Блог Джона Баттелла для пошуку Google Blogoscoped Bigfooted від SEO Inc.

У Google Blogoscoped, одному з моїх улюблених сайтів пошуку, блогер Philipp Lenssen повідомляє, що йому загрожує SEO Inc., компанія SEO, для розміщення широко відомих фактів про компанію. У нього немає грошей, щоб заплатити за свою оборону, тому він взяв…

Над у   Google Blogoscoped   , один з моїх улюблених сайтів пошуку, блогер Філіп Ленссен повідомляє, що йому загрожує   SEO Inc Над у Google Blogoscoped , один з моїх улюблених сайтів пошуку, блогер Філіп Ленссен повідомляє, що йому загрожує SEO Inc ., компанія SEO, для розміщення широко відомих фактів про компанію. Він не має грошей, щоб заплатити за свою оборону, тому він зняв свій оригінальний пост, який зазначав, що SEO Inc., мабуть, потрапила в чорний список з індексу Google, принаймні так, як це стосується конкретних термінів, таких як "пошукова оптимізація". (Насправді, пошук у Google для "SEO Inc." не дає URL-адреси компанії в першому наборі результатів, що, звичайно, незвичайно.)

Якщо Ленссен, який знаходиться в Німеччині, мав гроші, щоб боротися з такими тактиками бігої ногою, він, звичайно, переможе. Замість боротьби він вирішив повідомити, що сталося, в надії інших підібрати для нього прапор. Я знайшов його оригінальний пост під назвою "Падіння SEOInc" в Кеш Google . У мене також є PDF, якщо кеш омивається вчасно. З шматка, який, у випадку SEOInc. адвокати читають, я цитую за принципами чесного використання, інформативності та коментарів:

Це трохи іронічно, що SEOInc.com, пошукова оптимізація компанії, яка на деякий час перебувала на місці Google № 1 за високо конкурентний запит "пошукова оптимізація", тепер ніде не можна знайти в результатах Google. Ймовірно, це пов'язано з недавнім оновленням PageRank і ще більшою кількістю алгоритмів, реалізованих Google. Введіть "SEOinc" в Google.com, і SEOInc.com ніде в топ-10; і SEOInc.com PageRank впав до "нічого". Тільки ввівши “site: seoinc.com” у Google, ви побачите, що сайт все ще індексується.

І хоча низький або неіснуючий рейтинг Google є достатньо поганим для сайтів, що знаходяться поза SEO-індустрії, він потрапляє в бізнес у SEO вдвічі сильніше: не тільки SEO не знайдена з пошуковими системами, вони також втратили свої найбільші доказ своїх послуг варто платити.

Звичайно, той факт, що цей сайт бачив смертну кару Google, натякає на те, що вони занадто оптимізовані за допомогою пошукової оптимізації в чорній капелюсі (наприклад, linkfarms, наприклад). У будь-якому випадку, у наші дні, як ніколи, вигідно оптимізувати ваш контент і доставити дійсний, доступний HTML, не витрачаючи жодної думки про те, що можуть подобатися пошуковим системам. Вони занадто нестабільні для довіри.

Наскільки я можу сказати, великий злочин Філіпа, за даними SEO Inc, говорив правду. Ні для кого не секрет, що в певному значенні, SEO Inc, яка стверджує на своїй домашній сторінці, що вона може "ранжувати більше сайтів на більш високих позиціях, ніж будь-хто в бізнесі", була заборонена Google. Це назва потік в Webmasterworld , наприклад.

Філіп розіслав копію загрозливого листа SEO Inc. тут . Мої два центів: Кішка вийшла з сумки, SEO Inc. Пісні не може змінити правду.

Смішні осторонь від SEO Inc власний сайт (принаймні останній раз, коли я перевіряв):

- Хочете доказ? Візьміть виклик пошукової оптимізації Inc. Ідіть
до Google і пошук терміна "пошукова оптимізація" або
"Розміщення пошукової системи"! Ви збираєтеся вивчити ту ж саму технологію
і техніки, які допомагають нам зайняти місце! "

Не більше….