людей знайдуть книгу, але це не означає, що вони знайдуть вміст більш цікавим. Хороший SEO полягає в тому, щоб отримати і зберегти інтерес, а не просто знайти більше відвідувачів.

Тактика і аналіз

Гаряча тема в SEM недавно була соціальними медіа. Налаштування присутності Facebook і Twitter може бути швидким і простим способом просування вашого бізнесу, і існують безліч статей для підтримки SMM. На жаль, переконання полягає в тому, що без регулярної активності або якісного контенту, ваша присутність у бізнесі, ймовірно, піде рівною і дійсно зашкодить вашій присутності в цій спільноті.

Тільки за допомогою аналізу кожної нової маркетингової тактики бізнесу можна визначити, наскільки добре вони працюють або навіть якщо вони виявляються шкідливими для вашого бізнесу. Візьмемо, наприклад, блоги Wordpress, Facebook і Twitter-послідовники, які нещодавно мали змогу маніпулювати рейтингами пошукових систем ... Метт Каттс від Google дав зрозуміти, що така тактика не покращить рейтинг сторінки. Ще один прапор для визначення спеціалістів Black Hat SEO.

Для зменшення негативної негативної реакції нової маркетингової тактики, SEO, SEM і SMM повинні бути заплановані заздалегідь, де це можливо, але найважливіше, що аналіз слід регулярно проводити після впровадження. Регулярний маркетинг може не бути важливим для вашого бізнесу, але регулярні відносини є важливі для клієнтів .