Чи є SEO Dead після оновлення Google Penguin?

  1. Чи є SEO Dead після оновлення Google Penguin?
назад

Чи є SEO Dead після оновлення Google Penguin?

Компанія Google докладає зусиль, щоб зберегти свою пошукову систему вільною від навмисного втручання в неї, щоб час від часу надавати перевагу великим підприємствам. The Google Penguin 2.0 оновлення є кроком у правильному напрямку для цього пошукового гіганта, щоб зробити пошук Google більш надійним і в той же час надійним для компаній, які мають чисту репутацію.

Алгоритм Google Penguin 2.0 надає перевагу методам білої капелюхи SEO і схиляється до розчарування чорна капелюх SEO методи які бушують у діловому світі. Ці чорні капелюхи використовують необов'язкові переваги пошуку Google, пропагуючи багато спам і шкідливих посилань, щоб отримати високе розміщення в SERP. Таким чином, користувачі пошукової системи позбавлені привілеїв розширеного досвіду та переваг, які тягнуть за собою використання кожного продукту Google.

Чого чекати від Google Penguin 2.0?

Це оновлення алгоритму Google Penguin внесло багато змін до попередніх версій. Нижче наведено деякі зміни, які можуть вплинути на веб-сайти та способи реагування бізнесу на них:

1. Девальвація веб-сайтів

Сайти, які звикли направляти багато своїх вихідних посилань на один веб-сайт, схоже на те, що їх позначають величезним покаранням як обережністю, щоб відмовитися від цієї практики. Компанія Google не сумнівається в тому, щоб направляти вихідні посилання на велику кількість інших веб-сайтів, які вважаються авторитетними. Це дуже заохочується.

Веб-сайти, які виявляються невпевненими у створенні сторінок, що мають значний вміст або для цього, вміст, який не є релевантним, також караються. Якщо їх не покарати, вони, швидше за все, втратять владу над своїми посиланнями, які вбудовані в їхній зміст.
Блогери також ризикують бути покарані, якщо їхні блоги девальвують, якщо вони зроблять звичку регулярно публікувати нерелевантні посилання та контент.

Як блогери можуть бути в безпеці від цих покарань?

Люди, які підтримують блоги, повинні бути дуже обережними у підборі підходящих кандидатів для своїх гостей, які не пов'язують свої блоги з сайтами низької якості. Вони також повинні бути людьми, які, як очікується, публікують вміст, який має відношення до сайту, який перший має намір пов'язувати в межах повідомлення.

Вона повинна бути більш безпечною пов'язувати вміст у блозі гостьового блогу з іншими сайтами, які не мають зацікавленості, але здатні пропонувати читачеві цінність або вносити значний внесок у зміст їхньої публікації.

2. Девальвація зворотних посилань

Повідомлення блогу для гостей, що містять текстові посилання, багаті на ключові слова, у першому абзаці, можуть мати меншу вагу. Потрібно уникати перевидання раніше опублікованого контенту, а потім його повторної публікації за допомогою вбудованих посилань, оскільки вони також можуть задовольнити таку ж долю. Це стало нормою з часу останньої версії Google Penguin, і ця тенденція продовжуватиметься і в цій версії.

Вбудовані посилання в межах біо-розділу автора публікації гостьового блогу не несуть такої ж ваги, як раніше. Продовжуючи тенденцію, що Google збирає, ці зв'язки, як очікується, втратять свою цінність ще більше в майбутніх версіях Google Penguin. Google може бути дуже вибірковим у наступних версіях.

Що можуть зробити компанії для адаптації?

Підприємства не можуть витрачати багато часу і зусиль на методи, які полегшують легке і швидке отримання посилань в пучках. Потрібно більше уваги приділяти наданню якісного контенту, який може спонукати відвідувачів до своєї мережі. Цей спосіб більш природний, ніж інші спам.

3. Наголос на спільному входженні

До недавнього часу акцент був зроблений на традиційних сигналах, які вважалися впливовими у вирішенні рейтингу на видачах, таких як розміщення ключових слів, якірний текст, посилання та повноваження. Тепер з введенням Google Penguin 2.0 важливість приділяється спільній появі слів, фраз і посилань у пошукових запитах, як основний вирішальний фактор у залученні найвищих чинів на видачах.

Докази підтримки спільного виникнення

Цей зв'язок між спільним появою слів, фраз і посилань у пошукових запитах і текстового вмісту з високими рейтингами на видачах було добре встановлено через поглиблене дослідження цієї теми від людей з досвідом у численних цитатах. Тим не менш, якірний текст, безумовно, вирішить рейтинги на видачах, надаючи сигнали, але Google буде займатися цим зовсім іншим способом.

