Це, як ви можете ранжирувати краще за допомогою використання тегів Meta Description

  1. Явер Малик

Мета тегів або просто як ми його називаємо: Meta Description, це невеликий опис сторінки, яка повідомляє як користувача, так і пошукову систему про вміст сторінки. Вони не відображаються ніде на сторінці, але доступні в коді. Meta Title та Meta Description обидва з'являються, коли ви шукаєте щось на пошукових системах, і результати, які ви бачите, насправді є мета-заголовки і мета опису.

Так з'являються мета описи в результатах пошуку:

Переваги використання мета-опису для SEO:

Тепер, перед виконанням SEO для вашого сайту, основна частина - це On-Page SEO. Ми фактично повинні мати на увазі дві різні точки зору під час написання описів мета:

  1. Сторона користувача
  2. Пошукова система

Давайте спочатку обговоримо сторону користувача:

Написання гладких, помітних і привабливих мета описів допомагає як користувачеві, так і пошуковим системам краще зрозуміти вашу сторінку. Це факт, що погано написані мета описи дадуть погані результати і можуть вплинути на рейтинг кліків (CTR) і рейтинги пошукових систем.

Отже, тепер давайте розглянемо сторону пошукової системи:

Найбільше питання полягає в тому, як працюють пошукові системи і як вони вибирають мета-описи?

Все починається з того, які ключові слова або фрази ви хотіли б відображатися в результатах пошуку, наприклад, якщо ми меблева компанія, яка виробляє меблі тільки в Сан-Франциско, то це ключові слова або фрази, які ми б націлили в нашому мета-описі компанія:

Наші ключові слова, які ми націлюємо на певну сторінку:

  1. Меблі в Сан-Франциско
  2. Постачальник меблів у Сан-Франциско.
  3. Купити меблі в Сан-Франциско онлайн

Ми переконаємося, що ці слова обов'язково з'являться в нашому мета-описі: меблі , постачальники , покупки, онлайн і Сан-Франциско .

Таким чином, це було лише основним поясненням того, як ключові слова та фрази використовуються в мета-описах, щоб зробити нашу сторінку актуальною як для користувачів, так і для пошукових систем. Я сподіваюся, що ця стаття повинна розібратися з цією концепцією у вашому розумі, і якщо є щось, що потрібно роз'яснити, прокоментуйте в коментарях розділи нижче, і ми переконаємося, що ви отримаєте відповідь з нашого боку.

Явер Малик

У мене більше 6 років досвіду в SEO & SEM, я працюю на багатьох місцевих і міжнародних проектах з 2009 року, я люблю читати & обміну інформацією з іншими і допомагати людям з SEO і SEM областях.

Останні повідомлення від Yawer Malik ( бачити все )