Бухгалтерські послуги, трансформація звітності, супровід перевірок / Податкова оптимізація

Наша компанія готова надати послуги з великим консультацій у сфері податкового обліку, допоможе вам при виборі оптимальної системи оподаткування і планування податкових нарахувань.

Це потрібно знати ...

Оптимізація оподаткування - це законне, засноване на попередніх прогнозах ефективне планування нарахування і сплати податків до бюджету.

Податкове законодавство України мінливе в силу економічної ситуації на даний момент. Практикуючі бухгалтера знаю про нововведення адміністрування податку на додану вартість і податку на прибуток, про численні нормативно-правові акти та роз'яснення (останні не є нормативними актами, але ними завзято керуються фіскальні органи). Тому саме сьогодні важливо правильно спланувати податковий облік, спланувати майбутні господарські операції та їхній вплив на податкову звітність, власне на ваш бізнес.

Оптимізація оподаткування починається в момент створення компанії, реєстрації підприємства . Саме тоді слід правильно вибрати організаційно-правову форму підприємства і систему оподаткування. На сьогоднішній день в Україні існує загальна система оподаткування (податок на прибуток 25%) і система єдиного податку (6% + ПДВ і 10% без ПДВ). Реєстрація платником податку на додану вартість теж має свої підводні камені. І це тільки вершина айсберга - на Україні діє близько ста податків, сплата яких залежить від сфери вашої діяльності.

В ході діяльності підприємства може змінюватися система оподаткування, з'являтися нові види операцій, і звичайно, може помінятися податкове законодавство. Оптимізація оподаткування - стосується не лише податкового обліку, а й нарахування заробітної плати, оптимізації кадрової структури підприємства.