Сам погляд на серп Google, коли люди використовують його для запиту, може вказувати на той факт, що спільна зустріч відіграє важливу роль у рейтингах. Під час пошуку запиту можна знайти безліч сайтів, які мають високий рейтинг без наявності авторитетних посилань, відповідних зворотних посилань, пошукового запиту в заголовку HTML і недоступності запитів у тілі документа. Це є достатньою підставою для всієї уваги, яка приділяється спільній появі слів, фраз, посилань та іншого вмісту Google Penguin 2.0.

Що саме можна назвати спільним?

Щоб бути коротким щодо того, що можна назвати спільним, краще описати його як присутність і частоту термінів, які, як правило, відбуваються одночасно на одних і тих же сторінках, не будучи гіперпосиланнями. Цілком очевидно, що Google займається більш витонченою угодою з цим терміном і його широке використання добре засвідчується з введенням Google Penguin 2.0.

Як можна пристосуватися до цього?

Підприємства повинні мати на увазі, що немає необхідності посилатися на свій веб-сайт зсередини блогу. Особливу увагу слід приділити створенню корисного та привабливого змісту, який виховує читачів. Вони можуть зробити згадку про свою компанію без гіперпосилання на неї, якщо ситуація вимагає.

Для повідомлення в гостях у блозі слід зазначити, що невідповідно згадувати про їхню компанію поза розділом автора. Це має бути зроблено лише після гострої потреби, як у випадку, коли зв'язок їхнього змісту додає значних знань і підтримки їхній гостьовій посаді.

4. Поява авторського рангу

Автор Rank дозволяє Google дізнатися про місцезнаходження вмісту людей в Інтернеті в момент їх публікації. Це означає, що можна надіслати до Google повідомлення про періодичну публікацію високоякісного вмісту в Інтернеті про їхню прихильність до якості та, ймовірно, це, безумовно, взаємністю, надаючи більше повноважень і ваги їх змісту.

Які його негативні наслідки для бізнесу?

Це також може означати, що якщо компанії постійно публікуватимуть вміст з низьким рівнем якості та наповнювачів, Google відстежуватиме його, і багато з цих посилань у такому вигляді змінюватимуться в часі. Це стосується навіть змісту, опублікованого на домен високого авторитету. Коротко кажучи, Google не тільки девальвує веб-сайти та посилання, а й помиляється авторів.

Як вони можуть адаптуватися?

Підприємства повинні бути дуже переконливими з контентом, який вони опублікують. Опублікований вміст повинен бути заздалегідь відредагований і довести, що він привертає увагу читачів. Необхідно докласти максимум уваги до того, щоб вміст дотримувався загальної ідеї від самого початку до кінця, щоб не залишити читачеві плутанину і змусити його шукати якісний контент в іншому місці.

5. Використання сигналів соціальних медіа

Оскільки соціальні медіа припадають на ряд профілів і можуть дати чіткому уявленню про схильності людей та інші статистичні дані пошуковим системам, Google значною мірою спирається на Google+ для покращення результатів пошуку. У той же час, оновлення Google Penguin 2.0 робить спроби приборкати злочинність серед організацій, які прагнуть навмисно втрутитися в результати пошуку, як платити людям та іншим особам для створення соціальних акцій, голосів і бажань у масових кількостях для просування свого вмісту.

Як можна адаптуватися до бізнесу?

Написання контенту, що вони не заперечуватимуть зі своїм ім'ям, і що вони не матимуть жодних сумнівів у своїх соціальних профілях, можна зробити, щоб не відставати від змін. Побудова відносин з впливовими особами, які зібрали величезну кількість людей, також є гарним способом вирішення проблеми Google Penguin 2.0, оскільки існує перспектива того, що вони поділяться вмістом бізнесу з власними послідовниками.

Висновок

У цій статті ми бачили нові виклики, які виникають у процесі оновлення Google Penguin 2.0 та про те, як компанії можуть адаптуватися до них. Існує не таке поняття, як смерть SEO і що ми можемо очікувати після такого оновлення, що бізнес SEO перетвориться на краще з новими шляхами. SEO бізнес тут, щоб залишитися.

Чи є SEO Dead після оновлення Google Penguin?
Як блогери можуть бути в безпеці від цих покарань?
Що можуть зробити компанії для адаптації?
Які його негативні наслідки для бізнесу?
Як вони можуть адаптуватися?
Як можна адаптуватися до бізнесу?